Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Aga, na pewno zrozumiał. Trzymam za Was kciuki, ułozy się tak jak tego chcecie. Czemu nie nocował w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Broneczka, starania rozpocznecie, to Wasza dzidzia w pewien sposób bedzie na waszym ślubie i weselu :) My się wtrzymamy do wykończenia mieszkania... Nie ma wyjścia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety... mam dziwne odczucia ze tak sie spieszycie do tego aby miec dzidziusia, my na razie az tak bardzo nie pragniemy, myslimy o tym ale jeszcze nie pora ;) kiedys moj K zaskoczyl mnie mowiac przy moim braciszku i jego dziewczynie ze kiedys bal sie ze moze bede w ciazy jak mielismy nascie lat a teraz... moze nie planujemy ale jakby bylo to by sie strasznie cieszyl ze bedziemy mieli dziecko :) co do dziecka to my bardzo wolno dojrzewamy do tej drecyzji ;) a moze nie, w koncu mamy po 22 lata... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy na imprezie na ktorej poklocilismy sie....i to dluga historia i w drodze powrotnej (odprowadzalismy jeszcze znajomych) ja wku.. sie i poszlam do domu sama (nie odprowadzajac tamtych...no i ja mialam klucze a On nie...a na zlosc zepsuty byl domofon i nie moglam Mu otworzyc drzwi..a jak chcialam rzucic Mu klucze oknem to Jego juz nie bylo..poszedl do rodzicow...mieszkaja bardzo blisko (stanowczo za blisko!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciala miec juz dzidziusia...choc nie ukrywam,ze ciesze sie,ze slub jednak nie musze przekladac...ale pewnie i tak zaczniemys ie stracac wczesniej...w koncu jak chce sie miec dziecko to tak latow nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga eeeee... no nerwy, ikt z nas idealnym nie jest, kazda nawet wydajaca sie fantastyczna para czasem sie kloci, delikatnie ujmujac ;) a zaciekawilo mnie najbardziej "poszedl do rodzicow...mieszkaja bardzo blisko (stanowczo za blisko!!)" hahahhah! - to fakt! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak juz cos to chcialabym miec pierwszego synka, corka Oliwka a syn Olivier - choc K sie nie odoba Olivier ;) moj K mowi ze bedziemy mieli 2 lub 3 dziei, a ja mysle na razie tylko o jednym ;) ale to glupotki nasze! najwazniejsze zeby bylo zdrowe, tego zycze sobie i wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka ja skończę za 3 miesiące z hakiem 26 lat, mój N w sierpniu będzie miał 30... więc to chyba dobry czas ;) jak miałam 22 lata to też nie myślałam jeszcze... wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Czerwcówki! ja spadam na stacje! bo moj K ma przyjsc pozmywac naczynia :( nieznosze zmywania :( niestety nie stac nas na razie na zmywarke :( czasami to wojna jest u nas o to kto ma pozmywac ;) wiec zobacz Aga o co potrafia sie klocic ludzie ktorzy juz 20 czerwca biora slub i skladaja przysiege na cale zycie :):):):):););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, jak juz pisałam będzie dobrze. Docieracie sie, sama napisałas. Troche nerwow, kłotni, sprzeczek i będzie dobrze, bo musi byc. Uciekajcie od rodziców.... ;) Spanielka, nie tylko ty jeszcze nie chcesz dziecka, ja tez jeszcze nie chce, dlatego po pierwsze, że nie mamy warunków, jak wykończymy mieszkanie, to może wtedy, a po drugie, jeszcze nie czuję takiej potrzeby. Moja bratowa urodziła w wieku 27 lat i jest świetna mamą, od czerwca starać sie będą o drugie, ktore będzie chrzesniakiem mojego Łukasza, to pierwsze, tj. mikołaj miał być Łukasza chrzesniakiem, ale nie bylismy małżeństwem i tyroche się bali, że no wiecie, rozstaniemy sie czy cos. Tak więc Spanielka, nie przejmuj sie, nie tylko Ty jesteś \"znieczulicą\" :D :D :D :D Ja mysle, że na mnie przyjdzie czas tak około 25- 26 roku życia i Łukasz będzie bardziej dojrzały i ja dojrzeje do macierzyństwa, tak chyba nawet będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, ja uwielbiam zmywac!!!! Ja w ogóle uwielbiam sprzątać, najlepiej jak jestem sama w domu, właczę muzyke i po trzech godzinach mieszkanie lsni. JESTEM PEDANTKĄ!!!! To straszne, ale taka już jestem. Łukasz zaczyna to rozumiec, ma byc czysto i już. Oglądacie "Przyjaciół"??? Jestem jak Monica pod tym względem- przerażające, ale prawdziwe.