Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

Agyness no to poradz jaiś kremik wiekszośc mich zmarszcze powstało od solarium. Czy w wieku 29 lat skóra może się odbudować a zmarszczki zniknać - obiecuje zero papierosów i solarium czy wówczas odwróce skutki owych używek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agyness co sądzisz o kremach loreala na zmarszczi mimiczne czy też z kolagenem dzisiaj kupiłam loreal revitalift na głębko zaznaczoe zmarszczki - dobry zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Kremy z filtrami chronia przed promieniowaniem UV, to wszystko. Niektore badania sugeruja nawet, ze pewne skladniki znajdujace sie w filtrach oslabiaja wlokna kolagenowe, ale skoro masz tak rozlegla wiedze to powinnas to wiedziec:) Moja wiedza pozwala mi utrzymywac skore w lepszym stanie od rowiesniczek, rezultat twojej wiedzy widzisz codziennie w lustrze:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak pomaga
do isski tak, to mogę spokojnie powiedzieć czasami tylko, gdy mróz zimą przyciśnie, to ochronny mam 43 lata i całkiem ładną buzię nie jest zniszczona chemią sama czasami robię sobie maseczkę z owoców z działki ten pęd do wklepywania badziewia we własną twarz doprowadził do tego, że same, na własne życzenie niszczycie sobie skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
prawda jest taka, że najważniejsze są geny, póxniej tryb życia używki, solarium, demakijaż, nieprzespane noce , stres itp. na końcu dopiero kremy, jedna cudów sieniespodziewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie zgadzam się z tobą, krem to podstawa - problem jest w tym by znależć odpowiedni dla siebie. Nawilżać, natłuszczać i masować by pobudzić do regeneracji - jeżeli piszesz że majac 43lata masz w miarę skórę to gdybyś robiła to o czym pisze miałabys jeszcze lepszą i gładszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa
ja nie polecam musteli - u mnie zero efektow a pod oczy stosuje codziennie od prawie miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
Mam koleżanki, które prowadzą super zdrwy tryb życia, wydają fortuny na mazidła, spędzają całe tygodnie w spa i efekt jest naprawdę niewielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w formie estru czy zamknięta w nośniku- lepsza zdecydowanie. -gdzie to wyczytać gdyż w ulotce nic nie piszą o estrach czy nośnikach - sory ciemna masa jestem z tej dziedziny gdyzż jestem pedagogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
Mam 35 lat i przez większość życia stosowałam tańsze kremy (25 r.ż krem nivea-najtańszy) obecnie stac mnie na drogie kremy, ale kupuję te ze średniej pólki, bo efekt jest podobny. Jednak zawsze nawilżałam regularnie twarz, pamietałam o dmakijazu, parę lat paliłam też. od 20 lat regularnie uprawiam sport, i wyglądam duzo mlodziej niz rówieśnice. Jednak będę upierać się, że to kwaestia genów, gdyż moja 45-letnia siostra mimo, że pali od 30 lat, nie uprawia sportów i z kremami jest na bakier wygląda na 30- parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do genow to sie jednak z tym musze zgodzic .znajoma mojej siostry ma 35 lat i ani jednej zmarszczki ani jednej ......dodam ze maluje sie codziennie .......sportow raczej nie uprawia i kopcila chyba z 10 lat .......buzie ma piekna gladziudka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innych portali
