Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

dobra a więc jeszcze raz!!!!!!!!!!!!! www.schubertjubiler.pl kolekcja A-moll ostatnie na ostatniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no rzeczywiście!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Głupek ze mnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, piekna, ale wyglądałabym w niej jak mis Yogi w sukni slubnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstukałam w google "gorsety ślubne" i zobaczcie co wyskoczyło: http://bianti.pl/dzial,289,slubna?gclid=CKyXpuGGtJgCFQSenAodzS_5Ug :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie do końca o oto mi chodziło, no ale cóż ;) Mojemu Ł. na pewno by sie spodobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa Łoś... hahahahha! fajnie tak! pewnie jesteś ciagle łośmiechnięta jak to slyszysz :D Sloneczko jejka obraczki fajniutkie Środa a co do sukni z tymi plecami... ahhh... mi tez sie tak marzy ale mam garbika i blizny wiec ie wygladalabym zbyt seksownie w takiej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko teraz dopiero otworzylam duze zdjecie, n chodzi o te obraczki model La wzor V621 to szczerze super ale nie podoba mi sie tylko to takie wzorka na bokach czy cos ale przypuszczam tez ze na zywo one i tak piekniej wygladaja, bo zazwyczaj zdjecia takich wzorkowatych nie sa za specjalnie a jak ogladalam kiedys to na zywo duzo lepiej wygladaly po prostu takich w wzorka zdjecia nie oddaja calego uroku obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka faktycznie na żywo wyglądają zupełnie inaczej tzn.są ładniejsze i takie delikatniejsze. Laski od lutego na siłownie się wybieram, zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no [pewnie że kojarzę te obrączki ale ze mnie ciołek ... :D suknia Środo - cudowna .... ae do tego trzeba mieć idealnie gladkie plecy, bez przebarwień, bez krostek itp... a o takie trudno. ja często mawiam do mojego : " łośtrożnie" i pęka ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej sukni, to na tej stronie znalazłam mnóstwo tego typu sukien i nie skromnie przyznam, że mam piekne plecy, to jest jedna z tych części ciała, które u siebie lubię, chociaz teraz jak troszke mi się przytyło, ni sa one juz takie seksowne i szczuplutkie jak były kiedyś, nistety :( Co do mojego Łosia, to wszyscy tak na niego wołaja, nawet mi się zdarza, ale ja mówię do niego tak tylko wtedy, kiedy jestem troszeczke zła... :) Wtedy obrywa Łosiem :):):):) O obrączkach już nie dyskutuję, bo mi się humor psuje, bo my jeszcze nie mamy :(:(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ma tu być u mnie bratowa mojego Łosia, nie wiem, co mam myslec, zadzwoniła i spytała, czy może sie ze mna zabrać do domu i mówię Ok, tylko wiecie co mnie wkurza, jak jestesmy same, to gadamy, smiejemy się, jest luz, a przy jej mężu, tj, bracie Łosia, jakos tak nie możemy sie w ogóle porozumi9ec, tzn. może i bysmy chciały, ale nie możemy, czujemy jakiś taki dyskomfort, może to się bierze z tego, że ja i jej mąż, tudzież brat Łosia się nie lubimy, nie wiem. Zaproponowałam jej dzisiaj, zeby pojechała w sobote ze mną i z moimi dwiema kolezankami pooglądac suknie, poprzymierzaćitp itd, a ona na to, że cyt. "nie mam na sobotę rano planów, ale muszę spytać mojego wyrozumiałego męża" Wy też będziecie pod pantoflem????:) Dziwne to dla mnie troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy mnie musicie nie lubowac, ja tu do Was z sercem , a Wy nic:(:(:( Dobra, spadam zaraz do domu. Tylko kuźwa, jej jeszcze nie ma i nie wiem, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja zalozylam ten temat .... Z niczym sie nie Kryjee , Poprostu wpadlam tytaj zagladnac ilee macie pozalatwiane co u was itp jak Wam sie wiedzie itp. Pozdrawiam Zyczee Szczesciaaaaaaaaaaaa Kobietkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa a że tak zapytam ile ważysz przy jakim wzroście, ze jesteś Yogim ? :D jak nie chcesz to nie pisz ;) 21 ---> uszy do góry !!! i porządnie się zastanów czy chcesz ślubu czy nie zawsze można za rok .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie ;) ;) ;) może się poszukamy na NK ? :classic_cool: -- > tam chyba każdy już ma konto :D :D :D :D jakby któraś była chętna to proponuje podawać dane na maila bo tu to nieeeee ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×