Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

\"Dziś było u mnie piękne słońce. Tak pracowałam sobie przy domu i cały czas powtarzałam, że wszystko będzie dobrze i że wszystko się uda. Mam nadzieję - poskutkuje. \" neonerw, jesteś na dobrej drodze, powtarzaj i wierz w to co powtarzasz pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam naprawde wszystkim dziekuje za miłe słowa za wsparcie za wszystko .......dzis bedąc w sklepie tak mnie złapało ze nie wytrzymałam i rozpłakałm sie dretwiala mi cała prawa strona od czubka głowy az do piety wstretne uczucie błeeeeeeeeee a maz oczywiscie nie wytrzymał i wybuchnął złoscia i wrzeszczał na mnie jak pokopany az sie dziecko przestraszyło ........cięzko bardzo ciezko zle musze to pokonac .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy sie trzymac, aby w nowy rok wejsc w dobrym samopoczuciu!!!:) ja sobie jakos mowie przezylam swieta to i sylwestra, wogole dzis nadwyrezylam noge i ledwo chodze:( jak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tez mialam dretwienie prawej bądz lewej strony, nawet podczas snu mnie wyrywało w nocy , to lęki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałem teraz początek tego wątku i na stronie 13-tej (okazuje się, że jest szczęśliwa :)) ) znalazłem wpisy niejakiej xanaxik. Ona mówi właśnie to, o co chodzi. Zajrzyjcie na stronę 13. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszysto mogę w Chrystusie , który mnie umacnia"! powtarzajcie to 10 razy dziennie -to magiczne zdanie jest najpotezniejszym na świecie antidotum na myśli o własnej niższości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""2tyg temu wstalam rano i w mojej glowie rozgoscila sie mysl JESTES ZDROWA JAK KON: mysl jest tak bezczelna i pewna siebie ,ze jak tylko nerwica sie odzywa .....za sekune dostaje po lbie.malo tego !nie spodziewam sie ataku paniki i juz!nawet o tym nie mysle. mam wrazenie ,ze przyciagamy to czemu sie opieramy ....w naszym przypadku nerwica i ataki.mysle tez ,ze choroba jest utrzymywana w naszym ciele przez mysl,przez obserwacje choroby,przez uwage jak ja odarzamy!utrzymujemy chorobe takze wtedy kiedy skupiamy sie na dolegliwosciach. jedynym sposobem jest skupienie sie na tym ,ze sie jest zdrowym a nie chorym.nawet w zlym samopoczuciu! moze nich kazda opisze siebie jako JUZ zdrowa i tego sie trzyma na przekor wszystkiemu czy nie macie tak ,ze im wiecej czasu poswiecicie nerwicy tym gorzej sie czujecie? co o tym sądzicie?""""""""""""'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My znamy Xanaxik:) a stres-stop co z ta kiecka na bal?:) masz juz jakąś upatrzoną? neonerw za duzo od siebie dawalas w tym zwiazku, trzeba teraz nauczyc sie brac:) to sa slowa mojej psycholog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah sukienke mam, buty biore jakies stare:) do fryzjera sie zapisalam, paznokcie sobie sama pomaluje, jutro ide kupic tylko torebke bo ta moja stara jakas mala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw a jak sie czujesz z tym ze twoj byly sie odezwal? chyba nie masz teraz kogos? bo tyle nas jest ze sie gubie juz:)Zycze Ci bys podjela sluszna i dobra decyzje dla Twojego serduszka, apmietaj ze licza sie czyny a nie same slowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justah, szeptolesia macie rację. :) Tylko muszę jakoś w końcu trafić na odpowiedzialnego człowieka. :) Lambo