Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Kurcze, nie dostałam jeszcze żadnego maila.:O:O:O:O:O Dziewczyny!!!! Trzymajcie kciukolce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zostałam sama, więc sobie ide. Nie, no tak powaznie, to wracam do pracy. Bo trochę jej mam. Non stop ktoś wchodzi. dlatego musze trochę popracowac, jeszcze rzuce okiem na maila i uvciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od słonecznika psują sie zęby? Kurna, nawet nie wiedziałam, dobrze, że mi powiedziałaś. Faktycznie będe musiała coś innego wykombinować. Może woda niegazowana? Nie będę tez dzięki temu jadła bo sobie zapełnię żołądek ani tez nie będę tyła :classic_cool: No zobaczymy. Najważniejsze, to postanowienie że koniec z paleniem. 1 lipca to będzie pamiętna data : ) Środo, Ty też się koniecznie nastawiaj pozytywnie!!! Co do dziecka, to mój niemąż ciagle gada o dziecku, on jakby mógł to by chciał mieć już teraz, zaraz natychmiast : ) On tak naprawdę już od dwóch lat gada nam takie rzeczy hihi : ) Na pewno nie chcę dzięcka od razu po slubie. Chciałabym tak od stycznia 2010 : ) Zresztą razem z moją kumpelą, która hajta się we wrzesniu ; ) Także jeszcze se poczekam ha! chyba że los sprawi niespodziankę :) Środo ja cały czas trzymam kciuki by siostra dała pozytywną odpowiedź : ) Agnieszko, faktycznie troszkę za wcześniej na jakieś skutki po tabsach, w końcu dopiero zaczełaś je brać i niedługo też skończysz, wiec w sumie chyba nie ma co się przejmować. Jesli o mnie chodzi to minusem dla mnie jest to, że pmsa mam tAAAkiego, hormony dają sie we znaki!!! a plusem jest to, że okres nieco lżejszy niż bez, choć ostatnio już nie ma różnicy. Poza tym wiesz, każdy organizm reaguje inaczej, wszytsko też zależy od samych tabletek, od ilości hormonów w nich zawartych itp ; ) Kurna jeszcze 3 godziny!!!! Mam robotę, ale robić mi sie za bardzo nie chce. lenia mam jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam ewakuowac sie:(Wrocil Szef...ale chwilowo znow jestem sama:D wiec wraca do Was Środo, no i jak,siostra odpisala? Kawciu-ja biore jakies yasminielle-i wybralam juz 6 tabsow,jeszcze 15...ale zamierzam na tym jednym opakowaniu poprzestac,zrobilam to tylko zeby przesunac @...chociaz zastanawiam sie czy po tym opakowaniu nie moglabym wziac 2-ego bez przerwy-wtedy przez 2 cykle nie mialabym wogole @?,tak?Dobrze kombinuje? 18 biore ostatnią tabletke i jakbym od razu 19 dostala to wyrobilabym sie...a jak nie to nie wyrobie sie...wiec mzoe nie robic przerwy wogole...wrazie czego druga recepte tez mam:) Jak kawciu robisz? Przed chwila pokazywalam szefowej zdjecia i Ona tez twierdzi,ze za powaznie wygladam:)I ta druga bardziej Jej sie podoba . A wogole to co do trenu napsialam do tej kumpeli do salonu,czy mozemy wstrzymac sie z obcinaniem do nastpnej przymiarki,ale odpisala,ze nie wyrobimy sie wtedy i musze szybko zdecydowac, a Ona jak znajdzie jakies zdjecie trenu bez satyny to wysle mi,zeby mi pomoc w mysleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz Aga, bez satyny pewnie bedzie lzejsza suknia,ale co jak bedziesz chciala podpiac tren? jak to ebdzie wtedy wygladac? jakos nie moge sobie wyobrazic... wiecie,nie moge sie doczekac jak pojde na przymiarke..to musi byc fajne przezycie rownie fajne jak wybieranie sukni :) no i ten szok.ze to wlasnie moja suknia :) reszta jakos bedzie,chyba pora sie odstresowac i dac na luuz bo inaczej wykituje do slubu :) opracowuje w glowie kroki walca jak bedziemy sie uczyc,mysle ze 20h nam wystarczy.. ja troche tanczyc