Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Dziewczynki,nie gniewajcie sie,ale mam dosc uzalania sie nad soba...proszę wybaczcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie mamy ci czego wybczac, ale namawiam do napisania maila, lepiej sie poczujesz. 🌼 Jesli nie, to ok. Tak czy inaczej trzymam kciuki. 🖐️ -to taki niby zacisnięty kciuk, specjalnie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa pisz co pisałaś 5 minut tylko uważaj na kasowanie - ja jak piszę dłuższego posta to kopiuję co jakiś czas sobie do pamięci żeby zawsze móc wkleić większość :P bo już nie raz skasowałam hehe Aga - nie chodzi o użalanie - każdy ma problemy - i pot o są ludzie by pomagać :) jak nie możemy pomóc to może wysłuchać i doradzić chociaż :) jestem ❤️ z Tobą !!! 🖐️ Spanielka - kopa lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że my w tym roku wyjatkowo nie robimy prezentów, ja tylko robię Łukaszowi, bo marzy mu się zegarek juz od dawna, więc wiem, że bardzo będzie się cieszył. Tylko ja mu cały czas powtarzam, że w tym roku nic nie dostanie :) hi hi I wiem, że on w towierzy, bo mysli, że naprawdę ja się spłukałam, a tu niespodzianka. Nie robimy prezentów, bo ja mam sześcioro rodzeństwa, Łukasz ma dwoje, ale ja mam do tego jeszcze razem pięcioro bratanków, siostrzeńców i siostrzenic, tak więc, ze względu na wesele musielismy w tym roku całkiem z prezentów zrezygnować, wszystkich o tym poinformowaliśmy i każdy nas rozumie- wesele itp itd Jakos nie mam wyrzutów sumienia, coś za coś... A, no i z tym sylwestrem, idziemy jednak na ten bal. Moja bratowa jak płaciła za siebie, to i za nas zapłaciła i nie mamy wyjścia. Czasami mi się chce iśc, czsami nie, zależy od dnia. Czas pokaże, jak będzie. Co proponujecie dziewczyny na obiad w dniu dzisiejszym, jakos nie mam pomysłu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka 25 faktycznie kopa lat, ale stram sie zagladac coraz czesciej... :) Środa, moj K tez dostanie zegarek! zawsze mial zegarek, ostatni popsul mu sie jakies 3 miesiace temu i pomyslalam ze mu kupie, zaangazowalam w to mojego braciszka ktory mi uzyczyl konta allegro i zamowil, ta konspiracja po to zeby sie nie dowiedzial K, jakies 4 dni temu przeglada foldery w kompie i jak nigdy wszedl do mojego a tam folderek \"aaaaaaaaa\" pytanie do mnie \"kochanie co to jest?\" i juz siedzial w moich plikach a tam same linki z zegarkami :( kurcze mysle nici z niespodzianki, ale jak prawdziwa aktorka na jego pytanie z usmiechem na twarzy \"chcesz mi kupic zegarek?\" odpowiedzialam bez mrugniecia oka \"nie kotku, wiesz jak teraz z pieniazkami przed swietami jest... ogaladalam moze po sywestrze zamowimy? zreszta jakbym chciala zamowic to bym musiala skorzystac z konta allegro\" :) hahahhahahahahahhaha... w pewnym sensie jestem dumna z siebie choc jemu zrobilo sie troszke chyba przykro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa a ja ci polecam zrazy z kiszonym ogorkiem, do tego kasza gryczana i buraczki... wczoraj mielismy na obiadzik a dzis sama niewiem ale jak ktos cos zna ale tak na szybciutko to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za to polykanie literek kurcze a ja pisze i pisze, jak mnie nie bylo to nie bylo, ale jak juz sie pojawie to was zamecze moimi wypowiedziami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, ja sie wygadałam z tym zegarkiem na samym początku grudnia. Ale cos tam sie spięliśmy i powiedziałam mu, że napewno nie dostanie zegarka, bo nie zasłuzył i cały czas utwierdzam go w tym przekonaniu... przebiegla Środa :D Co do obiadu, to niesty nie mam aż tyle