Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

Gość Lonka20
Natulek, ja znam to doskonale, takze to chyba normalne, na pocztaku byloi najwazniejsze aby tylko zajsc a teraz pojawiaja sie inne zmartwienia, czy dzidzius sie zdrowo rozwija i wogole... takze nie jestes sama:) a tak wogole to w dole brzucha bolalo mnie az do 8 tyg, w koncu gin przepisala mi duphaston i mam brac go do 16-stego tyg, takze na wszystko sa sposoby;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak Natulek............6..............Zgierz................ ....28........brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...24.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........18.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wynik drugiej bety 1671 :) juz sie nie moge doczekac wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...24.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........18.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........28.........w drodze Wpisałam się do tabelki :) ewentualne poprawki zrobie po wizycie u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek gratuluję jeszcze raz:) miałam rozglądać się za łóżeczkiem teraz ale moja kuzynka podarowała mi łóżeczko i materac po swoim dziecku:) więc mam jeden problem z głowy. Teraz trzeba poszukać jakiejś ładnej pościeli. a co u was?? jak się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przestało mnie boleć podbrzusze, tak ma być? myślicie że to dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam u was słychac ciekawego??? jak tam samopoczucie natulek gratuluje!!! u mnie spodnie juz przyciasne:-) mały kopie ale jakos mniej niz wcześniej:-) we wtorek do ekarza i nie moges ie doczekac co mi powie lekarz czy chlopczyka czy dziewczynke. jestem za chlopczykiem ale dziewczynka tez bedzie skarb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...24.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze zmieniam tabelkę zaczynam 19 albo jestem juz w połowie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na waszym pierwszym usg widoczny byl zarodek? u mnie dzisiaj jest 40 dzien od OM i byl sam pecherzyk, zarodka na razie nie widac, martwie sie oczywiscie :(( Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek na ostatnią @ miałam 21.11.2008 na potwierdzienie ciązy poszłam 28.12.2008 ( 37dzień od OM i było widać tyko pęcherzyk) Pamiętam że w 45 dniu miałam krwawienie i trafiłam do szpitala lekarz zrobił mi usg i wtedy piewszy raz usłyszałam bicie serduszka:) U mnie jak na razie +4kg, brzuszek już teraz jest u mnie widoczny ale wszyscy mówią że jak na 6 msc to jest bardzo mały. Maleństwo kopie:) Wybrałyście już imiona?? My dla dziewczynki wybraliśmy Hania , chyba że Hania okaże się jednak chłopcem to będzie Wiktor ale mam nadzieje że lekarz się nie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam imie tylko dla chłopca bo mam nadzieje ze bedzie chłopiec Aleksander albo Oliwier a dla dziewczynki jeszcze nie mam:-( tylko teraz moja kolezanka rodzi i jak jej powiedziałam ze dla chlopca dam Aleksander to ona tez chce dac swojemu synkowi Aleksander mam nadzieje ze urodzi jej sie córeczka tak jak jej lekarz powiedzial ale na pierwszym jej usg powiedział ze bedzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńska przestań niech sobie nazywa jak chce a ty daj swojemu dziecku na imie tak jak wybrałaś i tyle. Ja coraz czesciej mysle o porodzie, o tym jaka będzie nasza córeczka, do kogo będzie podobna i już nie mogę się doczekać:) Mój mąz od początku mówi że rodzimy razem:D hahah jak to brzmi. Chce niech idzie tylko niech nie zagląda tam gdzie nie powinien:) Polecam wszystkim obejrzyjcie sobie film z national geographic " w łonie matki" niesamowity, dziecko pokazane od poczęcia do narodzin wszystko super wytłumaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala89
