Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

dzieki dziewczyny:)) teraz wiem znacznie wiecej o tej toxo... na raazie czekam do soboty na mam nadzieje dobra wiadomosc. powiedzcie mi tylkop czy przed ciaza lub we wczesnej ciazy mialyscie drerszzcze i uczucie zimna bez objawow grypy mam tak czasami ze nawet herbata mnie nie rozgrzewa a ogolnie jest ok i tylko to podbrzusze mnie boli.odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha ja mam teraz tak, że raz mi jest gorąco a raz zimno. Zwalam jednak te objawy na skutki uboczne Clo. Stopy zaczynają mi też marznąć.Brzuch pobolewa mnie @ czasami nawet tak sie daja odczuć, że musze sobie przystanąć i po chwili przechodzi. Mam wrażenie, że znowu się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha ja jak bylam w pierwszym trymestrze to nosilam po kilka bluzek na sobie, wiecznie mi zimno bylo i nie moglam si e nijak rozgrzac, na dworze cieplo bylo a ja sie trzeslam, masakra w pracy sie ze mnie smiali :D trzymam za was kciuki !! mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Aisha będziesz testować? Ja już sie zastanawiam aby w sobote, wtedy to bedzie 12 dzien wyzszych temperatur. Tak jakos mnie kusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko kochana ja testowalam wczoraj we wtorek czyli 4 dni przed i bylo negatywnie teraz bede robic w sobote dzien @ ale sie boje juz niewiem od czego to zalezy ale ty widze sie przygotowujesz tempke mierzysz i jest wysoka super tak trzymac z tego co pamietam @ mialabys miec w pon sprobuj moze w sobote razem bedziemy wiedzialy. ja temki nie mierze bo juz teraz nie bede kupowac termometru a nie mam tu w irl zadnego pozatym trzeba to robic rano a wstaje przed chlopakiem i mimo ze on jest swiadomy ze sie staramy to nie chce zeby byl swiadkiem tego wszystkiego wole nie robic nadziei jak nie jest pewne niech ma potem niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) właśnie wróciłam z badań ale ja miałam wczoraj dzień:-( ząb mi sie złamał i dzisiaj idę do dentysty, nie dośc że sie boje dentysty to jeszcze załamałam sie tym pęknięciem!!! mam nadzieje że nic nie będzie bolało:-) Wczoraj byłam na zakupach dla małego:-) troszkę rzeczy kupiłam a tyle wydałam ale tak to już jest:-) takie śliczne ubranka były, że nie mogłam sie oprzeć, muszę jeszcze dokupić rozm 62, na szczęście już wyprawke do szpitala mam tylko wyprać i wyprasować:-) i można rodzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Karoli1988
w jakim gdanskim szpitalu zdecydowalas sie rodzic? pytam, bo pytalas kiedys na innym forum i jestem ciekawa na ktory sie zdecydowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziłam na Klinicznej i jeżeli będę jeszcze kiedykolwiek miala rodzić to tylko tam!!! Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka jutro nasz wielki dzien jesli zdecydowalas sie jutro testowac al;e ja czuje ze @ przyjdzie jestem taka spuchnieta i brzuch mnie pobolewa teraz martwie sie ze to prze antykoncepcji w sumie bralam 10 lat ale z przerwami tylko ze nie mam tyle czasu sie starac bo mam juz prawie 30 stke a moj chlopak w sumie chcialby juz miec i nastawil sie na ten miesiac a ma dopiero 23 lata:)jest dojrzaly jak na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prałyście ubranka dziecka od razu w vizir sensitive i w płynie lenor sensitive czy pierwsze ubranka do szpitala wyprałyście w proszku specjalnie przeznaczonym dla noworodka??? bo kupiłam proszki do białego i do koloru Vizir sensitive i lenpr sensitiv i teraz nie wiem czy wyprać małemu ubranka w tych proszkach czy kupić specjalny aby pierwszy raz wyprać ubranka w proszku dla dziecka. ale chyba moge od razu wyprać małemu w vizir sensitive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki taka