Nie wydaje mi się, by koncern kosmetyczny sam pod sobą dołki kopał. Ja w tą teorię coraz bardziej wierzę (wiem jak moja skóra zareagowała na odstawienie żelu i zamienienie go na zwykłe, naturalne szare mydło - od tamtego czasu moja skóra z problemami jest po prostu idealna. A zrobiłam to za namową lekarza ...). Kremy - jak najbardziej, jeśli skóra potrzebuje. Ale kremy zupełnie naturalne, o co tak naprawdę nieprzeciętnie trudno. To fakt krem kremowi nierówny. Pełen zapychaczy źle dobrany krem może zrobic więcej krzywdy niż pożytku. Trzeba wybierać odpowiednie kremy, czytać składy, nie wierzyć w hasła o prasowaniu zmarszczek w tydzień itp. Czasem zamiast kremu lepiej zadziała lekki olej zimnotłoczony albo prosty apteczny emolient, ale wszystko trzeba dobrać do stanu własnej skóry. to jaki krem, jak często, a może wcale zależy tylko od stanu i potrzeb konkretnej cery W moim wypadku stosowanie kremu zależy od cyklu miesiączkowego. W okresie okołomiesiączkowym kremu właściwie nie potrzebuje i nie używam... Może za pare lat będzie inaczej jak moja skóra zacznie potrzebować czegoś ujędrniającego. Narazie krem jest- kiedy czuje że moja skóra go potrzebuje. Ja przez lata używałam kremów i wypróbowałam chyba wszystkie jakie są. Mam cerę tłustą i trądzikową a przynajmniej tak mi się wydawało. Od kiedy nie używam kremu na noc rano budzę się ze śliczną buźką, nie mam zaskórników,pryszczy itp. Rano używam tylko lekkiego kremu tonującego z ziaji i w zupełności wystarczy do nawilżenia. Też jestem zdania że bez kremu można się obejść. Ja zmywam twarz mleczkiem i tonikiem.Czuje, że moja skóra nie potrzebuje juz kremu.Dodam że mam cere mieszaną choc nie łuszczy mi sie.Zawsze ale to zawsze jest tak że kiedy zaczne stosować krem, mam wysyp pryszczy i bardziej rozszerzone pory.Przy kazdym kremie, czy to do tłustej czy do mieszanej cery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do isska29
jaki koncern kosmetyczny Ci płaci za mątlenie na forach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
osobiście polecam maskę-krem z retinolem dermiki na noc no i kosmetyki avena i la roche posay loreal-nie zauwazyłam żadnych efektów garnier-brak efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym co już się stało w skórze pod wpływem promieni UV nic nie zrobić, jest to efekt bliższy lub dalszy fotostarzenia się skóry. Jeśli chodzi o kremy polecałabym te silnie nawilżające, bo tylko tak możesz lekko podnieść dno zmarszczki. Loreal to dobra firma, myślę, że spokojnie możesz stosować kremy do skóry starzejącej się jeśli faktycznie masz sporo zmarszczek. Dużo zależy od tego czy są to zmarszczki mimiczne czy też już stałe? nie wiem jak wyglądasz więc ciężko mi stwierdzić. W kremach szukaj retinolu, witaminy C, miedzi i selenu, koenzymu Q10, w tych droższych, bo tylko większe pieniądze pozwalają zamknąć te cuda w słoiczku tak by pokonały barierę skórną. Ja polecam kosmetyki LA ROCHE-POSAY, lancome, lorealowskie i kilka innych firma le nie czas by o tym pisać.Może pomyśl tez nad złuszczeniem skóry, pora roku jest dobra więc myślę, że efekty byłyby dobre a potem krem i ochrona przeciwsłoneczna cały rok- zimą niższy faktor latem wysoki. Co do kolagenu, to zalezy w jakiej jest postaci? generalnie ma działanie napinające i okluzyjne, sama zaś cząsteczka nie przenika przez skórę- to tak jakby chcieć przecisnąć słonia przez dziurkę od klucza. Jeśli występuje w kremie w formie hydrolizatu lub wolnych aminokwasów z inhibitorem kolagenazy to ok, moze faktycznie działać :) Ktoś pisał o wpływie filtrów na kolagen i skórę? mogę prosić o podanie źródła tych nowin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Potrafisz chyba korzystac z google? Ten temat byl omawiany na wizazu, dziewczyny podawaly linki do zagranicznych stron. Chyba nie myslisz, ze bede teraz tracila czas, aby tobie cokolwiek udawadniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lppppppppppppp
a te przeciwzmarszczokowe to od ktorego rozu zycia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
zależy od stanu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lppppppppppppp
