Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

haha Stres stop ja te偶 mam takie sianko;) jak czesz臋 to ju偶 wog贸le;) chyba g艂贸wnie wtedy jak rozczesuj臋. Dzis mia艂am druga sesj臋. Dzisiaj jeszcze i za tydzie艅 s膮 to tzw. wywiady, co pewnie wiecie. Pyta o r贸偶ne rzeczy z r贸偶nych etap贸w 偶ycia;) ze dwa, trzy pytania troszk臋 sprawia艂y mi trudnosc ale minimaln膮;) Psycholo偶ka by艂a bardzo zaskoczona np. kiedy powiedzia艂am ze nigdy naprawd臋 si臋 jeszcze nie upi艂am:)))) i wiecie co zrobi艂am po przyj艣ciu ze szko艂y? zamiast usi膮艣膰 przed komem i czyta膰, ja wyci膮gn臋艂am rower, i pojecha艂am na 2 godzinki do kole偶anki bo zaprosi艂a mnie tydzie艅 temu na kaw臋. Ona ma juz dwoje dzieci, ma艂e szkraby;) powiem wam, ze wychowanie dzieci to ci臋偶ka rzecz dlatego po powrocie czuj臋 jakby pewien luksus, bo widzia艂am 偶e ona ma troch臋 ci臋偶ko. Niby nie czuj臋 jakiego艣 post臋pu i zebym si臋 jako艣 lepiej czu艂a ale to jaki艣 ma艂y kroczek zrobi艂am wychodz膮c na t臋 kaw臋.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a gdzie kupic rubin臋
?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdr贸wko ----brawo
kroczek do kroczka i zobaczysz poprawe .stary nerwus

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a gdzie kupic rubin臋
pytanie do bianka czy chodzi o rubinek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w aptece

