Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...25.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15.........08.11.2009........ Szczecin/Dublin.......26.....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze uaktualniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widzę że temat odżył :D ja nie mam kiedy pisać :( po 9 h w pracy nic mi sie nie chce, jeszcze nic nie przytyłam a już muszę ciązowe ubrania nosić od kilku tygodni a mój brzuch wygląda jak 5ty miesiąc :D badania chyba w normie tutaj aż tyle ich nie robią jedynie moj gin polski mmi krew dokladniejsza zrobil niz normalnie tutaj badaja ciekawa jestem czy w szpitalu mi zrobia na cukrzyce badania, poki co wszystko w normie miesiac temu bylam na wizycie w szpitalu i dzidzia na usg do mnie machala, myslalam ze sie poplacze :) pozdrowionka dla wszystkich Malwina nie przejmuj sie wkońcu też zobaczysz dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...26.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........19.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15.........08.11.2009........ Szczecin/Dublin.......26.....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze to ja też zmieniam tabelkę, u mnie już 26tc..:)) suwaczek pokazał dokałdnie 100 dni do porodu więc zaczynam wielkie odliczanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła tabelke wklejacie ja juz mam 20 nie 19!!! STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...26.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........20....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........20.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15.........08.11.2009........ Szczecin/Dublin.......26.....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooncia
zmieniam tabelke bo u mnie juz jutro zaczyna sie 22 tydzien :) jak ten czas szybko leci :) Asienka nie denerwuj sie, kazdy moze sie pomylic :) mi tez tak kiedys ktos wkleil... STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...26.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........22....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........20.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........16......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15.........08.11.2009........ Szczecin/Dublin.......26.....w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wogóle nie denerwuje:-) wczoraj kupiłam sobie książke \"Macierzyństwo. Pierwsze 12 Misięcy życia dziecka\" zobaczymy czy dobra. patrzyłam w empiku czy sa te co ty Karola wybrałas ale ich wogóle nie było:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Asienka ale wydawało mi się zze wkleiłam najaktualniesza tabeleczke :) a co do ksiazek moja kolezanka kiedys nakupowala i pozniej zalowala bo tam same dolujace rzeczy wyczytala o samych chorobach i ulomnosciach dzieci ze przestala czytac... ja poki co nic nie czytam ani nie ogladam oprocz wozkow na allegro :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...26.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........22....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........20.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........18......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15....08.11.2009........ Szczecin/Dublin.....26...w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........6........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze witam ja rowniez uaktualniam bo u mnie to juz 18tydzien :) hmmm sorki ze tak rzadko sie pojawiam ale mam tyle na glowie :) przygotowania do slubu po malu szykuje sie do przeprowadzki i takie tam :) hehe jutro mam wizyte u lekarza :) a we wt usg :) mam nadzieje ze juz poznam plec :) bo sa w mojej rodzinie zazarte dyskusje co do tej kwestii hihi pozdrowionka slem i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.......brak Malwina21........9...............Śląsk (Lubliniec)........22.......brak KLAUDIA86........12.............Ruda Śląska........ .....22........brak ZACIĄŻONE nick..........tydzien......termin......miejscowośc...... ...wiek.. ...dzieci Karola1988 ...26.....28.08.09.....Gdańsk.............20....dziewczynka mooncia........22....29.09.09....Gorzow Wlkp........21.......w drodze alla23............4..............ostrołęka.............2 4..............w drodze Panna Freddy K....22......-......Poznan..........24..............chłopczy k Asienka478.........20.....06.10.2009....Koszalin.....21. . ......w drodze Lolunia........18......26.10.2009...Częstochowa...20. ........w drodze kamciak......15....08.11.2009........ Szczecin/Dublin.....26...w drodze Klapaucius26...8...28.11.2009.....Gdynia...............2 6.......w drodze Lonka20.....12.....24.11.2009.........Kielce.......... 20..........w drodze Aneczka227...16...........30.09.2009.....Malbork......20 .......w drodze Natulek........8........05.01.2010.......Zgierz........2 8.........w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Asieńka ale możesz zamówić te książki w empiku czeka się od 3-5 dni roboczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jak dziewczyny sie czujecie???? jednak stwierdziłam ze porodu nie ma co sie bac:-) trzeba nastawić sie psychicznie ze bedzie dobrze i tak bedzie:-) pytałam sie kolezanek jak to jest i nie jest tak zle:-) najgoesze sa bole parte na samym poczatku ale juz jak dziecko sie rodzi to nie boli tak bardzo:-) mam jedna taka kolezanke i do szpitala pojechała juz pod sam koniec jak miała rozwarcie na maksa o mały włos nie urodziła w domu:-) i mowiła jej pielegniarka ze tak jest najlepiej niz od razu jechac z samymi bólami bo dłużej meczysz sie w szpitalu. i najgorsze sa bóle jak lezysz na boku mowi ze to ból nie do wytrzymania swojemu mezowi to o mały włos reki nie złamała tak cisnela i wyginała ale później jest luzik:-) a wiec nie ma co sie bac i tak nas to nie ominie lepiej byc pozytywnie nastawionym niz bac sie porodu:-) bedzie dobrze jeszcze to beda nasze cudowne chwile:-) pozdrawiam i milego dnia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprawiłam wam tabelkę
