Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

No i mam za swoje. Czytałam, tylko mam krótka pamięc wirtualną :D:D:D:D:D:D:D Dobra, spisuję ich nazwę.] Dzieki Aga. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacje kobiety !!!! Pannice jeszcze :classic_cool: Środo, ja w takim razie tez jestem głupia, bo ręke dałabym sobie obciąc, że tę piosenkę śpiewa Szcześcniak i nawet jak jej słucham to wydaje mi sie że to on, ale widać się nie znam i byłabym bez ręki teraz chodziła :) Aguś - nie idę na wybory ; ) Środo trzymam kciuki, zeby siostra sie zgodziła pozyczyć Wam to auto ; ) Mam dziś mega lenia!! Nic mi sie kompletnie nie chce, a gdzie tam do końca szychty.. ło ludzie... chyba będę musiala się czymś zajac bo zwariuję : ) Aga, z tymi tabletkami rób jak uważasz, ale jak już piałam, nie ryzykowałabym, tylko od razu wziełabym drugie opakowanie. Bo pomysl jeszcze o tym, że stres dodatkowo może Ci okres opóźnić. Nie wiem, zrobisz jak uważasz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktos strzeli!!! Żebym zabrala sie do pracy!!!!!! A ja teraz opycham sie sniadaniem zamiast pracowac...a zaraz napewno znajde cos interesującego do czytania na necie...a jeszcze nie znalazlam odpowiedniej bizuterii i trzeba by posuzkac:D A tak wogole nie gadalysmy o tym...jest taki przesad-powinno miec sie na slubie cos nowego, cos atrego, pozyczonego i niebieskiego, macie tak:)? Ja mysle,ze pozycze opd kogos niebieska podwiązke i zalatwie wszystko-stare,pozyczone i niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie pigulek to jestem zupelnie zielona dlatego ardze sie Was...moje drogie mądre kolezanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja troszke juz tabsy biore, Microgynon tez bralam i cale wakacje zrobilam sobie bez @, zero plamien, ale po trzech miesiacach bez @ mialam plamienia ale z tego co pamietam to byly 3-4dni tak jak nomalnie @.... Ktos bral Microgynon...? dlugo juz? ja przytylam po nich troche :o ale jak pisalam kazdy organizm reaguje inaczej na rozne tabsy... ja mam humory np. ale jest i tak lepiej niz w czasie brania Microgynon :) nie slyszalam jakichs bardzo negatywnych komentarzy o yasminelle, sama jestem w miare zadowolona z nich ;) ale sa \"slabsze\" wiec kiedy w styczniu czy w lutyjm juz zaczelam regulowac @ zeby nie wypadl tak jak wypadal pierwszy dzien w dniu slubu to jak wzielam raz po raz to mialam ponad 2 tygodnie dosc uciazliwe plamienia... takze Aga mozna radzic ale nikt nie przewidzi jak twoj organizm zareaguje na brak 7dniowej przerwy... a plamienia z yasminelle mialam chyba po tygodniu,a moze dluzej, ale to nie jest jakas norma, i nikt ci nie obieca ze tak bedzie ;) mozesz nawyzej sie dowiedziec zeby sie przygotowac (w tampony albo wkladki ;) ) ja sie balam tego dlatego wy sie smialyscie ze tak wczesnie przesuwam sobie @ a ja chcialam miec to z glowy wczesniej zeby pozniej sie nie martwic ani @ ani plamienia, niczym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(Jestem zalamana Spanielko...bo tylko po to bralam te tabsy zeby nie miec @ na wesele...ani plamienia...bo skoro mam miec tamopby to moglam wogole nie brac pigulek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam na fajeczku :O i po wodę na kawkę, a co! Kawcia, mój Łoś sie uśmiał, jak usłyszał, że rzucam od 1 lipca palenie. ale dzieki temu łatwiej mi będzie, bo on nie wierzy, że mi sie uda i zrobię wszystko, żeby mu udowodnić, że się myli. Taka będę! I rzucę, obie rzucimy, a z nami Twój niemąż, a potem już mąż. Spanielka, ja kiedyś przez ponad dwa lata brałam