specjalny proszek dla noworodków nazywa się "dzidziuś" polecam nie uczula bez zapachowy polecany przez instytut matki i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka ja od poczatku wszystko piorę w vizirze sensitive+ lenor sensitive. Jest to dla mnie o tyle wygodne bo mogę prać ubrania nasze i małej raezm a nie osobno:) Hania nie ma uczulenia więc nie widzę powodu aby zmieniać proszek. Kochane Staraczki:) Trzymam za was kciuki mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) WYPUSCILI JUZ MNIE ZE SZPITALA, NIE BYLO TO TAK GROZNE JAK NA POCZATKU PODEJRZEWALI. MOGE DONOSIC CIAZE DO KONCA BEZ KOMPLIKACJI :) ZOSTALO MI 16 DNI KONCA :) JUZ SIE DOCZEKAC NIE MOGE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha zdecydowałam, ze jutro zrobie test. Mam 12dfl więc powinien być w miare wiarygodny. Zdecydowałam dlatego, że pojawił się u mnie lekko beżowy śluz i boje się ze zamieni się w plamienie, które będzie symbolizowało @ :(( Mnie też od czasu do czasu kłuje podbrzusze i wtedy mam wrażenie ze za chwile dostane @, jak się lekko schylę to po chwili przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata a mój małż 25 i co nie którzy uważają ze jeszcze mamy czas. Jednak my zdecydowaliśmy, że chcemy teraz. Nie wyobrażam sobie odkładania starań na później. Mam 22 lata i problemy z poczęciem, starania trwają 12 cykl i pomału już zaczyna mi brakować sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko mysle ze sie Tobie uda bo pisalas o tym bezowym sluzie czytalam ze tak czesto sie zdarza a potem okresu nie ma. zycze ci tego bo jesli Tobie sie uda to znaczy ze kazdy moze miec szanse a ja zaczynam miec spuchniety brzuch i uczucie mokrosci wciaz latam do lazienki i sprawdzam bo mam wrazenie ze dostalam wredna@ wiec albo juz dzis albo jutro przyjdzie a jak nie to rano zrobie test i dam znac. powodznei 3 mam kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! malwina i aisha trzymam za Was kciuki :D mooncia to dobrze ze wsio jest ok :) juz tylko dwa tyg Ci zostaly mi jesczze z 7-8 a tez juz niemoge sie doczekac :D co do tych proszkow ja mam jakis non bio czy cos w ten desen i jest tam napisane ze mozna dzieciece ciuszki w nim prac, lookne w tesco moze znajde cos specjalnie dla dzieci, dzidziusia raczej tutaj nie dostane.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka---> i jak??? Jaki wynik??? Mooncia----> nareszcie jesteś:)) Często jest tak że dziewczyny boją się przedwczesnego porodu a w efekcie końcowym rodzą po terminie. Kamciak--->może dostaniesz ewentualnie jelp albo lovele. Miałam próbkę jelpa i mleczka loveli zsecydowanie odradzam mleczko do prania nie odpiera dobrze plam. Nie wiem jak z proszkiem tej firmy. Ale jelp był oka Moje dziecko się najadło, dla mnie nie chce się spać więc siedzę sobie:) Dziewczyny czas tak szybko leci Hania ma już ponad 3 tygodnie:) Wiecie że jeżeli 1 stycznia będziecie przebywać na macierzyńskim to przedłuża się on o 2 tygodnie czyli będziecie miały 22 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko u mnie wynik negatywny choc okresu jeszcze nie mam ale pewnie dostane bo od wczoraj sie tak czuje a dzis jest termin@. w sumie mam dosc na jakis czas zlapalam depreche wczoraj tak sie zablokowalam ze w nocy musialam isc siku a rano dlugo nie moglam zrobic mam tylko bole jak na okres i co chwile latam do lazienki sprawdzac boje sie co miesiac tago czekania ten miesiac zle znioslam wczesniej taz kochalam sie w dni plodne ale nie patrzylam dokladnie na owulke teraz moze nie robilam testow owulacuj. moze nie mierzylam tempki i nie obserwowalam sluzu ale mialam rozne objawy zwlaszcza po czytaniu tych wszystkich forum wiec trace nadzieje co jest nie tak do tego martwi mnie ze ma prawie 30 lat i jak to stranie tak kiepsko idzie to nie wiem bo chcialanbym miec jeszcze drugie po 35 plodnosc spada. sorka ze sie tak rozpisalam