ja sobie ciągle staram stosować jakiś trening motywacyjny albo włączać pozytywne myślenie. Jak wspominałam - czytałam różne książki, w tym i \"Potęgę podświadomości\". Jednak w naprawdę silnym lęku nie jestem w stanie odwrócić swojej uwagi i nakierować się na coś innego, niż strach. Na szczęście, jest i tak dużo lepiej, niż przy pierwszej wizycie u psychiatry. :) Przynam, że naprawdę dużo dały mi leki. Fakt, zmulają i sprawiają, że staję się senna i otępiała, ale dzięki nich zrozumiałam, że LĘK POWSTAJE W MOJEJ I TYLKO MOJEJ GŁOWIE, że LĘK W MOJEJ GŁOWIE DA SIĘ WYŁĄCZYĆ, że skoro wyłączają go leki, to mogę LĘK W MOJEJ GŁOWIE WYŁĄCZYĆ POZYTYWNYM MYŚLENIEM, ODWRÓCENIEM UWAGI, WYSIŁKIEM FIZYCZNYM. Dziś znowu zajęłam się tym ostatnim. Póki słonko na niebie pracowałam fizycznie, pracowałam i jak mantrę powtarzałam to, o czym wspomniałam wcześniej. Nie wiem jaki będzie jutrzejszy dzień, ale gdyby był taki jak dziś, byłabym zadowolona. :) Nikitko według mnie bycie na forum nie musi wiązać się z dawaniem wsparcia. Jeżeli się jest w stanie to można spróbować napisać jakieś pokrzepiające słowa albo dać pomysł na wyjście z trudnej sytuacji. Ja wiem jak to jest, kiedy samemu odczuwa się lęk, a w głowie ma się tylko przerażające czarne czarne myśli. Wtedy nie dość, że nie ma się żadnego pomysłu jak ulżyć komuś czy sobie, to jeszcze nie jest się w stanie nic powiedzieć czy napisać. Więc głowa do góry dziewczyno i nie przejmuj się policzkiem. Mi też zdarzało się pogryźć go aż do krwi. :P Opuchlizna zejdzie ci najdalej za 3 dni, a zagoi się gdzieś do 7 dni. W razie czego kup płyn na afty i będzie ok. :) Życzę wam dobrej nocy. Niech przyniesie wam ukojenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem szybko stres-stop. Nie czuję się dobrze z tym, ze się odezwał. Nie wiem czego chce i nie chcę wiedzieć. Podejrzewam, że albo brakuje mu kasy, albo znowu ma jakieś problemy. Ja mam taką głupią naturę, ze zaraz jak Matka Teresa tulę do serca, opiekuję się, karmię i przewijam. Dlatego nie chcę wiedzieć. A obecnie nie mam nikogo i brakuje mi bliskości, czułości ale i silnej męskiej ręki, na której można by sie oprzeć albo wypłakać. Swoją drogą nie robię też nic, żeby kogoś poznać, ale to inna historia. Jeszcze raz dobrej nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw, skoro czytałaś "Potęgę..." to wiesz, że warto także przed zaśnięciem powtarzać sobie z wiarą i pewnością te pozytywne zdania, a przez długą noc gdy już zaśniesz, będzie odbywał się ów niezwykły proces "samoleczenia" więc śpij dobrze, z dobrymi myślami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonerw ja tez jestem za dobra dla ludzi i czasem mi zle z tym ze nie potrafie byc twarda stanowcza itp tylko ulegam, jestem zla ze tak bardzo pragne byc kochana, darzona miloscia, chyba za bardzo:( Jak mnie ktos wkurzy to potrafie byc wredna ale tylko wtedy, a tak to ogolnie lubie pomagac i troszczyc sie o innych, ale to chyba zla cecha w dzisiejszych czasach:( Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""a tak to ogolnie lubie pomagac i troszczyc sie o innych"" no własnie i ci wredni umieja to wykorzystac stresiku stop tez chciałabym byc twarda a nie 'miętka' jak sie tego nauczyc?????? moze mozg sobie wymienic na wredny twardy i bezwzgledny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burkina
