Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

cześć dziewczyny:) kropelki- Bobotic zadziałały:) mogę je śmiało polecić jest to odpowiednik niemieckich kropelek antykolkowych Sab Simplex tyle że te pierwsze są dostępne w aptekach i kosztują około 10 zł a te drugie trzeba sobie sprowadzić z Niemiec( tzn np zamówić gdzieś) i kosztują około 40zł a skład identyczny... Hanusia śpi więc ja mam chwilę dla siebie;) Asieńka tobie już mało zostało:) czas szybko leci, zdecydowanie za szybko. Cały czas zastanawiam się czy zostać z małą w domu chociaż do roku czy wracać po macierzyńskim do pracy, ale to wszystko zależy od tego czy moja mama będzie mogła troszkę zająć się Hanią, bo jeżeli mam wracać do pracy na 1/2 etatu i płacić opiekunce ( u nas stawka 8-10 zł/h ) to zwyczajnie mi się to nie opłaca. Teraz mój mąż zmienił pracę, nie wyjeżdża już ale też i mniej zarabia więc nie wiem czy będę mogła sobie pozwolić aby zostać w domu. Zanim urodziłam to mówiłam że od azu wracam do pracy a teraz jak patrzę na tą moją córcię to nie chcę aby ktokolwiek inny się nią zajmował zwłaszcza jakaś obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszkaaaa ja staram się już 13 cykl. W niektorych cyklach robilam testy owu, wychodzily dodatnie a mimo to w ciąży nadal nie jestem. Na USG były widoczne pecherzyki owulacyjne i nic po za tym. Obecnie mam ostatni cykl stymulacji i pół roku przerwy ;/ Napisz ile się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola czas strasznie pod koniec leci:-) już 38 tydzień a od soboty 39:-) we wtorek do lekarza i zobaczymy co powie:-) myslałam że zgaga mi przeszła a tu ciągle mnie męczy:-( już nawet nie jem rzeczy od których mogłabym miec ta zgage ale i tak mam od wszystkiego:-( na szczęście pomaga ciepłe mleko i ranigast:-) dzisiaj robie ostatnie porządki w domu i wszystko już bede miała wyczyszczone na glanc:-) wczoraj widziałam sie z koleżanka i powiedziała że szybciej urodze niż mam termin, zobaczymy jak będzie. dobrze że z Hanią już jest wszystko ok:-) ciekawa jestem jak tam mooncia?????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza:-( nikt nie zagląda nikt nie pisze:-( szkoda a mooncia to pewnie urodziła:-) STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........39..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............34.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania poZostało 12 dni:-) karola co brałas do szpitala dla dziecka i dla siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem:) Co do rzeczy do szpitala to weź takie najpotrzebniejsze ewentualnie mąż ci dowiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że nawet Aisha wybyła ;/ i znowu jestem tutaj jedyną staraczką. CHyba też bede musieć odejść bo nie pasuje tutaj do Was, a czytanie o tych wszystkich sprawach związanych z wyprawką dla dziecka, pielęgnacją powoduje, ze mi serce pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki karola, wczoraj byłam u lekarza mam mała infekcje:-( na poród sie nie zapowiada:-( a szkoda miałam KTG i tylko jeden skurcz. Wszystko jest dobrze z małym i cc mam już na 10 nie 13 października:-) już nie mogę sie doczekać:-) Malwinka totaj ostatnio połowa dziewczyn opuściła topik no musi ktoś zostać!!! Donia ani Aisha sie nie odzywają:-( będzie smutno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka21 rozumiem że jest ci źle ale to normalne że dziewczyny mają jakieś obawy i pytania i piszą. Jak każda z