czasu, wracam z pracy parę minut po 18.00, musze cos na szybko, bo mój też jakos tak jest, no niby dzisiaj idzie ćwiczyc, ale ja też dzisiaj wracam później, więc MUSI być koniecznie cos na szybko. Ale dzieki Spanielka, na sobote mam juz obiad z głowy. Może jakiś przepis. Dziewczyny, tak z ciekawości, czemu macie takie nicki a nie inne??? Tzn. spanielka, z Toba wiemy jak jest, ale reszta. A, no i musze znaleźć tabelkę, żeby w niej troche poprzestawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na obiad nie wiem co zrobię ale byleby dużo !!! o wiem spaghetii będzie !!!! no a teraz ide sobie podgrzać naleśniki które wczoraj po 20 robiłam dobrze że mam w pracy mikrofalówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, cały czas czytam i czekam na Twoje wypociny, za długo Cie nie było, żeby ci to uszło płazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! co do reszty prezencikow to nasi rodzice dostana jakies dobre kosmetyk/kosmetyki, moj braciszek i bratowa komplet str i nivea, ich nienarodzone dziecko grzechotke ;) moj braciszek ze swoja dziewczyna po drobrnym kosmetyku i kubki z ich zdjeciami, szwagierka i szwagier swieca, ich starsza cora kolczyki srebrne i zestaw lady speed stick chyba-taki mlodziezowy, mlodsza polarek i pileczke grajaca, szwagier i szwagierka nr2 swiece, ich syn auto na pilota... no i to wszystko chyba... aaaa! i ... ale ja glupia jestem wiecie... ale sie nie smiejcie... kupilismy naszym psiakom na swieta takie fajne legowiska, tylko jeszcze sa w drodze, glupia jestem nie? łoooo rety! znowu sie rozpisalam, przepraszam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Broneczka, ja w zeszłym tygodniu zrobiłam tak duzo spaghetti (specjalnie, żeby mieć z głowy), że jedlismy to trzy dni :D :D :D :D Łukasz by mnie z domu wypędził, gdybym mu dzisiaj postawiła przed nosem talerz ze spaghetti :D :D :D :D :D :D Może nalesniki na wieczór, ja będę późno, Łukasz też, to obiau juz nie będzie, tylko kolacja. Dobre. Spanielka przestań się obrażać, nie jesteś głupia, ja też kocham mojego pieska. Który tak nawiasem móiąc wabi się ROBAL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad takie nicki... hhihiihihi ;) nie powiem to tajemnica... hihiihihihi ;) o ktorej wszyscy wiedza durna jestem ale uwierzcie ze te psiaki to taka czesc naszej skromnej rodzinki, jeden z nich zwiedzil z nami pol polski (tylko polnocnej niestety), spal z nami w namiocie, kempingu, kurcze nawet na zloty motocyklowe z nami jezdzil! naprawde ludzie tu gdzie mieszkamuy pukaja sie w glowe ze my z psami do weta jezdzimy na kontrole ze kupujemy im drogie karmy, gotujemy im czasami cos domowego ale przystosowanego dla nich... tu raczej psy sie traktuje jako "jest to jest, zniknie to nie ma i koniec"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam na naszych nalezy, biszkopt potrafi wchodzic na drabinie i przybic piatke oprocz tych podstaw jak podaj lape itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstra:) Niezłe te Twoje psiaki. Jeszcze raz, jak się wabią? Nasz robal jest kundelkiem, ale to jak nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka daj maila, to wyslę ci parę fotek mojego Robala. Jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja właśnie wtrąbiłam dwa naleśniory które smażyłam wczoraj ok 20 mniaaaam z dżemerem truskawkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Broneczka, zrobie nalesniki, juz teraz jestem tego pewna, bo narobiłas mi smaka tak zwanego :) Gdyby była buźka, która sie oblizuje, to bym ci pokazała, a zamiast tego pokażę ci tą :P , potraktuj to jako