mój przypadek wygląda tak: odstawiłam tabletki ( przyjmowałąm je dwa miesiące, każde opakowanie ma 21 tabl. po czym robi się 7 dniową przerwe a 8 dnia zażywa się kolejne opakowanie) pierwsze opakowanie przyjęłąm całe, zrobiłąm przerwe, krwawienie wystąpiło normalnie, następnie rozpoczęłam 2 paczkę ale nie dokończyłąm jej, wziąłam 18 tabletek, po dwóch dniach wystąpiło krwawienie z odstawienia. Trwało 7 dni. Kiedy krwawienie się skończyło współrzyłąm z narzeczonym bez zabezpieczenia. Jaka jest szansa na ciąże? Jeszcze za wcześnie na test i na badanie learskie. Macie jakieś propozycje??? moja temperatura od kilku dni to ponad 37.0 , czasem 37.2 37.1 37.3 a dzis to bylo 37.4 zrobiłam test ale za szybko bo tylko 8 dni od przytulanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) karola super film:-) musze pokazac tylko mojemu kochanemu:-) wczoraj byłam na zakupach zeby kupic sobie jakies spodnie bo praktycznie wszystkie są zaciasne i ladna bluzeczke ale niestety nic nie kupiłam:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
hej dziewczyny :) ja juz po slubie ochlonelam :) ale super zabawa byla :) u mnie zaczely sie juz ruchy, malenstwo kopie coraz mocniej :) na poczatku nie wiedzialam ze to jest to ale pozniej juz bardziej czulam i sie domyslilam ze sa to kopniaczki :) ja mam imie dla chlopca Filip i maz tez chce, ale dla dziewczynki ze soba sie nie zgadzamy ja chce Nadia albo Blanka a on Marta albo Zosia... tak wiec jeszcze nad tym bedziemy musieli porozmawiac :D Karola a gdzie ten filmik mozna znalesc w necie?? bo ja szukalam i nie moglam znalesc :( ja w poniedzilek ide na zakupy bo tez juz nie mieszcze sie w spodnie, chce jeansy z takim pasem na brzuch sobie kupic ale nie wiem czy dostane, na allegro patrzalam i sa wiec najwyzej sobie zamowie i nawet tanie sa bo kosztuja z przesylka 80 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mooncia sie wyszalałaś:-) też bym tak chciała ale u mnie chca zrobic przyjecie tylko dla najbliższych nie chca mi robic przyjecia:-( tu mam 2 cześci tego filmu 1 część: http://www.clipser.com/watch_video/256343 2 część: http://www.clipser.com/watch_video/256420 naprawde super film oglądałam razem z mężem moj to nie mogl sie oderwac od komputera:-) taki ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
dzieki Asienka :) wieczorkiem sobe ogladne razem z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia gratuluję jeszcze raz:) film jest bombowy mówiłam;) u mnie te spodnie ciążowe się nie sprawdzają, w tylku i udach są ok a w brzuchu sporo za duże, z kolei jak w brzuchu oka to w reszcie sie nie mieszczę. Więc ja noszę normalne spodnie i nie zapinam ich tylko zakładam ten pas ciążowy i jest oka:) Mam mały brzuszek i stąd mój problem. mam nadzieję że będziecie się częściej odzywać bo nasz topic troszkę umiera bo praktycznie piszmey tylko we 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
wbrew pozorom ja sie caly czas odzywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam jak dzien mija??? u mnie pogoda straszna rano ale widze sie rozpogadza:-) ja tam kupuje spodnie dresowe albo z materiału nie jeansy... zaraz zmykam na obiadek do rodzinki trzeba teściów odwiedzić i swoich rodziców:-) znalazłam fajny komplecik pościeli do łożeczka http://www.allegro.pl/item618975191_7_cz_posciel_135x100_z_aplikacja_od_mamo_tato.html http://www.allegro.pl/item628681976_darland_posciel_6el_120x90_haftowane_aplikacje.html a tu do twgo są zasłonki na okno http://www.allegro.pl/item625496457_ozdobne_zaslonki_we_wzorach_poscieli_mamo_tato.html śliczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę zamówić sobie 2 książki "język niemowląt"- Tracy Hogg ( słyszałam same pozytywne opinie podobno rewelacyjna) i "pierwszy rok życia dziecka"-A. Eisenberg, H.E. Murkoff, S.E. Hathaway ( podobno bardzo przydatna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1988 Ta książka \"pierwszy rok życia dziecka\" rzeczywiście jest fajna. Opisane jest jakie dziecko powinno mieć w danym miesiącu umiejętności. Co może jeść a czego lepiej unikać. Zdrowie dziecka co może Cię zaniepokoić typu wysypki, skaza białkowa, prawidłowy kolor kupek i tak można wymieniać w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×