Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Wlasnie skonczylam czytac ksiazke Kelder Peter_ -_ źródło wiecznej młodości.pdf Polecam. Jest to taka ksiazeczka kieszonkowa, ale zawiera w sobie pewien sekret, ktorego tutaj nie zdradze. Ale pomoglo tysiaca ludzi. Od jutra zaczne sie stosowac do uwzglednionych w niej rytualow. E-book znajduje sie w moim chomiku w podfolderze samoleczenie, uzdrawianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny.. mamy w domu remont i przed chwilą moja mama ukucnęła i zaczęła przez minutę zwijać się z bólu. Trzymała się pod sercem. co ja przeżyłam i przeżywam. nie mogę się uspokoić. Moja mama ma dolegliwości związane z menopauzą a dodatkowo prawie wogóle nie odpoczywa, dla nas wszystkich... co jej jest? umieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach jest silniejszy od nas
serce , brak estrogenów i moze byc atak ! albo jajniki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach jest silniejszy od nas
wezwijcie pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
jasne to byly pierwsze bóle wiencowe, nic jej nie przeszlo .jutro niech idzie na echo serca , bo źle sie to skonczy. remont i zła pogoda zrobily swoje ! takich spraw sie nie lekcewazy a szczególnie w wieku twojej mamy . znany satyryk sadził sobie drzewka i go scisnelo zawał na szczescie trafil do szpitala i żyje .chyba nie czytasz co moze przytrafic sie kobiecie jak ma menopauze...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka wyluzuj
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni-s dziekuje nigdy bym sie nie spodziewała ze mam cos z tarczycą gdybym nie zrobiła tych wyników i nie widziała na własne oczy to bym sobie nie dała tego powiedziec ,,,,,,,,ja naprawde ostatnio bardzo zle się czułam i czuje i wiesz ze zawsze na noc brałam ten vitapil i po jakiejs godzinie serce zaczęło mi szarpac ale to tak mocno ze czułam to az w nogach mędczyłam się niekiedy do 4 nad ranem .i powiem jeszcze ze cała jestem opalona a buzie mam bladą to znów chyba ten brak zelaza ja juz teraz nie wiem z czego wali mi to serce czy z braku zelaza , czy z tarczycy , czy z nerwicy ......moze dlatego taaaaak zle reagowałam na wszystkie leki psychotropowe ....boje sie tez tych chormonów jak zaczne po nich tyć ...........nie wiem ale chyba pójde do rodzinnego po skierowanie do endokrynologa tylko ze czas oczekiwania na wizyte bedzie napewno długi ...ale dziękuje wam za wsparcie , za informacje za wszystko .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wam moge powiedzieć co mi dolega bo mąz stale twierdzi ze nic mi nie jest a lekarze sa popierdo.......nawet wyniki go nie przekonują nawet na nie nie spojzał .....Boze jak mnie oczy bolą jakby łez w nich nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hormonach nie będziesz tyć
wręcz przeciwnie, zrzucisz zbędne kg które prawdopodobnie posiadasz ;) jak każdy przy niedoczynności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilof
NIECH EMMA PRZESTANIE PISAĆ PLEASEEEEEEE. oczy puchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hilof
to po co czytasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilof
jak mam nie czytać skoro ona zaczernia całe forum tymi beznadziejnymi bzdurami o snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hilof
nie potrafisz czytać wybiórczo? Czepiasz się, innym może się podoba i co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka Kochana , serce wali ci przede wszystkim z braku żelaza i tarczyca !!! Główne dolegliwości niedoboru żelaza to: postępujące osłabienie łatwe męczenie duszność występująca przy wysiłku nagłe przyśpieszenia pracy serca zaburzenia koncentracji bóle głowy zaburzenia snu biegunki dziwne, spaczone łaknienie na ziemię, farbę (pices), lód (pagophagia) ból języka i jamy ustnej trudności w połykaniu odbijania, wzdęcia bladość powłok skórny, błon śluzowych i spojówek owrzodzenia w kącikach ust przedwczesne wypadanie włosów, które siwieją, są cienkie i łamliwe łamliwa, krucha z poprzecznymi i podłużnymi bruzdami płytka paznokci, często o kształcie łyżeczkowatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka nie przejmuj sie męzem. Mój juz tez narzeka ,że ja nerzekam :D i mówi ,ze mam lek betaloc odstawic bo mi nie jest potrzebny i ,że jestem zdrowa! tylko ,ze on tego nie czuje co ja , walace serce i cisnienie .... nie mozna sie sugerowac tym co mowią nawet najblizsi , fakt czasami mają racje ale nie jezeli ja czuje ,ze cos mi dolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hilof po prostu omijaj posty Emmy jak Ci się nie podobają. Ja słuchajcie noc nawet spałam ale bałam się o mamę. Mieliśmy dwa dni remont w domu. ona nic nie opoczywała. Sprzątała 12 godzin na dobę jedząc nawet niewiele. Ona nigdy o sobie nie myśli ,tylko o kimś. I to stąd. Mało odpoczywa. Ale wołami tej kobiety nie zaciągnie się do lekarza. ona nie lubi mowić o tym co jej dolega (w przeciwieństwie do mnie:)) Ale z optymizmem patrzę w prszyszłość. mam nadzieję ze to przemęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelidek
Zdrówuś pewnie że tak. Ja też mam taką mamę co to myśli o wszystkich a najmniej o sobie i też słabości itp na porządku dziennym. Skąd ja to znam..Ale tak po prostu reaguje organizm na zmęczenie plus ten wasz remont..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agni-s dzięki z tego co piszesz o objawach to połowe mam ale najgorsze te szarpnięcia serca teraz boje sie ze jak to nie z nerwicy to moze mi sie cos stać z sercem ....dzisiaj okropnie mi szarpie wezme juz propranolol bo juz nie daje rady ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka zacznij brac żelazo w tabletkach i zobaczysz ,ze lepiej sie poczujesz i moze kwas foliowy, bo niedobór jego tez powoduje stany lękowe. Byc moze masz malo witamin w organizmie z grupy B .... nie wiem to tylko takie moje domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jeszcze nie bylas
u endokrynologa bianka?na co czekasz? bierz kasę i idz prywatnie, bo na kasę chorych czeka się pól roku! Nie stękaj juz o tym sercu bo to od tarczycy!!!! Do endokrynologa pędz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, przede wszystkim twoje wyniki i tak sa zadowalajace. Jest prawie niemozliwe aby przy tak niskich wahaniach hormonow tarczycy miec jej nasilone objawy, np. kolatania serca. Nie wmawiaj sobie ze to od tarczycy. Moje wyniki kilkadziesiat krotnie przerastaly przy nadczynnosci i niedoczynnosci. Przede wszystkim przy niedoczynnosci organizm dziala w spowolnionym tempie. Kolatania serca nie wystepuja, mozna wrecz zauwazyc ich zwolnione tempo. Masz objawy jak przy nadczynnosci, a nadczynnopsc to nie jest, wiec nerwica. Pisalas przeciez ze bardzo cie bolalo serce, jakby ktos uciskal. Takie cos nie wystepuje w horobach tarczycy tylko w nerwicy. Nie mozemy sie przyczepiac to kazdego wyniku badania odbiegajacego od normy. Samo to juz jest chore. Wiedz, ze masz bardzo male wahania zalaza jak i hormonow tarczycy. Nie jest mozliwe, aby twoje samopoczucie wynikalo z troche niedoczynnej tarczycy. Jak juz pisalam jak mialam kilkadziesiat krotnie wyzsze i nawet to nie bylo katastrofa jak sie wyrazil lekarz. Ludzie maja kilkaset krotnie wyzsze i nic sie prawie nie dzieje, a ty panikujesz i zwalsz wszystko na tarczyce. T W przypadku troche niedoczynnej tarczycy ludzie wrecz maja nadmiar energi i sa nadpobudliwi. Takze nie wymyslaj sobie, ze jestes chora, bo nic ci nie jest. Masz nerwice i zaakceptuj to. Pisze ci tak, poniewaz gdy dowiedzialam sie, ze mam chora tarczyce to poklocilam sie z lekarzem, nawymyslalm mu, ze jak mogl mnie do psychiatry wysylac skoro ja jestem chora. Tarczyce wkoncu ustabilizowalam i moje tzw. dolegliwosci nie ustapily, wrecz przeciwnie, bylo ich coraz wiecej. Przemysl to, a najlepiej zrobisz idac do endkrynologa, ktory rozwieje twoje watpliwosci i wiem, ze potwierdzi moja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emmy
tylko twoje ostatnie zdanie ma sens:O jesteś totalnym laikiem w spr chorób tarczycy, więc zamilcz kobieto lub dokształć się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uwazasz, ze nia mam racji, to napisz prosze co ty wiesz, byc moze jestes lekarzem endokrynologiem, wiec na pewno wiesz lepiej......., wolisz krytykowac niz podzielic sie swoja bezcenna wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emmy
bianka ma się leczyć internetowo?:O To,że Ty w taki sposób odczuwałaś nie/nadczynnośc nie znaczy, że każdy chory w ten sam sposob zareaguje na spadek/wzrost h. Jeśli chcesz się podkształcić to dobry jest portal gazeta i forum choroby tarczycy lub wrzuć choroby tarczycy w google też sporo wyczytasz:) Ludzie, nie piszcie proszę diagnoz na odległość bo możecie komuś zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilof
własnie to jest najgorsze. nie jesteście lekarzami!!!! nie stawiajcie tu diagnoz. Emma please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego pisac komukolwiek......np. tak tak, na pewno jestes bardzo chora, marsz do lekarza zanim bedzie za pozno..., bo ja wlasnie takie komentarze otrzymywalam gdy przechodzialm kryzys nerwicowy. Wymyslaliscie mi rozne choroby, a zadna nie byla prawda. Ja staram sie wytlumaczyc, ze nie ma zadnych powodow do paniki w Bianki przypadku. I prosze nie radz mi aby szukac informacji na google, bo to ponizajace. Czytanie czegokolwiek w internecie jest nieporozumieniem. Ja swoja wiedze posiadam prosto od lekarza endokrynologa, ktory wrecz zostal moim przyjacielem. Malo tego, sama choruje juz 5 lat. I na dzien dzisiejszy tarczyca nie stanowi dla mnie zadnego problemu a to dzieki wspanialemu lekarzowi i nastawienu do tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzio pizio
emma nie mozesz wg. swojej choroby diagnozowc innych ! owszem udzielamu tu porad bo kazdy ma inny poglada i wiedze na to np. co napisala Bianka. slusznie Bianka powinna isc do lekarza , dostala tu taka porade -zreszta ona chyba sama wie ze ma wyniki złe i trzeba sie udac do rodzinnego lekarza z wynikami i on wszystko jej wyjasni. ale są takie osoby co wolą np. sie radzic na forum i leczyc domowymi sposobami lub szukac ukojenia w slowach forumowiczów. mozna tu sie zrelaksowac w przypadku nerwicy ale nnie gdzie trzeba brac leki hormonalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop gdzie sie podziewasz ?? alergia Cie przygniotła na maxa ????????????????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×