Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

niby ma być dziś ok 10:00 ale będę oglądała od 8:30 już, mam nadzieję że nie zmienili znów dnia emisji bo się bardzo zdenerwuję i będę miała już ich w du..... oraz te ich nagranie..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz zagadalas o mezach... z moim mialam ostatnio meeegaaa klotnie.... a teraz... on sie stara jak to powiedzial, caly czas sie stara... tak...? ale ja tego nie zniose! ciagle mily... wczoraj sie pytam :karol mam chyba cienie pod powiekami od oklarow? oczekiwalam szczerosci (nosze okulary od kilku lat wiec niemozliwe ze nie mam!!) a on : nie nie masz, ja mowie: mam! dlaczego nie jestes szczery? on: nie kochanie jak sie tak patrzy to nic nie widac... tylko jak ty sie sibie przyfladasz... a mam jaja sine pod oczami jak cholera! wczoraj juz mu powiedzialam zeby byl normalny, zeby mi nie nadskakiwal bo mam dosc... no to okej ale jest takiii.... nooooo.... slodki az czasami sie odsuwam od niego, no z przesada! mam nadzieje ze po naszej rozmowie z wczoraj przestanie troszke sie starac by bylo lepiej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, dobrze będzie:) Najlepszy shiz to się widzieć i słyszeć w tv - masakra!!! Ja byłam w regionalnej co prawda, ale kuźwa, nigdy więcej bym nie chciała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole dziewczyny wczoraj bylam u mamy i mam cala miske czeresni :D:D:D takze ide sie juz zebrac i ide do mojego K z nimi podjesc a pozniej na poszukiwania kosza wiklinowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, bo my baby, same nie wiemy, czego chcemy, ja tez tak mam... ;);) Dlatego wiem, o czym piszesz :):):):) Jesteśmy kobietami, nic na to nie poadzisz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiecie, sniło mi się, że moja siostra ze szwagrem nie chcieli nam pozyczyć tego INFINITI na ślub i ja ich tak prosiłam, a oni byli nie ugięci i teraz cały czas czekam na sms-a, czy pozyczą, czy nie pożyczą.... Oczekiwanie jest straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko, doskonale Cię rozumiem! jak ja się ostatnio pokłóciłam z moim to podobnie się zachowywał, ale szybko sprowadziłam go do pionu ; ) Choć nie wiem czy nadskakiwał w takim samym stopniu jak Twój Tobie :) W ogóle to czasami chce mi się smiać z tych naszych facetów, z ich podejścia, zachowania, min, itp. Czasem ręce opadają że szok : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wrzucam na luuuuz mam nadzieję że nie wyjdzie źle ;) hehe a nawet jak wyjdzie średnio to ludzie do jutra zapomną a tu się okaże że puszczę nas 30 sek i nikt nawet nie zauważy :D:D:D Laski jak dostanę linka do materiału w sieci to Wam podrzucę - chyba że się spalę ze wstydu wcześniej ;) idę jednak coś zatankować bo mi burczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam kiedyś w Tv i też w regionalnej, tak jak kawcia, to była jakaś masakra, ja siebie oglądam na plłycie z wesel, czy coś, to mi głupio, nie moglabym pracować w TV, absolutnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, nie moge się doczekać tego linka. Masz rację, ludzie szybko zapomną, ale nie my!!! :):):) Spanielka, ja czereśnie uwielbiam, to jeden z najbardziej lubianych przeze mnie owocow. Także, tylko pozazdrościć. Kawcia, Tobie zazdroszczę bardziej, bo Ty mialas do dyspozycji całe drzewo, szczęsciaro!!! :):):) Ja liczę na to, że po ślubi każda z nas tu bedzie i będziemy miały o czym pisać! :) Wy będziecie za tydzień w pracy, a ja się będę szykować na ślub, ale jazda. Mamnadzieję, że będziecie mnie wspieraż duchowo ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcia, my z Łosiem stwierdziliśmy, że obejrzymy ją sami, zamknięci w pokoju... :):):) Potem rozdamy reszcie, o ile nie będzie