Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...25.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....17......-......Poznan..........24..............w drodze Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak…….13……..08.11.2009… ; ; ; ; ; .. Szczecin/Dublin……26….....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....10.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze zmieniam bo u mnie już 25 tydzień:) napewno znajdziesz w zwykłej księgarni ja akurat sprawdzałam w necie;) ale w empiku na 100% powinni mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas zagladam, kilka razy dziennie :) tylko na razie nie mam nic nowego do powiedzenia, caly czas sie martwie jak to bedzie z moja dzidzia i juz sie nei moge doczekac kolejnego usg, a to jeszcze 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) asieńka ale ty jesteś bojowo nastawiona;) chyba hormony szaleją.. o co się pokłóciliście?? Ja też tutaj zaglądam ale wy rzadko piszecie to nie będę pisała sama ze sobą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ hej dziewczyny:-) byłam u lekarza i wszystko jest ok:-) maleństwo wszystko ma na swoim miejscu i jest zdrowe:-) na 8 czerwca sie umówiłam na wizyte i nagra mi USG na płyte:-) ale ma nóżki już duże główka ma 5 cm:-) śliczny jest:-) i powiedział że coś tam ma między nóżkami i prawdopodobnie będzie chłopczyk:-) ale się ciesze:-) oczywiście nie dał sie podejrzeć bo ciągle sie ruszał:-) 🌼 a z moim się pokłóciłam bo mnie ciągle wkurza ostatnio jestem troche bardziej nerwowa i jemu sie dostaje ale w koncu sie nauczy ze nie mozna do zony podskakiwac:-) zony musi sie słuchac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
hej :) ja jutro ide na krzywa cukrowa i bede musiala wypic 50 mg glukozy slyszalam od kolezanki ze jest to nie dobre, ale poradzila mi zebym sobie wcisnela pol ctryny to nie bedzie takie slodkie :) umowilam sie tez na USG 4d mam na 4 czerwca, juz nie moge sie doczekac :) jak narazie czeka mnie USG polowkowe podczas kolejnej wizyty czyli za tydzien... martwie sie troche bo wiem ze jest najwazniejsze bo badaja dokladnie cale malenstwo, ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :) od czwartku z mezem mamy dziecko :) szwgierka podrzuca nam do niedzieli, ciekawe jak sobie poradzimy bo ma 9 miesiecy ale mala jest rozbrykana chociasz potrafi zajac sie sama soba przez dluzszy czas :) Asienka widze ze mamy podobne charaktery ja mojego meza tez trzymam krotko choc czasami mi to nie wychodzi ale nie mam z nim problemow :) dzisiaj naciagnelam go na 2 bluzki i spodnie :) nawet sie nie klocil ze mna o to ze wydalam troche kasy bo mielismy oszczedzac po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia ja w sobote robilam tą krzywą, wypiłam 75g glukozy, słodkie okropnie ale dało się wypić, bardziej martwiłam się co będzie później, szybko pobiegłam do domu sie polozyc i po godz wstalam, troszke mnie mdlilo ale dalo sie zniesc, ufff... Dziewczyny od kiedy i do kiedy miałyście mdłości? i w jakich porach dnia i co wam pomagalo? A czy któraś z was ma problemy z układem trawiennym i np biegunkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
ja milam do 18 tygodnia i przez to znalazlam sie w szpitalu bo sie odwodnilam... u mnie przewaznie zaczynalo sie pod wieczor pare razy mialam tez rano, nic raczej na to nie mozna pomoc bo to tak reaguje organizm kobiety na obce cialo w srodku czyli dziecko tak mi lekarz powiedzial. ja staralam sie jesc malo ale za to czesto i powiem szczerze ze pomoglo i do tej pory nie mam wymiotow i jeszcze jedno staraj sie pamietac co jadlas najwiecej danego dnia bo wlasnie ja jak zjadlam cos z majonezem albo cos co ma duzo tluszczu to wymioty mialam gwarantowane, ratowalam sie owocami bo po nich jedynie nie wymiotowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooncia koleżanka mi powiedziała zeby to pic powoli nie szybko bo bedzie cie brało na wymioty. ja tez mam to zrobić. natulek ja miałam tak cały 3 miesiąc tylko rano wymiotowałam ale nie było tak zle i nie zawsze wymiotowałam... da sie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼a ja mojego teraz naucze wszystkiego:-) bedzie chodził jak w szwajcarskim zegareczku... cholera jedna nie bedzie mnie denerwowac... :-) dzisiaj sam sobie zrobi kolacje nie dam sie:-) maiałam jemu nie kupować prezentu na urodziny jak bedzie nie grzeczny ale nie mogłam sie powstrzymać:-) i musiałam kupić jeszcze jedna rzecz jutro dokupie i bedzie git;-) tylko nie wiem czy jemu dam jak bedzie nie grzeczny:-) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