umiem,chodzilam na rozne kursy. Moj nie,ale wyczucie ma.najgorsze ze jak tansze to sama lubie prowadzic,tak wladczo haha a tu on musi :) wiec bede sie musiala przestawic ;) rodzice jutro wybieraja menu. zostawiam im wolna reke,jakos mnie malo obchodzi co bedzeie do jedzenia,zdaje sie na mame,ma super wyczucie smaku w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat podpiąć gdy bedzie to tylko koronka to bedzie latwiej-bo wtedy podpina sie jedną warstwę a nie 2....sama juz nie wiem:( I jeszcez tak bardzo nie chce mi sie pracowac...a ty jeszcze 3,5 godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemAga,trzeba by to zobaczyc na zywo,ale mam wrazenie ze sama koronka to wygladac bedzie jak firanka w oknie.a jakby byla satyna to mysle ze bedzie eleganciej.z 2 strony,patrzac na welony obszyte koronka-to tez torche jak firana,a jednak sa eleganckie i piekne..wiec w sumie trudno powiedzec :) wazne zeby decyzja byla TWOJA i CI sie podobalo.reszta sienie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...wiedzialam,ze cos za latwo poszlo z tą suknią:(I przechwaliłam ją mówiąc,że wszystko mi sie podoba:( A gdzie pozostałe?Broneczko, gdzie ejstes, jak tam DDTV?Co z linkiem? Środo, Kawciu,co z Wami-czy Wy czasem nie przepracowujecie sie:D?a moze z mysla,ze wkrotce rzucacie palnie poszlyscie nadrobic:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdołowana, bo may sister nie napisała mi nic... I nie wiem, sama do niej nie napisze, bo mi głupio, wolę, żeby to na nią spadła odpowiedzialnośc:D:D:D Do sosboty ma czas, potem będę do niej dzwonić. Kawcia, z tymi zębami to prawda, słonecznik jest bardzo niezdrowy na zęby, co też Ci napisałam. Ale wiesz, świetny pomysł z tą wodą. Woda jest zdrowa, nie tucząca, zapełnia żoładek. Będę pić wode!!!! A tak w ogóle, to zaraz idę zapalić, bo mam 10 minut przerqwy... :P Zaraz zrobię suwaczek odnośnie naszego palenia, a co! Aga, oryginalnie by było, gdyby tern był z samej koronki. Moim zdaniem. Łatwiej podpiąć. Lżejsza suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie moja siostra bierze ślub za 2 dni a dopiero jadą po wódkę ( okropną Wyborowa a fuj)suknia przyjechała a tak wszystko na dobrej drodze ja mam fioletowa długą, tylko kurcze będzie zimno. Chyba nie macie nic przeciwko ze piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, co do tabletek to nie licz na to, że od razu dostaniesz 19 okres, bo zawsze jest około 3 dni poslizgu. Nigdy nie jest tak, że okres jest od razu na drugi dzień ;) Także ja na twoim miejscu faktycznie bym wzieła drugie opakowanie od razu bez żadnej przerwy, czyli okres będziesz miała dopiero w lipcu : ) ja teraz tak własnie mam zamiar zrobić :) coby ominąć ; ) a potem rzucam to cholerstwo w cholerę. Kurna, ile ja rzeczy chcę rzucić:D I faktycznie byłam teraz na fajku ; ) Środo, woda to naprawdę fantastyczny pomysł ; ) Więc plan już mamy, czas tylko czekać na 1 lipca i do realizacji!!! Chyba tez sobie zrobię suwaczek, a co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scalli a pisz :classic_cool: Fajnie mieć luza co do takich spraw :) ja w sumie też lajtowo do tego podchodzę i stosunkowo późno wszytko ząłatwiałam, także luzik to najlepsze co może być. Zresztą tez zalezy o co chodzi bo wódkę można kupić wszędzie i zawsze, ale np kiecki w dwa dni nie uszyją : ) Także z powazniejszymi rzeczami można mieć pootem shiza ; ) ale co tam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego fuj wyborowa-to jedna z lepszych wódek-zreszta mu ją mieć bedziemy:D A pogoda jeszcze