nas. Zakładając topik liczyłam na to że każdej z nas prędzej czy później się uda, taka kolej rzeczy. Nie chcę żebyś czuła się urażona tym że piszemy o dzieciach, ale po to tutaj jesteśmy żeby wspierać się w trudnych chwilach i razem się cieszyć. Jest ci ciężko ale takich tematów nie unikniesz w życiu codziennym musiałyby zniknąć wszystkie dzieci i kobiety w ciąży... Malwinka a próbowałaś szukać jakiegoś specjalisty w innym mieście?? Może czasem warto zasięgnąć opinii innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ostatni cykl stymulacji i potym cyklu jak się nie uda to mam zamiar iść do ginki po skierowanie na badania hormonalne a w sumie po ich wykaz bo i tak bede musiec za nie zaplacic. Wiem, że wykonują też badanie drożności jajowodów (HSG) ktorego sie strasznie boje ze wzgledu na bol. Ponoć bardzo boli. Po czym chce się udać do kliniki leczenia nieplodności na konsultacje, tylko niewiem czy to nie za wczesnie bo wszedzie gdzie czytam to dziewczyny się tam udaja po ok 2 latach starań, a ja niechce tak dlugo czekać. Też bym już chciała pisać o swoich przezyciach i uczuciach,związanych z ciążą i dzieckiem jednak niewiem jak to jest. Małe dzieci mi nie przeszkadzają. Mam chrześnice 8 miesięczną. Slodka jest, ale co z tego skoro to nie to samo co swoje. Mam kuzynke w ciąży 24tyg i ciagle tylko o tej swojej ciazy gada. Jak mnie nie ma w jej towarzystwie to nic nie mowi, tylko jak ja sie pojawie na horyzoncie to odrazu gadka szmatka. Odbieram to pomalu jak zlośliwość. Skoro nasienie męża jest ok, a stymulacja nie przyniosla efektów jak do tej pory to podejrzewam, że chyba ze mną jest coś nie tak :( Jestem szczupłą osobą, mam małą niedowagę, ale nic na to nie poradze, bo czy jeździłam rowerem (byłam gońcem 2 lata) czy teraz tylko siedze w domu i zajmuje się domem to waga stoi w miejscu. To raczej uwarunkowane jest genetycznie bo rodzice też są szczupli. Wg ginki owulka jest, testy też ją wykazują więc niewiem gdzie lezy przyczyna. :( W drugim cyklu stymulacji jak zobaczyłam minus to nie było rozpaczy, pomyślałam, ze może za wcześnie zrobilam test, no ale @ się pojawiła. Bywają dni, że trace wiare. Czasami mam ochote się poddać i nie walczyć o szczęście. No chyba wszystko napisalam to co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Malwina tzrymam kciuki za powodzenie Twojej drodze do ciąży, nie wiem w sumie jak to jest tyle sie starac, chociaz ja sama myslalam że bedemiala problem z ciaza, przez moje hormony ktore niestety byly w oplakanym stanie... cale szczescie nie bylo zle moze Karola ma racje zebys sprobowala u inngo lekarza, moja siostra przez iles lat sie leczyla na bezplodnosc a pozniej nagle zaszla w ciaze, tak samo moja kolezanka,ktora leczyla sie chyba z 5 lat hormonalnie, wkoncu dala sobie na looz i teraz ma 2 wspanialych dzieciakow nie poddawaj sie malwinka, jestemy z Toba :) o badaniu droznosci tez slyszlaam ze niestety bardzo boli Asienka kurcze to juz za kilka dni bedziesz miala dzidize ze soba :) ja mam nadzieje jeszcze ze trzy tyg przynajmniej pochodzic w sumie zostalo 5 zobaczymy co jutro gin powie :D trzymajcie sie cieplutko dziewczynki milego popoludnia zycze k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Kamciak jeszcze kilka dni a już mam pietra jak nie wiem:-( im bliżej do terminu tym wiekszego mam stracha, ale i tak nie moge sie doczekać:-) Ja byłam u gina ostatnio i powiedział że na poród nic sie nie zapowiada a za tydzień mam termin. Małemu