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Lady Love.........2...............Ruda Śląska............19.........brak Malwina21.........9...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak KLAUDIA86.......12...............Ruda Śląska............22.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscowośc..........wiek......dzieci Karola1988..........26..........28.08.09......Gdańsk.................20.........dziewczynka mooncia.............22..........29.09.09.......GorzowWlkp..........21.........w.drodze alla23.................4.............................ostrołęka.............24.........w.drodze Panna.Freddy.K....22...........................Poznan.................24.........chłopczyk Asienka478.........20..........06.10.2009....Koszalin................21........w.drodze Lolunia..............18..........26.10.2009....Częstochowa.........20.........w.drodze kamciak.............15.........08.11.2009....Szczecin/Dublin......26.........w.drodze Klapaucius26........8..........28.11.2009....Gdynia.................26.........w.drodze Lonka20............12..........24.11.2009....Kielce..................20.........w.drodze Aneczka227.......16..........30.09.2009....Malbork................20.........w.drodze Natulek..............8..........05.01.2010....Zgierz..................28.........w.drodze mam nadzieję, że się nie gniewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
Witajcie:* mam pytanko, czy Wy tez boicie sie uprawiac sexu?? bo ostatnio nawet wspolzycie mnie niepokoi, wydaje mi sie, ze moge uszkodzic mojego Skarbka.. nie wiem czy to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka jeżeli ciąża nie jest zagrożona i nie ma żadnych przeciwwskazań to cieszcie się sobą bez baw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola miałaś bóle brzucha mniej wiecej w 20 tygodniu??? ostatnio przez dwa dni miałam takie bóle brzzucha, boki później brzuch a pozniej podbrzusze. mniej wiecej to trwało ok godziny mooże wiecej nie mogłam chodzić ani wstać, ale przeszło i jest ok. tymbardziej ze lekarz powiedział ze jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory mi sie zdarza że mnie brzuch czasem pobolewa ale teraz już rzadko. Teraz czasem mi twardnieje ale to podobno jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, no i nie dałam rady wstac do pracy, mocno sie zainfekowalam jakims wirusem, poszłam do lekarza, tydzien zwolnienia, musze odpoczywac, antybiotyku mi nei dal ale takie zwykle leki, co prawda biore je juz 4 dni i cos nie pomagaja ale mam nadzieje ze do konca tyg sie wykuruje, troszke sie martwie o moje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek wyzdrowiejesz lekarz wie co robi . zamówiłam dziś pościel na allegro i czekam również na moje książki które niedługo powinny przyjść. W czwartek pójdę po skierowanie do lekarza na SR, zapiszę sie i zacznę chodzić. Dziewczyny mam pytanie czy dopadła którąś z was ta przykra dolegliwość ciążowa- hemoroidy? ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam 2 komplety jedną z wypełnieniem drugą oczywiście bez http://www.allegro.pl/item628018964_posciel_5el_bawelniana_120_90_ponad_60_wzorow.html wybrałam numerki 6 i 35 Więc kolejna rzecz moge wykreślić z mojej listy ale i tak jeszcze tego sporo zostało... Niestety dopadła mnie ta dolegliwość pójdę do lekarza żeby coś mi przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:-) pokoik po woli urzadzasz:-) ja nie wiem kiedy wszystko kupie moj M chce sam wszystko kupowac bo chce czekac az do rozwiazania:-( naczytał sie chłopak o tych przesadach i nie da sie jemu przemówic do rozsadku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, czuje sie kiepsko ale to przez katar, co do mdłości to jak chodziłam do pracy byly większe, teraz właściwie ich nie ma, za tydz usg, jzu sie nie moge doczekac, wreszcie zobacze fasolke. A hemoroidy juz mialam wczesniej wiec teraz to tylko kwestia czasu kiedy znowu sie odezwą, no niestety dziewczynki, miłe to nie jest. Moja siostra po porodzie nie mogła siedziec własnie przez te hemoroidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie jestem za kupowaniem na ostatnią chwilę "bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy" przecież to wszystko trzeba wyprać wyprasować. Jak on to sobie wyobraża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział ze sam wszystko zrobi ale i tak da sie przekupic:-) zobaczy ile tego trzeba zrobic, kupic to napewno zmieni zdanie:-) wszystko można kupować tylko nie buciki. babcia mnie ostatni nakrzyczała ze na kota oczy nie moge sie patrzec ze mam sie patrzec na ładne obrazki:-( bo jakas jej znajoma kiedys urodzila dziecko z kocimi oczami:-( jak patrzyła sie w kota oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja babcia jest katoliczką?? bo mnie śmieszą te wszystkie zabobony. Ludzie wierzący gadają takie bzdury. Przecież wiara w zabobony, przesądy to grzech. jak babcia nie wierzy niech księdza zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia jest bardzo wierzaca, nie daje mi spokoju z slubem koscielnym. My akurat tylko mamy cywilny chciała zebysmy brali slub juz w lipcu ale jak ja wtedy bede wyglądać z brzuchem:-( ??? niestety babcie takie sa... ja tam nie wierze w te wszystkie przesady. Wczoraj po woli przekupiłam meza zeby wszystko kupowac wczesniej bo pozniej bedzie duzo latania i kasy na raz duzo pojdzie. od lipca zaczna sie zakupy. jak tam karola byłaś u lekarza??? p;rzepisał ci cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę w czwartek bo mój lekarz przyjmuje w środy i w czwarttki a dziś nie dam rady:( ach te babcie... róbcie po swojemu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×