mzoe sie zmienic:) A co do mojego trenu...to wciaz zastanawiam sie....chwilowo zrezygnowalam z wycinania satyny-ale zobaczymy czy Monika przysle mi cosik-jakies fotki z trenow koronkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic sie nie stanie jak wezme dwa opakowania naraz? Bo ciotka kazala mi wziac drugie opakowanie jak nie dostane po kilku dniach...ale dostane np 4 dni po akurat na wesele bede miala@ a przeciez po to to cholerstow biore,zeby nie miec na wesele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, nic Ci nie bedzie jeśli nie zrobisz przerwy ; ) Ja już tak robiłam kilka razy w życiu swoim, także nie przejmuj się : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole ja jak to ja(mam tysiac mysli na minute) pomyslalam o czyms innym:D...pisalyscie (kilka z Was),ze nie planujecie "typowego panienskiego" co macie na mysli-bo dla mnie ten wieczor to po ptostu babska impreza-a organizowana z okazji ostatnich dni jako panna...ale w zasadzie nie rozni sie niczym od innych imprez tyle,ze bez facetow (a faceci bez kobiet):)A Wy co macie na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wolałam Pana Tadeusza a wyborowa jest za ostra Dzięki kawa mielona jest najlepsza bo mikrogranulkom nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na mysli paniensko-kawalerski: grill alkohol torcik muzyczka fajna zabawa na powietrzu. wlasnie mysle o wystroju sali.kiedys Was pytalam krtory wystroj,no i zostaje porzytym ktory wybrany zostal :) chyba nr 6. w kazdym razie,na wystroj skladaja sie wazony wysokie na stolach z lilia biala.otoz pomyslalam ze mozemy dodac takie wysokie swieczniki miedzy wazony,ale takie a´la kieliszki do wina szerokie-i tam zanirzyc w wodzie swieczke mala i wokol dac jakies platki.co wy na to? tylko jest problem,bo stoly wygladaja tak (ten poziomy to my): _ I I I I I I prawdop beda te dwa stoly kolo nas zlaczone do naszego.. no i co drugi stol jest krotszy-tak wychodzi na gosci,nie moge zmieszac roznych ludzi ze soba,wiec 1stol jest dluzszy o pare,2 krotszy 3 dluzszy o pare, itd. w miare regularnie. i tak mysle co by zrobic: moze by dac na krotszych stolach w srodku wazon i po bokach po swieczce? a na dluzszych 2 wazony a w srodku swieczke? czy taki nieregularny rozstaw bedzie OK?? bo jak dam wszedzie tak samo to pasowac chyba nie ebdzie-ze wzgledu na rozna dlugosc.. a te swieczniki wysokie-mozna kupic po prostu szerokie kieliszki do wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...ja jeszcze tak dokladnie nie mysllam nad dekoracja....ale tez nie zamierzam jakos bardzo sie zastanawiac-gdzie niegdzie-równomiernie poustawiam wazoniki z jakimis kwiatami-na Lilie nie zdecydowalabym sie-bo maja zbyt mocny jakd la mnie zapach-i zle mis ie ten zapach kojarzy na dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem magdusiurose:(wybacz,nie pomoge Ci,musisz spytac w kwiaciarniach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose, wcale nie uważam, że margartyki sa za skromne. My w kościele mamy wystrój z margarytek i uważam , że to bardzo ładne kwiaty. Mogą być margarytki zdecydowanie. Według mnie i mojej kwiaciarki. :P :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam Was podziwiam. Z tymi wszystkimi dekoracjami itp. Że Wam się chce itd ; ) Oczywiście każdy ma swój gust i upodobania. Ale ja stawiam na minimalizm, i jak wiecie nie lubię wydziwiania itp. Kościoła nie mam zamiaru dekorować ponadto co zawsze jest, czyli kwiaty na ołtarzu itp. Na te kwiaty się składamy ja i para przede mną ale poza tym nie