Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Malwinka no ja jesce nie mam @ ale to dopiero 2 dzien mogla mi sie przesunac pzrez nerwy wiec nie chce nic myslec ale u Ciebie plamienie to dobry znak tylko co tzn po serduchu nie kumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ale temp nie musi być 37 teraz spojrzałam na mój wykres i tam temp jest 36.8 , 36.74 a wynik pozytywny zresztą dowód namacalny- Hanusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) trzymam kciuki dziewczyny i napewno będziecie sie cieszyły. za bardzo nie czytałam was teraz, ale malwinka mam przeczucie że ta słaba kreska to ciąża!!! dziewczyny napewno teraz wam sie udało!!! róbcie testy i dawajcie znać:-) wiecie co chciałabym już urodzić, jeszcze tydzień i ciążą będzie donoszona i można rodzić:-) nogi mam tak ciężkie jakby ważyły 500kg:-( straszne to jest:-( karola jak hanusia??? mooncia jak sie czujesz??? wszystko już jest dobrze??? pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka zobacz sobie mój wykres u mnie też tempka spadła troszkę tak jak u ciebie. Powtórz test:) czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........36..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Witajcie ja po dlugiej nieobecnosc bo w szpitalu znowu bylam;( zalozyli mi krazek bo szyjka zaczela sie rozwierac:( narazie jest dobrze;) Malwinka ja tez tak mialam jak Ty slaba kreseczka ledwie widoczna i co sie okazalo???- ciaza!!!:D powodzenia:* Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............32.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk kamciak............32.........01.11.2009.........Szczecin/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............33.........01.11.2009.........Szczecin/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciak STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............33.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja nadal nie urodzilam :( ciagle sie mecze cala obolala jestem, skurcze mam nieregularne, pachwiny mnie bola i senna jestem. Bylam dzisiaj u gin i powiedzial ze za tydzien napewo sie spotkamy... Czytalam w necie o olejku rycynowym na wwolanie ale ma do plusy i minusy wiec sie wacham. Z mezem od wczoraj sie kochamy bo wczesniej nie moglam, a to jest tez sposob na wywolanie porodu. Ciekawe czy pomoze?? :) a jak nie to i tak nam dobrze ;) Malwina ja tez czekaam na wiadomosci od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny. Do tego wszystkiego wczoraj umawiałam się na oślep na USG w połowie cyklu przy 3 tab Clo. I okazalo się, że najwcześniej na 5 października :( Jesli dziś do mnie zawita @ to bede w 21dc i prawdopodobnie po owulacji, wiec nie bede wiedziec ile bedzie pecherzykow. Kurcze wszystko pozajmowane :( Jak się wali to się wali wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............32.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania Przylazła po 8. Zaczynam od nowa. Może 13 okaże się szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka następnym razem napewno sie uda. dzisiaj własnie zauważyłam że mi brzuch troche opadł, mały sie wierci jak nie wiem najbardziej daje mi nóżkami w podbrzusze i to boli jak cholerka, nóżki strasznie wystawia:-) Mooncia mi te jest ciężko tym bardziej ze zaczełam strasznie puchnąć. ty już nie długo urodzisz a ja muszę czekać do 13 października na cc:-( szkoda że nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............32.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania zmieniłam troszkę tabelkę. Malwinka:* może ta 13 okaże się szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............32.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania zla tabelke wklejacie :) ja juz mam 39 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............33.........01.11.2009.........Szczecin/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........37..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............33.........01.11.2009.........Szczecin/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania teraz poprawna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka nastepnym razem sie uda!! asienka mi brzuch kilka tyg temu juz opadl a maly szaleje maxymalnie, kopie w podbrzusze, w pecherz moczowy, brzuch mi skacze po nocach nie spie, ojjjj coraz ciezej a to dopiero 33tydzien i przynjamniej jeszcze dwa musi zostac w brzuchu mooncia mi moj gin mowil ze wspolzycie najlepsza metoda na wywolanie porodu :D pozdrawiam kamciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciak ale ty dopiero masz 33 tydzien i juz ci opadł??? mi opadł ale nie wiele. teraz mały cie kopie w podbrzusze mocno to zobaczysz jak sie nie przekręci do 37 tygodnia jak wtedy będzie bolało:-) mały mi tak nóżki wystawia że dotykając brzucha widzisz jak malutka ma ta nóżke:-) w czwartek do lekarza i pewnie znowu przytylam kilka kg bo jem za troje:-) nie wiem co mnie dopadło że mam teraz taki apetyt. ciekawa jestem jak tam moje maleństwo urosło:-) kilos z niego niesamowity bo ledwie chodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wam twardniał brzuch w nocy???? nie wiem czy to coś złego czy tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Natulek do 5 razy na dzien to ponoc norma - ja mam czesciej i to od dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demolka1988
Wykończę się jak tak dalej pójdzie:( Moja córcia zasypia ok 20 budzi się 24.00-1.00 i od dwóch dni nie zasypia od razu po jedzeniu tylko nie śpi do 4 rano:( odkładam ją do łóżeczka ale poleży tak max 20-30 minut i płacze, uspokajam ją i znów odkładam... i tak 4h... Ma suchą pieluszkę, jest najedzona, brzuszek jej nie dokucza więc co robić?????? w dzień śpi dobrze... To już trwa drugi dzień. Jest bardzo grzeczna, nie marudzi tylko ta nocna przerwa co jest grane?? Poczytałam sobie kilka porad z języka niemowląt i pierwszego roku życia dziecka dziś spróbuję może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykończę się jak tak dalej pójdzie... Moja córcia zasypia ok 20 budzi się 24.00-1.00 i od dwóch dni nie zasypia od razu po jedzeniu tylko nie śpi do 4 rano:( odkładam ją do łóżeczka ale poleży tak max 20-30 minut i płacze, uspokajam ją i znów odkładam... i tak 4h... Ma suchą pieluszkę, jest najedzona, brzuszek jej nie dokucza więc co robić?????? w dzień śpi dobrze. Jest bardzo grzecznym dzieckiem tylko ta nocna przerwa mnie martwi:( To już trwa drugi dzień Dziś spróbuję wykorzystać kilka porad z książek język niemowląt i pierwszy rok życia dziecka. Może się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karola:-) mnie tez to czeka:-) może spróbuj puścić jakąś łagodną muzyke, podobno małe dzieci to lubią albo kladz ja kolo siebie i czekaj az zasnie i wtedy kladz ja do łóżeczka. musisz zobzaczyć ile śpi w dzien i sprawdzić czy wysypia swoją normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam asienka brzuch mi opadl kilka tyg temu, w sumie osttanio jak spojrzalam w lustro to si epolapalam :) moja bratowa mi wczesniej juz mowila ale jakos tak puscilam to mimo uszu, chyba jakos mi opadl trzy tyg temu jak w szpitalu wyladowalam bo skurcze mialam co 15-20 min, tak jakos mi sie kojarzy, mam takie przeczucie ze nie donosze do poczatku listopada, a maly od jakiegos tygodnia szaleje czasami mam ochote go samam wyciagnac z brzucha, on prawie wogole nie sypia chyba, jak ja sieklade to on sie budzi i zaczyna swoje wyglupy i latanie po brzuchu natulek ja miewalam dni ze brzuch caly dzien byl twardy, nie martw sie to normalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×