warto sie zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Każdy człowiek ma wrodzone możliwości kontrolowania własnych procesów fizjologicznych w znacznie większym stopniu, niż do tej pory przypuszczano. 2. W procesie zdrowienia zaangażowane są zawsze umysł i ciało człowieka, jak również to, co wielu ludzi nazywa “siłą ducha\". 3. Negatywne emocje mogą powodować negatywne skutki psychofizjologiczne. 4. Pozytywne emocje mogą powodować pozytywne skutki psychofizjologiczne. 5. Umysł stosuje wiele dróg komunikowania się z cielesnymi procesami wewnętrznymi. Niektóre z nich są w stanie “przeważyć szalę\" na rzecz uzdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, że w momencie zmiany nastawienia psychicznego odpowiednie zmiany następują również w ludzkim organizmie. Mając taką wiedzę człowiek może używać własnego umysłu w taki sposób, aby zachować swój organizm w stanie doskonałego zdrowia, system immunologiczny funkcjonujący doskonale i utrzymać wysoki poziom energii. Właściwości umysłu mogą być użyte w celu pozbycia się drobnych kłopotów zdrowotnych takich jak: zaziębienia, bóle głowy, czy dolegliwości i bólów o charakterze przewlekłym. Mogą być też użyte do leczenia tak poważnych chorób jak rak, jeżeli wiemy jak je należy wykorzystać. W takim wypadku konieczne jest, oczywiście, współdziałanie z lekarzem specjalistą. Możliwe jest również użycie właściwości naszego umysłu do udzielenia pomocy ludziom, którzy jej potrzebują – na odległość i bez ich wiedzy. Brzmi to nieprawdopodobnie? Są to jednak fakty sprawdzone naukowo! Nauka potwierdza już teraz, że nasz umysł jest w stanie dokonać projekcji pewnych form energii i powodować zmiany w materii. Niedawno, w laboratorium w Teksasie, uczestnicy doświadczeń mogli zwiększać lub zmniejszać przewodnictwo elektryczne skóry u osób, znajdujących się w innym pomieszczeniu, w odległości ponad 20 metrów. W dodatku byli to zwyczajni, reprezentujący różne zawody ludzie, a nie osoby specjalnie wytrenowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy z nas uświadamia sobie, że człowiek uczy się jak zachorować" już w bardzo młodym wieku. Umysł dziecka jest programowany przez użycie następującego zwrotu: “Nie wychodź na dwór z mokrą głową, bo się zaziębisz". Neurony mózgu akceptują ten program jako instrukcję i rozkaz do wykonania. W ten sposób użycie tego zwrotu staje się samospełniającą się przepowiednią. Kiedy ktoś z naszego otoczenia choruje, często zdarza się, że wyobrażamy sobie, że to my chorujemy. Takie martwienie się też jest programowaniem. Obrazy, które tworzymy w naszym umyśle funkcjonują jak rozkaz, który należy wykonywać. Nasze myśli i słowa stają się programowaniem. Negatywne myśli i wyrażanie negatywnych uczuć stają się negatywnym, niepożądanym programowaniem. Z kolei, pozytywne myśli i wyrażanie pozytywnych uczuć są programowaniem właściwym i pożądanym. Programowanie negatywne pociąga za sobą nieszczęścia, niepowodzenia i choroby. Pozytywne programowanie objawia się w postaci szczęścia, sukcesów w życiu i dobrego zdrowia. Człowiek zaprogramowany do myślenia negatywnego, ciągle powiela te same negatywne wzory postępowania, które prowadzą do tych samych negatywnych wyników. Bez zmiany programowania niczego nie można zmienić. Dlatego właśnie tylu ludzi zapełnia sale szpitali, mimo, że chcą być zdrowi. Potrzebna im jest, po prostu, zmiana sposobu myślenia, przeprogramowanie ich biokomputera. Zmiana sposobu