Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

wazna uwaga :) jezeli temperatura podwyzszona utrzymuje sie przez 18 dni to mozecie zaczac sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja bym go wolala nie widziec ;d korciło by mnie zeby zrobic go juz dzisiaj :) mam nadzieje ze zaniedługo ja bede mogla powiedziec kupilam sobie test bo okres mi sie spoznia :) jej to by było takie piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zrobie rano test jak wynik bedzie pozytywny ton po swietach tzn po sylwestrze pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
GRATULACJE KAROLA ! HURRRA! SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
super karola strasznie się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Jeszcze skrobnij Karola czy miałaś już jakieś objawy, czy zupełnie nic ci nie dolegało oprócz braku @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje !!! o zesz w morde :d ale fajnie :) :*:*:* najchetniej to bym Cie teraz wysciskała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynuje mnie autorka topiku
Jesteś taka młoda i świadomie decydujesz się na dziecko... To dość niespotykane i dlatego już Cię lubię... ;) A tak z ciekawości, ile lat ma Twój Mąż? No i gratulacje oczywiście! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Karola1988........2................Gdańsk............... 20...... brak Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........4...............Śląsk.....................21.......brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karole mozemy wrzucic juz do zaciazonych :) teraz tylko my zostałysmy w gronie staraczek mam nadzieje ze bedzie nas wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
Dolaczam sie do was:) ja tez sie staram 1 cykl @ ma a raczej ma jej nie byc 26 grudnia :) hihiih zycze wam Wesolyc Swiat dziewczyny :] i moze tabelke poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Karola1988........2................Gdańsk............... 20...... brak Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........4...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa............20.......brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........4...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.....dzieci Karola1988 ......?...... Gdańsk...............20......w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jeszcze raz gratulacje:! Bardzo chciała bym do was dołączyć, a szczególnie do karoli :P hihi jeśli tylko pozwolicie to będę do was zaglądać! Bo staram się od sierpnia/września:( Pozdrawiam Życzę Wesołych Świąt i zdrowych ,,fasolek\" w brzuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie doczytałam ostatniej strony!!! gratulacje!!!!!!!!!!!! super ciesze sie!!! Karola mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam żadnych objawów nic mi nie dolegało. No może troszkę bolały mnie piersi ale tak to nic poza tym. No i 20.12 dostałam takie plamnienie które trwało jeden dzień, nie wiem jak to nawet nazwać bo było koloru kawy z mlekiem i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
No to super Karola ! Teraz tylko dbaj o siebie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabeleczkę, gdyż niestety się nie udało i to będzie 5 cykl starań. STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.. ...dzieci Karola1988 ......?...... Gdańsk...............20......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×