Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.. ...dzieci Karola1988 ......7...... Gdańsk...............20......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem:))) chyba dziewczyny ciężko pracują:) ja wczoraj dostałam krwawienie, wystraszyłam sie i zadzowniłam do gina i kazał mi jechać do szpitala nastałam się tam 1,5 godziny a szanowny pan ginekolog na izbie przyjęć opieprzył mnie że z takimi pierdołami przyjeżdżam. Wkurzyłam się i powiedziałam że jestem w pierwszej ciązy tak pokierował mnie lekarz i poprostu sie wystraszyłam. Co za dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1988 no to d... z tego lekarza. jak jest plamienia czy krwawienia to przecież trzeba to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234woman
Rzeczywiscie dziwne podejscie tego lekarza. Przeciez wiadomo czym moze sie skonczyc krwawienie, tylko niestety jesli jest to na samym poczatku ciazy to sa lekarze (jak wlasnie ten) ktorzy sie tym nie przejmuja. Czytalam artykul na ten temat, ze np. w UK lekarze podchodza wlasnie w taki sposob do krwawien na poczatku ciazy, ze jezeli jest to nic z tym nie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Czesc moge do was dolaczyc?? ja wlasnie staram sie zmoim chlopakiem o dziecko juz jakis czas was czytam i postanowilam ze tez napisze to moj 2 cykl jak staramy sie o dzidziusia, za pierwszym razem sie nie udalo teraz mam taka nadzieje ze sie uda, 19.01 mam test z krwi zrobic i wtedy bede pewna czy jestem w ciazy czy nie. I mam pytanie do tych dziewczyn ktorym udalo sie zajsc w ciaze: jakie milayscie pierwsze objawy?? bo mi sie czasami w glowie zakreci, w dole brzucha mnie boli a raczej kluje zwlaszcza po prawej stronie... ostatni okres mialam 20 grudnia a teraz od sylwestra z moim chlopakiem codziennie "staramy sie" i wlasnie tak od 5 dni mam takie dolegliwosci, czy to moze wskazywac na ciaze?? i dodam jeszcze ze akurat wczoraj mialam wizyte u ginekologa i powiedzial mi ze macica jest rozpulchniona. Bede wdzieczna za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Koleżankę:))) macica może byc rozpulchniona również na @, ja też doszukiwałam się różnych objawów ale to tylko człowieka pogrąża jak się nie udaje, proponuję zacząć mierzyć temperaturke i obserwować śluz. wpisz sobie w gogle NPR , naturalne planowanie rodziny i poczytaj co i jak:) polecam też super kalkulator dni płodnych :)http://piekielko.info/kalendarzyk/ wylicza nawet prawdopododobną owulację:) u mnie zadziałał:) ja objawów nie miałam żadnych oprócz braku @ dopiero teraz się zaczęły mdłości i wymioty a jestem w 7 tygodniu:) Życzę żeby i tobie się udało:) Dopisz się do naszej tabelki:)) poprostu ją skopiuj i i dopisz sie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak mooncia...........2............Gorzow Wlkp...............21.......brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.. ...dzieci Karola1988 ......7...... Gdańsk...............20......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
no i sie dopisalam sie juz :) a test z krwi kiedy najlepiej zrobic?? bo mi kazano 1 dzien przed @ zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Wg mnie test z krwi dzień przed @ powienien już być pewny :) 3mam kciuki za plusik ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa345
mi @ spóźnia się dopiero 5 dni i tuż przed jej terminem miałąm leciutkie plamienie, ale ustało i jak na razie cisza. Za to coraz bardziej bolą piersi. (zawsze przed samym okresem przestawały boleć). Jeszcze poczekam z dzień lub dwa i jak dalej jej nie będzie to robię test. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja narazie wole sie nie nastawic bo roznie to bywa ale bardzo bym chciala zeby wyszedl pozytywny, dam Wam znac jak juz bedzie po wszystkim :) moj facet tak sie przemuje mna ze najlepiej to by zamknal by mnie w domu i nigdzie nie wypuszczal zeby tylko nic sie mi nie stalo :) no i na dodatek kaze mi jesc zeby dzidzius byl zdrowy :) bardziej to wszystko przezywa ode mnie :) a u was jak to z tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 345 ty rób kobieto test!!!!! już wyjdzie:) u mnie mój mąż też przeżywa:D smsy kończy tak: Buziaczki dla ciebie i naszego skarbeczka:* albo Kocham Was:) heheh ciekawe czy po nieprzespanych nocach ten entuzjazm też bedzie trwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo :P Macie się fajnie, że Wasi mężowie tak się nakręcają i o Was dbają. Mój mąż też czasem się nakręci ale po chwili schodzi na ziemię :) Mowi, że z każdym cyklem daje się nabrać a potem i tak @ przychodzi. Ja mam nadzieje, ze niedługo się uda bo to już 5 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
robilam test z apteki i wyszla 1 kreska bardzo mocno a druga taka slaba, wole sie nie nakrecac ze jestem w ciazy ale no nie moge :) ale i tak 19 robie bete a moze nawet i szybciej, ja myslicie???? a tak wogole co tu taka cisza?? nikt nie pisze trzeba to nasze forum jakos rozruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
to ide w poniedzialek robic bete :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać 2 kreseczki nawet ta druga to cień kreseczki:) to GRATULUJĘ dopisz sie do tabeleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Asienka478 witam nowa kolezanke :) ja sama tu jestem od nie calego tygodnia :) wiec w sumie tez jestem nowa :) dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Karola1988 wole jeszcze sie nie wpisywac zeby nie zapeszyc. a mam pytanie jaki mialas sluz jak juz bylas w ciazy?? bo ja czasmi mam taki bialy i ciagliwy a na drugi dzien go wogole nie mam.piersi zaczynaja mnie bolec ale moze to na @ bo 20 mam dostac bol brzucha pozostal moze troche jest mniejszy ale to taki bol jak na @. nie wiem juz sama bo test mowi ze jestem w ciazy a moje odczucie jest takie ze nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooncia masz @ dostać dopiero 20.01?? i test Ci juz wyszedł??? uuu to naprawdę szybko. Witam nową koleżankę;) dopisz się do naszej tabelki. Widzę że nam się topic rozkręcił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie wysztko dobrze dzidziuś ma już 5 centymetrów i widziałam jak się rusza :) nie mogę sie doczekac az mi brzuszek urosnie. Mysle ze bedzie chlopczyk ale jak bedzie dziewczynka tez bede sie cieszyc byle cale i zdrowe. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny!!! STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........5...............Śląsk.................. ...21.......brak Lolunia............1..............Częstochowa........... .20.......brak mooncia...........2............Gorzow Wlkp...............21.......brak Asienka478.......11............Koszalin...................21........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien.........miejscowośc.........wiek.. ...dzieci Karola1988 ......7...... Gdańsk...............20......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
Karola1988 tak mam 20.01 dotac a ten test jak pisalam to wyszedl ze 1 kreska jest bardzo mocna a druga to taka slaba ledwo co widac. Dzisiaj robilam drugi raz i wyszlo podobnie tylko tyle ze na poczatku nie pojawila sie 2 kreska dopiero pozniej po jakiejs godzinie. Czytalam ze to juz wtedy jest nie wazne bo jakies reakcje chemiczne zachodza wiec nie wiem juz sama. Jednak poczekam chyba do 19.01 i zrobie ta bete i bede wiedziala na 100%. Mam nadzieje ze rozkreci sie nasz topik bo u nas tak cicho a jak patrze na inne to ciagle wpisow przybywa a u nas pustki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×