Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

naprawdę trudno mi się wypowiedzieć... nie widziałam filmu... ale odnoszę wrażenie, że męski punkt widzenia chyba faktycznie dzieli tak kobiety... dlatego właśnie postanowiłam od jutra zostać zimną suką:) bo dzisiaj już mi się nie chce:) zawsze to lepiej niż być idiotką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko film:) ja tak go traktuję i nie oceniam na tej podstawie rzeczywistości:) A co spowodowalo taką zmianę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją? poczucie humoru:D bo postanowiłam to właśnie w tym momencie, jak doszłam do powyższych wniosków - że albo tak, albo tak:) a nie chciałabym być idiotką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja mam wiele różnych talentów :D co prawda, zimną suką jeszcze nie byłam nigdy, ale co mi szkodzi spróbować :D ale idiotką to na pewno potrafię :D więc na pytanie odpowiem jutro, jak już tą zimną suką zostanę :D czy wyszło, czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak dobrze, że nie męską szowinistyczną świnią :D albo mizoginistą :D zawsze to jakoś delikatniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darth.... kiedyś była taka piosenka "facet to świnia" ale nie do każdego się ona tyczy... zawsze są jakieś wyjątki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie ma się co przejmować, każdy facet to świnia, a kobiety to albo idiotki, albo zimne suki:D he, mamy lepiej... przynajmniej mamy wybór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to zebym się przejmował tylko to na swój sposób jest zastanawiające:) Uciekam dziś:) Trzymajcie się dzielnie miłe Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to podobnie do mnie ;-) cytując: "Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee! " no i gdzie oni są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - ja jeszcze nie spotkałam żadnego...;) każdy na swój sposób był chociaż trochę męską szowinistyczną świnią... widocznie istnieją tylko w bajkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację... chyba trzeba zmienić opis, że czekam na Księcia z bajki!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak filozoficznie: jak kochać, to księcia, jak kraść, to miliony... cholera - nie mam w zasięgu ani księcia, ani chociaż tych milionów na pocieszenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć niunia :-) w totka jest teraz 40 mln trzeba puścić ;-) a Księciunio to może sam mnie znajdzie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie Wam jakas taka niemoc mnie ogarnia... tamten dziad pije caly czas, a ja siedze, przynajmniej glowy mi nie truje, siedzi u sasiada i chlaja piwska, mowi ze to dlatego ze taka jestem, a ja przestalam sie odzywac wogole do huja. jakos tak chyba mi sie przytylo ostatnio... wogole dzwonili ostatnio do mnie z tvn z rozmów w toku i chcieli wywiad przeprowadzac na temat diet:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×