Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

niunia - będziemy wszyscy szczęśliwi:) zaniedługo:) zobaczysz:) mówię Ci to ja - Kalambaka:D nie wolno nie wierzyć - ja kiedyś popełniłam taki błąd... i do dziś żałuję, bo nie zmarnowałabym tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia będzie dobrze :-) my kobietki jesteśmy dzielne :-) ja już nie piję... na dziś wystarczy a tym bardziej, że jutro muszę wstać po 5:/ i czeka mnie cały dzień łażenia po jakichś lasach i polach... z aparatem i mapą w ręku... znowu ludzie dziwnie będą się patrzyli na grupę studentek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - mam:D to pijemy za "uschłe jaja" pewnych toksycznych facetów:D DArth VEjder - przecież tu na nas trafiłeś, nie?:) amnezja6 - też tam mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie to? Wypij do dna Gorzkie wino samotnych Wypij niech czarny blask Zamigoce we szkle W świecie ze ścian Tylko siebie usłyszysz w ciszy Gorzkie wino samotnych Wypij do dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - gadaj. Nie ma za co:) Jak mnie tu nie ma to joanna.biuro@vp.pl DArth VEjder - nie znam. Albo mi się tak wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam może ze 2 razy :) hmm a ja właśnie obejrzałam dzieło mojej sobotniej zabawy aparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jego akurat nie było:) przyznam ze ja tego wcześniej nie znałem:) mało rzeczy mnie dziwi ale wtedy zrobiłem oczy:) A firma naprawdę poważna nie jakiś krzak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu teraz szaleję przy Budce Suflera "Kalejdoskop"... zawsze mnie rajcowała ta piosenka... ale musiałam sobie ściągnąć na kompa, bo przez net nie posłucham, więc też nie zapodam Wam linka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na comie byłam tylko raz na juwenaliach.... ale znałam ich piosenki zanim wydali płytę :) hmm, ale i tak najlepiej ludzie bawią się przy disco polo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×