Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Asieńka te kropelki trzeba podawać regularnie 4 razy dziennie po 8 kropelek ja tak robiłam i działało. Często kładłam Hanię na brzuszek. U nas problem minął gdy przestałam jej zakładać rajstopki i spodenki-widocznie też ją uciskały i problem się nasilał. Teraz staram się zakładać jej tylko spiochy i pajace i problemu nie ma:) Pilnuj żeby synkowi zawsze się porządnie odbiło po jedzeniu, bo to może dokuczać jemu powietrze którego się nałyka. Ja jak słyszę że zaczyna małej jeźdźić w brzuszku, to przerywam karmienie i odbijam. No i masaż brzuszka jak również kąpiel przynoszą ukojenie. Twój synek robi kupki regularnie? odchodzą jemu gazy? Karmisz jeszcze piersią?? może zjadasz coś co maleństwu szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem od czego bolał jego brzuszek piłam mleko i od tego ten kłopot. daje jemu zmniejszona dawke tych kropelek 4 kropelki. jak na razie pomaga tylko jak lezy u mnie na brzuszku no i termofor. najgorsze jest to ze nie moge nic zrobic bo co jego odłoze do lózeczka to zaraz placze i z powrotem na brzuszek i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........14...............Śląsk ...................22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Lonka20............38..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............30..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Asienka478..........16.10.2009........Koszalin.......... .....22.......chłopczyk Aleksander WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ASIENKA;* Niedawno wrocilam z wizyty, cosnienie troszke mi skacze zreszta na ostatniej wizycie tez mialam podwyzszone, ale niby jest w normie a W y jakie mialyscie podczas ciazy??, pocieszam sie jesynie tym, z ejuz niedlugo do Was dolacze, pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka najlepiej zapytać pediatrę bo takie czytanie w necie nic nie daje można dziecku milion chorób przypisać. Lonka czekamy na ciebie:) ja już pod koniec to miałam po 160/100 ale u mnie okazało sie zatrucie ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka czekamy na ciebie:-) No i małemu przeszło wczoraj był spokojniejszy spał tak jak zawsze 2-3 godziny:-) te krple sa naprawde dobre:-) no i nie pije mleka bede musiała zobaczyć jak mały zareaguje na kozie mleko. wczoraj byłam na dłuższym spacerku z małym było tak cieplutko:-) słonko i nie było wiatru. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) co słychaću mam i u staraczek??:) czas leci, Hania rośnie jak na drożdżach:) odłożyłam już pół worka ubranek, które są za małe... i nie bardzo wiem co z tym zrobić. Trzymać nie mam za bardzo gdzie, oddać też nie mam komu chyba wystawię na allegro. Dziewczyny a wy chcecie podawać dzieciom słoiczki czy będziecie gotować?? ja mam ambitny plan gotowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już jestem po skoku, wiec prawdopodobnie owulka była. Cykl jest całkowicie naturalny. Jedyną dolegliwością, która od piątku mnie męczy to katar... Mam go już dość :( Nos czerwony jak mikołaja portki :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) ja mam zamiar gotować. Ostatnio Olek tak sie zmeczył to zjadł tyle ze spał ponad 6 godzin aż sie wystraszyłam i jego budziłam a on i tak dalej szedł spać nawet jesc nie chciał gdybym jego nie zbudziła to by spał 8 godzin jak nie wiecej. Ale u mnie pada:-( taka brzydka pogoda:-( ja już nie wiem co mam jeść:-( boje sie zeby Oluś nie miał kolki:-( nie chce stracić pokarmu a widze ze chyba mój jest za mało kaloryczny i ma mało witamin bo Olek ciągle jest głodny i musze jego dokarmiać a nie chce jego karmić butelka tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada a musze wyjść na miasto ;/ Na katar biore Bioparox, ktory mi lekarz przepisal w styczniu i jest bezpieczny w ciąży w razie "W".