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Problemy z sercem dopad艂y go, gdy sadzi艂 drzewka w ogrodzie .Ba艂troczyk poczu艂 si臋 藕le, ale sam dotar艂 do miejscowego szpitala .Stamt膮d przewieziono go na oddzia艂 intensywnej kardiologii, gdzie zaj臋li si臋 nim specjali艣ci.Piotr czuje si臋 dobrze i niebawem opu艣ci szpital .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane moje;) wczoraj dope艂ni艂am s艂uchajcie dzie艂a;) gdy si臋 wyk膮pa艂am, przyszed艂 sms od kole偶anek z zaproszeniem na browarna;) ubra艂am si臋 i posz艂y艣my. Potem u m贸wi艂y艣my si臋 z kolegami, poczeka艂y艣my ze dwie godziny na transport i pojecha艂y艣my w zasadzie kr臋cili艣my si臋 bez celu i popijali艣my ale fajnie by艂o. Do domu, o dziwota wr贸ci艂am o 4-ej rano;))) dzisiaj wsta艂am rano ,nawet nie z kacem i czuj臋 si臋 tak sobie. Przede wszystkim mia艂am wy艂膮czenie 艣wiadomo艣ci co mi zawsze jako艣 humorek m膮ci. Poza tym zaczynam o szko艂e martwi膰 si臋 zupe艂nie bo tyle tego 偶e nie wiem za co si臋 bra膰). U mnie deszczyk leje, u was pewnie te偶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hej zdr贸wko
i tak trzyma膰!!!!!!tylko wychodz do ludzi ,baw sie szalej , ciesz si臋 zyciem , zobacz tylko miala艣 tyle razy zanik swiadomo艣ci i zyjesz , wiec olewaj to jak mozesz , moze poprostu taki twoj urok.Dasz rade i z twoj膮 nerwica i ze szkolom tylko luzik i do przodu .U mnie taz pada deszczyk , ale taki drobniutki , a przydala by sie ulewa bo ziemia suchutka.Pozdrawiam . A teraz do osob co siej膮 zament na tym forum czarni i czerwoni , poprostu najperw puknijcie si臋 w glowe aby wam wskoczy艂o do was dobre zachowanie, jak mozna drwic z wpisow danych osob , oj nie ladnie.Pozdrawiam was stary nerwus, milego i zyczliwego dnia wam zycze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pomara艅czo nie wiem kim jeste艣 ale Twoje s艂owa naprawd臋 tak mnie ruszy艂y, 偶e chyba skopiuj臋 ,wklej臋, wydrukuj臋 i bede nosi膰 prezy sobie:) by艂o tyle os贸b na forum kt贸re na moje wy艂膮czenia 艣wiadomo艣ci reagowa艂y ze to pewnie co艣 gro藕nego i powinnam si臋 przebada膰. Zrobi艂am to i mam nerwic臋. Wi臋c faktycznie chyba taki urok mojej nerwicy akurat. Dzi臋kuj臋 za te s艂owa!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale dziewczyny wam zazdroszcz臋. Bo skoro nikogo nie ma to znaczy 偶e w domu czasu nie trcicie. Ja dzisiaj ca艂y die艅 siedz臋. 殴le si臋 czuj臋. Mam napi臋cie przedmiesi膮czkowe bo i mam zawroty, md艂o艣ci, b贸l piersi, jakas taka s艂aba. Ale opr贸cz tego to cholerne samopoczucie kt贸re nie opuszcza mnie od tygodnia;/. Co艣 jakby ci膮g艂e napi臋cie psychiczne, jakie艣 stany podobne do deja vu . Z tym deja vu niepotrzebnie czyta艂am jeszcze jak podejrzewali u mnie padaczk臋. Teraz gdzie艣 w pod艣wiadomo艣ci mam wywo艂uj臋 chyba objawy podobne. Mia艂am zaproszenie na grilla ale odm贸wi艂am bo my艣la艂am 偶e cos w ko艅cu zrobi臋 do szko艂y ale cienko mi idzie. Powiedzcie mi kochane, jak my艣licie, czy cz艂owiek chory na nerwic臋 mo偶e zwariowa膰? Takie g艂upie my艣li ostatnio mam;)) ale chyba nie bo by艣my sobie w og贸le tego pytania nie zadawa艂y;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdrowko! u mnie leje od 14, siedze dzis caly dzien w domu(bylam tylko z pieskiem) z moim facetem sie pozarlam:/ No i dzis troche duzo zjadlam i teraz od godziny mam jakies l臋ki ze wszystko zwroce bo cos mi zaszkodzilo, a moze to po prostu zwykle przejedzenie. Ja tez nic nie zrobilam do magisterki:(ani na prezentacje na zaliczenie:/ A jak tam kokosanka?Dawno sie nie odzywala tez

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ktos pyta艂 o rubine wiec odpisuje .....w sklepie zielarskim a jesli cie to interesuje to poszukaj w necie o farbowaniu w艂os贸w henn膮 , basma i innymi farbami roslinnymi .....mozna duzo sie dowiedziec ....pozdrawiam ...... o samopoczuciu lepiej nie pisze ale jak tego nie wyrzuce to chyba padne ..........postaram sie sama z tym walczyc .....dzis u nas w kosciele zas艂ab艂a kobieta przyjecha艂o pogotowie i stwierdzilim zawa艂 smier膰 na miejscu od razu podwiezli po kostnice przyjecha艂a policja i takie tam duperele co bardzo niekozystnie odbi艂o sie na mojej psychice .....klate ma mi rozerwa膰 piecze , , 艣ciska reka dretwieje puls zasuwa no i ten cholerny strach ........i jak tu zyc , jak si臋 cieszyc ?????????????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chory na
nerwic臋 nie zwariuje, To de javu - to poczucie utraty realno艣ci i rzeczywisto艣ci -normalka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bianka ty masz
nerwic臋 a nie chore serce,nie umrzesz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
widz臋, 偶e jaka艣 pomara艅czowa czuwa nad nami;) bardzo sie ciesz臋:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko wierze ze to bylo straszne przezycie, kazdy z nas przez pewnien czas czuje sie dziwnie zle i nieswojo jak zobaczy wypadek:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Akceptacja Tylko ofiary pytaj膮 wci膮偶: „dlaczego?!”. Spokoju nale偶y szuka膰 w akceptacji faktu, i偶 w ka偶dym zdarzeniu kryje si臋 „boska doskona艂o艣膰”(lekcja dla nas). C. Tipping