jest w środku dobrze:-) i nie spieszy sie jemu do wyjśćia:-) dobrze by było gdyby przed terminem złapały mnie bóle. NAjgorsze jest to że inni sie pytaja czy sie boje itd. s mnie to normalnie wtedy wszystko ściska w środku:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka ty się niczego nie bój, moja rada staraj się po cc chodzić nawet jak będą cie troszkę szwy ciągnąć bo nie ma nic gorszego niż jak leżysz ciągle bo później jest ciężko wstać. Malwinka nie poddawaj się, wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) widze ze wszystkie bardzo zajęte:-( nikt tutaj nie pisze:-( Karola jak tam mała??? brzuszek juz nie boli? Ja dzisiaj mam dziwne uczucie taj jakby mały ciśnie na dół i chciałby wyjść. No i zaczeły sie te bolące skurcze od wizyty u lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wczoraj caly dzien zabiegana, bylam znowu na tescie na krzywa cukrowa znowu negatywny :D ale gin mi powiedzial zebym mimo wszystko tryzmala diete przynajmniej sie starala :D Asienka ciesz sie z edopiero teraz masz skurcze i bole ja je mam od jakiego stygodnia a gin mi wczoraj powiedzial ze daje mi jesczze dwa tyg w dwupaku :PP maly jest ulozony jak trzeba i mocno dosyc cisnie na kanal rodny, szyjka juz sie skrocila z 4cm do 1,5 narazie mowi ze jest twarda wiec trzyma ale nie wiadomo jak dlugo, od przyszlego tygodni akazal mi masowac sutki w sensie zeby byly zahartowane przed dziaselkami synka ;) musze powiedziec ze nie wiedzialam ze masaz sutkow powoduje wydzielanie sie oxytocyny co rowniez przyspiesza porod no i powiedzial zeby juz wtedy sie nie oszczedzac w celu przyspieszenia porodu :) asienka nie boj sie nie ma czego tak jak Karola mowi ja sobie powtrazam caly czas ze nie ja pierwsza i nie ja ostatnia rodze dziecko wiec musi byc wszystko ok a widok dzidzi i mozliwosc jej przytulenia wynagrodzi Ci wszystko :d pozdrowiionka milego dnia k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupcie sobie krem bepanthen na pogryzione sutki i nakładki silikonowe. Bo u mnie aż lała się krew..;/ my jesteśmy po szczepieniu, zdecydowaliśmy się na zwykłe szczepionki, nie obyło się bez płaczu ale szybko minęlo. Teraz mała śpi. No i Hanusia to jest już klops waży 5kg i się zastanawiam czy aby nie za dużo. Pediatra nic nie mówiła, więc raczej oka. Asienka i jak tam?? może ty już kobieto zaczynasz rodzić:) ciekawe co u moonci?? ja obstawiam że już cieszy się swoim maluszkiem:) Kamciak a ty dużo chodź, dużo seksu:P i będzie szybko i bezboleśniel:) mąż niech robi ci masaż biustu- napewno się ucieszy:) idę robić karpatkę dla mojego męża za to że jest taki kochany- ucieszy się jak wróci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej rodzić to chyba jeszcze nie:-) lekarz powiedziać że nie ma żadnych oznak porodu:-( tylko te skurcze co jakiś czas i ten ucisk dzisiaj mam może już sie mały przygotowuje. szkoda że zgaga mi nie przechodzi:-( cholera jest ciągle taka sama!!! cały czas lecze sie mlekiem dobrze że to coś pomaga:-) kamciak to który ty już masz tydzień??? wyjdzie na to że jeszcze wcześniej urodzisz niż ja:-) jak na razie ciągle leże nie ruszam sie zeby nie bolało:-) mooncia napewno urodziła dlatego tak sie nie odzywa nie ma czasu:-) Karola mała już waży 5kg??? mojej koleżanki córeczka ważyła 7 kg w 3 miesiącu. dobrze ze jest wszystko ok i nic sie z mała nie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz 35tydzien, z masazy biustu maz najbardzoej zadowolony, wczoraj