Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgadzam sie calkowicie

Trafna wypowiedz!!!!!!

Polecane posty

Gość zgadzam sie calkowicie

Zgadzam sie z ta wypowiedzia calkowicie: Cyt."Widze ze patologia sie szerzy, no i meskich szmat jest duzo na tym forum widze. Meskie k**wy to najgorszy gatunek czlowieka, gorszy nawet od damskich k**w. Bo damskie biora kase a meskie nie dosc ze sie k**wia to musza jeszcez zaplacic zeby taka damska k**wa chciala go dotknac i rozlozyc nogi. No to ktore k**wy sa bardziej zalosne? Buehehehehehehe. Placic k**wie, ale trzeba nisko upasc. Tak sie upodlic zeby zaplacic takiemu nisko upadlemu czlowiekowi zeby taki brudas chcial rozlozyc nogi. No nie wierze. Meskie k**wy powinno sie tepic bo roznosza syfy. Syfiarze a pozniej ida do normalnych kobiet z tymi syfami na fiutach. Bleeee az mi sie rzygac chce."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulam mocno
popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to jest tak
hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccccc
sam miód i malina :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zgadzam
podpisuje sie rekoma i nogami pod ta wypowiedzia. Znajac zycie to zaraz stado meskich szlaufow bedzie bzdury tu pisac. Coz taka prawda meskie kurwy sa gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda_
No jasne, dlatego ja nie tykam takich syfiarzy. Brzydze sie poprostu takich. Coz facet musi byc facetem a nie meska szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz zesz
bene nati moze u ciebie w dzupli cie zalicza ale u nas taki facet to kurwiarz!!!!!!!!!!! Zasciankowe potulne babay moga nyc zaliczane, ale kobiety ktore sie cenia, sa wyksztalcone i piekne zapewniam cie ze takich towarow nie tykaja. No wyobrazasz sobie seks z takim obrzydliwym czlowiekiem co to czyscil broche jakiemus syfilisowi? No ja nie. Brzydze sie i tyle. W moim srodowisku takie osobniki sa tepione i odstawiane bo nigdy nie wiadomo czy nie ma hiv lub innych syfow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ja rowniez popieram ta wypowiedz. Mezczyzni ktorzy chodza na prostytutki to gorsze kurwy od tych prostytutek. Przyznajac sie do tego to tak jakby przyznawac sie do tego ze jest sie brudasem, syfiarzem i szmata spoleczna. A do tego zakompleksionym, niesprawdzajacym sie w normalnej relacji damsko-meskiej frajerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
no nareszcie ktos podsumowal Panow lekkich obyczajow:) Ja rowniez popieram ta wypowiedz:) Rzeczywiscie najgorszy typ czlowieka, nie dosc ze kiepsko sprawdza sie jako facet ale oczywiscie podgrywa macho to jeszcze zalosny i musi byc strasznym desperata zeby tak sie upodlic. Dziewczyny jak byscie sie czuly jak musialy byscie menelowi spod budki z piwem zaplacic zeby chcial was bzyknac? Jeszcze gorzej niz ten menel bo on mimo calego swojego brudu i syfu bylby wyzej od was bo to wy musialy bysie sie prosic i placic mu za to zeby was bzyknol. Oj tak ja bym takiego faceta nie chciala, za bardzo sie cenie zeby stawac na rowni z prostytutkami. Nie zniosla bym takiej rownowazni. On jak chce moze sie rownac z prostytutka szmata i kim tam jeszcze chce ale dla mnie za niskie progi na moje nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
No nie a ten znowu tu? Komiczne wstydu nie masz czy jak? Przestan wtracac te swoje niskich lotow wywody. Jesli nie umiesz wypowiedziec sie madrze to nic nie pisz i poczytaj jak inni madrzejsi dyskutuja, moze wyciagniesz jakies wnioski dla siebie i przestaniesz byc takim internetowym prostakiem. Na prostocie daleko nie zajedziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paanta reija
