Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnesss24

Zdrada - jaki sposob by zobaczyc czy facet faktycznie zdradza?

Polecane posty

Gość Nie piszcie tak
Dziewczyny nie nazywajcie normalnosci tzn. milosci, zaufania, wiernosci glupota. Nie nazywajcie glupota oczekiwanie od drugiej osoby tego samego.Jak mozna pisac takie rzeczy?Nie ma to rowniez nic wspolnego z naiwnoscia. Naiwne to sa dzieci.A glupie i prymitywne, to sa te panienki na poczatku topiku, wrzeszczace na autorke, ze "no jak ona w ogole smie go o cos podejrzewac"(!!!!), "no jak to, przeciez zwiazek powinien opierac sie na zaufaniu"(!!!!)- i tym podobne kretynskie debilne porady.Od razu widac, ze pisaly to glupie gesi, gowno o zyciu wiedzace.Najlepsza byla ta, co to wypalila, ze autorka powinna "zapytac meza"(!!!!!!czujecie to?????!!!!)- a on niewatpliwie powie jej cala prawde...buhahahahahhahahaha ps. takich kretynek pelno na roznych topikach. Ciocie Dobra Rada-glupie pizdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek_2401
hej mam podobny problem z facetem- mam z nim 2-ch synkow 10 miesiecznych a on zachowuje sie karygodnie jezdzi gdzies samochodem, czesto wychodzi bez powiedzenia gdzie idzie,wykorzystuje moment zeby wyfrunac z domu jak robie sobie mala drzemke...Ucieka od problemów kiedy nie poklucimy...Nie spal w domu po hitach na czasie tylko mówi ze nocowal u kolegi...co juz sie zdarzylo drugi raz... Jak myslicie czy takie argumenty moga świadczyc o zdradzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihr-un-nisa
Jak człowike naiwnie wierzy w dozgonną miłośc to niestety, prędzej czy później boleśnie sie rozczaruje... :P Swoją drogą, ja też sypiam z żonatym :) Pracuję duuużo, póki co nie mam siły ani czasu na normalny związek, a popęd seksualny nie daje się uciszyć, więc jakoś zaspokoić go trzeba. A że spodobał mi się akurat taki facet który jest żonaty, no to ups :D Ale ja rodziny rozbijać nie zamierzam, razem dobrze się bawimy a jak mi się znudzi to hasta la vista, baby ;) Biorę pod uwagę że w przyszłości w kimś się zakocham, wyjdę za mąz i facet zdradzi mnie z taka aparatką jak ja ;) Wszystko jest możliwe. Wtedy znowu przejdę w etap niezobowiązujących związków i przygarnę sobie jakiegoś żontatego na seks :) Monogamia to mit - im szybciej sie to pojmie tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grom go wie
mihr-un-nisa Cieszymy sie razem z Toba, ale to temat: Zdrada - jaki sposob by zobaczyc czy facet faktycznie zdradza? A Twoje wywody nijak tu pasuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.pomoge.ale.napisze
ja sprawdzilam wgrywajac szpiega na laptopa wiedzialam wszystko gdzie wchodzil, hasla, o czym rozmawial itp polecam kazdej nie do wykrycia przez ofiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wykrycia do wykrycia
Jak się regularnie i często przeprowadza higieniczne sprawdzanie komputera to do wykrycia. Wystarczy dobry antyszpieg. :-P 2 raz na tydzień sprawdzam i czyszczę komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.pomoge.ale.napisze
nawet anty szpieg tu nic nie pomoze moj maz ma tego pelno i widze ze co chwile sprawdza czy cos jest wykryte i grzebie w plikach systemowych poki co nic nie znalazl i nie znajdzie :) robi tak bo raz mu zagrozilam ze jak bedzie mial cos za uszami to go sprawdze tym i widac ma skoro sie tak boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyc zdradzana
Wiecie co kobiety powiem wam cos ...przeczytalam te posty owszem zal mi Was ale czegoo wy szukacie o co walczycie o mezczyzn ktorzy was nie kochaja .... Jesli zdt radza to na co liczycie ze z powrotem sie zakocha w zonie ...zapomnijcie o tym ..nie pwoeinnam tego pisac ale szanujcie sie bardziej i z podniesiona glowa odejdzz cie od takiego czlowieka ...taki zwiazek nigdy nie bedzie funkcjonowal NIGDY !!! Jesli zdradzi raz to znaczy ze mu z wami jest zle w lozku oto naga prawda ...przeszlam porzez to nie ponizajcie sie owszem sprwdzicie czy to faktycznie prawda i DO WIDZENIA !!!!!KOLEGO bo u niego juz szns nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaufanie
Ja tez swojego czasu wpadłam w tak zwany popłoch, ale tylko dlatego, że po skończeniu jednego związku, po półtora roku poznałam mężczyznę też po przejściach..no i wiadomo jak to jest w związku, w którym każdy cierpiał. Sprawdza się ciągle jego poważne zamiary, szczerość. Ale dziewczyny! Nie dajcie się zwariować z tym szpiegowaniem! Zaufajcie swoim facetom, jeśli występuje element zazdrości tej zdrowej to wszystko ok, ale jeśli posuwacie się do szpiegowskich zagrywek, to nie jest " normalne". Lepiej już porozmawiać ze swoim partnerem, i jeszcze raz rozmawiać. Jak się ma bagaż przeżyć i doświadczeń to bardzo powoli buduje się zaufanie. Ja mam 100% pewności, że mój mężczyzna niczego nie ukrywa. Sprawdziłam go, ale w sposób otwarty :) Pozdrawiam i bez obsesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest takie powiedzenie: Kiedy zdradza mężczyzna to tak jakby splunął przez okno. Kiedy zdradza kobieta to tak jakby ktoś Ci do mieszkania napluł. :) I coś w tym jest. Mężczyzna zdradza bo pojawiła się okazja najczęściej w postaci dużo młodszej i zgrabniejszej sarenki od żony. Przeważnie taka zdrada nie czyni żadnego spustoszenia w rodzinie. Jeżeli facet dba by to się nie wydało rodzina wygrywa i jest ok. Kobieta żeby zdradzić musi się zafascynować, zauroczyć nowym partnerem, a żeby to nastąpiło musi się odkochać z obecnego co jest destrukcyjne dla rodziny. Kobiety które zdradzają mają dysonans poznawczy. Radzą sobie z nim różnie. Najczęściej poprzez zdewastowanie pozytywnego wizerunku dotychczasowego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spustoszenie
zdrada zawsze czyni spustoszenie w małżeństwie jesli chodzi o miłość i więź Nie łódź się Alimpel, jak mąż zdradza i nawet uda mu się ukryć...to i tak tylko ruina i zgliszcza, coś wypaczonego i złego, jest destrukcja i nic nie jest w stanie tego zmienić...on sam najbardziej straci o czym przekona się kiedyś gdy móżg wejdzie mu w fazę myślenia a jak żona zdradza to jest podobnie, tyle tylko że zdradzające kobiety są lepszymi aktorkami i oszukują w żywe oczy i udają miłość do męża jednocześnie zdradzając ale czy wam zdradzającym łajdakom zależy na prawdziwych uczuciach żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona36
czy wchodzi tutaj jeszcze osoba o nicku "no to masz odpowiedz'???? chętnie nawiązałabym z nią kontakt podobnie jak z "Agnesss 24" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zrozumiem kobiet,choc sama nia jestesm...A dlaczego Wy takbluzgacie na te kochanice.Sa zle,owszem,ale o 1000 rayz gorszy jest Wasz maz.Toon jest skurwielem,gnojem,dziwką!On Wam przysiegal wiernosc,szczerosc,uczciwosc.Nie ta czy tamta z ktora sie puszcza. A Wy oczywiscie najbardziej wnerwione,delikatnie ujawszy, na te baby.Dlaczego cala zlosc na nie wylewacie??nikt waszych mezow (moze imojego) nie zmuszal do niczego.To oni z Wami maja dzieci,oni sa ojcami i mezami(teoretycznie). Moze latwomi takpisac,boja meza nie kocham,gardze nim i serdecznie wspolczuje ewentulanej nastepczyni.Daze do rozwodu,ale musze zaczekac do sprzedazy mieszkania.Mam 29lat i 2ke malutkich dzieci,ale tego,ze nie chce z tym oszustem i smeiciem byc wiem takdobrze jakniewiele rzeczy w moim zyciu.A kochanka(jezeli jest,bo moze i jest bo wraca czestopozno,nawet nie wiem o ktorej boide spac,wisi mi to-choc z 2 strony to watpliuwe bo on zawsze mial temperament jak u 80 latka.Ale co tam,moze se jakas naiwna przygruchal,biedna). Wiecej obiektywizmu wobez Waszych partnerow,bo tooni sa winni a te baby ich kochanki sa czasem ich ofiarami.Nie bronie tych kobiet,nie pochwalam budowania swojego szczescia na cudzej tragedii,ale tu najbardziej winni sa ci marni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ;/ nie wróży nic dobrego takie Jego zachowanie... bo gosc sie zachowuje jak wolny ptaszek który zapomniał o tym ze ma pewne ograniczenie w końcu zona,dzieci... jesli odkryje jakies sprawdzanie bedzie gorzej ;| sama niewiem co poradzić ale pamiętam ze moja dobra znajoma miała podobny problem bo jej maż rozpoczal noce eskapady... i wtedy pomogly mamusie :) jej jak i Jego... zostal facet przeswiecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksona
Zaufanie istnieje takie cos a jesli zawodzi lub go nie ma to zwazek nie ma szans.Jesli masz jakiekolwiekpodejrzenia sprawdzic ! Zdradza to bedzie to juz robil zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo podejrzewałam męża o zdradę, chciałam się rozwieść, ale nie miałam konkretnych dowodów. Z pomocą przyszła mi pani detektyw Skrzypek z Wrocławia. Bardzo skuteczna i dyskretna. Dostarczyła mi niezbite dowody na zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×