a jka ocenic?? kolo oczu mam, 24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Polecam tez poszukanie informacji o oleju mineralnym wystepujacym w prawie kazdym kremie:D(nazywa sie zazwyczaj paraffinum liquidum) Tu macie jeden akapit: Parafina tworzy na skórze nieprzepuszczalną dla gazów (również dla tlenu i powietrza) i wody warstwę. Skóra pod tą warstwą czuje się miękkka i gładka. Ale co tak naprawdę dzieje się pod tą warstwą? Oddychanie skóry jest zablokowane, chłodzenie powierzchni skóry przez wydzielanie potu jest uniemożliwione. Skóra jest rozgrzana i wydziela coraz więcej potu. Wszystkie wydzieliny skóry zostają pod warstwą parafiny. skóra puchnie i dusi się, niektórzy mówią, że znikają zmarszczki ;-). Warstwa parafinowa jest trudna do zmycia, takie normalne mycie zmywa ją tylko częściowo. Wówczas powstają dziury w warstwie i cała wilgotność skóry ulatnia się. Pozostaje sucha odwodniona tkanka. Stosowanie kremu z parafiną przez dłuższy czas powoduje przesuszenie i szybsze starzenie się skóry, ale zobaczyć można to dopiero po zaprzestaniu używania kosmetyków z parafiną i dokładnym zmyciu warstwy parafiny. Przedtem "uduszona" skóra jest wciąż napięta i spuchnięta. Parafina jest komedogenna. Warstwa parafinowa skutecznie zapycha pory, sebum nie może się wydostać i tworzą się zaskórniki i pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzej zi sorki ale nie czytam badziewia na wizażu, myślałam, ze masz jakieś poważne źródło a nie wypociny głupawych kosmetyczek i ich sfory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Parafina tworzy na skórze nieprzepuszczalną dla gazów (również dla tlenu i powietrza) i wody warstwę. Skóra pod tą warstwą czuje się miękkka i gładka. Ale co tak naprawdę dzieje się pod tą warstwą? Oddychanie skóry jest zablokowane, chłodzenie powierzchni skóry przez wydzielanie potu jest uniemożliwione. Skóra jest rozgrzana i wydziela coraz więcej potu. Wszystkie wydzieliny skóry zostają pod warstwą parafiny. skóra puchnie i dusi się, niektórzy mówią, że znikają zmarszczki . Warstwa parafinowa jest trudna do zmycia, takie normalne mycie zmywa ją tylko częściowo. Wówczas powstają dziury w warstwie i cała wilgotność skóry ulatnia się. Pozostaje sucha odwodniona tkanka. Stosowanie kremu z parafiną przez dłuższy czas powoduje przesuszenie i szybsze starzenie się skóry, ale zobaczyć można to dopiero po zaprzestaniu używania kosmetyków z parafiną i dokładnym zmyciu warstwy parafiny. Przedtem "uduszona" skóra jest wciąż napięta i spuchnięta. Parafina jest komedogenna. Warstwa parafinowa skutecznie zapycha pory, sebum nie może się wydostać i tworzą się zaskórniki i pryszcze.'' o matko, skąd to wydarłaś??? język ściśle naukowy i podejście też ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że nie masz pojęcia o kosmetologii a tym bardziej o formie postaci kosmetyku czy chemii środków aktywnych i ksenobiotyków :( takie pseudopublikacje są naprawdę niebezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
No tak, bo tylko twoje teksty nie sa wypocinami i tylko ty mozesz podawac linki do powaznych zrodel, bo jak zrobi to ktos na wizazu, to jest to oczywiscie "wypocina":D Szkoda czasu na ciebie🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, uderzyłam w bolący punkt :D ja nie podaję linków :D a jak nie mam wiedzy fachowej to milczę, wstydu sobie nie robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzj zi - podziel się z nami swoją rewelacją na temat odpowiedniej kuracji przeciwzmarszczkowej bo te twoje teksty na tym forum są niesmaczne. Powód może taki że jesteś zgorzkniałą pomarszczoną starą panną - a w taim razie to nie temat na tym forum dla ciebie my grzecznie wymieniamy spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal Revitalift pod oczy stosuje juz 3 miesiace i zero efektow. Natomaist moja sisotra jest nim zachwycona wiec wyglada na to ze to sprawa indywidualna. Nadal poszukuje kremu pod oczy ktory zadziala. Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgjrf
spróbuj dermiki seru z retinolem pod oczy-ma postać żelu, ale dla mnie lepszy od loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×