Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość bo wszystko zwalilo mi sie na
glowe , poprostu przerasta mnie ta cala sytuacja.Niech wypierdala ten stary rok jak najdalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ NOWY ROK. STARE SPRAWY ZOSTAWIAMY W STARYM ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak samopoczucie??? Bal sie udal, ale potem byla katasrofa na sam koniec:( najchetniej uciekalbym na \"koniec swiata\" i zaczela zycie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka , u mnie bylo fajowo, spokojnie ,,, ale dzis za długo spałam i glowa mnie troche muli , pochmurno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka szeptolesia
CO CI NIE PASI !!!! Dlaczego mnie nazywasz wariatka ? Wyzywam cie !!Wariatem jest ten, kto żyje w swoim własnym świecie.Co w tym zlego ze mialam dola .Cos mi sie zdaje ze masz cos problem z wlasnym i orzeszkami w glowie .Mimo to pozdrawiam cie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich byłam kiedyś na forum,2 lata temu...sporo czasu minęło....chciałam stanąć na nogi..udało się...ale teraz powrót ..choroba wróciła z podwójną siłą,zaczyna się od nowa.KURCZE TO JUŻ 5 ROK.Od poniedziałku zaczynam terapię w prywatnym ośrodku medycznym,dzień w dzień przez 3 miesiące po 8h.Od rozmów,po zajęcia różnego rodzju...Chcę na nowo uczestniczyć w waszym forowym życiu i dzielić się powodzeniami,znosić współnie porażki..zawsze do przodu,nigdy wstecz...mam szczerą nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona!!!Zyczę wszystkim zdrowia,bo jest ono najważniejsze!!! Całusy dla wszystkich!!! Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam problem z sercem tzn strasznie mi wali,i ogólnie tak mam że zalewa mnie zimny pot i ciepły na przemian to raczej takie ciarki po karku,ręce mi się trzęsą.może ktoś miał podobnie z was.proszę o pomoc.dziękuję Martusia ps ogólnie tak się trzęsę ,mam wrażenie ,że mogę umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to ja aga-81 , zmienilam swój nick , Nowy Rok czas na zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina47
a gdzie taki jest osrodek, czuję, że dobrze zrobiłby mi pobyt w takim ośrodku, mam silną nerwicę i już nie daję rady proszę powiedz gdzie ten ośrodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis pogrzalo , znowu sie zminielam :) co u was ,? śpicie????? mnie juz glowa nie muli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wstalam bo jak polozylam sie po15 na chwile tak spalam z 3 godziny,ale zjadlam cos i zaraz dalej ide ogladac TV tym razem, chce juz jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja biorę paroksentynę teraz 40mg,depakine chrono 500,cloranxen dorażnie i jakieś nowe na F..ale jeszcze ich nie wykupiłam.Jestem z Bydgoszczy i mi lekarz zaproponował leczenie na oddziale otwartym 8-14 codziennie,u nnas jest taki prywatny ośrodek,tam jest oddział psychiatryczny,Byłam się zaponzać rozejrzeć-naprawdę wysoki poziom kultury,opieki jak na zachodzie.Mam nadzieję,że się uda,że dotrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana przekonań Powszechnie wiadomo, że nasze przekonania mają potężną moc sprawczą, że nasz sposób myślenia określa, kim jesteśmy. Urodzony optymista, patrzący na świat \"przez różowe okulary\", jest radosny, energiczny, przedsiębiorczy, i z całą pewnością inaczej przeżywa swoją codzienność niż ktoś pogrążony w czarnych myślach, zdesperowany, przekonany, że nic mu się nie uda. Nie zapominajmy o samospełniających się przepowiedniach! Jesteśmy tym, czym i jak żyjemy, żyjemy tym, co tworzymy, a nasze myśli kreują rzeczywistość. Niektórzy ludzie dręczą się na przykład nieustannym lękiem przed zachorowaniem, mówią o chorobach, otaczają się chorymi, obserwują z niepokojem własne objawy, nie wychodzą od lekarzy, powtarzają badania... i niezależnie od ich wyników czują się bardzo chorzy. Często zresztą (w końcu!) chorują naprawdę, co tylko potwierdza ich obawy i utrwala taki a nie inny sposób myślenia! Refleksja na temat przekonań jest doskonałym punktem wyjścia do tego, by wydostać się z pęt lęków, wątpliwości i ograniczeń, jakie narzuciliśmy sobie sami lub pozwoliliśmy sobie wpoić, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jest to wspaniała i nigdy niekończąca się droga osobistego rozwoju. (Xanath Lichy \"Widzieć jasno\") Drogie dziewczyny, niech się skończą Wasze smutki, tego Wam życzę na ten Nowy 2009 Rok :)) http://pl.youtube.com/watch?v=6vWLVyB1WsU&fmt=18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
cześć:):) wróciłam z zagranicy:) tam jakoś nie mogłam dostać się na forum, nie wiem dlaczego . Ale tęskniłam:) gdzie jest Zdrówko? nawet za bardzo nic mi nie dolegało, oprócz palpitacji serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ciesze sie ze jakos przetrwałyscie ten Sylwester ja tez jako tako pomimo tego postrzału w kręgosłupie było fajnie myślałam ze tak moze byc zawsze ale niestety przed chwilą byłam wszystko zwymiotowac bo juz nie mogłam wytrzymac tak mi było niedobrze ......mój zoładek pełen jest kwasu jakbym sie octu napiła ale cóz musze to cierpliwie znosic juz 4 miesiąc mnie tak muli maz twierdzi ze to tylko nerwica więc niech tak bedzie zobacze ile to jeszcze wszysko wytrzymam za 7 dni szczegółowe badania .....dziewczyny pomózcie mi to przetrwac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-s
bianka z nami dasz rade na 100% 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje że to od nerwicy tak ci żoładek nawala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A u mnie prószy snieg:) a tak poza tym to wolalabym zeby bylo cieplej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus znow sie przeziebilam:( a tak poza tym to ok odpukac narazie nie mam mocnych objawow nerwicowych:) a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez nie ma silnych objawów lękowych , jest okey.. :) mnie boli dziąsło bo 8 mi rośnie i sie rozpycha .. kuruj się bo mróz idzie silny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×