Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 zimowiec
zdr贸wko my艣lisz ze cie nie rozumiem? ja pewnie te偶 bym ty艂ka nie podnios艂a. Mam pytanie do Stres stop. Ile masz lat?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdrowko
2latka ma nie widzisz co pisze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zimowiec
ale ja o wiek Stres stop pytam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co艣 czuj臋 偶e b臋d臋 mie膰 niespokojn膮, przer膮ban膮 noc. Rodzice wr贸cili z tego grilla. No i tato sobie popi艂 troch臋. A ja od razu mam serce pelne strachu bo boj臋 si臋 偶e b臋dzie wymiotowa艂 a to jest moja odwieczna fobia. I pewnie albo nie zasn臋 albo r臋c臋 b臋d膮 zatyka膰 uszy. buuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kazdy pretekst dobry
zeby schowa膰 si臋 za nerwic臋:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zokko
bianka, emmma, co wy piszecie? to chore.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do bianka
w jakich proporcjach robilas te 3, zeby wyszedl kasztanowy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zokko
a co to salon fryzjerski?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdrowko oj tam o tate sie nie martw:) rozumiem jakby chodzilo o ciebie ze boisz sie wymiotowac(bo ja tak mam) ale tata sobie z pewnosci膮 poradzi:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ona si臋 martwi o siebie
:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie walcz, zacznij od akceptacji. “Mniejsza o to, czy twoje my艣li i emocje zwi膮zane z dan膮 sytuacj膮 s膮 uzasadnione, czy nie. Wszystko to nie ma znaczenia. Wa偶ne, 偶e stawiasz op贸r temu, co j e s t. Z obecnej chwili robisz sobie wroga. “

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
7 sposob贸w na poprawienie humoru 1. Wybierz si臋 na samotne buszowanie po sklepach. Ogl膮daj tylko te rzeczy, na kt贸re lubisz patrze膰, kup sobie co艣 艂adnego. 2. Id藕 do parku lub lasu, pos艂uchaj 艣piewu ptak贸w, popatrz na przyrod臋. 3. Obejrzyj swoj膮 ulubion膮 komedi臋 romantyczn膮. 4. Pos艂uchaj mi艂ej muzyki. 5. Zr贸b sobie przyjemn膮, pachn膮c膮 k膮piel. 6. Zr贸b porz膮dki w mieszkaniu – wysi艂ek fizyczny odsuwa na bok czarne my艣li. 7. Zjedz czekolad臋 – poprawia nastr贸j.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej. widz臋 偶e kto艣 ma nick niezwykle oryginalny, bo podobny do mojego. nie mylcie mnie;) ja jestem ZDR脫WKO przez 脫 w 艣rodku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wenoka
zdr贸wko spoko, nie pomylimy ci臋;) a swoj膮 drog膮 kto艣 ma bardzo ma艂y zas贸b m贸zgu 偶e nic innego nie wymy艣li艂. haahaaaaaahahahahahahahaahhahaaaaaaaaaaaahhh,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 e艣kaa
:D mozgi to macie naprawde male i glupie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widze, ze ludzka podlosc zaglada na forum. Ale trzeba pomaranczowym wybaczyc, poniewaz to nie jest ich wina. Robia tak jak ich nauczono i nawet nie zdaja sobie z tego sprawy. Nauczyli podswiadomosc podlosci, zakodowali zle wzorce i teraz nawet nie maja nad tym kontroli, a ego to wykorzystuje. Nie zrazam sie komentarzami odnoscie do moich tekstow. Wogole jak mozna krytykowac cos dobrego. Jak mozna szykanowac chec pomocy? I ze ktos odnajduje szczescie i pasje. To tak jakby powiedziec np milosc jest okropna, szczescie jest obrzydliwe. Tak to przedstawia ktos z pomaranczowych. Ale jak juz napisalam, to nie ich wina, ze nie potrafia sie zmienic i przebudzic. A wystarczy tak niewiele na poczatku. Zadaj sobie pytanie? Co osiagasz krytykowaniam dobrego postepowania? Tylko sam siebie pograzasz. Czy ja komus wyrzadzam krzywde nawolujac do akceptacji i rozwijania horyzontow?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz Emma123
Twoj nic Emma123 pasuje do ciebie na stowe !!!ma on swoje znaczenie w stosunku do kobiet, emma do kwadratu. Sama zaprzeszczasz sobie co piszesz , no chyba ze to co piszesz to piszesz o sobie .Ha HA piszesz cytuje ""Zadaj sobie pytanie? Co osiagasz krytykowaniam dobrego postepowania?"albo ze "ze ludzka podlosc zaglada na forum"albo ""Nauczyli podswiadomosc podlosci, zakodowali zle wzorce i teraz nawet nie maja nad tym kontroli, a ego to wykorzystuje"".Szkoda czasu na twoje bzdury ,my艣le ze jeszcze wiecej musisz czytac ksiazek w tym kierunku to dopiero ci臋 ....... dalej dopisz sobie bo kobieto masz fantazje .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz Emma123