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przebudzenie Przebudzenie jest 艣mierci膮 wiary w niesprawiedliwo艣膰 i tragedi臋 A de Mello

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ryzykowna zmiana Jedyny pow贸d, dla kt贸rego nie mamy tego, czego pragniemy: jest taki 偶e musieliby艣my si臋 zmieni膰, a zmiana jest zbyt wielk膮 niewiadom膮. C. Sisson

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pragnienia Nie potrzebujesz dziewi臋ciu dziesi膮tych rzeczy, za kt贸rymi si臋 uganiasz. Nie obawiaj si臋 nie mie膰 nic. Nie wahaj si臋 by膰 nikim. Szcz臋艣cie nie jest tym, co masz, lecz tym, kim jeste艣. A jeste艣 ju偶 dok艂adnie tym, kim potrzebujesz by膰. Zrozum to! Diogenes

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cud 偶ycia S膮 dwie drogi, aby prze偶y膰 偶ycie. Jedna to 偶y膰 tak, jakby nic nie by艂o cudem. Druga to 偶y膰 tak, jakby cudem by艂o wszystko. Albert Einstein

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szcz臋艣cie Ludzie s膮 szcz臋艣liwi tylko w takim stopniu, w jakim si臋 na to zdecyduj膮. A. Lincoln

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emmo ogromnie dziekuje za super pomysl z tymi ksiazkami chomikuj.pl :) bianko probowalas sciagnac te ksiazki? Jezeli nie naprawd臋 sprobuj, dodaje energii do zycia takie czytanie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam dziewuszki,. Od rana nastr贸j nawet nawet, teraz co艣 chyba mnie 艂apie na nowo. Rodzina zaraz jedzie na grilla. Te偶 mam zaproszenie ale jak zwykle nie id臋. Braciszek to obra偶ony na maxa by艂;) w ko艣ciele te偶 dobrze si臋 czu艂am. R臋ka co艣 mnie boli od wczoraj, w miejscu bicepsa Emma fajne maksymy;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Emma123 Emma123
czytanie ksiazek w tym kierunku nic ci nie da zeby wyjsc z tej choroby tylko wiecej w twoja glowe wkladasz niepotrzebnych bzdetow a przy tym tkwisz w tzw zamknietym kole.No coz to twoj wzbor .Ja tylko radze ,gdyz wspolczuje nerwuskom bo sam choruje na to ho ho ho,ale nauczylem sie z tym zyc .Powodzenia w wyzdrowieniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj zdr贸wko
znowu dac tobie kopniaka na opamietanie i jak ty dziewczyno chcesz wyzdrowiec , jak ciagle odmawiasz i siedzisz tylko w domu i gnijesz.Marsz na grila , nie poddawaj sie nerwicy , kto tobom zadzi ty czy ona .Brat ma racje .opamietaj sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdrowko jedz na tego grilla:) w dodatku jedzonko pewnie dobre bedzie:) a w znajomym towarzystwie zawsze inaczej niz samemu Co do ksiazek to jednemu pomaga drugiemu, nie, kazdego indywidulana sprawa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ju偶 za p贸藕no. Pojechali w艂a艣nie. W艂asnie pr贸buj臋 sobie da膰 kopniaka przecie偶 wiemy nie od dzi艣 偶e nerwicowcy musz膮 si臋 zmuuusza膰 do wyj艣膰 c贸偶, ech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×