Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

ja w tygodniu staram się nie pić, bo ja na 3, 4 piwkach bym nie skończył. Dlatego wolę piątek lub sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - bo disco polo to jest to:D Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem, Żeby Ciebie spotkać na tym końcu świata, Żeby z Tobą zostać na calutkie lata:) Był czas, że uwielbiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - ja tam sobie tańczę właśnie w przerwach:) ale przy "Kalejdoskopie" to lepiej na motorze zapychać... np. Honda transalp:D przynajmniej ja tak to odczuwam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth :) Ty to masz zdrowie ;-) ja ostatnio po 2 chodziłam kołowata...ale zmęczona i bez jedzenia... takie małe usprawiedliwienie....ale za to w pociągu byłam odważa, że hej, jak stał przez 40 minut i siedziałam sama w wagonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja łapię tak zwanego smaka, potem włącza mi się szwendacz jeszcze...:) w weekend to półbiedy ale w tygodniu rano do pracy trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - to masz dwa razy tyle, co ja... a ja tu sobie piweczko... inna sprawa, że ja w sumie nie muszę na konkretną godzinę, ale i tak zawsze wstanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szalejecie. Dawajcie z wrzuty, to sobie chociaż z opóźnieniem posłucham... a tak, to nie wiem, o czym gadacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tunel miłości jak noc objął nas, pocałowałaś mnie tam pierwszy raz, obiecywałaś pół nieba mi dać..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? mail do mnie: joanna.biuro@vp.pl. bo ja to sobie dzisiaj z Wami nie posłucham... ja mam tu dopiero 46% z tej pierwszej piosenki od Tylko tu...:D to poślijcie mi te linki:) bo u mnie tu cały czas i tak "Kalejdoskop", taki mam dzisiaj nastrój... "wyjechał cyrk, a Ty z nim zniknęłaś"... "powiedz mi prawdę, ile lat mnie kochasz"... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambka :-) ja z netem mam tak, że albo działa, albo nie, czasem potrafi "wywalić" w najmniej oczekiwanym momencie.... a ja głupia odpisałam na mało oficjalnego maila Panu od materiałów :D i nadal czekam na smsa, albo na cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×