Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Twoja babcia ma świętą rację!!!! Pozdrów ja ode mnie, szcunek. Ja się boję w zyciu tylko jedengo, ale nie powiem tego na forum, bo mi niezręcznie, to jest zbyt prywatne, żeby każdy kto chce o tym czytał. Ale jeśli przezwyciężymy to, co mnie trapi, to wszystko będzie juz kolorowe... Niektórzy maja od nas lepiej, inni gorzej. Wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa masz e-mail ;) aaaaa tory sa zajebiste!!!!!!!!!!!!!!!!!!! badzo mi się podobał ten co panna mloda zupełnie sie zapadła w tort :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tez czegos boje Środa, tak bardzo ze tego nie powiem, i to tez jest prywatnie ale ujme to inaczej... poczytajcie ile kobiet nie moze miec dzieci, to straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nakręcać się bo tyłki potrzepie ino raz :D!!!!! po co martwicie sie tym na zaś???? podejście z obawą od razu zmienjsza szansę na dziecko!!!! każdy lekarz wam to powie - bedzie dobrze!!!!!!! na razie nie ma się co tym martwic - patrzcie ile ludzi ma za 1szym strzałem bejbiko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam Środa! smuta zlapalam, pytalam sie ile sukienki kosztuja powiedziala mi ze od 2400 w gore... ech, chcialam sie w trzech zamknac i to gora z caloscia, ech... nie chce dac tyle kasy za sukienke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam, tylko prosze zachowajcie to dla siebie. Spanielko, będziecie mieli jeszcze gromadke, zobaczysz. Nie możesz się spiinać. Mój brat z bratowa tak bardzo chcieli, że bzykali sie non stop, wszystko przestało się liczyć, po pół roku mieli dośc, zaczęli kochać się coraz rzadziej, przestali o tym myslec, chcieli iść do lekarza na badania, a tu po miesiącu BUM! i po dziewięciu urodził przecudny chłopaczek Mikołaj! Głowa do góry, razem z uszami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, bo pojadę do Zbiczna i skopie ci tyłek. Dość tych smutów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko Kochana ja nie chcialam wydwac duzo na suknie i dlatego postanowilam kupic na allegro od kogos innego. Duza oszczednosc - w sumie jakies 2500zl zostalo mi w kieszeni wiec mam fotografa za darmo jakby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Broneczko ze tez o tym pomyslalam i nawet jedna w maire blisko mi sie podoba z cymbeline... a nie mialas takiego ... wiesz ... ze to po kims suknia? przepraszam glupia jestem ale tak pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko powiem tak - jestem jedynaczka i naprawdę rodzicow mam ustawionych i moja mama chciala mi kupic nowa wymarzona ale nie bylo mowy, dla mnie to nie jest łatwo wydac kilka tysiecy na suknie na jeden raz. Wiem ze to wyjatkowy dzien itp ale kurcze sa jakies granicze rozsadku wiec mój rozsadek tego nie ogrnia - z calym szacunkiem do innych :) Po prostu pomyślałam, że wydać moge max 2 tysiaki. A jesli wymarzona suknia kosztowała prawie 4 tys to albo miałam szukac innej albo - tej ale od kogos i wybralam to drugie :) i bardzo sie ciesze. Suknia byla juz raz czyszczona -- drugia raz bedzie czyszczona w czerwcu. Poza tym ja przerobie lekko bo dodam wstazke pod biustem :) a to już bedzie inna - tylko moja suknia :) hehe ale nie nie przeszkadza mi ze od kogos - bo wiem ze weseel na tyle duzo kosztuje ze dodawac wydatkow na suknie na jeden raz to nie dla mnie ;) po prostu nie przywiazalam do tego wagi ze z drugiej reki tylko do tego ze to ta wymarzona :D:D:D Moj M. kupil garniak za 2 tys ale to bedzie na lata mial, a przed nami wiele okazji i to bardziej rozumiem - bo garniak granatowy przepiekny z jedwabiem i pasowac bedzie na wszystkie okazje a nie tylko na slub. A suknia? Na chwilke, na kilka godzin.... wiec wole wydac wiecej na fotografa bo zdjecia zostaja na cale zycie, niz na suknie:) to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ukrywam, że jakbym znalazła taka, która by mi sie spodobała, pasowałaby na mnie, to bym kupiła z drugiej reki, przeciez nikt nie musi wiedzieć. Dla mnie to proste. moja koleżanka kupiła suknię za 3.200 zł, plus dodatki, razem wyniosło j a prawie 4.000 zł, a teraz w butach nie chodzi, a sukni na allegro nie może sprzedać za 1.000 zł z dodatkami gratis... Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Broneczko ide na allegro :) dodalas mi otuchy, ja tez nie chce sukni za kupe kasy na kilka godzin jak mamy dom jeszcze niewykonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, znikam na chwilkę, bo zaraz bęzie u mnie szef, trzeba byc przykładna pracownica, co siedzi i pracuje ;) Jakiego mam przystojnego szefa, to mówię Wam dzieczyny, normalnie ciacho.... Tylko ciiiiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko podaj mi na meilu jakie suknie Ci sie podobaja -pomoge Ci szukac :D jesli chcesz - mam duzop linkow nie tylko do allegro. Napisz na maila skad jestes zebym nie szukala za daleko i jakies modele albo firmy - no i wymiary - damy rade!!! 🌻 Środa wracaj na ten tychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D a ja żłopię kawe i wpierdziulam delicje malinowe mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko suknie mi sie podobaja z agnes i cymbeline szczegolnie CYMBELINE ACANTHE jakbys mi pomogla bym byla bardzo, bardzo, bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachy 🖐️ Środa dzięki za zaproszenie :D :D :D a co do teściów to moi są ok, moi i T rodzice znają się od małego tak samo moi bracia i jego, czasami są wporzo a czasami mam ich dość.... uciekam do babuszki z 🌻 tzn. do 2 pokoju bo babcia mieszka z nami ale bura pogoda, pada, jest szaro i zimno buuuu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na ten tychmiast :D :D :D Szefuncio i sie zmył. Teraz siedze i buu, nudze sie znowu! slonecfzo T, spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam babci :( :( :( Tzn. mam, ale daleko, bo całe 300km i w dodatku jest po dwóch wylewach i nie kuma nic... :( :( :( :( ale Ł. ma babcie i do niej zadzwonimy wieczorkiem, fajna kobitka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Dziewczyny, tj spanielki broneczka znalazłyscie jakies fajne kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba Was Bóg opuścił !!! :D :D 2 dni mnie nie było i 11 stron :O :O :O odniosę sie wiec tylko do niektórych rzeczy bo za dużo tego :D :D Spanielka ta suknia z Agnes byłaby ok gdyby nie była plisowana :P :D no ale jak Tobie się podoba plis to luz, bo sukienka generalnie bardzo fajna jest ;) co do zaproszeń to my podobnie jak Aga tzn nie wcześniej niż w połowie kwietnia :P rozwiezienie powinno nam zająć jakieś góra 5 dni [nie mamy nikogo kto mieszka bardzo daleko :P ] no więc do 20 - 25 kwietnia się wyrobimy a potwierdzenia niech dadzą do 15 maja i styknie :P pozatym z tego co wiem z tymi potwierdzeniami to lipa bo mało kto potwierdza :D a zaproszenia ja zamawiam w drukarni, bardzo fajnie robią i nawet jak se wymyśle, że mają być całe czarne to noł problem :classic_cool: Słoneczko nasz Dj za wesele plus poprawiny powiedział 1.700 zł przy czym w umowie jest sobota od 16 do 6 rano i niedziela od 18 do 4 wiec też niedużo a też jest zajebisty :D :D także wiesz nie każdy krzyczy po 4 tysiące, pewnie wolą brać mniej a mieć więcej zleceń ;) a co do tych wątpliwości - ja Wam powiem, ze znam pary które były zakochane w sobie na śmierć i życie, pobrały się i np po 8 latach związku nagle jeb wszystko szlag trafiał :O i tego się nie da NIGDY przewidzieć bo co ma byc to będzie ..... ;) wiec ja tego nie rozkminiam :D pozatym u nas jest troszkę inaczej bo my ponad 7 lat ze sobą, znamy się jak łyse konie i jestem przekonana, że nei ma takiej rzeczy której nie wiem o Mateo a która mogłaby mnie zaskoczyć :D :D Lisafrank ładna suknia ;) Aga ja welonu nie chcę ale moja Mamcia wyje i błaga mnie na kolanach więc ostatecznie się poświęce i tylko do kościoła założę :D :D tylko nie wiem czy do końskiego ogona wogóle welon pasuje :P :D :D :D rękawiczek ja STANOWCZO nei popieram :P trochę mi to wioską trąca :classic_cool: co do rzucania bukietem to ja nie wiem bo chcę mieć bukiet z kwiatów KOSMOS a że jeden kosztuje 5 zł a muszę mieć ich co najmniej 70 w bukiecie to nie wiem czy nie szkoda mi będzie tego bukietu :classic_cool: :D więc najwyżej rzucę............ jakimś devolajem na przykład :D :D :D :D a wogóle to mam problem z butami :O wogóle nie wiem jakie chce wiem tylko, że ABSOLUTNIE na niskim obcasie bo ja nie umiem i nie lubię chodzić na wysokich no ale z niskimi to nie ma cudów :O no i tyle nadrobiłam bo za bardzo zaszalałyście :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria 🖐️ Bóg nas opuścił :D:D:D hehe nie Bóg tylko Ty nas opuściłaś i stad masz takie zaległości :D:P;) www.growikar.pl zajrzyj tu po buty moze cos Ci wpadnie w oko - ja mam buty z tej firmy i jestem zadowolona:) Środa na razie czekam na wytyczne co do sukni od Spanielki bo dala mi tylko jeden model a to mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×