oblizywanie sie, a nie pokazywanie języka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa pewnie ze tak! gumichon@wp.pl ! czekam na fotki! moje spanielki to jeden koloru biszkoptowego (złotego) ale coraz czesciej mowimy na niego biszkopcik ;) to Astor a drugi PAko jest bialo czarny wlasciwie taki raczej bialy w wielkieeeee i calkiem malutkie czarne kropy, plamy zupelnie rozne charakterki! choc oboje laczy to ze niestety nie lubia kotow i sa uparte astor jest wysportowany to wlasnie on umie wszystkie podstawy a poza tym chodzi po drabinie i przybija piatke pakus... hihiihihi, grubasek jeden, uparty a jak sie obraza! byscie nie uwierzyly! jak przesrobie i dostanie kare to sie odwroci w druga strone i focha! nie spojrzy na was! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musicie mieć wesoło. Zaraz wyslę Ci parę fotek. Jakbyś miała gdzieś tych swoich, to też poprosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spanielka, juz jestem. Za duzo mam zdjęc, dklatego wysyłałm ci tylko kilka, garstke. Ten co widniej przy moim nicku, to mój maila AKTUALNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rety Środa słodziachny ten Robalek... bosh, jak cos takiego czytam to lzy naplywaja mi do oczu, dobrze ze nie kazdy ma znieczulice i sa tacy ludzie jak wy :) Robalek ma szczescie ze to wy go znalezliscie :) a wy macie szczescie bo Roabalek to sliczniucha :) naprawde widzialam duzo kundelkow ale ten wasz to uroczy amant, a jak do zdjec wam super pozowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ci wyslalam fotki moich rozrabiakow ;) mamy jeszcze kotka Czarusia nicponia jednego, len z niego taki ze...uuu i dobermana Shreka ktory pieszczotliwie bywa nazywany Dobiś, Dobiś ma manie "walenia z główki", hihiihihiihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa, spanielka te Twoje pociechy sa po prostu przesłodkie, do schrupania. Mój Łukasz lubi duze psy, czego nie mozna powiedziec o naszym robalu, bo jest małym psiakiem, a ja znowu wolę małe psy. Mi się zawsze marzyło mieć albo YORKA, najlepiej mini Yorka, a teraz jak nie yorki, to byłby spaniel. THE beściaki!!!!! Ale jeśli mogę, to ten czarnobiały bardziej mi sie podoba, nie ujmując nic temu rudemu, oczywiście. z resztą, co ja piszę, oba sa przesłodkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubasek nasz ci sie bardziej podoba??? rzeczywiscie wiekszosc osob tak mowi, nawet wet za kazdym razem go podziwia bo spanielki takiej masci nie sa zbyt czesto spotykane :) ciesze sie ze Ci sie podobaja :) twoj Robalek tez jest sliczniuchny! powiem ci ze spaniele... rety dlugo by opowiadac ale to tylko dlatego ze złoty ma juz 3 latka prawie, po wigilii obchodzi urodzinki ;) a czarno bialy dwa i pol, wiec ogolnie to dorosle psiaki juz, wiesz... tak naprawde nie wyobrazam sobie jak to by moglo byc bez nich, nawet w podroz poslubna jada z nami!!! :):):):):):) mowie ci ile my przygod razem przeszlismy :) łoł! Pako (ten co Ci sie podoba) jakiego on focha potrafi strzelic! hahhaha! ;) jak sie odwroci w druga strone to sie na Ciebie nie spojrzy, zajdziesz go od tej strony gdzie ma odwrocony wzrok, to sie odwroci i dalej nie patrzy na Ciebie, nie ruszy sie z miejsa ani nie spojrzy :) ale jak juz mu przejdzie a siedze dosc nisko, np. na schodach to przyjdzie, usiadzie sie obok, liznie w policzek albo polozy glowe na ramieniu jakby sie przytulal na haslo "jedziemy!" jeden przez drugiego pedem biegnie do samochodu, ledwo sie w drzwi mieszcza :) o przepraszam sie tak rozpisalam o nich, o tych moich urwisach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×