programowania naszego umysłu wymaga często długiej i trudnej walki z samym sobą. Niejednokrotnie zdarza się, że ludzie potrafią zmienić się tylko na krótki okres. Bez trwałej zmiany programu, powracają na ogół do starych, utrwalonych nawyków i wzorów zachowań. Przykładem tego może być postanowienie odchudzenia się, czyli zmiany nawyku jedzenia, innymi słowy postanowienie “przejścia na dietę". Tylko niewielu ludzi potrafi na stałe pozostać “na diecie". Gdy porzucają dietę i powracają do zaprogramowanych poprzednio nawyków jedzenia, na ogół odzyskują wszystkie kilogramy, które w czasie diety stracili. W takim wypadku, do uzyskania trwałych wyników, potrzebne jest przeprogramowanie sposobu żywienia. Takie przeprogramowanie jest możliwe poprzez zahamowanie starego, niechcianego programu i zastąpienie go programem nowym, pozytywnym i pożądanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg, w czasie aktywnej, dziennej działalności, wytwarza częstotliwość od czternastu do dwudziestu cykli na sekundę. Stan normalnego czuwania naukowcy nazywają stanem “beta". Częstotliwość impulsów mózgu zmniejsza się wieczorem, gdy kładziemy się i zasypiamy. Częstotliwość rytmów elektrycznych mózgu mierzona jest elektroencefalografem (EEC). Na przykład, EEC podłączony do osoby usypiającej – pokazuje zmniejszenie częstotliwości fal mózgowych, mniej więcej do dziesięciu cykli, w momencie, gdy zamyka ona oczy i popada w coraz głębszy stan odprężenia. Dziesięć cykli odpowiada stanowi odprężonej sennej świadomości, w którym człowiek zapada w sen. Po zaśnięciu, częstotliwość impulsów mózgowych zmniejsza się jeszcze bardziej. Nieco głębszy sen, charakteryzuje się częstotliwością od czterech do siedmiu cykli na sekundę i nazywa się poziomem theta. Najgłębszy sen jest w czasie, gdy nasz mózg zaczyna wytwarzać częstotliwości poniżej czterech cykli na sekundę. Stan ten nazywa się stanem delta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRIXY
HEJ ! Obecnie biorę coaxil i o dziwo cos działa + duże dawki magnezu z B6, dorywczo hydroxyzinum, spox lub krople nasercowe Cardiol C, które świetnie działają na mój żoładek a na skoki ciśnienia propranolol 10, który też świetnie działa przeciw lękowo, :D. No i zmuszam sie do pozytywnego myslenia i omijam kiszona kapustę i grzyby hihihih bo to doprowadza moje jelita do szału i rozpaczy. Czytam MOC POZYTYWNEGO MYŚLENIA Normana V. Peale i co jakis czas za "dobre sprawowanie" robie sobie małe prezenciki, np. zamawiam sobie ciuch na allegro :D i sie staram cieszyc ze wszystiego i juz mi coraz lepiej idzie :D :D :D Gram z córka w gry komputerowe Barbie :D - projektujemy ciuchy, robimy pokaz mody :D i spędzamy miło czas a jak jestem w pracy to staram sie za wszelka cene nie dawać wangażowac w cudze problemy bo słuchając kogoś nam sie też udziela i zaczynamy się znowu martwić i po co - to nie nasz kłopot - mamy dosyc własnych prawda? a niektóre osoby świetnie wykorzystuja czyjąś wrażliwość ale my o tym wiemy najlepiej :) Dalej o lekach : Cital i Asentra i Mocloxil to śmieci - BRRRRRR - o mało mnie nie wykonczyły. Te mi zdecydowanie nie posłużyły, tragedia ..... SEROXAT był też super ale to 4 lata temu jak miałam bardzo silna nerwicę ale spoko lek, poczatek ciężki - pierwszy tydzień ale poza tym potem rewela. Polecam na silna nerwicę z drętwieniami, drżeniami, kołataniem i atakami paniki. jak zaczęlam brac pojawił sie tylko raz na początku, potem spoko luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRIXY
Wszelkie uspokajacze typu Afobam, cloranxen, lexotan to nie dla mnie - mogłabym po nich 24h na dobe spać i w ogóle nie rozwiązuja moich problemów. Mam całe opakowanie afobamu w domu które leży nietkniete bo ja tego brac nie będę. Spanie nie załatwi problemów tylko je przeciągnie w czasie jak sie nie zmieni podejścia, toku myślenia i sposobu działania ze soba to takie leki nic nie załatwia tlko przytłumia lęki ale ich nie usuną, jak dla mnie za mocne bo zwalają mnie z nóg ale nie wykluczam że komus pomogą. :) tak to wyglada u mnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo szeptolesia :)) Podswiadomosc nie miewa zastrzeżen logicznych Podswiadomosc jest nieskonczenie madra i zna odpowiedz na każde pytanie. Nigdy jednak nie miewa zastrzeżen natury logicznej i nie wdaje sie z toba w dyskusje. Nie zaoponuje: \"Prosze mi nie wmawiac takich wyobrażen!\" Jesli wiec oddajesz sie myslom w rodzaju: \"Tego nie potrafie!\", \"Na to jestem za stara!\", \"Takim zobowiazaniom nie podołam!\", \"Urodziłam sie pod zła gwiazda!\", \"Nie mam odpowiednich dojsc!\" i tak dalej, karmisz podswiadomosc negatywnymi myslami. Takim sposobem myslenia sama stawiasz szczesciu przeszkody nie do przebycia i sama wprowadzasz we własne życie ograniczenia i rozczarowania. Kiedy twoja swiadomosc zacznie pietrzyc przed toba nieprzekraczalne rzekomo bariery, sama siebie pozbawisz pomocy, jaką dałaby ci przenikliwa i madra podswiadomosc. W rzeczywistosci bowiem taka postawa oznacza, iż uważasz swój subiektywny umysł za niezdolny do znalezienia wyjscia z sytuacji. To zas powoduje pomyłki umysłu i emocjonalne kompleksy, które z kolei wywołac moga choroby i skłonnosci nerwicowe. A zatem, by przezwycieżyc w sobie czarnowidztwo i urzeczywistnic pragnienia, powtarzaj kilka razy dziennie z całym przekonaniem: „Nieskonczona madrosc, która zbudziła w moim sercu to pragnienie, kieruje mną przez cały czas i wskaże mi najlepsza droge do spełnienia moich życzen. Wiem, że ta głebsza wiedza mojej podswiadomosci przebije sie i urzeczywistni wszystkie moje uczucia, mysli i wyobrażenia. We mnie i wokół mnie panuje harmonia, równowaga i spokój ducha.” Kiedy powiesz: \"Nie ma wyjscia, jestem zgubionya; nie znajduje rozwiazania, zostałam na lodzie!\", nie spodziewaj sie pomocy podswiadomosci ani jej pozytywnej reakcji. Jesli chcesz wykorzystac jej ogromna moc do własnych celów, musisz odpowiednio do niej przemówic. Przecież i tak pracuje dla ciebie. Nawet teraz kontroluje twój oddech i bicie serca. To ona leczy każdą ranę i kieruje energią życiową, to ona stara sie chronic cie w każdej chwili. Twoja podswiadomosc ma co prawda własną wolę, jednak posłusznie kieruje sie twoimi myslami i wyobrażeniami. Choc podswiadomosc reaguje niezwłocznie na twoje wysiłki, by znalezc odpowiednie rozwiazanie, to jednoczesnie oczekuje od swiadomosci własciwej oceny sytuacji i własciwej decyzji. Musisz pamietac, że prawdziwy odzew wychodzi od podswiadomosci. Kiedy jednak powiesz sobie: \"Jestem w sytuacji bez wyjscia, głowa mi już wysiada; dlaczego podswiadomosc nie podsunie mi rozwiazania?