microgynon. Nie przytyłam po nich, organizm je przyjął doskonale. Też sobie własnie tak robiłam, że nie miałam okresu przez dwa, a czasami trzy miesiące i nigdy nie miałam ani plamień, ani nic.. Jakś dziwaczka jestem chyba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jakie ja slowa wymyslam:DChce szybko psiac wychodzą mi smieszne słowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Microgynon zawiera wiecej hormonow... ja tez nie mialam zadnych plamien a pozwalalam sobie na 2-3 a nawet 4 miesiace bez @ no ale powolutku tylam troszke :p teraz mam Yasminelle i jest okej chociaz wiem ze jak nie zrobie chociaz 2 dniowej przerwy to bede plamila, ale pisalam wczesniej i podkreslam ze to zalezy od kobiety!!! ja np. mam kruche scianki i przy badaniach plamie... wiec Aga glowka do gory, moglas wziac chociaz dwa opakownia, jedno zazyc wczesniej i przekonac sie jak zareagujesz... bo to trzeba sprawdzic ja reaguje na nie tak, a ty mozesz nie miec @ plamien niczego albo mozesz zareagowac podobnie jak ja, jedna niewiadoma a cofnijcie sie do tylu w topiku, smialyscie sie po co ja w styczniu przesuwam @ tak wczesnie... :p teraz wiecie po co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty spanielko mialaś trochę łatwiej, bo bierzesz tabsy regularnie, ja nie biorę w ogóle, dlatego tylko teraz biorę dwa opakowania pod rząd, a potem rzucam to cholerstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Spanielko...ja jak zwykle zwklekalam...i teraz mam za swoje:( wiem, juz wyczytalam wszedzie,ze Yasminelle jest slabsze....dlatego obawiam sie tych plamien..jak mam tak miec to wogole wogole odstawic po tym opakowaniu i nie brac drugiego wcale....kurcze...nie wiem sama co lepsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnijcie mnie w zadek i wypędźcie do roboty, bo juz mam zaległości i wcale mi się nie pieszy do tego, żeby pr5acować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja jak brałam reguralnie, to zawsze po wzięciu ostatniej tabletki z opakowania @ dostawałam po trzech dniach.Zawsze!!! Ostatniaą piggułke brałam w czwartek, w poniedziałek rano miałam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, mam rozumiec, że w jednym miesiącu bierzesz pigułki, w następnym nie, a potem przez trzy miesiące znowu bierzesz? To taki przykład, ale tak to mniej więcej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 7 godzinek i dop domku na zasłużony dwutygodniowy urlop!!!! HURRA!!!! A teraz już naprawdę dziewczyny wracam do roboty, bo zamiast wyjść o 17.15, wyjdę o 23.15 :):):):) Ale ja tu jeszcze wrócę, także tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus sa slabsze ale mozna to ciutke wyczuc znasz swoj organizm troche chyba, czy masz silne @, czy bole czy plamisz w czasie badan itp... jak "jestes silna kobietka" to pewnie nie bedziesz miala plamien, znowu jakbys wziela Microgynon to przypuszczam ze MOGLABYS miec "rozkojarzony" organizm po takiej dawce hormonow, do nich oragnizm musi sie troszke przyzywyczaic... a Yasminelle sa slabsze a przez to ze tak powiem mniej przestawiaja twoj organizm... wiecie ile ja sie najpierw naczytalam wysluchalam od mojej ginekolozki zanim zaczelam brac lub zmieniac tybsy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co kilka miesiecy nie skacze ale jak zmienialam tabsy to przerwa, albo zapomnialam to przerwa, albo wypadlo mi cos - przerwa, staram sie je brac dlugoterminowo bo tak powinno byc ale czasem sie nie udaje ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Sroda jak bierzesz regularnie to tak! i u