Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Sroda!!! nie masz czemu miec deprechy!! przed Toba najpieksniejszy dzien Waszego zycia!! czego tu wiecej chciec? :):):) rozchmurz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam juz siły, jestem zła na siebie, że wszystko wzięłam na swoje barki, bardzo teraz tego żałuję. Bardzo. ale niewazne, będzie ślub i po slubie. Takie jest zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie to nie cieszy. Bo tylko mi zależało na tym, żeby był to najpi,ekniejszy dzień, będzie jaki bedzie, mam to głeboko w d... Trudno. Nie przejmujcie się mną. Czasami dociera do mnie coś, z czego sobie nie zdawałam sprawy i robi się problem w mojej głowie. Tak juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda,ja tez wiekszosc wzielam na swoje barki... moi rodzice mniejszosc,wrecz minimum,a Moj popiera mnie we wszystkim..i wiem ze idealnie nie bedzie,ale nie o to chodzi! tymi wszytskimi przygotowaniami i myslami czasem mam wrazenie jakby ten slub i wesele sie juz sto razy odbylo! bo tyle o tym mysle.i to idealne bedzie tylko w mojejj glowie,a rzeczywiste bedzie z pewnoscia inne.nie przewidze czy sie ciotki nie pokloca,czy nie bezdie burzy przez pol wesela,czy cos sie nie stanie.. ale to chyba drobiazgi.grunt,ze WY zrobiliscie naprawde tyle ile mogliscie.to sie liczy,i ze to Wasz dzien!! poza tym,tak naprawde martwi tylko to,czego sie samemu nie robi-np moja mama dzis ustala menu,nie mam zielonego pojecia co ustali..tak samo zamawiala ciasta tort..nie wiem co bedzie,to bedzie kompletna niespodzianka i tego nie jestem pewna czy nam sie spodoba ale inni tez maja swoj wklad ! trzeba to zrzumiec. poza tym wczoraj powiedzialam Mojemu,ze kurcze czuje sie jakbym organizowala wesele swojej corce niz sobie!! szok..glupie uczucie..w kazdym razie wiem,ze jak kiedys corka bedzie mnie pytala o cos,to wiem jak to zalatwiei jej pomoge :) bo swoje juz przechodze wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny moja zwariowana siostra zamiast siedzieć w wannie i sie relaksować z maseczką na twarzy itp to ona sprząta dom !!!>Wczoraj był jej panieński było nas aż 5 i się bawiłyśmy z 4 godziny i było fajnie, mało osób bo prawie nikt o tym nie wiedział bo miedzy nią a moim szwagrem jest 15 lat różnicy nic nie widać bo wygląda na jej wiek ona ma 24 on 39 ale się kochają i to się liczą.Jeszcze 1 nie cały dzień bo mamy ślub o 16 jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich pytan odnosnie tabsow ciąg dalszy:D Spanielko, czyli uwazasz,ze powinnam od 19 nie brac i juz powinien mi sie skocznyc@? A jak nie?:D Środo, co sie stalo bo nic nie rozumiem z tego co napisalas?? Zwykly stres przedslubny Cie dopada,czy co:)? A wogole to wszyscy mnie pytają-stresujesz się już....a ja aż dziwne ale nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczyny ja sie pomalu odmeldowuje.. jutro idziemy na impre wypic z Moim wiec bedzie cool! dawno juz na zadnej nie bylam. pogoda znow w kratke.. zycze pieknego weseliska i pieknego dnia jutro tym co jutro maja slub! niech slonko grzeje,wy badzcie szczesliwi i sie nie martwcie jak nie bedzie wszystko idealnie!! grunt to pozytywne nastawienie :) hm chyba sprawimy rodzicom albumy..hm no bo glupio dac babciom a rodzicom nie..ehh chyba ze sie rozmysle. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, jest tez taka mozliwosc, ja z tego co wiem to @ rozpoczyna sie 2 lub 3 dzien po odstwieniu tabletek, i trwa krocej zazwyczaj, np. u mnie to sa 3-4 dni, a jesli nie biore tabsow to nawet 8 dni sa... niewiem co ci idealnego poradzic... wiem natomiast ze tak tez mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak normalnie to 19 skoncza ci sie tabsy... 21 badz 22 pewnie dostaniesz @, nichby potrwal 4 dni czyli w dniu slubu powinnas miec po @ albo juz koniec, zaznaczam POWINNAS, bo niewiem jak zareagujesz kiedy bierzesz pierwszy raz tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby moj @ trwal krocej to wyrobilabym sie pewnie przed slubem....zreszta moj M jest wscieklyz e wogole biore tabsy....i odradza mi to,wiec chyba zabije mnie jak bede chciala jesczze jedno opakowanie zuzyc....dzieki Spanielko:)Chyba zaryzykuje...a jak nie uda sie to trudno:) O rany ale sie nudze:) Środo, gdzie jestes,opowiadaj co sie kochana stało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie,kiedys poruszylam temat zapasowych ponczoch na wesele-i myslalam,ze uda mi sie kupic jakies tansze-ostatecznie to mzoe wcale nie będą potrzebne ,a po slubie raczej ich juz nie wykorzystam-dlatego chcialam mozliwie jak najtansze....a tu klosp...nie znajduje tanszych niz te ktore kupilam ....a Wy,kupowlayscie jakies tanie,czy zapasowe tez kupujecie takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam za 20 zl ponczochy biale samonosne i pozniej kupilam jeszcze jedne... drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez tyle dalam...ale liczylam,ze moze uda sie zapasowe kupic