Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

a u nas się pojawił problem, żeby zaradzić coś na kolki pediatra dała nam mleko nutramigen na próbę, podawałam Hani go wczoraj cały dzień, ale efektów które miały być od razu nie było i dziś rano zielona kupka więc mleko odstawiłam i wróciłam do poprzedniego czyli do bebiko. Chciałam jej zmienić na bebilon comfort( jest też antykolkowe:) ), ale w naszym przypadku to racezj nie wina mleka bo mała robi kupki, gazy jej odchodzą, tyle że problem pojawia się jak jej się powietrze w brzuszku gromadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka nie ma się czego bać, bo strach ma wielkie oczy:) najlepiej róbcie wszystko sami z mężem , bo jak ktoś będzie za ciebie kąpał dziecko to dłużej sama będziesz się bała. My razem kąpiemy Hanię, mój mąż ją trzyma a ja ją myję albo na odwrót. Natomiast jak mój mąż pracuje do 20.00 to kąpię ją sama. Kupiłam sobie taką matę do wanienki z gąbki, kładę ją na tą matę i sama myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola też kuoiłam taka mate. mam mały problem z amłym bo nie chce ssac piersi :-( odciągam sama pokarm a on pije z butelki. pielegniarki ze szpitala nauczyły butelki teraz mam skutki ale muszejego sama przystawiać zeby w koncu nauczyl sie cyca ciągnac:-) położna mi kazała pezystawiać bo jak bede odciagała to strace szybko pokarm:-( NIE długo już bedziemy mogli wychodzić na spacery:-) jak bedzie oczywiście w miare ładnie. Olek spokojny cały czas śpi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Hanią wychodziliśmy już po kilku dniach na dwór, ale to był sierpień. Ale jak ubierzesz małego ciepło to spokojnie możesz iść na spacer:) bo później może być jeszcze gorsza pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba topic pada i trzeba przenieść się na jakiś inny:( szkoda... szuka teraz ubranka do chrztu dla Hani, jutro idę do księdza ustalić datę i mam nadzieję że pod koniec miesiąca ochrzcimy Hanusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item777228583_rozyczki_komplet_do_chrztu_dla_dziewczynki.html ubranko w sam raz na zimne pogody Fajne są też jak jest ciepło. Sukienki jak z bajki :) A dla chłopców podobają mi się garniturki :) http://allegro.pl/item778805133_chrzest_ubranko_garniturek_maurycy_r_68.html Eh mam nadzieje, że i ja wkrótce będe mogła kupić taki ciuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dziś ubranko do chrztu dla Hani, jest zrobione z białej włóczki na drutach taki ażurkowy wzór. Czapeczka, rękawiczki, płaszczyk sukieneczka i śpioszki zapłaciłam tylko 30 zł a wszystko nowiutkie;) Malwinka a znalazłaś jakieś info na innym forum?? podpowiedział ci ktoś coś sensownego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
Witajcie dziewczynki:) ja to wogole rzadko tu teraz bywam bo strasznie mi brzuch twardnieje i duuzo leze:/ ale juz na szczescie niedlugo;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Asienka478.........40..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............36..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............28..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla tabelka STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........14...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Lonka20............35..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............30..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander JA JUZ URODZILAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z moim malym, czesto mi placze nie chce za bardzo jesc tzlko jedna piers drugiej juz nie chce tzlko placz. nie wiem co sie dzieje, uspokaja sie jak lezy przytulony do mnie i zasypia ale jak klade jego do lozeczka to znowu placze. Nie wiem dlaczego ma czasami rewolucje w brzuszku, czesto jemu jezdzi w trakcie jedzenia albo po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........14...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Lonka20............36..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............30..