Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baba Jagga

topik dla Fasolki

Polecane posty

w ten sposób odwróciłam uwagę od moich piw i przerzuciłam ją na Jagę (przepraszam Jaguś :O ;) ) brudny chodzisz? :O :P byle szybko, bo juz mi w stopy zimno :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie macie te piwa? :o :D no chcialem dodac, ze sie wytrzepuje :o ale stwierdzilem, ze moze zostac zle odebrane :p o, i jeszcze poganiasz :classic_cool: mowilem ze tlamsisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bezpiecznym miejscu :P dodałeś :O nie mam problemów z odbiorem :P tylko Ty narzekasz :P :D poll - kopiuj - wklej? :D jak Chelsea dziś poszło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu porazka :o 3-1 wtopa :o ale wogole dzis cala LM jakas porazka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to przegrali :D a przynajmniej przegrywali 3-1 z nadawaniem , jak widac, tez nie :D czyli co? zazwyczaj trzepia Ci dywan, Ty poganiasz, i jeszcze nie slychac narzekania tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dobra, to ja zaczęłam na niemeczowym topiku o meczach mowić :O no adresatów raczej nie zdarza mi się pomylić :P czyli zakładasz, że ktoś mi ten dywan trzepie i nie męczę się sama ... nie , zwykle nikt nie narzeka :P szkoda dla kogo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dla sosę :o :p a korespondencje wysylasz... czysta? :D a to sama sie poganiasz, ale przynajmniej nie narzekasz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jastrząb i poll się nie pożegnali? :O zanotuję sobie :P a jakie znaczenie dla drzew iglastych ma remis interu? :O oczywiście :D no, więc bierz przykład ze mnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaja zeby zaatakowac w odpowiednim momencie pewnie :p ale lepiej sprawdz czy nie ma ich przy piwie :o :D nie wiem, trzebaby grzesia rasiaka spytac :p dobrze, to bede Cie poganiac, ale nie bede narzekac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, zeby Cię poczęstowała :P chociaż już 37 się robi, więc może z jedno dostaniesz :P :D pewnie woda sodowa mu do głowy uderzyła :O :P nie ma trzepania dywanu, nie ma zobaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu 37? :o nie poczestuje? :( taka z niej jedza? :p :D widac juz tam korzenie zapuscil :o :p a co mozna zoabczyc za wytrzepanie dywanu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie jędza :O zgadnij, kogo poprosi o radę jak przyjdzie moment dzielenia :P a gdzie on jest w ogóle? :O nie dzwoni, nie pisze, nawet na święta juz do domu nie wraca 😭 :( a co byś chciał zobaczyć? :O :P nie zapędzaj się tak :P post nr 1111 trzeba zostawić dla Jagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baba jaga to jedza chyba byla nie? :o czy cos mi grozi za te teksty? :o o bajce mowie przeciez :p :D na wypozyczeniu w championship gdzies siedzi, cos tam nawet ostatni strzelal w dwoch kolejnych meczach nie martw sie, na wiosne wypusci paki znowu i odzyje :D na pewno nie taka skrzywiona minke :p taaa? a to dlaczego? i ile piw to dla niej warte? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam tylko Jasia i Małgosię :P no, zamiast jednego piwa będzie ... zero piw? :P czyli do Ciebie pisze? :O on, a wraz z nim ja :D a jaką? :P bo jej obiecałam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, sami sie zamkneli w chatce w lesie? :classic_cool: w sumie ma to wiekszy sens :p a to malem do wyboru nic, albo prawie nic? :D nie, sledze go :o a Ty musisz zakwitnac :D z jezorkiem tez nie :D to ile Twoje slowo jest warte w takim razie? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie byli rodzeństwem? :O :P nie przypominam sobie, zebyś mial jakiś wybór :D :P po co? :O może zdążę :O :P :D - taka może być? chcesz mnie przekupić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz nie bierz tak doslownie tej bajki, jak babe jage wymyslili to i inne kity wciskaja pewnie :o :p czyli co? odmowic prawa nie mialem nawet? :D bo desek potrzebowalem zeby opierdolic :o :p bede Ci kibicowal :p oo no prosze :D a liczylem tylko na taka - :) raczej liczylem na to ze Ty mnie przekupisz zebym tego 1111 nie zawinal :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga pomarańczowa
jestem:P a tu życie nocne kwitnie:classic_cool: postanowiłam zrobic teraz 1111 post:P przy porannej kawce;) 105;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga pomarańczowa
sTo szeŚĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga pomarańczowa
107:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga pomarańczowa
sto i osiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga pomarańczowa
1109 :O zapomniałam o jednej jedynce:O nie czytajcie moich poprzednich postów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×