Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Uciaekam dziewczynki, do jutra 🖐️ Miłego wieczoru. POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!! POLSJKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo 🖐️ kurna oglądałam na necie mecz Polska Dania i mam 7 milionów zawałów :O :O :O całe szczęście Dania wygrała i teraz tylko my musimy klepnąć Norwegię i będzie :classic_cool: co do zwracania się do siebie - u nas NIE MA MOWY o żadnym \" misiowaniu \" mój Mateusz twierdzi, ze jak facet pozwala sobie mówić do siebie per \"Misiu\" to musi być na bank zniewieściały żeby nie powiedzieć spedalony :classic_cool: :D :D ja do Mateusza mówię najczęściej Mateo albo Myfa :classic_cool: jak chce go podkurwić to wtedy mówie Misiu, Kotku, Skarbie itepe i on się wkurza hehhe :D a do mnie większość znajomych /w tym i mój nazecony :P / mówi JAGNA :classic_cool: :D :D ot taka do pasania krów :D :D :D a Mateo czasami mówi do mnie per CZASCE ale ni chuja nie wiem skąd, po co i dlaczego a jak sie go pytam to nigdy mi nie chce powiedzieć :D no i czasami mówi AFA - to od imienia bo mam na imię Aśka a mój chcrześnik jak był mały to nie umiał powiedzieć Asia tylko mówił Afa i tak zostało :D ok lecę do knajpy na mecz !!! POLSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to JAGNA jest czasami zdrabniane na Jagusia, Jagienka, Jaguś i takie tam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, kto bardziej jest sporotowy w Waszych związkach? a może po równo?? U nas to ja jestem jak facet, wszytskie mecze, zwłaszcza siatkówka musżę obejrzeć, łazę na mecze oglądać w knajpach a na siatkę do spodka latam : ) I ciągam tego mojego, on chętnie ogląda, ale nie ma takiego pociągu. Śmiejemy się zawsze, że u nas odwróciły się role. Bo jak były mistrzostwa w PN to ja siedziałam prawie non stop przed tv i darłam ryja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jatm czka, Polskja czy Polska, co za różnica, najwazniejsze, że wygralismy!!!! Ale była końcówka, prawie zawał gotowy. Straszna końcówka meczu Dania-Niemcy, na szczęście dla nas wygrany dla Danii, a jeszcze gorsza końcówka meczu Polska- Norwegia. Ale Norwegowie musza beczeć, wygrywać 28-30 na dwie minuty ptrzed końcem meczu i przepierd.olić go 31-30, normalnie masakra!!!! A nasi chłopcy sa the best!!! Byłam już pewna, że przegramy, a tu taki SUPRAJS!!!! suprajs napisałam specjalnie... ;) kawcia, my obojemy kibicujemy. Uwielbiam sport, ogladam nawet piłke nozną, a jak sa jakies mistrzostwa, to juz w ogóle nas nie ma dla znajomych, chyba że chcą trazem z nami obejrzeć mecz ;) :):):) Najbardziej, ja najbardzeij lubie siatkówkę, sama kiedyś ztrenowałam, niestety przestałam. Ł. bardziej piłke nozna, ale wiadomo, to facet. Ogólnie oglądamy wszystko, olimpiady, mistrzostwa itp itd Przyszedł projekt zaproszenia!!! :D:D:D Troche jest do poprawki, ale bardzo mi, nam sie podoba!!!! :):):):):) Dobrego dnia dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki My wczoraj bylismy na przegladzie mlodzizowych zespolow muzycznych-oczywiscie jako widzowie:)Bylo nawet fajnie,choc poszlismy tak tylko ze wzgledu na kumpla,co byl jednym z jurorow:) Meczu nie ogladalam i nawet nie wiem kto gral z Kim i w co:) A moj M mowi do mnie Myszka,Mycha ...ale tak srednio to lubie,bo kiedys wpadlo mi w oczy(przypadkiem;) ) Jego stara wiadomosc na GG do Jego bylej(oczywiscie gdy jeszcze byli z soba) i do Niej tez tak mowil, a ponadto Jego brat i Szwagier mowia tak samo do swoich kobiet:/ A wogole to mialam nadzieje na Wasze rady w sprawie jak zaprosic Szefow na slub-bo o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Aga normalnie, sa zaproszenia, gdzie wypisane jest \"zapraszamy na uroczystosc slubna/ msze slubna itp\" a nie ma nic o weselu, z drugiej strony zapraszac na slub a na wesele juz nie to jak dla mnie przykre dla gosci chyba... i napewno z zonami/dziewczynami czy kim tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja chyba nie zrozumiałam o co konktretnie chodzi z tymi zaproszeniami, dlatego wybacz. Dzisiaj mamy SZÓSTĄ rocznicę naszego związku!!!! Mija sześć lat, niewiadomo kiedy to upłynęło, a juz bierzemy za cztery miesiące slub.... Nieźle, naprawdę nieźle. ZAle zapomniałam złozyć rano mojemu lubemu życzenia. Mielismy dzisiaj jechać wybierać garnitur,ale kolega który pracuje w tym sklepie, ma urlop i musimy to przełożyć na inny termin. :( Ale co się odwlecze, to nie uciecze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę i tak dobrego nastroju zamówiłam dzisiaj ksiege gości!!!!! Juz sie nie mogę doczekać, aż przyjdzie, niestety trochę to potrwa, bo będę ją robić według mojego pomysłu, ale mam nadziję, że będzie warto. :):):):):):):):):):) Może jeszcze