\", uniemożliwiasz podswiadomosci działanie. Zaczynasz gonic w piętkę. Uspokój zatem rozbiegane desperacko mysli, odpreż sie i z ufnoscia powiedz: „Moja podswiadomosc zna rozwiazanie. Zaraz zareaguje na moje wezwanie. Z całego serca dziekuje za to, że jej bezgraniczna madrosc poddaje mi najlepsze rozwiazanie. Moje niewzruszone przekonanie wyzwala nieskonczenie skuteczną moc mojej podswiadomosci. Cieszę się i dziekuję !\" (Joseph Murphy \"Potęga podświadomości\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeplotesja jak mam zmienic myslenie juz sie wczoraj nastawiłam ze bede inaczej myślec a tu po godzinie jak wstałam znów prawa strona mi dretwieje cały policzek oko ramie raka bok noga no po prostu ta strona jakby nie moja co mam myslec powiedz mi ........juz zaczynam sie nakrecac w zoładku mnie sciska piecze wszystko wraca mi sie na nowo a już było tak dobrze prosze powiedzcie czy któras z was miała takie drętwienia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
Bianka to tak jest, nie wystarczy ze o tym pomyslisz i sie stanie takich cudów nie ma trzeba pare ładnych dni ze soba walczyc az sie uda a jak nie to kolejne kilka dni. nic nie działa od razu to nie lek na biegunke. Tu potrzeba czasu, jak sie będzie sz poddawać po kazdym ataku to nigdy nie zrobisz kroku do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
całe ostatnie 2 tygodnie były dla mnie pasmem bólu i łopotań serca zanim mi lek zadziałał i moje nastawienie. Miałam takie problemuy z plecami że nie mogłam ani siedziec ani leżeć a jak zmieniałam pozycje to z bólem i to było napiecie nerwowe, po masażu, bańkach itp. odpuściło ale wczoraj wieczorem znowu chciało zacząć juz mnie rwało w barku ale to zignorowałam sie mocniej przykryłam i poszłam spać i rano wstałam cała, bez skurczów. To potrzeba czasu ja tez ryczałam bo nie miałam juz sił czułam się jakby ktoś siedział mi na barkach ktoś bardzo ciężki. plecy bolały aż mnie na wymioty zanosiło ale cały czas miałam iskierke nadziei i wiarę że to przejdzie, to tylko nerwy i się skonczy, poddawałam sie, ryczałam a potem znierałam sie do kupy i tłumaczyłam sobie od nowa i pomogło. Uwierz, samozaparcie pomaga ale na to trzeba czasu, czasami nawrt długo trzeba czekac ale efekt jak nie masz dolegliwosci jest cudowny, masz wtedy taki power do dalszego działania ze warto poczekac i odcierpieć swoje - no którędyś te nerwy musza wyjść jak juz wlazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixy
mi jakiś czas temu drętwiała głowa i sie trzęsła w środku - cholernie głupie i wkurzajace uczucie ale przeszło, kiedys drętwiały mi ręce ale po Seroxacie i tez po serii laserów na kręgosłup przestały. Moze masz skolioze kręgosłupa jakąś starą i stąd też się biora drętwienia tzw. parestezje. ja am właśnie skolioze jak litera s miedzy łopatkami - strasznie głupie miejsce jak zacznie boleć to można oszaleć i przypiąć ten bół w panice do serca, żołądka itp... a to tylko plecy. Bianka BEZ ZBĘDNEJ paniki - to jedyny sposób. Zbadaj se plecy i jakis lek na ukojenie nerwicy by sie przyda bo nie wiem czy bierzesz, umiesz pływać idz na basen to wspaniale rozlużni mięśnie, ja nie umiem więc dupa blada. Nie zadręczaj sie stale, bo mam wrażenie że jak rano wstajesz to Ty juz czekasz kiedy sie zacznie ...... TAK NIE MOŻNA !!! tak nigdy nie będzie lepiej. Jak Cię zaczyna brać to na przekór weż się ubierz wyjz z domu i chodz dookoła, ruszaj sie szybciej przejdzie, sama tak robiłam jak mnie brało, albo biegałam, schowanie sie w fotelu i wzdychanie tylko pogłębiało stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×