Nie ubierajmy rzeczy ktore sa oczywiste w ladne slowa Kurwa to kurwa czy to meska czy to damska kurwa zawsze bedzie kurwa. Nie mowmy ze nie jest kurwa tylko jest zalosny. Jest zalosna kurwa, to jest odpoiwednie oznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśmiewczyni masz całkowitą racje :) Moje niskich lotów wywody zupełnie nie korespondują z wysokiej jakości poziomem wypowiedzi, jaką prezentuje ten temat i Twoj w nim, jakże cenny głos :) tak na marginesie, jesli chcesz ukryć swój udział w Tworzeniu tego wzniosłego poematu... albo nawet nie poematu - tej apoteozy :P:P męskości, jaka tu została zaprezentowana, to używaj innych niż zazwyczaj sformułowań :) Bo nawet Stevie Wonder juz sie zorientował, że słowo syfiarz i syfiara to Twoje autoskie neologizmy, zapewne powstałe w Twej wysokich lotów głowie po latach przemyśleń i kontemplacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jedna mała uwaga- jak takiego poznasz? Bo raczej ci się nie pochwali tym :) :) Postawiłabym jeszcze znak równości między kurwą a kurwiarzem żadnej różnicy nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
zapominacie o jednym , stad wasza akceptacja tej wypowiedzi was osmiesza !! JAK SUKA NIE DA TO PIES NIE WEZMIE !! moze co najwyzej sobie recznie konia zwalic , tak ze jak zwal tak zwal ale to niestety kobieta jest zawsze wszystkiemu winna i kłucic sie mozecie - fakt jednak pozostanie faktem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
karoolek jak pies by nie bral to suka by nie dawala wiec spadaj. To ze ktos cos daje to nie znaczy ze biore, ale to zbyt plytkie dla ciebie pewnie. Nie tyka sie wszystkiego co ktos podtyka pod nos. A co do komicznego hmmmm widze ze nie tylko ja jednak uzywam sformulowan ad. syfiarzy i syfiar. Przeciez to logicznie ze ktos kto korzysta z syfiar jest syfiarzem. To najczescie faceci ktorzy sie nie myja, nie zmieniaja gaci, prysznic biora raz w tygodniu w sobote przed zabawa w remizie. Zamiast mycia i prania ubran stosuja metody zastepcze w styly dezodorant axe i wietrzenie przy otwartym oknie w samochodzie.Oj tak bo nie wierze ze ktos kto dba o higiene poszedl by pomerdac w toi toiu publicznym, gdzie kazdy moze pomerdac. To moze zrobic tylko ktos kto nie przejmuje sie higiena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie znasz komiczne! Nie zachowuj sie jak Doda wiesz ze gdzies dzwoni tylko nie wiesz gdzie apoteoza meskosci hmmmmm nie wydaje mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmmmm widze ze nie tylko ja jednak uzywam sformulowan ad. syfiarzy i syfiar" no jasne - robi to jeszcze Twoje alter ego i Twoj wyimaginowany przyjaciel :P "To najczescie faceci ktorzy sie nie myja, nie zmieniaja gaci, prysznic biora raz w tygodniu w sobote przed zabawa w remizie. Zamiast mycia i prania ubran stosuja metody zastepcze w styly dezodorant axe i wietrzenie przy otwartym oknie w samochodzie" :D:D:D:D:D wisze, ze nie maja oni dla Ciebie tajemnic :D wiesz o nich wszystko i najitymniejsze tajemnice ich żywota stoja dla Ciebie otworem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
karoolek to znaczy ze facet ma bzykac wszystko co sie rusza bo akurat nadstawilo mu sie ? Buehehehehehe biedactwo nie tedy droga. Oj osmieszasz tych facetow i to bardzo. Szanujcie sie troche i nie badzcie bzykaczami pospolitusami bo zadna was nie ze chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko nie wiesz gdzie apoteoza meskosci hmmmmm nie wydaje mi sie" :D:D:D:D:D:D:D moze zacznij dyskusje jezykiem pisanym... a nie jak Doda (o ktorej tez jak widze wiesz wszystko :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmiewczyni - myślałaś o wizycie u jakiegoś specjalisty? porozmawiaj z kimś o Twoim problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
tak wiec komiczne spotykam na swojej drodze wielu takich czysciochow wiec moge doskonale przyjzec sie ich radosnej dzialalnosci. Rozniez osoby korzystajace z komunikacji miejskiej maja nie watpliwa przyjemnosc obcowania z takimi, bo sama korzystalam kiedys z publicznych srodkow lokomocji. Wiec takie rodzynki to najczesciej klienci owych "czystych" bo przeciez maj butelki plastikowe do podmycia sie pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×