mowi do lekarza ja jej probuje masowac a ona krzyczy ze ja boli, na to pan doktor musi pani dac sobie masowac piersi i sutki :) lekarz mi powiedzial ze od 37 tygodnia moze sie dzidzia rodzic i ze dziecko powyzej 2,5kg uwaza sie za donoszone, mi tylko brakuje dwoch tyg bo wage juz synus ma odpowiednia i nawet jakby co to narzady tez wporzadku sa bo wczoraj chyba z godzine sprawdzal wszystko pan doktor moj maly od zeszlej soboty sie przygotowuje, czasmi chodzic nei moge taki mam ucisk na nogi masakra.... i do tego wieczny bol krzyza i taki bol jak na okres.... raczej przed Toba Asienka nie zdaze :PP , chce tak za min tydzien zaczac maxymalne starania o wywolanie porodu, w nastepna sobote dopiero paczke dostane wtedy moze sie juz dziac co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie bywa:-) ja czekam na bóle nie chce zeby dziecka wyciągali na siłe, strać sie z meżem na szybszy poród nie mogę bo biore globułki:-( już czaiłam sie na olejek rycynowy ale ktoś mi go odradził bo nie mam rozwarcia i mogłabym przez to narazić dziecko, sprzątanie zrobione (prawie) jeszcze została powtórka może cos pomoże przyspieszyć no i te sutki:-) chciałabym miec wszystko już za soba:-) najlepsze jest to że nie mogę nigdzie dostać łóżeczka takiego jak chce z szuflada trzeba czekać aż dwa tygodnie!!! no masakra tak ludzie wykupują! a ostatnio jak byłam to jeszcze były. kamciak to twoja dzidzia juz sie obróciła??? Miłego po południa życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asienka, kilka tygodni temu juz czulam ze chyba jest obrocony, ale nie bylam pewna, dopiero kiedys Ty mowilas ze cos Cie cisnie i mooncia napisala ze takie bole to sa jak maluch w kanal rodny sie pcha wiec wtedy stwierdzilam ze chyba sie juz chlopak obrocil i mnie tez cisnie w dole dlatego, w zeszlym tyg lekarka mi w szpitalu potwierdzila ze jest polozenie glowkowe juz, a wczorak gin powiedzial ze faktycznie jest polozenie glowkowe i ze jest juz chlopak nisko takze do porodu sie przygotowuje i raczej jest z tych pchajacych sie na swiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu Asienka spiesz sie z lozeczkiem ale zeby az dwa tyg trzebabylo czekac maskara, ja mam takie bez szuflady, dostalam za free wiec nei narzekam :D tylko materacyk musialam kupic, myslimy zeby kupic jakies skrzynki albo inne pojemniki zeby wstawic pod lozeczko, na jakies drobiazgi, na poczatku chcialam takie turystyczne lozeczko ale jak juz dostalismy takie normalne drewniane to zrezygnowalam z turystycznego, ale teraz i tak jakies uzywane sobie zalatwiam zeby mial maly gdzie spac jak pojade do polski na jakis czas nie bede lozka drewnianego ze soba tachac do samolotu ;) Karola o tych nakladkach wiem zeby kupic moja bratowa kupowala bo mala jej poranila sutki bo nie umiala chwycic ale z nakladek bardzo zadowolona byla takze wiem ze musze nabyc :) milego popoludnia laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Hania przybiera na wadze dobrze bo urodziła się 3420g a teraz waży 5020g dokładnie:P a dzieci w tym wieku nawet do 1000g na msc przybierają więc ona mieści się w normie;) Teraz mój mąż się nią zajmuje, w nocy też dała jemu popalić:P niech czuje smak bycia ojcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........40..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............34.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania no i juz 40 skoczyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×