Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

madzianietka - a milo ze tak Madziami obrodzilo ohoho :) no my tez swoim do slubu, a co tam! nasz taki dziwny kolor ma hmm ja jeszcze nie wiem jakie kolory kwiatkow,ale myslalam o gozdziczkach malych chyba cos pod kolor mojego bukietu-chce jasny roz wiec cos pod moj kolor,bo na aucie to wszystko ladnie bedzie wygladac. widzialam fajne stroiki na auta,ale takie nietypowe tylko juz nie pamietam gdzie hmm ale nie taki typowe,tylko np kilka pasm samych gozdzikow ulozone na masce zadnych pelnych bukietow serduszek czy innych no i cos na klamke i bedzie git :) nie podobaja mi sie takie pelne stroiki na maske to juz tak oklepane ze szok! jak znajde dzis to podam linka o czym mysle :) a co do prezencikow to musi to byc cos co szybko zrobic mozna-w tydzien przed weselem ;) wiec myslalam o zrobieniu recznie torebeczek z tiulu zeby juz nie kupowac nic specjalnie,kupie tylko tiul i potne. wlasnie o rafaello tez myslalam zeby wsadzic, i jakies czekoladki zapakowane w zcerwone sreberko w serdeuszka ksztalcie, i np panie dostana biale a panowie czerwone prezenciki zeby jakos odroznic ha ha :) no ale nie wiem,jeszcze mysle,temat otwarty teraz czmycham bo chce upiec murzynka ostatnio sie udal,wiec teraz moze tez wyjdzie,na sobote na spotkanie tesciow bo potem nie zdaze a chce cos wlasnego przyniesc ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem Madzia :classic_cool: No Środa ja CI powiem, że tez miałam wizję, ale jak się już zaczęło i zaczęło się to wszystko dziać, to trochę mi się odmienia:) Więc wszystko zakończy siępewnie inaczej niż jakoś ogólnie sobie to wyobrażałam gdzieś tam w głowie:) Teoria - my mamy na 14:) A rano do 11 mam zajęcia na uczelni, chyba padnę:D I zamówiłam w końcu te zaproszenia:) Czekam na maila od babki żeby wszytsko dogadać :) Idę lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrodzilo magdusiami w tym czerwcu :) no ciacho sie chyba udalo,pachnie w calym mieszkaniu,ciekawe czy zasne.. troche zlecialo z jednej strony,no ale taki to juz piekarnik. dziewczyny,a powiedzcie mi,czy Wy dobrze umiecie gotowac? bo ja to sie ucze ciagle ;) Dziobek na mnie narzeka, ze powinnam juz pichcic jak nic,a ja nie... a jak to jest z Wami? on mowi,ze nie zeni sie ze mna zebym byla kura domowa-wrecz przeciwinie,on bardzo lubi siedziec w kuchni,co mnie ratuje troche bo ja tylko czasem mam ciagotki do kuchni.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Teoria my do tych pudełek własnie wlozymy jakies cykierki lub rafaello i bedzie przypiety bilecik w stylu: \"\"dziekujemy za przybycie i zyczenia Natalia i Tomasz\"\" ale jeszcze szukamy jakis innych pudeleczek, zobaczymy:D magdusiarose82 ja umiem gotować, bo przeszłam \"szkołę\" przez mame jak chodzilam do gimnazjum a rodzice w pracy to ktos musial gotowac obiady i tak sie tez nauczylam, oczywiscie byly bledy i co chwila dzwonilam do mamy z pytaniami ale teraz sie ciesze ze potrafie gotowac:D:D:D dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a u mnie dziś równa 100-wka do ślubu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, jak szybko na chwilkę, albo nie, zobaczę, czy ktoś jest... Dzisiaj przyszedł mail od babeczki, od zaproszęń, jak tak będą wyglądały, jak ona przesłała w mailu, to będę bardzo zadowolona. szystko ładnie pięknie, kaska wpłacaona, projekt zaakceptowany i teraz czekam az przyślą. KurcZe, nie wiem, kto mi nazwiska nadrukuje na koperty, może Łosia brat, tyloko pewnie będziemy musieli mu za toner