Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

fajny filmik! haha no gadalam w sprawie dekoracji sali. babka mowi ze to od nas zalezy co chcemy za dekoracje. my kupimy kieliszki,znalazlam takie do martini one sa super na swieczki,wysokie na allegro 5,50zl za sztuke!! wiec taniocha,a potem beda nam sluzyc za kieliszki :) kwiaty powiedzialam ze biale margaretki, czepiala sie tylko jednej sciany pustej na wejscie do sali,ze jest zazwyczaj gola i brzydka i ja trzeba dozdobic,to wie z doswiadczenia. wiec smai ocenimy w niedziele przed nasyzm weselem po panienskim czy to chcemy czy nie. ale na pewno placic tyle nie bedziemy!! bo bedzie jedno wesele wiec zostanie dekoracja, sciagaja ja w poniedzialek. wiec git!!! ciesze sie :) po kwiatki dzwonilam, cena 50zl za galazke. to chyba te chce. wiec moze wiele nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj laseczki! Ostatni dzień pracy przede mną, więc muszę się postarać, żeby zostawić wszuystko w jak najlepszym porządku, także będę tu zaglądać, ale niestety rzadko. Od poniedziałku też będę się starać, ale nie wiem, na ile to będzie możliwe, ponieważ trochę będę miała roboty, ostatnie załatwianie wszystkiego itp itd W ciągłym biegu, ale zrobię co będę mogła, żeby Was odwiedzać. Wczoraj byliśmy u księdza. Mój Łoś zdecydował, żeby dać księdzu za mszę 300 zł, plus 200 zł organista. Mi to tak troche było głupio, bo pomyślałam sobie, że to trochę mało, ale cóż, Łoś zdecydował, więc... :):):) Ja mam czyste sumienie. ;););) Prawie... ;) Byliśmy ze świadkami, uzgadnialiśmy wszystko. Ksiądz jest bardzo konkretny i \"szybki\", co spowodowało, że dłużej czekaliśmy przed kancelarią, niż tam siedzieliśmy. No, ale świadek dostał zadanie, świadkowa również, cieszę się, że to ksiądz ich poinformował, co i jak, a nie my, bo nas to by pewnie nie słuchali... :) Wszystko jest jakby ugadane. Rodzicom dziękiujemy na koniec mszy, przed samym końcem. Bardzo się ucieszyłam, że bnędzie własnie w ten sposób. Bez mikrofonów, bez płaczu, bez piosenki \"Cudownych rodziców mam\" ( swoją drogą, kto wymyślił tą piosenkę? Jest masakrayczna, jak dla mnie. To jest moje zdanie, prosze się nim nie sugerować). Będzie kameralnie i to mnie bardzo cieszy. Uzdgodniliśmy również, że mój Łoś będzie czytał jedno z dwóch czytań na mszy HURRA!!!! Strasznie to doniosłe będzie. Mój Łoś był kiedys lektorem i ma świetny głos, dlatego wiem, że super to wyjdzie :) Będzie czytał czytanie \"Dobra Żona\", ksiądz ma nam dać je, żeby mógł poćwiczyć :D:D:D:D:D:D Super! Od księdza pojechaliśmy do pani od poradni. Trzy spotkania przerobione w 1,5 godziny :):):) I tak, że nam wszystko tłumaczyła... Ja myslałam, że pojedziemy, a ona tylko podstempluje i do domu. Ale dobrze, że było to prawie normalne spotkanie, bo czegoś się dowiedziałam. :) Łoś na koniec spytał się jej, czy coś jej płacimy, powiedziała, że nie, bo to jej praca i ona się z Kurią rozlicza, więc nie płaciliśmy nic. Potem pojechalismy do Maca, żeby sobie ulżyć :D:D:D:D:D:D:D A d.upa rośnie... :O:O:O Trudno. Jakoś przeżyję. Jejku, ja za 6 dni biorę ślub, niesamowite, ale do przeżycia. Prawie wszystko załatwione, została spowiedź... :O:O ;);););) Aga, co do pigułek. Ja z doświadczenia wiem, że nie problemu, jesli chcesz przesunąc @, to bierzesz po prostu dwa opakowania pod rząd i już. Ja też tak robię, na codzień nie biorę tabsów, ale w zeszłym miesiącu wyliczyłam sobie, że w dzień ślubu będę miała pierwszy, bądź drugi dzień @, więc się przeraziłam i zaczęłam przy pierwszym dniu @ brać tabsy i od wczoraj zaczęłam drugie opakowanie bez przerwy i @ na pewno nie będę miała. Potem rzucam to świństwo i co będzie to będzie. Biorę je teraz na potrzebę przesunięcia @ i już. Myślę, że spokojnie możesz wziąc dwa opakowania pod rząd i nic Ci się nie powinno stać. Ja nigdy nie plamiłam przy braniu dwóch opakowań. Także tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a poza tym ja chcę już 17.15 i do domu!!!! A potem wolne. DWA TYGODNIE!!!! Wczoraj mój Łoś stwierdził, że musimy jechać na zakupy przed wyruszeniem w góry, bo ja nie mam butiow, ani jakiś spodni luźnych, w zasadzie nie mam nic, co by sie nadawało na łażenie po górach i powiedział, że trzeba mnie jakoś do tego przygotować :):) Czasami mnie zaskakuje, pomyślał o mnie, a o sobie nie wspomniał. Ale jemu tez