Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isska29

kremy przeciwzmarszczkowe które działają

Polecane posty

homerkowa - ten loreala do zmarszczek mimiczznych z beswoloxem jest fany - zmarszczki na czole stały się niewidoczne poza tym skóra się robi taka fajnie sprężysta i po usmiechu zmarszczki szybko znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krem Mustella AVA
bardzo dobrze nawilza i natłuszcza i wcale nie jest okropnie tłuscioch na jakiego wyglada. Duzy komfort dla skóry. Polecam dla ceru suchej, mieszanej i normalnej. A ten pod oczy to juz wogole jest rewelacyjny. Nie wiem jaki jest ten z likopenem? Ktos uzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam zadowolona z tego kremu -LA ROCHE ACTIVE C KREM DO PIELĘGNACJI SKÓRY POD OCZAMI 15 ML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdkdkddk
Szczerze mówiąc, laski, połowa tego co piszecie, to fantazmaty. Żyję od was dwa razy dłużej i przetestowałam kremy z wszelkich możliwych półek - zapewniam was, że coś wam znika tylko w waszej wyobraźni. Owszem, kremy mogą OPÓŹNIAĆ efekty starzenia, ale to wszystko, co mogą. Reszta to już chirurgia kosmetyczna. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkkdkdkddk
Wiara czyni cuda, słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz ile mamy lat :P a swoją drogą chyba właśnie o opóźnienie chodzi co?? przecież nikt nie wierzy, że da się cofnąć:P pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic innego mi nie chodzi jak opóżnić proces starzenia - to miłe usłyszeć że wygląda sie na 20 lat a ma się w rzeczywistości 30- tylko o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgagdynia
Teraz mieszkam w szkocji natomiast pracowalam przez rok czasu w polsce jako konsultantka ds urody i szkolily mnie wszytkie firmy apteczne. Robilam tez pomiary skory moich pacjentek ktorym dobieralam pielegnacje. Panie przychodzily do mnie raz w miesiacu na kontrole i szczerze powiem wam ze najlepsze skutki przynosil roc retin ox , la roche substiane a szczegolnie taki krem ktory sie nazywa eliexir. Ten ostatni szcegolnie polecam bo autentycznie dzialal najlepiej a stosuje sie go regularnie tylko 3 miesiace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawdaa
że w kremach działają tylko takie składniki jak witamina c, ale jej stabilna postać, zawarta przede wszystkim w kremach aptecznych i preparacie flavo c oraz retinol. One rzeczywiście są w stanie zmniejszyć nieco zmarszczki, przyspieszają syntezę kolagenu. wiadomo, cudów nie ma, ale rezultaty owszem, choć wiadomo - nie zastąpią inwazyjnego zabiegu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgagdynia
wiele firm farmaceutycznych probowalo mnie przekupywac zebym sprzedawala wlasnie ich kosmetyki natomiast najwiecej dowiedzialam sie przez sama obserwacje moich pacjentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgagdynia
aa i nie wierzcie w kremy z kolagenem bo kolagen dziala tylko w czystej postaci i musi byc przetrzymywany w niskich temperaturach. Zgadzam sie flavo c jest super natopmiast najlepiej dziala wtedy kiedy skora jest poszarzala, niekoniecznie na same zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amgagdynia
agynes najlepiej szukac jakis malych prywatnych profesorow samodzielnie wytwarzajacych kolagen. Najlepiej dziala na skore kolagen rybny, zwierzecy duzo slabiej. Nigdy nie kupoj kremow ktore szczyca sie ze maja kolagen a stoja na polkach pod naswietleniem. O kolagen pytaj w aptekach. Farmaceutki powinny je miec schowane w lodowkach. Nie maja pieknych opakowan ale dzialaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytam co rozumiesz przez kolagen czysty? znam się trochę na tym i jeszcze nie słyszałam takiego określenia :) w kosmetyce, bodajże od 2007 roku stosuje się wyłącznie kolagen rybi, najczęściej z tołpygi, jest duża i tania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmaceuci powinni mieć zakaz sprzedaży kremów a tym bardziej udzielania porad w takich kwestiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
Te co pisza, że w kremach jest ogólnie dużo chemii i nalezy patrzec na sklad maja 100% racji bo co z tego że krem jest np rumiankowy jak tam nie znajdziesz ani kropli naturalnego rumianku tylko jakies konserwanty, perfumy i inne szkodliwe główne Dlatego warto patrzec na skład i co jest na jego poczatku. Jak ktos ma cere tradzikowa czy tlusta to tez niech patrzy czy nie ma zapychaczy. Zreszta uwazam, że kupienie kremu w drogerii to duże ryzyko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalony jest równiez krem apteczny chiroxy dotleniający. Przez kilka lat używam marki lorealam i garniera ultralift - mówicie że nie są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład: Water, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Mineral Oil, Nylon-66, Myristyl Myristate, Dipropylene Glycol, Stearic Acid, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Lithium Magnesium Sodium Silicate,drometrizole trilisoxane,, ethylhexyl methoxycinnamate, PEG-20 stearate, Tocopheryl Acetate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Boswellia Serrata Extract, Manganese Gluconate, Disodium EDTA, Imidazolidinyl Urea, Chlorphenesin, Methylparaben, Propylparaben, Fragrance, F.I.L. B7498/1 Cena:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na loreala nie narzekam, kupuje często w Niemczech, są bardzo fajne, choć cudów nie czynią. Myślę, że przy nieproblemowej skórze spokojnie mogą podziałać :) choć pewnie polecałabym te apteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agyness ile masz lat że tyle wiesz i poradz krem na zmarszczki koło oczu te że jak się szeroko uśmiechnę to zaczynają się od oka do lini włosów - blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie krem z kompleksem boswelox? jeśli się nie mylę to zobacz: Boswellia Serrata Extract jest na szarym końcu. Boswellia Serrata Extract to nic innego jak kwas boswelinowy, który podobno wykazuje działania analogiczne do botoxu, choć jako takich badań potwierdzających nie ma. Są lorealowskie ale jak są robione szkoda gadać :)Za to na początku składu są tanie, sprawdzone składniki, nawilżające i lekko okluzujne plus stabilizatory i emolienty oraz silikony, które sprawiają wrażenie, że skóra jest bardziej aksamitna i napieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbanowanaaaaaaaa
nie znam sie az tak na skladach ale faktycznie widac ile jest prawdy w tym co pisza na opakowaniach, lepiej samemu dobrac odpowiednie skladniki wtedy wiesz co i w jakich ilosciach nakladasz na twarz Czasem sa np kremy dla cery tlustej a na poczatku skladu maja zapychacze wiec jak tu ufac takim firmom:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 26 lat, konkretne studia dają sporą wiedzę na dany temat więc jakoś sobie radze w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o jakiś kremik pod oczy na zmarszczki mimiczne i ogólnie przeciwzmarszcz\kowy taki sprawdzony przez ciebie, plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż skończyłam pedagogike więc cóż mogę wiedzieć o składnikach w kremach, trochę mie zdołowałaś ,tyle lat myślałam że robie coś dobrego dla skóry a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×