nam wstyd ;););0 Ja nie wiem, czy w ogóle będę chciała tę płytę oglądać... To jakaś masakra będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo nic się nie bój, będziemy z Tobą : ))) na pewno !! I tylko nie zapomnij potem relacji nam zdać : ))) do kiedy masz jakiś urlop ?: )) Masz rację, całe drzewo to wypas:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielko ale wiesz co jest plusem? Że sami potem u kamerzysty decydujemy co ma być na tej płycie i jesli bedziemy chcieli coś wyciąć to nam wytną : )) Więc luuuz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wypisałam urlop od 23-30 czerwca :D:D:D ale jak trafi się jakiś last minute fajny to dobiorę jeszcze do 10 lipca - tak jestem umówiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcia, dzieki za wsparcie. Będzie mi raźniej, jak będe wiedziała, że ktoś trzyma za mnie, za NAS kciuki. Ja jutro ostatni dzień do pracy. Wracam dopiero 22 czerwca, czyli juz po Twoim, spanielki i słoneczka ślubie i weselu, qwięc pewnie szybko się nie skontaktujemy. Trochę żałuję, że mamy taki mały samochód, bo wzielibysmy rowery ze sobą w góry. Już się nie mogę doczekać, w sobotę, po weselu jedziemy na zakupy, żeby mieć co jeść w domku, który wynajmujemy. Wiecie co, tak w ogóle, to zdecydowanie przepałaciliśmy, ale trudno, wyszło tak i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze codziennie oglądam oferty last minute. Może coś się trafi, chociaż mój Łoś chce w polskie góry i koniec! Więc nawet jakby trafiło się coś esktra, to raczej nie skorzystamy, bo mój Łoś... :O Ale z drugiej strony, polskie góry są piękne. I w zasadzie bardzo cieszę się, że tam wylądujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na fajka i ja. :D:D:D A, mówiał mWam, że rzucam papierosy po slubie? Z jedenj strony bardzo sie cieszę, że podjełam ta decyzję, ale z drugiej, to sama nie wiem, wiem, będę zdrowsza i w ogóle, ale problem jest tego typu, że ja po prostu lubię palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Środo, to faktycznie się miniemy, tym bardziej że ja mam urlop od 18 czerwca do 1 lipca. Ale możliwe, że tu zajrze, bo w domku mam internet, więc możliwe że zajrzę. Choć nie wiem czy będe miała czas :classic_cool: Góry są piękne, cudowne, wspaniałe. A polskie to już w ogóle. Ja kocham góry, duzo po nich łaże i jeśli o mnie chodzi to wolę góry niż morze :) Ale robimy wyjątek i po ślubie jedziemy nad morze polskie na 2-3 dni a potem na mazury, nad biebrzę i będzie git : ) Zresztą ja mam do gór rzut beretem, pół godziny jazdy autem w beskidy, a jakaś godznia - półtorej w tatry, więc luzik :classic_cool: Góry sa świetne!! a co do rzucania palenia, to Środo, możemy rzucać razem, bo ja też sobie postanowiłam że po ślubie rzucam. Bo przed to raczej nie dam rady ze stresu, ale po ślubie już rzucam. Więc możemy razem się wspierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wyslalam Wam cosik:) A wogole to cos mnie bierze:(Przemoklam i przemarzlam wczoraj i widac goraca kapiel i garsc tabetek i cieple lozeczko nie pomoglo:( A co do zdjec ktore Wam wyslalam,to skomentuje co mysle jak najpierw zrobicie to Wy:) Broneckzo,jak bedziesz miala tego linka to chetnie zobacze,bo oczywiscie jestem w pracy teraz,wiec nie mam jak ogladac....juz nie nalegam na te zdjecia o ktore Cie prosilam,bo chyba nie czytasz moich postów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, witaj dziewczyno z rańca : ) Łączę sie z Tobą w chorobie :/ Ja mam taką chrypę ze masakra. Poza tym mam katar i czuję się podle. Mam andzieję, że mi w miarę szybko minie kurna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja kiedyś te fotki miałam ale odkąd wybrałam swoje fryzurki usunęłam pozostałe zdjęcia.... :( zrobiłam przebierkę wszystkich rzeczy ślubnych na kompie bo mieliśmy już krytycznie mało miejsca..... kurcze no :( poszukaj w necie tego trochę jest.... 