by się jakieś lepsiejsze buty przydały, więc... Tez cos mu kupimy. No i prowiant tez trzeba będzie kupić... Jeszcze nie wiem, co, ale coś tam kupimy. :) Byle było zjadliwe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i maila wczoraj od siostry nie dostałam. :O:O:O Nie wiem, może nie miała czasu. Jutro będziemy do nich dzwonić z pytaniem co i jak. Jak nie, to musimy we wtorek rano się zebrać i jechać po samochód, mam nadzieję, że będzie można przedłużyć o jeden dzień wypożyczenie auta. Chyba jeszcze dzisiaj zadzwonię i się zapytam konkretnie o kwotę i czas najmu, miejsce odbioru i miesjce zwrotu. Chociaż po cichu jeszcze liczę, że szwagier z siostrą nie zawiodą i pożyczą nam ten samochód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziewczyny, mam prośbę. Czy któraś umiałaby ściągnąć z neta piosenkę Mietka Szcześniaka "Między nami nigdy nic nie było"??? Mój Łoś peróbuje, ale coś mu tonie wychodzi... :O:O:O Potrzebujemy ją ściągnąć i wysłać mailem do zespołu, oni nam ją puszczą z płyty, musimy to zrobić do niedzieli, ale mamy ztym problem. I teraz nie wiem, jak go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Wam tu się rozpisałam, a Wy chyba nie bardzo macie ochotę tu siedzieć:):):) Tylko jeszcze jedno. Znowu snił mi się ślub. Przysięga składała się z jednej części, na weselu miałam na palcu pierścionek zaręczynowy. Na weselu, o lie to mozna nazwać weselm było 20 osób. W tym osoby, które w realnym świecie odmwły nam przyjścia na nasze wesele... Barman robił drinki, ja sama wszystko ustawiałam na stoły, nie było prawie jedzenia. Mówię Wam masakra, obudziałm się z krzykiem!!!!! I tak po cichutku liczę na to, że sny jednak sa odwrotnością i będzie dobrze. Kuźwa, musi być!!!!! Po takich dziwnych snach mam straszną tremę, bo dochodzę do wniosku, że zawsze jest coś, co się nie uda.... Ale z drugiej strony wiem, że nie wszystko musi się udać, że w zasadzie nie możliwe jest żeby wszystko się udało w 100%, po prostu jest to nie możliwe, dlatego staram się nie przejmować i czekam na to co bedzie... :) A gdzie Wy jesteście? Czuje się jak krestynka pisząc sama do siebie :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Teraz mnie zastanowilyscie z tymi tabsami...wiem,że są słabsze i dlatego troche sie obawiam ...no i nie bardzow iem co gorsze @ czy plamenie(ewentualne)....pytanie do Spanielki plamienia przy Yasminell mialas po ilu dniach? Środo,pisz ile wlezie...zawsze Cie czytam:) Fajnego macie ksiedza....u nas tak lekko nie idzie...ale Wy fajnie,ze wszystko poustalaliscie jak chcieliscie:) A co do piosenki Szczesiania-to postaram sie poszukac Ci za chwile:) A sen i ja mialam dzis-bo wcozraj bylam u kosmetyczki(w salonie gdzie bede sie malowac i pazurki robic) i ustalila mi dodatkowe jakies zabiegi i zmodyfikowalysmy co bedzie mir obila...az mi wstyd,ze tyle zwlekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe hej Sroda!!! a mi sie zawsze strasznie fajnie Ciebie czyta :) powinnas pisac,wiesz? no co do piosenki,moge poprosic Mojego zeby sciagnal,moze sie da,jakby sie dalo,to wysle mailem. no jesli w ten sposob Ci sie slub snil,to na pewno w realu bedzie odwrotnosc! mi sie juz kiedys snilo,ze kosciol byl ciemny,ksiadz nie chcial przyjsc udzielic slubu itd..amsakra,a my w zwyklych strojach w lawkach!! wiec wiesz ;););) no dzis pieknie na zewnatrz,wiec moze do srody przetrwa? dzis kumpela ma slub cywilny. a inna urodziny. alez sie nazbieralo! inna tez ma cywilny,ale te mniej znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga! nie martw sie,ja tez tyle zwlekam z kosmetyczka,ze jak mnie na probnym zobaczy to pewnie sie wystraszy;););) ale zadbam ile sie da o twarz,nie chce placic nic ekstra.zreszta,nie ma czasu. musze zadbac o kondycje duchowa przed slubem,byc w naturze i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,jestes pewna ze to Szczesniak spiewa?Bo ja znalazlm gdzies ze to jakis: button hackers spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole wczoraj kupilam Shape-bo byl z plytą z cwiczeniami....i od razu wlaczylam najpier 0,5godziny treningu i 5 minut na brzuch...a dzis ledwo chodze:DTakie zakwasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Ja kiedyś w google wpisalam Mietek Szcześniak \"Między nami nigdy nic nie było\" Na wzruta.pl jest ta piosenka. Ona idzie tak, w refrenie: \"Między nami nigdy nic nie było, Nasze dłonie nigdy nie spotkały się. Teraz już na pewno wiem, że to miłość. I dlatego mówić chcę kocham cię\" Jakoś tak. Błagam, uratowałybyście mi zycie!!! Z góry dziekuję za starania. 