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola teraz odczekam te 6 miesięcy a potem udam się po skierowanie na badania hormonalne i zobaczymy co ginka powie. Mam nadzieję, że w między czasie się uda :) Staram się o tym nie myśleć by się nie nakręcać. Jednak próbuję myśleć pozytywnie, bo wyczytałam że czym człowiek bardziej sie martwi lub niepokoi tym mniejszcze szanse, ze sie wkoncu uda. Więc skoro ginka stwierdziła, że ze mną wszystko ok i z moim mężem też, to chyba wiecej czasu potrzebujemy :) Wyczytalam ostatnio w M jak mama (był artykul o nieplodnosci), że u bardzo mlodych osob niekiedy lekarze czekaja 2 lata aby stwierdzic nieplodnosc. Dorwalam gazetke u szwagierki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my juz mamy termin chrztu na 6 grudnia, ubranka jeszcze nie mam ale w przyszlym tygodniu chce kupic juz malej. A tak ogolnie to u nas jest wszystko oki, z mezem sobie pogadalam i jest troche lepiej niz bylo, teraz sam sie pyta czy mi nie pomoc no i zadeklarowal sie ze co drugi dzien bedzie mala kapal :) tak wiec mam nadzieje ze chwlowy kryzys juz minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aktualizuję tabelkę, bo dostałam wiadomość na n-k ze Aisha zaciążyła. Przenosze ją do zaciążonych, bo staraczką już nie jest mimo, że tu nie zagląda. Donia też nie zagląda i znowu jestem JEDYNA staraczka STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........14...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Lonka20............36..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............30..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! dawno nie zaglądałam z braku czasu za co przepraszam:) u nas wszystko wporządku. Hania 20.11.09r kończy już 3 msc:) i chyba przyjdzie czas żeby zacząć powoli urozmaicać jedzonko. Asieńka a może twój maluszek ma kolki?? kup w razie czego kropelki bobotic kosztują grosze około 10 zł a skład mają identyczny jak te polecane niemieckie sab simplex. Ja podaję również małej herbatkę koperkową bobovity( ma łagodniejszy smak niż hippa) Malwinka ja trzymam za ciebie kciuki uda ci się:) Modlitwa o macierzyństwo Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi, abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) mały był taki marudny i miał te gazy przeze mnie zjadłam coś czego nie powinnam:-( zaszkodziło malństwu:-( teraz synek jest spokojny ale niestety już drugi raz zauroczyli mi dziecko i to ta sama osoba:-( mały byl straszny nie dało sie jego uspokoić:-( ale zrobiłam przelanie wody i pomogło:-) nie wiem czy w to wierzyć ale przelanie wody pomaga:) już chyba synka tej osobie wiecej nie pokaże nie chce miec wiecej problemów... Dziewuchy staraczki trzymam za was kciuki CAŁY CZAS!!!!!! POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Asieńka z tym zauroczeniem to serio?? ja jakoś nie wierzę w takie rzeczy, zresztą moim zdaniem albo wiara w Boga albo w gusła i czary. co u reszty dziewczyn?? nic nie piszą.. Byłyscie wczoraj na cmentarzu?? ja niestety nie, nie chciałam się pchać z Hanią zresztą w foteliku za zimno żeby ją nosić a wózkiem nie ma jak przejechać między grobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkarola1988
jeszcze troszkę i będę mogła wprowadzać Hani jakieś jabłuszka itp, a nie ciągle tylko mleczko i mleczko;) 16.11.09r idziemy na szczepienie. mam pytanie czy tak sztywno trzymacie się tego co jest napisane w kiążkach i poradnikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) ja musiałam Olusiowi kupić karuzele do łóżeczka ciagle plakał i patrzył czy ktoś obok niego jest a tak sobie leży i przygląda sie maskotkom:-) ja robie to co mi serce podpowiada a jak czegoś nie wiem to dzwonie albo pisze do doświadczonej koleżanki która nie dawno urodziła drugie dziecko. CZasami spojrze do ksiązki ale to czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas karuzela to jest wybawienie:) Hania teraz generalnie gada z misiami:P Moja córcia sama zasypia w łóżeczku żadnego noszenia na rękach. Sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mój mały to zasypia tylko przytulony do mnie. przez ostatnie dwa dni mam ukrop z małym od rana jak sie obudzi do godziny 12 albo 1 nie chce spać i ciagle płacze albo jest głodny albo ma w pieluszce niespodzianke. Później jest spokój i idzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×