zwrócić...:O Taki już jest skąpiec... :O:O:O ale kit mu w oko.... jak trza, to trza ;);););) Jeszcze z siostra pogogadam, może u niej, ona przynajmniej nie będzie kazała zwracać za toner, ani za nic.... Zoabczymy, cos wymyslę.:):):):) Wczoraj przysżła do mnie piżamka, którą zamówiłamm, już dawno, opóźnienia na poczcie są masakryczne.... Ale fajna, Łoś powiedział, że mam ją w weekend założyć, bo bardzo mu sie podoba.... No, no, no, będzie milutko ;) My żadnych prezentów dla gości nie robimy, dostaną po butelce winka, albo wódki i po kawałku ciasta, powinno im wystarczyć, jeszcze będę ich dokarmiać :P:P, nie no9 żart, ale jakbym tylko o takim czymś wspomniała Łosiowi, to by mnie z domu wyrzucił :P :):):) Z resztą, ja sama nie chcę, nie podoba mi sie to... KURCZe, już niedługo ruszamy z zaproszeniami.... I zostało tylko 98 dni.... wielki odliczanie riozpoczęte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jak myslałam, nikogo nie ma, więc znikam drogie Panie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja jestem..ale tez na chwilke...mam od cholery roboty...U mnie od przyszlego tygodnia sie zaczna nasilac przygotowania do slubu..i juz nie moge sie doczekac:)Poki co najbardziej ciesze sie na poniedzialkowa rozmowe z dekoratorka,podobno ma mase zdjec swoich prac i m.in z mojej sali na co ciesze sie najbardziej:) A co do dnia kobiet to tez chetnie skoczylabym z jakimis babkami na jakies babskie spotkanko...ale to niedziela i watpie,ze przejdzie akceptacje mojego M ten pomysl...bo my w tygodniu (szczegolnie ostatnio) tylko wieczorami sie widzimy-zjadamy pozny obiad (czasem o 22!) i idziemy spac...wiec weekend jest dla nas i wtedy nie checmy wychodzic bez siebie...Jesli wiecie co mam na mysli. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,u mnie ejszcze przez 14 dni bedzie 1 na przedzie:) A swoja droga Broneczko!!!Gdzie jestes,wpadniaj do nas i poopowiadaj co u Ciebie,bo jestem pewna,ze cos sie ruszylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziękuje za tego linka z dekorowania auta!!! sama skorzystam chyba, ale musze sobie obczaić którą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agas, ja tu wpadam i wypadam. Broneczka, ma nowa prace i pewnie nie ma czasu zaglądać, albo juz zaproszenia rozwozi :):):) Ale mi sie chce siusiu i nie mogę wyjśc, bo cały czas ktoś do mnie wchodzi :(:(:(:( Ale się nie moge doczekać zzaaproszęn, bez kitu... Jak przyjda w ptzyszłym tygodniu, to w następny weekend zaczynamy jeżdżenie po chałupach, pod warunkiem, że w ten załatwimy obrączki, garnitur i buty :):):) ale fajnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje dostałam w poniedzialek zaproszenia z allegro, są prześliczne!! na zdjeciach takie ladne nie były hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że Broneczka ma nowa prae,ale mialam nadzieje,ze znajdzie czasem czas:( Ja wlasnie ytoczylam bitwe z faksem😡 w koncu wylaczylam go z pradu:Dtak strasznie mnie draznil:D A wogole to wiecie czego dowiedzialam sie ostatnio w kwiaciarni o bukitach slubnych-ze powinny byc w wielkosci w polowie talii panny mlodej:)Mnie ten bukiecik Madzianetko podoba sie..ale np ja jestem droban i mysle,ze dluuugasny bukiet skrocilby mnie-co myslicie...dlatego mysle o czyms takim: http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Kalie/slides/Swarovski%20Crystal%20calla%20lily%20posy%20with%20soft%20edges%20large.html tylko pewnie musialby byc z mniejszej ilosci kwiatow..ze wzgledu na te talie:Dno i ze wzgledu na to,ze