🌻 miałam Ci to już napisać kilka razy ale jakoś zawsze mi umykało za co Cię serdecznie przepraszam!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko,Wybaczam Ci:) Kawciu, a Ty,wybaczyłaś mi już?🌻 4u:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooi jestem i ja! alez napisalyscie!!! AGa-ja Ci poslalam kilka kiedys nie pasuja? mysle ze ciekawszych krojow nie znajdziesz ;);) ehh dziewczyny ja tu bede z Wami po slubie,bo mi sie fajnie z Wami gada,takie lebskie baby jestescie ze hej! mamy potwierdzenia 4par na panienski prawie 5,bo jedna dojedzie z opoznieniem,maja chrzest. kolega bedzie solo. jedna para nocuje,o ile okresu nie beda mieli haha wiec mozliwe ze sami bedziemy spac :) bajecznie!!! zajelam sie wreszcie soba od podszewki. szykuje cialo na weselisko. zaczelam ostro peeling i wcieranie Dove opalizujacym-musi poskutkowac. bratowa ma te sama metode haha wiec jej powiedzialam ze oryginalna nie jest,ale pomysl OK. a druga bratowa-swiadkowa-jest wlasnie w Egipcie wiec wroci jak murzynka i bede wygladala do niej jak smierc... ja ejstem blada generalnie,opalac sie nie moge,mam pieprzyki,solarium odpada. wiec zostaje DOve. zobaczymy. ale juz dzialam!!! a Wy?? no i dentyste odwiedzimy jeszcze przed slubem jak znajdzie chwile-zeby nam kamien sciagnal gdzeiniegdzie do zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff myslalam ze posta zzarlo :) Broneczko,prosze o jakis link do programu,bo nie mam jak obejrzec a ciekawska jestem :) okazalo sie wczoraj ze kumpela eksprzyjaciolka moja ma kolege raczylam do niej zadzwonic wczoraj i sie wypytac czy beda na pan-kawal u nas,okazalo sie ze zaproszenia mailem nie dostala..ciekawe czemu heee? ale planuja byc,da jeszzce znac. 2 pary sie wcale nie odezwaly.czekam.ale czuje ze bedzie git,byle by nie padalo bo nie pomieszcze wszystkich w srodku na luzie.. poza tym kumpela wlasnie mowila mojej mamie ,a miala slub 30kwietnia,ze gdyby wiedziala jak wyjdzie wesele to by tyle nie szalala 2miesiace przed! ale to normalne chyba :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak ja przyjde to Wy znikacie:( A szkoda,bo mam wlasnie czas na pogaduchy....no i myslalam,ze skomentujecie co Wam wyslalam...a tu nic:( Chyba az popracuje z tegow szystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawcia, OK. Ale, żebyn nie było, że ja pierwsza rzucam, a Ty jeszcze palisz, to może rzucimy od 1 lipca, co? Razem damy radę!!!!! Agnieszko kochana, fryzurka ładna, ale bardzo, bardzo skromna. Nie wygląda to jak kok hiszpański, mało w niej ognmia, że tak się wyraże, no i wsuwki widac, co w ogóle jest nier wybaczalne, ale wiem, że to próbne czesanie i w tym dniu nie będzie wudać nic. Co do Ciebie w tej fryzurze, bardzo, bardzo, bardzo ci pasuje i wiesz, co zapomniałam, jaka ta Twoja suknia jest piekna! Ta fryzura pasuje xdo tej sukni w 100000%, więc możesz tak iśc do slubu i goście i Twój mąż przysżły padną z wrażenia. W ogłe chciałam powiedzieć, że jaesteś bardzo ładną i urodziwa kobietą. Jakoś wcześniej tego nie zauważalam, wybacz.. I masz bardzo ładne, czarne wlosy, farbujesz, czy to naturalne? Będziesz piekną panną młodą!!! Kawcia, a Ty kiedy na to próbne czesanie? Ja cały czas czekam na sms-a od mojej siostry w sprawie samochodu i coraz bardziej sie strsuję... że odpowiedź będzie negatywna...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga i tymi wsuwkami, to się nie przejmu7j, bo mi tez było dwie czy trzy widać przy próbnym czesaniu. Teraz Ty uciekłaś. Ja musze co chwila znikać, bo mam troche klientów ( pogryzxłabym ich, gdybym mogła...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×