Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

no wiem, wiem... ale i tak, jakby się teraz urodził, to ja dla niego za stara będę... więc nie ma już dla mnie szansy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambaka wysłałam maila :D chę jeszcze powiedzieć, że muszę mieć kropkę, bo bez niej jestem jakaś taka nie kompletna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłało Ci, tylko puste :) wyglądało to, jakbyś sobie ziewnęła :D rany, ale mam humorek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - ale lasencja z Ciebie. I z Twojej córy też :) Przesłałam dalej do Tylko Tu. A Tobie wyślę kalambakę. Jak znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooszły :) ale trzech nie chciało mi się zmniejszać, więc mogę zapchać Ci skrzynkę :D a zarumieniłaś się pewnie dlatego, że za bardzo się z Tobą piwem podzieliłam, nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, skończyło. Ale może idzie do Ciebie na piechotę.Tylko proszę - nie opluj sobie monitora na mój widok, jak już do Ciebie ten widok dojdzie :D bo nie pojadę Ci wytrzeć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - oczywiście, że tak. Specjalnie dla Ciebie zamówiłam. Fotki na piechotę przyniesie Przystojny Paragraf :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Kalambako musze przyznać, że Twój ex odwalił kawał dobrej roboty, bo chłopaków masz pierwsza klasa :) I mimo, że to już ex to mam nadzieję, ze go poskładają do kupy. A Ty... hmm... niezła dupa jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dostałam zdjęcia, RozkojaŻona niezła z Ciebie laska ;-) ja to biorę się za liczenie... a tak mi się nie chce :P a poza tym... ex organizuje grilla w piątek i mnie zaprosił (mam ćwiczenia terenowe w piątek), nie wiem czy iść :/ jakoś nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to obie jesteśmy zarumienione jaki mlode dziewczątka :D:D:D:D Wczoraj przeinwestowałam z alkoholem :O Jeszcze mam zawroty głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to mamy ze sobą więcej wspólnego niż Ci się wydaje... ...mnie od rana boli głowa i nie wiem, jak się nazywam... ...a do tego zdaje mi się, że palnęłam straszną życiową głupotę... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam grzeczna, za to mój mąż tak mnie wkurwił, że mam go serdecznie dość. Ach... znów się poddałam... Wogóle to podejrzewam, ze mam uszkodzony błędnik, bo cały dzień kręci mi sie w głowie, a już raczej wytrzeźwiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uszkodzony jakiś pasek klinowy w instynkcie samozachowawczym, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie :D ale to w sumie u mnie nic nowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kac jednogwiazdkowy * Zero bólu. Nie czujesz się tak naprawdę chory. Funkcjonujesz stosunkowo sprawnie, tylko trochę cię suszy. Wypijasz pięć puszek coli, lecz nie zmienia to twojego samopoczucia. Z jakichś niezgłębionych przyczyn masz ochotę na hamburgera z frytkami. Kac dwugwiazdkowy ** Niby bez bólu, ale coś jest zdecydowanie nie w porządku. Wyglądasz co prawda nieźle, ale pod względem wydolności umysłowej osiągasz poziom biurowego zszywacza. Kawa, którą w siebie wlewasz, wzmaga jedynie niepokój w twoich jelitach (one nadal nie poradziły sobie z tymi ciasteczkami z kremem, po które powędrowałeś do sklepu nocnego o trzeciej nad ranem). W brzuchu rozpoczyna się rewolucja. Kac trzygwiazdkowy *** Lekki ból głowy. Żołądek ma się gorzej niż kiepsko. Twoja produktywność w skali od 1 do 10 równa się 0. Kiedy przechodzi obok ciebie jakakolwiek kobieta, masz mdłości, bo zapach jej perfum przypomina ci te kolorowe koktajle, które wypiłeś w ramach zakładu z kumplami. Czułbyś się znacznie lepiej, gdybyś był w domu, leżał w łóżku i oglądał powtórki w TV. Wypiłeś cztery kubki kawy, dużą butelkę wody mineralnej, trzy sprite’y i colę - a ani razu nie sikałeś. Kac czterogwiazdkowy **** Życie jest do d_py. Łeb cię nawala. Nie możesz mówić szybko, bo grozi to niekontrolowanym pawiem. Szef napadł na ciebie za spóźnienie i nagadał ci, że śmierdzisz wódą. Starałeś się ładnie ubrać, ale to na nic, bo nie da się ukryć, że ogoliłeś twarz tylko z jednej strony. W przypadku kobiet - makijaż wygląda, jakbyś go nałożyła podczas jazdy kolejką górską w wesołym miasteczku. Oczy masz tak przekrwione, że trudno rozpoznać kolor tęczówek. Bolą cię nawet włosy. Zwieracz wykazuje znaczną nadpobudliwość - ma coś w rodzaju spazmów i biada każdemu, kto odważy się tuż po tobie skorzystać z tej samej kabiny. Kac pięciogwiazdkowy ***** W głowie bije ci drugie serce. Jego odgłos wkurza kolegę przy sąsiednim biurku. Z porów w twojej skórze wydobywają się opary wódki, od których kręci ci się w głowie. W kącikach ust masz zaschniętą pastę do zębów - ślad po nieudanej porannej próbie pozbycia się tego, co pozostawiła ci w nocy wróżka-śmierdziuszka. Twój organizm utracił zdolność wytwarzania śliny i krztusisz się własnym językiem. Nie masz najbledszego pojęcia, kim do diabła był ten obcy człowiek, którego rano znalazłeś nieprzytomnego w swoim łóżku. Każda próba skorzystania z toalety przypomina uruchomienie miotacza płomieni, ewentualnie węża strażackiego, z którego wydobywa się cuchnąca alkoholem ciecz. Słowo "umrzeć" brzmi w twoich uszach jak najpiękniejsza muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja nie chciałam być tak zarozumiała, żeby skali dla mnie brakło...:D Wiecie co? Jeszcze wczoraj twierdziłam, że facetów zawsze musi być dwóch... i zawsze jest problem... i wiecie, co się stało? ...właśnie zadzwonił piąty... to jest za dużo na moją biedną głowę i serducho... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×