dzisiaj zamówię podziekowania dla rodziców i wte3dy zostana mi do zamówienia tylko kieliszki i reszta zaproszeń. Potem już tylko będę zamawiać takie pierdoły do dekoracji, jesli będzie taka potrzeba, bo w końcu nie wiem, co z tą dekoracją sali, czy mamy ją zapewnioną, czy sami będziemy dekorować, nie mamy czasu wybrać sie na tę salę i w końcu dogadać z właścicielką. Ale, jak juz wcześniej pisałam, co się odwlecze, to nie uciecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, co do sukni, hmmm, powiem tak, ja nie lubie sukien które są "podpinane", po prostu. gorset ma ładny, bo bardzo skromny, ale tak jak mówię, nie lubię kiedy spódnice w sukniach sa podpinane, dlatego tez nie moge sie wypowiedzieć bardzo pozytywnie, ale jest ładna, skromna i mi się ogóleni podoba, ale gdyby nie miała tych podpięć, byłaby JAK DLA MNIE jeszcze ładniejsza. To Twoja suknia już tak do końca? Na ten dzień? I dobrze, że sie w końcu zdecydowałaś, popieram Twój wybór, bo jesli Tobie sie podoba, to ja mam gó.wno do powiedzenia, za przeproszeniem. Mam nadzieję, że będziesz w niej pieknie wyglądać i czuc się jak księżniczka. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było Cie, to wybaczam, ale też prosze o szczera opinie na temat mojej księgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i spanielka, podoba mi sie plis na samym dole sukni, ja chyba tez cos splisuje w swojej jak już wybiore tę jedyną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem na 98% zdecydowana, pewnie jak znajde czas dzis i wyrwe sie stad to pojade i obgadam co i jak, mam nadzieje ze dadza rade mi taka uszyc, moze gdzies po drodze zdecyduje sie na jakies dodtaki jeszcze.... niewiem :) trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, ja nie gustuje w drapowanych sukniach,zresztą jeśli widziałaś moje typy to wiesz,że wolę prostsze:)Ale nie oznacza,ze Twoja nie jest ładna suknia-pewnie Ty będziesz wyglądała w niej bosko:) A co do moich zaproszen...to widzże ze chyba zle sie wyrazam:)No wiec jeszcze raz: Moj M chce zaprosci Szefa swojego i kierownika tylko na ślub-i my mamy miejsce gdzie wpisuje sie : mają zaszczyt zaprosci: Sz.P.... i mam z tym problem bo nie wiem czy wpisac Sz. P. Iksa Iksinskiego a na drugim Sz.P. Igreka Igrekowskiego, czy tez powinno się Ich prosic z zonami-przypominam chodzi tylko o ślub!!!A mzoe powinnismy napisac \"mają zaszczyt zaprosic: Kierownictwo Firmy Iksinskiej? Czy teraz rozjasnilam sytuacje:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nawet na slub prosi sie z osoba otwarzyszącą. Dla kierownika osobne zaproszenie na slubz żoną, czyli Sz. P. Annę i Jana Kowalskich, i dyrektora, czy tam szefa też na osobnym zaproszeniu, razem z żoną, tak jak u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinanie sukien to DRAPOWANIE? Wytłumaczcie mi, bo ja sie w ogóle nie znam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nikogo nie ma. Czy zosatałam juz sama na placu boju. Ucieklam i ja. Nie będę z siebie robic posmiewiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo, z tego co wiem to suknia w której jest gdzieniegdzie podpinany material to drapowanie:) A co do tych zaproszen, to kurcze sama nie wiem,bo nie znamy imion żon:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przypadkowo znalazłam ten topik, zaczęłam czytać od początku (czyli od października zeszłego roku) i... jestem przerażona! Większość dziewczyn miała pozałatwiane wszystkie sprawy już w październiku a ja przy końcu stycznia mam zaklepaną tylko salę (sam wynajem, bez cateringu) i orkiestrę. No i u księdza byliśmy, ale powiedział, ze o konkretach możemy rozmawiać już po naukach (które są przewidziane na połowę lutego). I to wszystko! Do tej pory byłam przekonana, że jeszcze mam dużo czasu, ale teraz ogarnęły mnie wątpliwości. Czy zdążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Przypadkowo znalazłam ten topik, zaczęłam czytać od początku (czyli od października zeszłego roku) i... jestem przerażona! Większość dziewczyn miała pozałatwiane wszystkie sprawy już w październiku a ja przy końcu stycznia mam zaklepaną tylko salę (sam wynajem, bez cateringu) i orkiestrę. No i u księdza byliśmy, ale powiedział, ze o konkretach możemy rozmawiać już po naukach (które są przewidziane na połowę lutego). I to wszystko! Do tej pory byłam przekonana, że jeszcze mam dużo czasu, ale teraz ogarnęły mnie wątpliwości. Czy zdążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wejda! Co ci mogę napisac, weź się do rozglądania, bo niby duzo czasu ,ale leci on bardzo, bardzo ,bardzo szybko.... Kamerzysta, fotogrf, suknia.... Zacznij sie rozglądac, to ze wszystkim zdążysz ma bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×