Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

nerwiczka jak dziala na ciebie hydro?jests po niej spiaca czy wrecz pobudzona? prze ciaza dzialala na mnie usypiajaco i uspakajajaco a teraz jestem niespokojna przez 15min tzn.pobudzona bo wierce sie w kolko w lozku ale za to znosi stany lęku i niepokoju zastanawialam sie czy hydro w syropie jest silniejszy czy slabszy ale naczytalam sie,ze mala lyzeczka to 10mg roztworu czyli tyle co mala tabletka;) aga milego dzialanka:) powiedzcie mi czemu leki p/depresyjne daje sie osobom chorym na nerwice?czy to wszystko jedno i tak samo dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandziu w ulotce hydro jest napisane ze dzialanie pojawia sie po 15minutach a najwieksze osiaga po2-3godzinach. Na mnie np dziala zamulajaco:) lęki znikają itp:) na poczatku dziala bardzo nasennie ale po paru dniach brania uczucie sennosci sie zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
Vanessa niestety nicic z wizyty bo doktora nie bylo mam w polowei grudia dopiero:( mandzia..... powiem Ci ze to zalezy czasem łykne 25 mg (cala tabletke) i nie che mis ie spac , ale to pewnie jak ejstem wyspana. Czasem usypiam idąc. Szkoda tylko z e na stres nie dziala:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
stres-stop a czesto zazywasz hydro i dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:) no ja dzisiaj to zaniemogłam bo dostałam @ bleeee:( boli mnie krzyż cholernie, zawsze tak mam w tym stanie. Ja kiedys tez chciala miec dziecko ale przez tą cholerna nerwicę juz chyba nie chcę... Mandziaa ja czytalam gdzies ze leki antydepresyjne dzialają tez przeciwlękowo dlatego przepisuję sie je pacjentom z nerwicą. Mandziaa a ty juz bierzesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah nie nic nie biore oprocz hydro na noc bo nad ranem mam lęki i nie spie przewaznie tak od 5:( jestemw tedy niewyspana, zestresowana,zlękniona a na dodatek o 7 wstaje na terapie:Ot5akze rozumiecie same... ale mysle,ze w przyslym tyg sie cos wiecej dowiem jak to dalej bedzie ze mna... Nerwiczka no wlasnie widze,ze dany lek dziala na kazdego inaczej:Odlatego pytalam jak sie TY czujesz po tym;) Stres-stop🌻 zaraz łykam magiczna tab i lulu bo o 7 pobudka:O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja mam.......
Powiedzcie mi kochane czy od nerwicy sie umiera mozna umrzec przy ataku czy to mioj wymysł i kolejny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lulaj Mandziaa:) tak moj chlopak do mnie mowil kiedys "lulaj skarbie" milo co nie?:) a ja chcialabym łyknąć tabletke szczescia i juz nie miec zadnych lęków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
mi sie ciagle wydaje ze ta nerwica doprowadzi mnie keidys do zawalu serca z powodu tej s zybkiej akcji serca. Wic posrednio kto wie ale bezposrednio to nie slyszalam o takim przypadku. To raczej nas wymysl i nasze leki powoduja takie reakcje organizmu. Trzeba postarac sie to zniwelowac...............ale jak?? moze jakis sposob sie znajdzie, wiem ejdno ze trzeba myslec o sobie dobrze i wmawiac sobie ze wszytsko jest ok to podwiadomosc w to uwierzy ibedzie coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
