Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna..............

czemu panowie boja sie ladnych kobiet a wola te szare myszki?

Polecane posty

Gość normalna..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nad tym wczoraj
zastanawialam :) to prawda, a zaraz posypią się komentzrze, typu ładne = głupie. Blad. A moze to my nie wybieramy tych co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna..............
jak zobaczylam dziecwzyna swojego niby ex to nie wiedzialam plakac czy sie smaic on super facet a ona .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacob
Nie zgadzam się z tematem postu. Faceci bardziej boją się mądrych kobiet niż ładnych. Wiem to bo mam kumpli.:D Ja mam odwrotnie. Nie boję się mądrych,ale boję się ładnych. :) Ale tylko troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nad tym wczoraj
po prostu szanr myszki, maja inne pozytywy :) nie uwazam sie za jakas pieknosc, ale wole swoja skore, niz byc szra myszka. :) ech, tak to jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facioooo
bo przeważnie te ładne to zapatrzone w siebie paniusie...że niby ''co to nie one''....a te normalne dziewczyny są o wiele fajniejsze,milsze i nie są zarozumiałe...i można z nich tez zrobić niezłą laskę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nad tym wczoraj
Jacob ma racje.. odkad stalam sie przemadrzala faceci wieja ode mnie i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna..............
moj wybral "mala i uroda nie grzszy" a mnie juz to bawi teraz z poczatku mnie to wkurwialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie nad tym wczoraj
no tak, po prostu ja nie jestem gotowa na zwiazek, a i trafie na swojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ponawiacz...
no wlasnie dlaczego????? Moj dobry kumpel kuzwa nie wiem w d** mial oczy czy jak?Super przystojny i w ogóle! jest z tą lafiryndą z mojego miasta,taka wielka miss z niej! a wygląda jak pół du** zza krzaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haaaaaaaaaaa http://karimata15.wrzuta.pl/obraz/pGd50QvkA3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacob
Mam kumpla,całkie chyba przystojny bo jak widzę to laski lecą na niego. Kiedyś przy barze widziałem jak podrywał laskę i powiem Wam,że bajer był conajmniej tragiczny,a laska się cieszyła jak dziecko. Nie potrafiłbym takich pierdół gadać,ale to działa na Was kobiety ( no może nie wszystkie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę szarą myszką zarównio jeśli o wygląd chodzi, jak i charakter i nie zauważyłam przez całe swoje zycie, żebym z tego powodu miała na przykład problemy z facetami lub małe powodzenie u mężczyzn, wręcz przeciwnie. Nie ma zasady - jeden lubi szare i ciche, inny rezolutne i przykuwające uwagę. Jak świat światem tak było, jest i będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde fajnych i atrakcyjnych wizualnie facetów jest niezbyt wielu... Co oznacza, ze nalezy sie o takiego postarać... Być moze atrakcyjne kobiety, ktore macie tutaj na mysli uwazaja, ze one nie musza sie starac i czynnosci te zastrzezone sa wyłącznie dla facetów... Efekt takiej polityki został juz tutaj opisany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"traktuja je jak przedmiot sexualny" też mi problem :D Sprytna i mądra babka spokojnie przekona faceta do reszty, musi się tylko postarać, zeby dał jej trochę czasu (w ostateczności nic się nie stanie, jak przez tą "chilkę" będzie tylko tym obiektem - jesli to dobrze rozwiąże dla samej siebie, to żadna ujma, a wręcz przeciwnie, nawet komplement ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiore cie wlasnie tam
utkwila mi "zlota mysl" mlodego zonkosia, przeczytana niedawno gdzies... "lepsza taka niz by miala zdradzac" lepiej (z obawy przed zdrada)wpierdalac cale zycie "czerstwe pieczywo"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Być moze atrakcyjne kobiety, ktore macie tutaj na mysli uwazaja, ze one nie musza sie starac i czynnosci te zastrzezone sa wyłącznie dla facetów... veto.ja mam bardzo dobre efekty takiej o to polityki. dziewczyny nie sluchajcie komiczne. to stary indoktryner. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojojku dzieci.facet na zone bierze szara mysz bo dobrze dom bedzie prowadzic i szanse male ze mu ucieknie a piekne kochanki ma na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka tu chodzi o te subtelna kombinacje szara mysz dobrze prowadzaca dom i piekna kochanka co jakis czas inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×