jedna kalia podobno na te chwile kosztuje 13 zl!!!bo sa sprowadzane z zagranicy!!!Kurwa mac,moze trzebaby sie przerzucic na roze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Panny :) co do bukietu to mysle o jakims zwisajacym ze storczykami (pewnie bedzie masakrycznie drogi..) chyba pojde w sobote zapytac ile by kosztowal.jestem wysoka wiec zadna kulka mi nie pasuje z kwiatkow.roz nie chce,bo kazdy ma roze,juz mi sie owidzialy,za to wymyslilam,ze na zaproszeniu jest wierszyk i tam wspomnialam ze milo bedzie jak zamiast bukietu dostaniemy od gosci rozyczke jedna :) bo ja uwielbiam roze ;) ale nie w swoim bukiecie panny mlodej. wczoraj sie rodzice pogryzli,chyba nachodzi ich czas kryzysu w malzenstwie-wiecie,dzieci wychodza z domu i sa zdani na siebie..czy u Was w rodzinach tez tak to wyglada? do tego ten ogolny kryzys ehh no ciezko :/ tlumacze im ale watpie czy wskoram-w koncu maja 29lat juz razem za soba wiec za pozno na zmiany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice w zeszlym roku zostali juz w duzym domi sami...ale chyba Im to akurat nawwet pomoglo:) A co do bukietow to ja chce z kalii i z kalli teaz fajnie wygladaja wlasnie dlugie-choc akurat jak dla Ciebie nie pasuje kulka o tyle dla mnie akurat psauje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusiarose82 mi sie srednio akurat ten fasonik bukietu podoba, chociaz jak piszesz ze ze storczykow to pewnie by mi sie podobal :) bo ja tez chce storczyki!!! bardzo!!! mam do ciebie prosbe jakbys dowiedziala sie ile taki bukiet ze storczykow kosztuje to daj mi znac okej? tez jestem ciekawa ale nie mam czasu jechac do kwiaciarni, ni jak mi po drodze jest... :( takze pamietaj o mnie! mi sie bardzooooo podobaja storczyki :D:D:D a co do kryzysu, w domku jest jeszcze moj najmlodszy braciszek wiec tak zupelnie sami nie sa - troche nerwow im napsuje i dzieki temu maja sie czym zajac :D no ale ja od dawna mam poczucie ze moja mama jest zawsze za moim najstarszym bratem, co on powie to tak dobrze itd. wiecie taki ulubieniec... :( przynajmniej takie ja mam odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze dam znac ale jak sie dowiem ;) chcialabym wiedziec,orientacyjnie.tylko jak kurde zapytam to beda juz wiedziec ze slubny,no bo na co innego? na imprezy sie takie robi? eh jakos nie mam uknutego planu ;) no u mnie tez jest jeszcze brat,ale juz student,wiec jakby go nie bylo.. a rodzice kurcze musza sie odnalezc razem wreszcie,tak to jest jak ciagle dzieci dzieci.. kurcze gadalismy o tym z DZiobkiem,zeby u nas tak nie bylo,ze zaczynamy razem i konczymy razem,dzieci odchodza z domu,anie przyrastaja na wieki! ehh ciezkie to dla mnie jako przyszlej matki,ale sama widze po tym przykladzie ze trzeba to czym szybciej pojac ;);) czuje ze na kawe i opere w sobote bede obolala masz ci los! kobiety maja jednak przechlapane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej jak podalam link na wiazanki samochodowe,to luknijcie na bukiety slubne-tam najpierwszy bukiecik zwisajacy to mi sie wlasnie podoba !!! ale lekki roz,bo suknia biala,to sie zleje.i cio?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce miec w bukiecie kalie i babka w kwiaciarni powiedziala,ze te kwiaty zamawia sie z zagranicy i ze cena jest zalezna od kursu euro!!Czujecie?Chyba dotnie nas jednak kryzys...ii na dzien dzisiejszy jedna kalia kosztuje 13 zł1!Wiec w zaleznosci od ilosci kwiatow w bukiecie bedzie kosztowac...wiec juz 10 kawiatow to 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×