ale musialam sie wyzalic w kazdym razie uwazalam na siebie niepotrzebnie nie cwiczylam wiec dzis chociaz sie upije bo robimy imrezke pozegnalna w irl. Malwinko czkema na twoj wynik i dobra wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sorka, ze teraz dopiero się oddzywam, ale miałam jazdy z prawka :) Zrobiłam rano test i ... w sumie sama niewiem. Jest druga bardzo blada kreska, ledwo widoczna, trzeba się dokładnie przyjrzeć zeby ją zobaczyć. Specjalnie obudziłam mojego G jednak był tak zaspany, że stwierdził, że tam nic nie widzi :( Jednak jak się już obudził to sam przyznał, że widzi bardzo bladą drugą różową kreseczkę. Stwierdził, że możemy mieć nadzieję na powodzenie. Test powtórze we wtorek. Jeszcze się nie ciesze, bo niewiem czy test mnie nie zrobił w balona. W tamtym cyklu też robiłam test tej samej firmy co dzisiaj i nawet po dobie nie pojawiła się druga kreska. Więc mam nadzieję, że może się udało :) Tak bardzo bym chciała :)) Wkleiłabym zdjęcie, ale na fotce nic nie widać niestety :( Aisha ja też mam bóle brzucha jak na @. MOże jeszcze nic straconego?? Mierzysz tempke? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, nie wiem czy pamietasz ale jak ja sie staralam o dziecko to w pierwszym tescie tak samo mialam. Na poczatku tylko 1 kreska, minelo moze 30 minut i spojrzalam drugi raz i pojawila sie ledwo widoczna 2 kreska :) zrobilam 2 test tej samej firmy oczywiscie, pokazala sie tylko 1 kreska. Nie mialam orkresu i zrobilam 3 wyszly 2 ladne kreseczki :) dla pewosci zrobilam test z krwi i sie potwierdzila ciaza :) zrob jutro rano kolejny test bo z kazdym dniem ten hormon wzrasta :) ja od 2 godzin mam regularne skurcze co 15 20 miut. Nie wiem czy to juz, poobserwuje i zobaczymy ja sie rozkreci to do szpitala na porodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja też tak miałam, ledwo widoczna kreseczka, trzeba było się przyglądać :) więc powtórz jutro rano test, u mnie po kilku dniach dopiero była gruba bardzo widoczna, ale mam nadzieję że ci się udało :D Mooncia trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina zrob jeszcze jeden albo dwa testy, j azrobilam chyba cztery i w sumie na wszystkich byla bardzo slabo widoczna druga kreska ale jestem w ciazy, o ile dobrze pamietam robilam dwoch firm testy trzymam kciuki :D aisha bedzie dobrze wkoncu bedziesz miala dzidzie, milej imprezki :) mooncia jak ja milaam tutaj takie skurcze to powiedzieli ze to porodowe i jak takie sie ma to nic tylko porodowka :D powodzenia pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........36..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............32.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania Maliwnka i jak??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam dzisiaj testu. Tempka z 37,1 spadła na 36,9 i do tego ten śluz beżowy nie zniknął. Więc wszystko wskazuje na to, że się nie udało :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka wszystko wskazuje na to ze jest duza szansa z tym sluzem co piszeszto tez na to wskazuje zreszta jestes przed okresem mnie tez ciut zastanowilo bo jak robilam pierwszy test to wyszlo mi od razu tzn ja robilam taki test co jest napisane not pregnant a w dzien planowanego okresu wyszlo mi tez not pregnant ale po dluzszym czasie troche twalo takie wyszukiwanie wyniku a okresu jeszcze nie mam choc mial byc wczoraj . na imrezce wypilam jednego drinka i wiecej mi nei smakowalo wiec nie popilam sobie zrozpaczy a moze jeszcze nic niewiedomo?:)Malwnka zrob jutro test czekam na wynik a ja moze jeszcze we wtorek jak nie dostane@wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tempka nadal na 36,9 i do tego plamienie po serduchu było brązowe, więc nie mam już nadzieji. A jak u Ciebie Aisha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×