ps. acha i jeszcze jedno cytuje twoje slowa "Wogole jak mozna krytykowac cos dobrego. Jak mozna szykanowac chec pomocy?"--------------------kotku kto tu kogo krytykuje , lub szykanuje z tego co widze to tylko ty , ale wiadomo swojej zlej strony czlowiek nie widzi !!!masz okularki rozowe , radze je zmieni膰!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oprocz ludzi z nerwica chorzy psychicznie tez tu zagladaja,a szkoda zalozcie swoje forum sobie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Troche sie zastanawiam czy wogole odpisac pomaranczowej...., bo co ja moge jeszcze dodac? Przeciez samymi frazesami nie zmienie czyjegos myslenia. Ale nie po to pisze. Mnie rowniez daleko do zaakceptowania sytuacji w ktorej sie znalazlam. Boje sie i jestem smutna, ale pragne zmian i wierze ze mi sie uda. Juz jest o niebo lepiej, wiec bede kontynuowac rozpoczeta prace. Dlaczego odmawiac sobie przyjemnosci? Skoro mnie to bardzo interesuje i dziala kojaco a ponadto daje nadzieje, to czegoz wiecej pragnac. Poniewaz bycie pozytywnym nie wystarczy, trzeba pracowac nas soba, rozwijac swoja swiadomosc i inaczej postrzegac nasze dolegliwosci. To trudne, ale osiagalne. Nerwica nie powstaje z dnia na dzien. Potrzeba kilku lub nawet kilkunastu lat aby sie ujawnila, wiec nie wyzdrowieje juz jutro. Na szczescie pozytywna mysl jest o wiele mocniejsza nic negatywna, wiec do wyzdrowienia nie potrzeba az tyle czasu. Natrafilam na niezwyklego lekarza. Jest bardzo stary. Co tylko dodaje mu zaufania i madrosci. Posiada ogromna wiedze, nie tylko medyczna. Zbadal mnie od stop do glow, wykluczyl jakikolwiek problem neurologiczny. I zaskoczyl mnie bardzo mowiac o roli podswiadomosci. Kazal powtarzac 1000 razy dziennie afirmacje. Takze bardzo milo zaskoczyla mnie jego duchowosc. Nie mowil mi nic czego juz bym nie wiedziala, ale samo to ze jego wiedza wykracza znacznie poza typowe leczenie jest ogromnym pocieszeniam, bo jak do tej pory lekarze nic nie robili tylko przepisywali tabletki, bez zbytnich wyjasnien o ich dzialaniu i chucho mowili stres, nerwica........... A ten lekarz wytlumaczyl mi dokladnie w jakim celu przepisuje mi te tabletki, jak one dzialaja i czego moge sie po nich spodziewac, ale zaznaczyl, ze i tak wiekszosc zalezy odemnie. Powiedzial jak mam postepowac i jestem pod jego kontrola.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emmo to bardzo dobrze ze natrafilas na takiego lekarza, czy to w polsce?czy za granica? bo kojarze ze bylas w ameryce jak kiedys do nas pisalas

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie U mnie jest dobrze , czasami dr臋cz膮 mnie czarne my艣li ale radze sobie. Wczoraj do poludnia duchota na dworze to i 藕le sie czulam , zawroty g艂owy i 偶o艂adek mnie pobolewa od soboty . Chyba na tym weselu sie czyms zatrulam czy co ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bellina
Jestem pierwszy raz na forum, chocia偶 znam was troch臋. Dzisiaj ,po dziwnej nocy postanowi艂am napisa膰. Mam objawy nerwicowe dosy膰 d艂ugo. Ale od ostatnich (oko艂o 4,5 dni) jestem w dziwnym napi臋ciu emocjonalnym. To znaczy czuj臋 si臋 taka z 偶adnego powodu zal臋kniona, mam dziwne samopoczucia ,jakby mi si臋 nagle "robi艂y" samopoczucia psychiczne z dawien dawna. Ca艂y czas analizuj臋 psychik臋 i boj臋 si臋 偶e co艣 przy ludziach mi si臋 stanie. Bardzo was prosz臋, odpowiedzcie czy to wam wygl膮da na nerwic臋. Chcia艂abym si臋 przy艂膮czy膰. Specjalnie wczesniej do pracy wsta艂am i postanowi艂am napisa膰. pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do Emmy: Emmo czy mog艂aby艣 co艣 wi臋cej napisa膰 o sobie.Czy tobie uda艂o si臋 wyj艣膰 z nerwicy , jak d艂ugo ci臋 m臋czy.Mo偶e poradzisz jak sobie radzisz z ni膮. Jakie leki bra艂a艣.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmmmmmmmm90
Czy kto艣 z was cierpi na nerwic臋 偶o艂膮dka/jelit?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ca艂y czas dr臋czy mie my艣l 偶e ja nie mam nerwicy tylko objawy odstawienne.Odstawi艂am lexotan 9 m-cy temu.Objawy jakie dopad艂y mnie po odstawieniu lexotanu to nadmierna potliwo艣c, spi臋cie g艂owy ,twarzy, tiki zachowawcze oras stach przebywania w wi臋kszych skupiskach ludzi.Objawy te pojawi艂y mi si臋 zaraz po odstawieniu lexotanu , cz臋艣膰 z nich ust膮pila a cz臋艣膰 jeszcze istnieje Czy to mo偶liwe 偶e to ju偶 jest nerwica a nie pozosta艂o艣ci po objawach odstawiennych.Mo偶e zagl膮da tu jaki艣 lekarz lub psycholog kt贸ry wyja艣ni艂 by mi, rozwia艂 moje my艣li.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bellina
Tak si臋 spieszy艂am 偶eby tutaj zajrze膰 prosto po pracy a tu cisza... szkoda, mam nadziej臋, 偶e ktos pogada bo dalej dziwnie si臋 czuj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bellina pisalas ze czujesz sie tak od 4-5dni, a wczesniej takie l臋ki tez wystepowaly? Na pewno one sa bezusadnione u ciebie? W sumie kazdy l臋k jest uzasadniony, nieraz trzeba tylko glebiej sie zastanowic i przeanalizowac nasze zycie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×