Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

guzik, nie będę :) rozmarzyłam się jeszcze bardziej, jak to zobaczyłam napisane :D:D:D i do tego gadam sama do siebie, ale to pewnie skutek tej puszeczki, która przede mną stoi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby tylko ten romantyzm nie przerodził się w reumatyzm :D za to w sobote idę na 18-stkę i będę się bawić jak 18-stka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambako nawet nie wiesz jak bym chciała sie cieszyć razem z Tobą, tylko jakoś dziś nie mam humoru i nic mnie nie bawi :( i nie ważne są nowe pazury, tylko mnie wkurwiaja, bo pisać jak człowiek nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka, ja Ci się nie dziwię z tymi pazurami, ja nie zamierzam nic robić z nimi, bo ostatnio znowu używam ich głównie do pisania smsów, a do tego tipsy się zdecydowanie nie nadają... :D Kotuś, a co byś chciała, żebym zrobiła, żeby Ci pomogło? Naprawdę chciałbym coś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez to, że za dużo osób wie o tym topiku (moja cholerna niewyparzona gęba) to nie wszystko mogę napisać... a dużo bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :( chciałabym żeby pewne osoby przejrzały w końcu na oczy masz magiczną różdżkę???? może Harrego znasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka, posłałam Ci właśnie mailem moje gg, uprzednio zaleciawszy na strych celem podłączenia cholernego neta, który mi dzisiaj na złość robi :) Nie znam. Ale sama posiadam szklaną kulę, czarnego kota, miotłę tudzież kolczyki z czarownicą na miotle, których nie zdejmuję, oraz grecki naszyjnik w kształcie oczu, którego nie zdejmuję, oraz egipski sznureczek na rękę, którego nie zdejmuję... To jak chcesz... a propos czarnego kota - wiecie, że od piątku mam kotów sześć???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Chciałam tylko powiedzieć, że się nie wyspałam :) RozkojaŻona pewnie też nie :D To my dzisiaj, Żoneczko droga, hektolitry tej kawy będziemy musiały wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wlaśnie wrociłam z zakupów... nogi mi odpadają, bo oczywiście założyłam nowe buty, jakbym nie mogła po marketach pobiegać w adidaskach... kalambako wstawiam wodę na kawę, bo jakoś nie wiem czemu jestem strasznie zmęczona :D no i tej porannej kawy nie udało nam sie dzisiaj razem wypić ... to może wieczorną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka, to pijmy :D Mnie się też kawa przyda, tyle że ja nie z zakupów, a z rozmaitych zajęć... Wolałabym z zakupów, przynajmniej by mi pamiątka została :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakupach dla siebie bylam wczoraj, a dziś to żadna przyjemność...musialam lodówkę zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho wszędzie, głucho wszędzie... co to z tym topikiem będzie?... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam o topicu, ale ostatnio mam tyle na głowie, że no nie mam czasu pisać... taki zapierdziel na studiach, że szok, ale już mi się nie chce... w sumie to chodzi mi kilkadziesiąt pomysłów po głowie itp itd.... no a na weekend jadę do domciu, już jutro z rana, i się z tego cieszę :) miłego weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak... trochę za dużo mam na głowie... ale jakoś sobie daję rade... pasowałoby umówić się na jakieś pogaduchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcialam tylko powiedzieć, że nie wylądowałam na chirurgii, a to oznacza, że to nie był atak trzustki, tylko jakiś nerwoból międzyżebrowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie mogłaś sobie tak normalnie po prostu zachorować, np. na świńską grypę, tylko musisz sobie takie jakieś oryginalne dziadostwa wymyślać? :D:D:D:D:D cześć, dziewczątka moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja to właśnie siedzę i próbuje pisać \"kobyłe\" na zajęcia, a wcale mi się nie chce, to jest głupsze niż myślałam na początku... poza tym to za jakieś 2 h mój komp idzie do formatowania, czyli może skończę tą głupotę pisać albo i nie... a we wtorek mam to zaprezentować na zajęciach :P poza tym byłam u dentysty i nie mam zęba i jestem spuchnięta i wszystko mnie boli:( do tego dentystka powiedziała, że nie mam kawałka kości (zawał) i że mam bardzo słabe kości i zęby i muszę zrobić badania, czyli najprawdopodobniej czeka mnie leżenie w szpitalu :( buuuuuuuuu Kalambka kiedy jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkotusia 👄 - za tydzień. W przyszły poniedziałek. Ale wszystko już sobie wyśniłam po 389 564 256 razy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niedługo, niedługo, ale i tak chyba zwariuję przez to czekanie, nie mogę sobie w ogóle miejsca znaleźć :) najchętniej na piechotę bym poszła :D:D:D:D a telefon zmienia kolor na czerwony :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego, że nie umieram ścięłam włosy :D tzn mam koleżankę fryzjerkę i niedzielny poranek zaczęłam od zmiany fryzury :D Tylko_Tu dbaj o ząbki, bo ząbki nie włosy... nie odrosną :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jak ja Ci zazdroszczę takiej koleżanki :D akurat w niedzielne poranki mam najwięcej czasu, ale z powodu braku odpowiedniej koleżanki muszę gonić gdzieś daleko w tygodniu i tracić czas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja mam same fajne koleżanki :D jedna piwo dowozi i na obiad zaprasza, druga włoski zrobi w niedzielny poranek :D jeszcze musze kogoś do sprzątania znaleść :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyśliłam się, że doczekać się nie możesz wyjazdu... ja właśnie \"przerabiam\" miliony danych statystycznych... no dbam o ząbki, ale one są jakieś niewdzięczne :( a ja włosy zapuszczam, o dziwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sprzątania też by mi się przydała jakaś koleżanka...:) Tylko Tu - ja mam ten sam problem... i z zębami, i z włosami... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×