niektorych koobiet bedzie tak od poczatku a u niektorych kobieta potrzebuje nawet 3 miesiecy aby organizm sie przyzwyczail! chcialam Wam powiedziec to co wiem i co zauwazylam bo tabletki biore tak juz 4 lata z przerwami... ale juz sie nie odzywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalilam sie ze zakupilam soczewki?! :D:D:D kurcze tak sie balam a nie jest wcale zle, i Agus nie martw sie bo ja uslyszlam od okulistki : dluzej pani czekac nie mogla? w ostatniej chwili ... bo jak to bywa do wszystkiego rzeba sie przyzwyczaic, a ja chcialam glownie na slub soczewki, a wiecie jakie mam since pod oczami, chodze na solarke zeby troszke zanikly... no coz, od 2 klasy podstawowki nosze okulary... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Spanielka,chwalilas sie! i ja podchwycilam temat,bo sama zrobilam sobie soczewki w marcu! wlasnie zeby sie przyzwyczaic do slubu! i super sprawa! mam jednodniowe,bo na co dzien i tak nosze okularki.nosze od 3klasy LO. soczewki sie sprawdzaja.czasemjeszcze mam problem z zalozeniem,na lewa strone ;) ale idealne sa na slub!! teraz mam alergie,wiec boje sie o oczy,jak bede je zakladac-strasznie mnie bola..ale taki to okres.ogolnie nie mam zadnego problemu,i lepiej robiccos wczensiej a nie na ostatni moment.a jesli juz sie robi,to nie panikwoac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu...tak to jest jak za tabsy bierze sie niedokształcona osoba:D 18-ego mam wziąć ostatnią tabce-gdyby wszystko poszlo prawidlowo to ok 22-23 powinnam dostac@....i wtedy na upartego na wesele mialabym juz koniec @ albo plamienia tylko....a jak wezme zaraz drugie opakowanie to moge za pare dni miec plamienia...a wiec i tak i tak plamienia...i tylko niepotrzebne koszty poniose...chyba,ze odstawilabym tabsy na pare dni-np 3,pomogloby to cos? Jezu, ja nic nie wiem😡....ze tez nie poszlam wczesniej do gina:( A co do mojego organizmu-to kiedys jak bylam mlodsza to wogole zapominalam ze mam @-nie mam bolow adnych-bole byly lekkie przed nadejsciem@...a potem spokoj...a teraz a juz w szczegolnosci gdy o pare dni(2-3) spozni mi sie czy wczesniej dostane to brzuch mnie tak boli,ze zwijam sie z bolu-i tabletki typu Apap moge sobie odpuscic bo nie pomogą napewno...ale podczas badania nie mam zadnych plamien.....wiec czy ja wiem czy jestem silna kobitka,czy nie:( Jetsem juz teraz tak zdezorientowana,ze szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy ktorej tabsie jestes Agus? i kiedy masz slub dokladnie bo zapomnialam... ;) psieplasiam :p tak sobie pomyslam a moze bys skonczyla teraz i zrobila 2-3dniowa przerwe i pozniej znowu zaczela albo w ogole nie zaczynala... tak jakbys chciala tylko przesunac termin @...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po przerwie dostaniesz na 2 moze 3 dzien (tak powinno juz byc) @ i moze by ci sie wtedy skonczyl przed slubem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wzięłam dopiero 7-mą...a ślub mam 27-ego a wiec za 22 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale złapałam doła.... :(:(:(:(:( Aż się popłakałam.... Serio, serio. Mam mega doła!!! MEGA!!!MEGA!!!MEGA!!!1 Chce mi ryczec, klient popatrzył na mnie jak na kretynkę.... Ale mi źle... :(:(:(:(:( Jestem zła. Mam depreche, oby chwilową... Nie zanudzam Was, wracam do pracy... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 tabsa dzis to kocza ci sie 18 czerwca...? a 27 masz slub czyli masz 9 dni... jak dla mnie to nie masz sie czym martwic.... chyba ze cos zle zrozumialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×