w urodziny badz kochana ale pozniej daj mu popalic :) nauczy sie jak postepowac z kobietami w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam fajny wózek i też koleżanka mi jego poleciła bo nic z nim sie nie dzieje i jest bardzo z niego zadowolona http://www.implast.com.pl/ model "Bolder 3" kolor: jak chłopczyk to albo niebieski albo czarny w biale kola a jak dziewczynka to będzie biały w czrane koła nie za bardzo chce kolorowego wole normalny kolor:-) podoba wam sie chociaż troszkę???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja jestem:)) co do koloru wózka najlepiej kupic taki żeby nie brudził się za szybko:D ja mam akurat granatowy z wstawkami błękitu i jakieś tam paseczki jeszcze, ale co to za różnica dla dziewczynki taki też pasuje ważne żeby był wygodny;) Moja mała teraz strasznie się rozbrykała kopie coraz częście i coraz mocniej aż mi brzuch podkakuje;D co do tych kłótni małżeńskich, czasami to już się kłócę dla zasady:P ale szczerze to nie warto lepiej spokojnie porozmawiać. Mój mąż sam mi powiedział że woli jak na niego nawrzeszcze np albo pokłócę się z nim niż jak mówię spokojnie i nie odzywam sie do niego. Dobija go to, a że kara ma byc długa i uciążliwa to milczę:D wiem że to jest wredne ale jakie skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• regulowana rączka • okienko wentylacyjne w budce • mocowanie gondoli i siedziska – klipsy • regulacja oparcia w gondoli • 5-punktowe szelki bezpieczeństwa • regulacja podnóżka • nowoczesny mechanizm obrotowy 360 stopni   z możliwością blokady   • łatwy montaż kół obrotowych • hamulec STOP & GO i teleskopowy system  amortyzacji     • tylny system amortyzacji typu SCS   (elastyczność i miękkość zawieszenia) • wygodny kosz na zakupy z moskitierą w   komplecie i folią przeciwdeszczową ->• montaż gondoli i spacerówki tyłem lub przodem do kierunku jazdy • konstrukcja po złożeniu z kołami • konstrukcja po złożeniu bez kół • możliwość montażu fotelika samochodowego • w komplecie z torbą, moskitierą i folią   przeciwdeszczową -> ze strzałką jest najważniejsza opcja a ten wózek akurat jest bardzo lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn waga w zasadzie normalna, bo sam stelaż z kołami waży 9,5kg+ do tego waga gondolki około 4 kg to daje około 14kg . Ale wózek fajny.:) co do skrętnych kół jak szukałam wózka to natknęłam się na spopro negatywnych opini że się zacinają itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest blokada na skretne koła ja wolalabym zeby sie nie skrecały z reszta zle sie prowadzi jak sie wywijaja na rożne strony:-( ty karola to masz szczescie masz od kogo wziac wozek i inne rzeczy ja musze wszystko nowe kupowac :-( moze jedynie ciuszki bede miała jak naprawde bedzie chłopczyk:-) bedzie Aleksander Oliwier:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja się wczoraj dowiedziałam, że moja kuzynka jest w 6 tyg ciąży. Pierwsze dziecko urodziła mając 17 lat. Związała się z facetem, który nie ma perspektyw na przyszłość. I ostatnio mi mówi, że nie popełni tego samego błędu co wcześniej i że okres się jej spóźnia tydzień. Zanim lekarz potwierdził ciążę, mówiła, że lepiej aby to nie była ciąża. Kurcze bociany mylą kierunki lotów. To jednak prawda, że dzieci sa dla niechcianych :( 4 czerwca umówieni jesteśmy na badanie nasienia w klinice niepłodności. Jeśli z G będzie w porządku to mnie czekają badania :) Mam nadzieję, że wkrótce i nam się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka ale ja jedynie łóżeczko dostałam od kuzynki:) reszte też sama kupuje:) przeglądaj ogłoszenia i kup od kogoś wózek. Ja nie widzę sensu kupowania nowego wózka bo mi zależało tylko na wózku głębokim a później kupię sobie jakąś fajną porządną lekką spacerówkę. Zresztą ja mieszkam na 4 piętrze i wózek będę zostawiała na dole więc szkoda by mi było jakby ktoś mi ukradł nowy za 1000zł a tak kupiłam za niecałe 300zł i zawsze będzie mi mniej żal chociaż mam nadzieję że nie będzie takiej przykrej sytuacji. Jest tyle ogłoszeń np. ubranka na allegro dziewczyny sprzedają za grosze całe paki. Przecież malutkie dziecko nie niszczy ubranek, wypierzesz wyprasujesz i jak nowe:) Generalnie dziecko tak szybko wyrasta z ubranek że częst zdarza się tak że czegoś nawet nie założysz bo zapomnisz o tym a później okaże się za małe podaje link dziewczyna chce sprzedać implast bolder 4 za 650zł uważam że cena dobra:) http://forum.trojmiasto.pl/Implast-Bolder-4-SPRZEDAM-t106582,1,16.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja mam zamiar miec jedno dziecko nie wiem czy sie odwaze na drugie. mi to tam wszystko jedno jaki wózek i tak bede musiała jego targac na sama góre albo do piwnicy. chce temu jednemu wszystko dac bo nie wiem czy bedzie nastepne. mysle tylko o tym zeby moje pierwsze było zdrowe i sie urodziło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zwariuje od tego myslenia, negatywnego myslenia, martwienia sie czy to nie puste jajo, jeszcze 2 tyg, nie wiem jak dam rade. Na dodoatek te nudnosci :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka nie obraź się ale wydaje mi się że niemowlakowi tak naprawdę wisi czy jeźdźi wózkiem za 100zł czy za 5000zł ważne żeby miało kochających rodziców którzy potrafią go mądrze wychować. Może mnie zlinczujecie ale nawte zauważyłam że w tych biedniejszych domach dzieci są bardziej szczęśliwe, może nie mają super zabawek, wypasionych ubrań ale poprostu widać tą miłość i szacunek do rodziców. A ja widzę te dzieci których rodzice gonią tylko za kasą, nie mają czasu dla własnych dzieci tylko co rusz nowa zabwka to żal mi się ich robi bo tak naprawdę to oni są biedniejsi od tych pierwszych. I nie mówię broń Boże że ty taka jesteś tylko poprostu uważam że pieniądze nie są najważniejsze. Jak cie stać na wózek za 3000zł to kupuj:)) ja wolałam kupic dobry, ale uzywany i tańszy bo uważam że pieniążki pozniej bardziej mi sie przydadza:) Natulek wszystko będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×