😍😍😍 Aga, ja biorę Microgynon. Kiedyś je brałam i też tak robiłam, jak szykowąło sie jakieś wesel, czy coś. I nigdy nic się nie działo. Ty bierzeszYas.... cos tam. Słyszałam duzo niepochlebynch opinii o tych tabsach, także ja nie wiem... Ale może spanielka ci doradzi, bo ona chyba bierze takie same, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzam pocztę. Dzieki Aga. Tylko niestety nie mogę odsłuchać, ani nic z tym w pr4acy zrobić... :O:O:O:O Zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodo,to zabierz tę piosenkę do domu-przypuszczam,ze o to Ci chodzili-tzn to jets napewno ta piosenka ale ją napewno nie wykonuje Szczescniak-podobno co prawda glos ale nie az tak bardzo:) Zobaczysz w domku:) A co do tabsow,to juz sama nie wiem....moje cioka lekarka ktora przepisywala mi te tabsy powiedziala,zebym odstawila na 7 dni...a jak po 7 dniach nie dostane @ to wziac 2 opakowanie...ale ja boje sie ze jak dostane po 3-4 dniach to i tak na wesele bede miala @...a tego przeciez chcialam uniknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...teraz to ja piszę sama do siebie:( Kawciu....IDŹ NA WYBORY:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, sprawdziłam. Ale nie mogę odsłuchać, niestety, tak jaj już wczesniej pisąłam. Tylko z tego co widze po nazwie, to albo oryginalnie nie śpiewa tego Szczesniak, albo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę w domu. Potem sama też cos będę kombinować. Nie wiem, może w oryginale wcale tego Szczesniak nie śpiewa, co? Jest to możliwe? Może mi się tylko tak wydawało, że to on... Nie wiem. Ale głupia jestem,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...jesli znalazlac cos na necie to jesczez nie oznacza ze na necie wrzucone jest z poprawna nazwą wykonawcy czy tytulem,wielokrotnie zdarzalo mi sie ze sciagalam piosenke o ktorą mi chodzilo ale pod innym tytulem-bo na wystarczy ze wrzucil to ktos kto nie znal tytulu czy wykonawcy:) Tak czy inaczej ptrzesluchalam te piosenke i jest w niej taki tekst jak podalas...i glos koles ma podobny do Szczesniaka-ale to napewno nie jest On:)Zresztą posluchasz w domu to przekonasz sie czy to to:) A tak wogole w domu masz neta?Bedziesz z nami w poniedzialek,czy dzis ostatni raz Ciebie widzimy-przed Twoim slubem oczywiscie:)? A tak na marginesie-miezkasz z Łosiem nadal czy wrocilas do ammy-bo cos wspominalas kiedys ze wracasz na ostatni miesiąc do mamy:) Ja planuje najwyzej na ostatnit ydzien wrocic do domu...a moze sie okazac ze w piatek przyjade i dopiero zostane na noc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo,to ta sama piosenke którą ja Ci sicagnelam...i na pewno nie spiewa to Szczesniak-glos podobny ale to nie On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję Aga, że to ta piosenka. Dzieki śliczne! Mam neta w domu. Przecież pisałam Wam we wcześniejszych postach, że będę strała się zaglądać na początku przysżłego tygodnia, po prostu moja droga Agnieszko, nie czytasz moich postów- tu cię mam!!!😠😠😠 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Co do powrotu do domu mamy mojej... W niedzielę, to będzie pierwsza noc, kiedy nie będziemy razem spać. Rano idę do spowiedzi i już zostaję na noc w domu. :) Ale w czartek już śpimy razem i to jako państwo A.... :D:D:D:D Fajnie. Dobrze,że to już. Będzie z głowy i teraz zacznie się normlane życie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ta piosenkę wyslę zespołowi, tylko w domu ja odsłucham, żeby mieć pewnośc. A jak się nazywa wykonawca tej piosenki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Środo-czytam oczywiscie Twoje posty...ale nie mam dobrej pamieci...ja to zartuje ze mam za malą pamiec wirtualna i moj dysk twardy usuwa starsze wiadomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Agnieszko, skoro masz krotką pamięc wybaczam ci to, że nie pamietałas o tym , o czym pisałam we wcześniejszym poście. AMEN :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu Cie mam Środo,nie czytasz moich postow :D pisalam wyzej-Button Hackers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×