Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Niezle nam sie rozwina ten topik,zakladalam juz go raz wczesniej ale jakos nie bylo odezwu i zmarl smiercia naturalna:( widocznie teraz byl odpowiedni czas go ponowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na chwilę. jestem podjaran strasznie tym, że nie jestem sama w tych wszystkich problemch, i nie mówię tu, że nie mam bratniej duszy, czy coś w tym stylu, ale wy mnie rozumiecie i to cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaręczeni jesteśmy od 30 września 2007. Tak oglądam wasze suknie i muszę stwierdzić, że wszystkie jak księżniczki będziecie wyglądać ;) w końcu to będzie nasz dzień, prawda? :) My z ł. obydwoje jesteśmy z Jaworzna. Co do podróży poślubnej to jeszcze nic nie ustaliliśmy, na pewno chcemy wyjechać tamn, gdzie będzie ciepło, a po za tym prawda jest taka, że jeszcze nigdy nie byliśmy razem na takich prawdziwych wczasach :( w tym roku kilka dni na Słowacji, rok temu spędziliśmy 4 m-ce w Anglii, mieszkaliśmy tam i pracowaliśmy no i udało nam się zwiedzić Paryż, a raczej wieże Eiffla tylko ;p i to w 20 godzin ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się poczułam trochę poza tematem - fajnie macie szukając tych sukien :) ale jak tak patrzę to wiele z nich mi sie podoba ale żadna nie aż tak jak ta która już czeka na mnie w szafie i to chyba najważniejsze :) Oby każda z Was była tak pewna swojego wyboru jak ja !!! A teraz życzę miłego wieczorku wszystkim Wam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka czemu tak wczesnie kupilas suknie i czy duzo dalas.Wszystkie z was kupuja suknie czy moze bierzecie pod uwage wyporzyczenie?A jaki kolor,standardowa biała a moze inny kolor,ja mysle nad biala lub ekri,zobacze w jakiej mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeklejam z pierwszej strony tego topiku wyżej był poruszony temat sukni... może więc się wypowiem jako że pewnie jako pierwsza w tym temacie posiadam już swoją wymarzoną sprawa wyglądała tak - była to suknia którą wcześniej widziałam jak moja kumpela szukała sukni dla siebie, spodobała mi się i tak zostało, poszłam ją przymierzyć i okazało się że strzał w 10 - na szczęście mierzyłam dla spokoju ducha jeszcze kilka innych modeli ale ta była nieporównywalnie lepsza, więc nie zastanawiałam się długo i zakupiłam ją od dziewczyny która sprzedawała na allegro. Laska miała nie tylko wzrost ale i wymiary dokładnie jak moje więc się nie zastanawiałam. Poza tym suknia ta w salonie Madonny kosztowała 3 690zł a ja za nią z welonem 2,5m dałam 1600zł więc same widzicie różnica kolosalna. no to właśnie dlatego oto jak wyglądam w niej : http://img407.imageshack.us/my.php?image=ola1ki1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Dzisiaj byłam oglądać sale. Mojemu baaaardzo się spodobała. Sala sama w sobie jest ładna. Niestety jest dośc ciasna. Miesci tylko 80 osob,a my bedziemy miec 100. Poza tym sala jest podzielona na 2 cz. jest dwupoziomowa i część gości musiałaby siedzieć na gorze...:( Nie wiem co zrobić...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Kochane,a co do sukien. Ja zamawiałam suknie w Anglii przez ebay od chińskiego krawca. Suknia cudowna!!!!!!! Miesiąc czekalam na realizacje zamowienia. Jest przepiękna. Kosztowala tylko 450zł !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wyżej oryginał mając na myśli jak wygląda na modelce - bo suknia oczywiście jest oryginalna z madonny ;) Madzik 🌻 - mam już tą je....ą czcionkę o którą ostatnio tak lamentowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka-suknia bardzo ladna chociaz zdjecie orginalne a twoje troche sie rozni,moze dlatego ze orginal jest robiony z bliska. Ciocia miesko-co do sali dwu pozniomowej nie bardzo jestem za,u nas akurat by nie przeszla,mysle ze goscie powinni siedziec razem,a nie ich dzielic.Chyba ze czesc taneczna bedzie naprzyklad na dole to juz bardzie ale i tak jak kazdy wypije troche glebszych to go beda nozki bolec zeby isc na gore.Twoja decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka 25 suknia nie w moim stylu ale ładna, bardzo, ja bym sie bała ze w tym trenie sie zaplacze ;) w ogole wiecie co ostatnio wymyslilam? ze kupie buty na malutkim obcasiku plaskima albo balerinki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
szukam i szukam na ebay. Gdzies powinna być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butow to tez raczej bede miala na niskim obcasie a moze nawet tak jak ty baleriny w zapasie.Jestem dosc wysoka wiec moge miec niskie obcas,wiem ze noga na wysokim obcasie wyglada bardziej sexi ale i tak w dlugiej suknie nie bedzie widac stopy a musze sie przyznac ze na wysokim nie umiem chodzi i napewno nie wytancze calej nocy ,wiec po co mam sobie psuc zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
mam taka suknie w kolorze białym.Tylko od innego sprzedawce kupiona na licytacji a nie "kup teraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
london-girl1 - mam to samo, tez nie umiem chodzic na wysokim obcasie... ciocia mięsko - o kurcze, czekaj zaraz ci inka przesle naprawde 450 zł?! nowa?! nieuzywana?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o e bay to juz kiedys wlasnie przegladalam te strony z sukniemi slubnymi,seny sa szokujaco niskie ,nie wiem dlaczego ale miala bym obawy do kupienia ich.Chyba ze tak jak ty mamy jeszcze troche czasu ,wiec chodzby nawet to byl niewypal zawsze mozna kupic kolejna w salonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×