a ja dziewczynki za miesiac wracam do pracy po prawie 3-letniej przerwqie, srasznie sie boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandziu no mi pomogla wlasnie na ranne lęki:) nerwiczka chyba ty pytalas czy biore dlugo i czesto to odp: kiedys dawno lekarz mi przepisal.... ale w sumie zostalam zdiagnozowana w marcu ze mam objawy nerwicowe(wczesniej byly ataki paniki ale nikt mi nie powiedzial ze to nerwica sie tak objawia, myslalam sobie ze jestem glupia histeryczka ktora sie wszytskim przejmuje) wiec hydro biore od marca na poczatku 1 tabletka(10mg ) na noc i mi to pomagalo, potem po dwoch miesiacach na noc postanowilam ze jak juz to poł bede brac,ale ogolnie od wakacji biore NIE codziennie juz, tylko czasami jak wiem ze jestem niespokojna, jak wiem ze czeka mnie stresujacy dzien, jak o cos sie boje itp. Np dzis teraz pije tylko melise bo jutro musze rano wczesnie wstac wiec nie chce miec muła bo dzis nie chce mi sie juz myslec co jutro ubioore wiec pewnie czeka mnie burdel w szafie, prasowanko, toaleta...wiec musze miec powera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajjjj nie dokonczylam zdania bo napisalam ze kiedys dawno(z 4 lata temu) lekarz mi przepisal hydro,a potem to juz od marca najpierw lekarz ogolny a potem psychiatra to kontynuował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,dzisiaj z samopoczuciem bylo ok,razem z kuzynkom znalazlysmy sobie zajecie i zrobilismy sobie sesyjke fotograficzna hihi ;) to tak z nudow,ale jakos dzionek zlecial,zycze wam duzoooooooo pozytywnych mysli,i zero lęków,i nie martwcie sie na zapas napewno wszystko bedzie ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro rano wstaje o 6:30 , nie lubie rano wstawac :( ale trzeba czasami sie zwlec... a u mnie zasciana coreczka sąsiadki szaleje i jak tu spać :) nawet łózka mamy na tej samej scianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
stres stop to u Ciebie widze chyba koncowka nerwicy, bo ja biore hydro 25 mg dziennie (teraz musze) w zwyklych dniach bo wyjscie z domu ejst dla mnie nawet stresujace, natomiast na naprawde stresujac e rzeczy nie dziala bo serce naadal wali mlotem. poza tym mi sie wydaje, ze ja mam te leki na punkcie mego serca, ze boje sie wyjsc bo bedzie znowu walilo, nie ze boje sie ludzi itp tylko o walace szybko serce pomijajac oczywiscie te stresujace naprwawde jak np lekarz, stomatolog, jakas instytucja (jakakolwiek), egzamin, randka, i takie tam zwykle rzeczy, ktorymi normalni ludzie sie nie rpzejmuja a moje serce to robi, w sumie dziennie pracuje na szybkich obrotach i mega szybkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka20
Hej ~~! Jestem tu Nowa, mam 20 lat od 5 lat mam bole żołądka zauważyłam,że nasilają sie one wtedy gdy się czyms denerwuje(ważny egzamin, coś w pracy) różnie to bywa , ale najgorsze jest to jak niespie po nocach pol nocy szperam po domu szukam tabletek ktore mi pomogą myszkuje pije co popadnie po to by chociaż na chwile poczuć ulgę , poparu godzinach umęczona bólem jakos zasypiam, ale czasem ta walka trwa do 6 rano.. bylam u lekarzy ale wysmiali mnie ze taka mloda osoba ma problemy z żołądkiem i kazali mi trzymac tlyko diete lekkostrawna, ale to niepomaga, bo zauwazylamze co nie zjem i tak mnie boli.. ostanio jest coraz goźej, a kiedys bralam valused, lekziołowy uspakajający i pomagający zasypiac i po tym jakby mniej bolało alboi nawet przechodziło.. co sadzicie o moim przypadku?? a i w rodzine babcia ma nerwice żołądka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovvanka
Spasmina---do psychiatry akurat nie trzeba skierowania. On zakłada pacjentowi własną kartę. Sprawdź w swojej przychodni, powinien tam przyjmować. Jeśli dobrze zrozumiałam, masz zaniki świadomości w trakcie napadów? Koniecznie idź do psychiatry, on powinien to zdiagnozować i pomóc Ci.🌻 Aj mam...-od nerwicy jescze nikt nie umarł.Nie martw się.Ale powinnas dać jej pstryczka w nos :D Paulina--. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym usg jamy brzusznej , gastroskopię, test na lamblie, żeby wykluczyć ewentualnie choroby somatyczne. Wtedy pomyslałabym , co dalej. Jeśli pomagał Ci Valduspert, to rzeczywiście mogą być to objawy nerwicowe. Spróbuj w razie ataku wziąć no-spę. Możesz popić herbatkę ziołową, np mieszankę z mięty, dziurawca i pokrzywy. Albo z lipy. 3x dziennie. Te ziółka akurat dobrze wpływają na żołądek.Przyczyną może być nadmierne obkurczanie się żołądka ,np w sytuacjach stresowych. Kiedyś to miałam. Życzę zdrówka :) Ja po hydroxyzinie na noc, muszę odespać swoje przynajmniej 8 godzin. Dodam, ze biorę jeszcze melatoninę , polecam. Jak mnie wybudzą wcześniej, to jestem jak zombie ;). Mam to szczęście, że nie muszę już zrywać się rano. A męża wyszkoliłam w robieniu sobie śniadania juz dawno. :P Pamiętajcie,żeby się wysypiać , dziewczynki, bo to ważne. Miłych snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwiczka, potas zmniejsza tętno. Kup sobie aspargin i łykaj 3x dziennie po 2 tabletki. No nie możesz ze strachu o serce nie wychodzić z domu. Juz Ci pisałam. bardzo pomocny w takich sytuacjach jest też proplanolol. Ale na receptę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
Fijołek witaj Jak pjde do lekarza to wspomne mu o tabletkach. Jednak jestem jakas neispokojna, nie robilam zadnych innych badan procz THC aby wykluczyc jakies inne choroby ktore mglby to powodowaca dopieo zajac sie nerwica. Chociaz wydaje i sie ze to nerwica. Moze napiszecie mi jakie jeszcze mozna badania wykonac bo lekarz zapewne nic mi nie wspomni i pusci znowu dajac tablety. I zaraz zmykam kupic sobie sam potas bo w sumie magnez mam do picia (ale zadko keidy pijam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijolek ja to mam raczej fobie do jednej osoby w pracy.Nie lubie pierwszych zmian daltego ,glownie,ze jest wiecej roboty.Ktos ciągle cos chce,ciagle dzwoni.A potem jest juz spokojnie i laboratorium,w ktorym pracuje jest pozbawione obecnosci konkretnej osoby. Zastanwiam sie czy te witaminy mozna dostac w aptekach? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D 🌻 Kropelka, nie wiem, o które witaminy dokładnie Ci chodzi, domyślam się, że o inozytol. Mozna popytać o niego w aptekach, bo czytałam, ze jest dostępny w aptekach , ale szukałąm w aptekach internetowych i takiego preparatu nie znalazłam. Jedynie w suplementach portali dla mięśniaków. Ta witamina znajduje się w lecytynie. , to na pewno. a jak lecytyna działa, zwłaszcza w kompozycji z wit. Z grupy B, popatrzcie: http://sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=101 Kropelka, moja bratowa pracuje w laboratorium. I tez leczy się na nerwicę, ale nie z powodu pracy. Chociaż zwolniono ją z pobierania krwi. Praca jej leży, bo w zasadzie nie jest stresująca, a kolezanki ma super. Olej tę osobę, bo takie ludziki, które potrafią psuć krew innym, są na ogół sfrustrowanymi nieszczęśnikami.Znam to. Często czegoś zazdroszczą innym i próbują im dokopać. Nie są warte, by poświęcać im , nawet w myślach chwili uwagi. Niech spadaja na drzewo :P Nerwiczka, kup sobie ten potas i wypróbuj. Proplanolol działa tez przeciwlękowo, więc chyba jednak jest lepszy. Jeśli nie robiłaś EKG, echa serca, mozesz zrobić te badania dla spokojności. Pewnie to tylko nerwica, skoro serduszko tańczy w sytuacjach stresowych .Przeczytaj ten link powyżej, jak ten preparat jest dobroczynny dla serca. No i ten Buerlecithin jest na spirytusie ;). Nietani, ale ale wiem, ze starcza na bardzo długo. Moze warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwiczka
tak Fjolku przewaznie w sytuacjach stresujacych to mam tak 128 /min ale czasem sie zdarza ze i w domu siedzac mam 80-90 ale to zadziej..dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijolek dzieki za rady.A to moje laboratorium to nie analityczne.Ja pracuje w labortorium firmy,w ktrej pracujemy razem z mezem.Sprawdzamy to co sie tam produkuje. Na chwile obecna ,po rozmowie z dyrektorem nie mam obslugiwac mikroskopu.Robilam to jako jedyna ,bo tylko ja bylam do tego uczona.Mi to bardzo odpowiada,bo na dluższa mete bardzo mecza sie oczy i praca bardzo monotonna. Kolezanki mam też fajne,tylko ta jedna.Fałszywiec i nie chodzi o jejstosunek do nas,bo jest slodka,ale tki ma stosunek do wszystkich a potem po katach obmawia.Żal mi jej,bo na dłuższa mete to sie wylapuje i tarci na wartosci.Kazdy ja znosi z musu,bo co zrobic. Juz podchodze do tego z wiekszym dystansem.Rozmawiam znia normalnie i jak słysze jej ślodkie gdzeranie do telofonu to staram sie nie sluchac jak innym slodzi. Glupia jestem ,ze przejmuje sie nawet innymi,ktorzy maja z nia kontakt. Czasmi jeszcze mnie potrzesie jak o tym mysle i mowie,ale zaraz przechodzi. Robi mi sie wtedy glucho w uszach.Zreszta ostatnio strasznie reaguje na halas. Nawet przed chwila keidy maz powiedzial mi,ze znajomi chca nas wyciagnac na Andrzejki,tak mi sie jakos straszno zrobilo.Chyba nadal potrzebuje spokoju i wyciszenia,choc od imprez wsród znajomych raczej nie uciekałam. Moze mi przejdzie di soboty.Zreszta szkoda nie wykorzystać kiedy trafia mi sie cały wolny weekend. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasmina
Dzięki dziewczyny za odpowiedz :) Zapisałam się dziś do rodzinnego i idę jutro... może da mi skierowanie a jak nie to sama się wybiorę później do poradni. Do psychologa kiedyś chodziłam ale z innymi problemami i szczerze mówiąc mało mi pomógł :| chyba potrzebuję leków. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nerviczka: koncowka nerwicy chyba nie:) ale staram sie panowac nad soba, rożne wyjscia tez przyprawiaja mnie o stres i wtedy glownie mam odruchy wymiotne, skurcze brzucha i ciagla mi sie chce do WC, nie biore nic w dzien bo bym nie mogla funkcjonowac:(tylko magnez jedynie, nie wiem czy to sprawka niskiego cisnienia czy co. Wogole wczoraj po wojewódzkiem ladnie zasnelam:) obudzilam sie tylko o 2 w nocy i o dziadku myslalam, bo nie wiem czy wam pisalam ale u mojego dziadka podejrzewaja raka, czeka teraz na wyniki badan:(:(:(:( Juz w poniedzialek duuuuzo czasu minelo nim zasnelam, mialam w glowie tylko czarne mysli, ze rano bedzie telefon.... no wiecie ze juz....:(:(:(:( Wiec meliska raczej slabo dziala jedynie troche przymuli zeby moze latwiej zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do spasmina: napisalas ze kiedy chodzilas do psychologa i malo Ci pomogl, wiec chce ci napisac jedna rzecz, ze jakbys teraz zaczela znow chodzic i bys stwierdzila ze ci nie pomaga, nie pasuje, to zmien na innego... bo rozni ludzie, rozne charaktery jednemu przepasi ten, drugiemu tamten:) Wiec mam nadzieje ze teraz trafisz na odpowiedniego dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanesso a ty bierzesz jakies leki? czytalam wczesniej twoje posty ake tyle nowych ludzi sie pojawilo na forum ze juz mi sie wszystko myli:) masz zdiagnozowaną nerwice? kurcze ja mysle o tabletkach ale boje sie skutkow ubocznych bo teraz mma dorywcza prace nawet nie wiem czy poinnam brac, tzn czy jestem w tak zlym stanie ze powinnam brac, a moze odpuscic sobie tabletki i nie faszerowac sie chemią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×