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar wyjść później, byle tylko nie padało i idziemy na spacerek:) dziewczyny podajcie jakieś proste przepisy na obiad, moje pomysły się kończą. Od kiedy jestem w domu to polubiłam gotować tylko nie ciągle to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dlugo mnie nie bylo za co przepraszam :) u nas wszytsko oki, Marta wazyjuz 4600 :) a wiec 1,5 kg w miesiac jej przybylo... powoli odzywyczajam ja od spania w naszym lozku narazie w dzien spi w lozeczku a w nocy z nami. Niestety okazalo sie ze Marta ma skaze bialkowa i lekarz zmienil mleko na Nutramigen ale zabardzo nie chce jego pic a jak juz wypije to potem strasznie placze, chyba brzuszek ja boli po tym mleku :( Karola jak znajde czas to ci napisze dzisiaj pare fajnych latwych i prostych przepisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia ja mam w domu puszke nutramigenu zużyłam może na 3 butelki mleka , jak podasz mi adres to mogę ci wysłać to mleko. A może powinnaś podawać bebilon pepti?? nutramigen jest obrzydliwy ja Hani musiałam dosładzać bo ona pluła tym mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola mozesz wyslac, adres podam ci na maila, ile ci zaplacic za to mleko? a bebilonu nie probowalam, narazie zobaczymy jak bedzie pozniej bo sie chyba przyzwyczaja do tego mleka.... a to sa te przepisy :) 3 piersi z kurczaka 2 cebulki pol kg pieczarek zolty ser starkowany ile lubisz sol,pieprz pietruszka smietana 18 slodka taka z kartonika piersi pokroic w kostke ulozyc na dnie brytfanki,na to polozyc pokrojona w kosteczke cebulke,pokrojone pieczarki,i zalac to smietanka,posypac zoltym serem i zapiekac to w piekarniku 20-30 minut. Sałatka gyros Składniki: kapusta pekińska ogorek konserwowy 2-3 piersi z kurczaka cebula puszka kukurydzy przyprawa gyros(najlepiej kamis) keczup majonez Mięsko pokroic drobniutko, zasypać przyprawa i zostawic w lodówce na 2-3godz. w tym czasie pokroic drobniutko kapuste pekińska, cebulkę i ogórka. Dodać kukurydzę. Mięsko usmazyc na oleju. Ostudzić. Wtedy ukladasz w naczyniu warstwami; najpierw mieso i na to dajesz keczup, pozniej ogorki i kladziesz majonez i znowu keczup, nastepna warstwa to cebula i kukurydza i znowu keczup z majonezem ale majonezu juz nie tak duzo a na sam wieszch kapusta pekinska i gotowe :) Szybki sos do makaronu,ryzu: 1 papryka czerwona mala puszka groszku kilka pieczarek 1 duza cebula 2 kielbasy grube typu zwyczajna,slaska maly koncentrat pomidorowy przyprawy 1 szklanka rosolku moga byc to kostki rosolowe nie musi byc prawdziwy rosol Kielbase pokroic w kostke usmazyc,przelozyc do garnka pieczarki pokrojone tez usmazyc wrzucic do tamtego garnka do kielbasy cebule pokrojona usmazyc razem z papryka i tez tam do garnka.Dodac groszek koncentrat,wlac rosolek doprawic i dusic jakies 15-20 minut mieszajac od czasu do czasu Nie trzeba zageszczac wychodzi lekko geste my jemy z makaronem ale kiedys wyprobowalam z ziemniakami i tez bylo ok Mam jeszcze pare takich przepisow ale Marta juz mi sie obudzila :) i musze do niej isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia nic nie musisz płacić , ja to mleczko dostałam na próbę od pediatry, szkoda żeby się zmarnowało. A ty dostajesz na to mleczko receptę?? bo jeżeli nie to następnym razem weź od pediatry receptę wtedy masz 50% zniżki, tak samo na bebilon pepti .wyślij mi adres na email demolka1988@tlen.pl i w czwartek i to wyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a u nas wszytsko oki, mala spi a ja mam chwile czasu dla siebie, ale zaraz ide spac bo zmeczona jakas dzisiaj jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz idę spać:) dzięki za przepisy:) ja np. jak mi zostaną ziemniaki z obiadu to je przepuszczam przez maszynkę do mielenia, dodaję troszkę mąki, jajko, formuję kotlety( takie jak większe mielone i spłaszczam troszkę)obtaczam w bułce tartej i smażę na patelni z obu stron na złoty kolor. Ja jem z ketchupem, ale pyszne będą np z jakimś sosem i surówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia dziś wyślę ci to mleczko, wczoraj nie zdążyłam;/ tylko potwierdź mi adres na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×