chcę stroić nic więcej, bo jak dla mnie to po prostu przesada. To samo z salą. Nie wiem jak u Was, ale u nas sale są standardowo już przystrojone, stoły ładnie z serwetami, serwetkami i jakieś dekoracje na nich plus kwiaty w waonach i tam gdzie się tańczy balony, wstążki itp. Jesli ktoś chce więcej to moze wiecej. I to w zupełności wystarcza. Prrzynajmniej mnie ; ) Dlatego mimo, że mam inny gust to Was mimo to podziwiam, że Wam się chce : -) Co do lili to muszę Wam powiedzieć, że mi się to kojarzy z pogrzebami bardziej, bo jakoś zawsze we wińcach są:/ Natomiast margaretki to zajebiste kwiatki są : ))))) i wcale nie skromne : ))) a w margaretki mam zamiar ustroić auto, nie dużo, bo Warszawa to sam w sobie klasyk, ale zawsze coś ; ) typowy panieński - rozumiem przez to jakieś własnie specjalne organizowane przyjęcie dla pań, gdzie niby żegna się \"pannę\", są rózne zabawy, tańce, harce, zazwyczaj prezenty itp i ogólnie to ma jakiś specjalny wymiar. Ja mam zamiar umówić się po prostu na piwo z kumpelami, pizzę do tego , posiedzieć i pośmiać się. NAwet tego panieńskim nie nazywam. I nie oczekuję żadnych prezentów ani nic ; ) nie wiem, ja to w ogóle dziwak jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie dziewczyny! coz,sprobuje zadzwonic do babki od sali dzis,zapytam co jest w cenie itd. i tak jesli chcemy sami robic dekoracje,to wyjdzie nas ok300zl-kwiaty,swieczniki,swieczki.o ile wazony pozycza.ale lepsze to niz placenie im za wszytsko! a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to chyba te margaretki pasuja..bo auto mamy w margaretkach bialych :)) to na stolach tez moga byc.a one nie smierdza..? dzieki za opinie o liliach! faktycznie pogrzebowae ;) u nas dekoracja to tylko serwetki,swieczki i kwiaty w wazonach.nic wiecej nie chcemy.wiec tonie moze kosztowac wiecej niz 300zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany rany.....teraz umre z ciekawosci co ta moja kumpela wymyslila...dzis zaprosilam na zegnanie stanu panienskiego jedną kolezanke i Ona cos wymyslila-nie wiem co ale to cos bardziej nienormalnego niz zamowienie striptizera.....Boze,az strach pomyslec co ta wariatka wymyslila.....teraz bede umierala z ciekawosci do 13-ego:) A wogole to juz prawie koniec dnia....i do domciu:) Kawcia opierd... sie w domu - takiej to dobrze:) Broneczko,co z Tobą gwiazdo:)Jak tam emisja programu i kidy dostaniemy linka:) Powolutku sie zegnam z Wami....pojde pozmywam....i do domciu:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w domu się opierdzielam, ale dopiero od godziny, a tak to sumiennie w pracy byłam ;) Aga - wszystkiego dowiesz się w swoim czasie, im dłużej będziesz czekała tym większa będzie niespodzianka. Choć jeszcze zależy czy niespodzianki lubisz hehe :) właśnie, Broneczko, jak tam emisja? Daj znać, jesli będzie możliwość obejrzenia w sieci ; ) ja też już sapdam, idę się położyć na chwilę : ) baj baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam was ze sie tak bierzecie za wszystkie dekoracje itp same... ja nie mam glowy do tego :o kawcia dobrze radzisz Agusi ale ja tez biore Yasminelle od ... kurcze juz bardzooo dlugo, i jesli wezmiesz drugie opakowanie od razu to mozesz plamic, a to nie jest za ciekawe :o chciaz tez zalezy od organizmu, ja wzielam raz po raz i plamilam 2 tygodnie, Yasminelle nie ma tylu hormonow co np. Microgynon - tez bralam, jest jakby to powiedziec \"lzejszy\" dlatego przy ominieciu tego 7dniowego przestoju bez tabletek to ja bym sie obawiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×