tansze....wiesz,jakies koniecznie markowe:D..kurcze,szukam oszczednosic jak moge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic...ja dzis bede wczesniej sie zegnala...dziewczynki.....zycze milego weekendu...a tym ktore wychodza za mąż Lisafrank czy Teoria-najlepsze zyczenia na nowej drodze zycia...i nie przejmujcie sie pogoda nie ona najwazniejsza-a Wy-nichyba,ze planowaliscie impreze przy basenie;)Ale nie wydaje mi sie..... Zaraz w przyszly tygodniu licze na zdjecia:) 🌻 Pozdrawiam....i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie chyba nie dociera do mnie ze to juz jutro:) bylismy wlasnie u ksiedza, wszystko nam wytlumaczyl:) i organiste tez zalatwilismy:) i w sumie nie mam co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank,teoria!!!!!!!!!!! bawcie sie dobrze, nie martwice, wszystkiego najjj na nowej drodze zycia dla Was panny mlode!!!! :) :):):):):) niech slonko dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze dacie rade dziewczyny!!! :D my czekamy z niecierpliwoscia na fotki i zdanie relacji!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra wychodzi za mąż o 16 zaraz lecę na koka tylko w Krakowie pogoda się burzy mało spałam i jestem cała w nerwach jak by to ja wychodziłam za mąż ale mam stresy.No to życie nam pogody pozdrowienia dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj na nowej drodze życia dla pierwszych w tym roku czerwcówek!!! Czekamy na relację!!!!! Czekamy na foty i udanej zabawy!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Środo,jak tam nastórj na 2 dni przed slubem:) Lisafrank i Teoria(choc ta druga ostatnio nie wpada do nas) jak tam czujecie sie jako swiezo poslubione żonki:)? Broneczko,jak tam DDTVN??? Kawciu,bylas na wyborach;)?Ja tez nie:).....pomijając,ze o 22 pojechalm do pracy na wybory:) Ja wlasnie ejstem chora....dopadlo mnie jakies grypsko zupelnie z zaskoczenia...w sobote rano czulam sie normalnie-ale bylo mi zimno-bo taka nie wyrazna pogoda amy pootwierane okna,drzwi balkonowe...no i caly czas kichalam...po poludniu juz mialam stan podgorączkowy i wogole umieralam..dzis juz duzo lepiej...ale nie jest dobrze jeszcze....a w sobote panienski! Dzis jade do dekoratorki:) No i juz zdecydowalam,ze zostawiam ten tren w mojej sukni niezmieniony-niech bedzie jak jest w orginale:)Jesli pamietacie co mam na mysli:) A poza tym to chwilowo jestem pochlonieta przygotowaniami do najblizszehj soboty-zapraszam, ustalam szczegoly a teraz zamierzam zastanowic sie co przygotuje do jedzonka:)Jak myslicie powinnam pomyslec o jakims cieplym daniu? Posiedzimy od ok 18 do 21 u mnie a potem do pubu....ja mysle ze zrobie 2 salatki, koreczki, moze jakies ciasto upieke....no i nie wiem co z cieplym daniem?A jakt ak to co? Tyle u mnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! Agus ja ym nie robila nic cieplego od 19 do 21 to wam szybciutko zleci :) a jak z tamta kolezanka zaprosilas ja? sluchaj moj K zaprosil tych co tak nie bylismy pewni i strasznie glupio mi sie zrobilo... no bo to bo tamto, rozmowa zostala w polowie urwana bo musial jechac i pozniej juz sie nie odezwal (gg) ale glupio nam sie strasznie zrobilo! chcielismy dobrze a tu tak jakos dziwnie wyszlo... dzis K chyba do niego zadzwoni i porozmaiwa ze jak nie to nie - spoko rozumiemy i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym ja sie naprawde zastanawiam jak z jakims okryciem jakby bylo zimno i padalo.... i az wlosy mi staja deba z nerwow... bo niewiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :classic_cool: Laski, kurna, mam nadzieję, że wszystko się Wam udało i życzę Wam wszytskiego naj na nowej drodze życia; ) Czekamy na sprawozdanie :) hihi ; ) Jak ja się nie wyspałam!!! Byłam wczoraj na koncercie Rodowicz i tak ryja darłam, ze chyba znowu będę miała chrypę :) Po koncercie jeszcze się gdzieś tam szlajaliśmy więc spałam dziś bardzo mało!! Wiec kawka na stół i muszę dać radę. Dziś ide na przedostatnią przymiarkę, jestem ciekawa co z tego będzie i czy będę się sobie podobać, bo ogólnie jestem w stosunku do siebie cholernie krytyczna więc może być różnie ;) No zobaczymy ; ) Co do okrycia, to ja mam w cenie kiecki szal ;) Taki wiecie, delikatny, aksamitny czy z jakiegoś tam cholerstwa, sama nie wiem i jakoś specjalnie się nie przejmuję; ) Jak będzie super zimno, to trudno, jakość zdzierżę z tym szalem. Z nerwów to myślę że i tak mi będzie nazbyt ciepło, na sali hulanki więc to samo. Jakoś się nie przejmuję. Zresztą, w drugiej połowie czerwca ma już być ciepło. Dziś już jest cieplej, Więc myślę że tak właśnie będzie. No. Aguś, ja chyba bym przygotowała jakiś barszcz czerwony na ciepło, abo choć rosół w sensie bulionik do szklaneczki, bo to jest dobre na rozgrzanie raz, a dwa, że potem wódka lepiej się przyjmuje ; ) Ale to Twoja sprawa więc wiesz :classic_cool: Środo, trzymam kciuki za środę !! : ) Znaczy za Twój ślub ; ) to miłego dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×