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno??? Czerwcówki beda mialy choinki zywe czy sztuczne? w domu zawsze mialam sztuczna w naszym domu Karol przekonal mnie do zywej, jeja! super! mowie wam, dziewczyny ktore maja sztuczne, kupcie zywa choinke! jaki zapach... uhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdego przychodzi odpowiednia pora - nie ma konkretnej granicy po której już trzeba chcieć mieć potomstwo :) to bardzo indywidualna sprawa. Ależ ja się nudzę jaaaaacie :)( mogłam wziać wolne tobym w domu coś konkretnego porobiła przynajmniej a tak? eh nie lubie tak bo mi się dzień dłuży jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa... ja Cie chyba zaprosze do siebie ;) bo u mnie zawsze gary w zlwie ;) a co do sprzatnia, to tez lubie bo na razie sprzatam parter domu ;) pietro jeszcze w stanie surowym ;) wiec duzo tego nie ma, ale fakt muzyka przy sprzataniu jest jak melisa na nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka, u mnie dzisiaj to samo. Masakra, tylko że ja ju z sie przyzwyczaiłam, bo tak jest co środę. Nudai nic poza tym. siedze sobie na allegro i szukam co by tu jeszcze kupić z takich małych rzeczy. Wyszukałam juz do zamówienia pojemniki na ciasto i etykiety na ciasto i dalej szukam. Hej spanielka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy pierwszą naszą choinkę żywą - zresztą jak chcecie to jej fotki są na blogu wyglądała o tak: http://broneczka-zuziks.blog.onet.pl/1,DA2008-10-28,index.html podoba się ???? :) i cudownie pachniała a w tym roku boję się że grzewko nie przeżyje tyle samo i po co je męczyć jak jedziemy na 14 dni daleko...? sama nie wiem bo w sumie uwielbiam choinkę ale szkoda mi drzewka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano przy sniadaniu K mowi do mnie "jak chcemy zrobic lazienke to bez zadnych prezentow dla siebie bo nie damy rady finansowo, lazienka bedzie naszym wigilijnym prezzentem" a ja "nie, no pwenie" o kurcze! a zegarek czeka juz u mojego brata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie przyjadę. To naprawde jest chore, ale jak kuźwa wchodzę po pracy do domu, to najpierw ogarniam mieszkanie po wszystkich, a potem biore sie za resztę, czyli gotowanie obiadu, ewentualnie cos tam innego. Najstraszniejsze jest to, że nawet w trakcie gotowania sprzatam, np. myje rzeczy, których używałam do gotowania tegoż obiadu, chore, ale cóz, każdy ma jakies wady hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka... sliczna ta choineczka aja wsvibska juz zauwazylam ze slicznie w domku macie (tak ze zdjecia;)) nie obraz sie, ten typ tak ma ;) kurcze spadam bo dzis odejsc mi ciezko od was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spanielka, ale będzie miał niespodzianke, podejrzewam, że on Tobie tez coś naszykuje, tylko nie chce sie wydawać hi hi Broneczka, link nie działa :( Ale wierzę na słowo, że piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środa - postaraj się :P wystarczy kliknąć tą część która działa - a resztę skopiować i dokleić zaraz za tym i wcisnąć entera hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło! Troche krzywa, ale ujdzie :P Nie no żartuję, ładna, moja mama by się nia zachwyciła. My podobnej wielkości będziemy mieli w tym roku. U mojej mamy było przemeblowanie i nie mam pojęcia, gdzie ja ją zmieszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×