Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Wlasnie skonczylam czytac ksiazke Kelder Peter_ -_ 藕r贸d艂o wiecznej m艂odo艣ci.pdf Polecam. Jest to taka ksiazeczka kieszonkowa, ale zawiera w sobie pewien sekret, ktorego tutaj nie zdradze. Ale pomoglo tysiaca ludzi. Od jutra zaczne sie stosowac do uwzglednionych w niej rytualow. E-book znajduje sie w moim chomiku w podfolderze samoleczenie, uzdrawianie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bo偶e dziewczyny.. mamy w domu remont i przed chwil膮 moja mama ukucn臋艂a i zacz臋艂a przez minut臋 zwija膰 si臋 z b贸lu. Trzyma艂a si臋 pod sercem. co ja prze偶y艂am i prze偶ywam. nie mog臋 si臋 uspokoi膰. Moja mama ma dolegliwo艣ci zwi膮zane z menopauz膮 a dodatkowo prawie wog贸le nie odpoczywa, dla nas wszystkich... co jej jest? umieram..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 strach jest silniejszy od nas
serce , brak estrogen贸w i moze byc atak ! albo jajniki ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 strach jest silniejszy od nas
wezwijcie pogotowie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jelka
jasne to byly pierwsze b贸le wiencowe, nic jej nie przeszlo .jutro niech idzie na echo serca , bo 藕le sie to skonczy. remont i z艂a pogoda zrobily swoje ! takich spraw sie nie lekcewazy a szczeg贸lnie w wieku twojej mamy . znany satyryk sadzi艂 sobie drzewka i go scisnelo zawa艂 na szczescie trafil do szpitala i 偶yje .chyba nie czytasz co moze przytrafic sie kobiecie jak ma menopauze...........................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jelka wyluzuj
:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agni-s dziekuje nigdy bym sie nie spodziewa艂a ze mam cos z tarczyc膮 gdybym nie zrobi艂a tych wynik贸w i nie widzia艂a na w艂asne oczy to bym sobie nie da艂a tego powiedziec ,,,,,,,,ja naprawde ostatnio bardzo zle si臋 czu艂am i czuje i wiesz ze zawsze na noc bra艂am ten vitapil i po jakiejs godzinie serce zacz臋艂o mi szarpac ale to tak mocno ze czu艂am to az w nogach m臋dczy艂am si臋 niekiedy do 4 nad ranem .i powiem jeszcze ze ca艂a jestem opalona a buzie mam blad膮 to zn贸w chyba ten brak zelaza ja juz teraz nie wiem z czego wali mi to serce czy z braku zelaza , czy z tarczycy , czy z nerwicy ......moze dlatego taaaaak zle reagowa艂am na wszystkie leki psychotropowe ....boje sie tez tych chormon贸w jak zaczne po nich ty膰 ...........nie wiem ale chyba p贸jde do rodzinnego po skierowanie do endokrynologa tylko ze czas oczekiwania na wizyte bedzie napewno d艂ugi ...ale dzi臋kuje wam za wsparcie , za informacje za wszystko .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przynajmniej wam moge powiedzie膰 co mi dolega bo m膮z stale twierdzi ze nic mi nie jest a lekarze sa popierdo.......nawet wyniki go nie przekonuj膮 nawet na nie nie spojza艂 .....Boze jak mnie oczy bol膮 jakby 艂ez w nich nie by艂o ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 po hormonach nie b臋dziesz ty膰
wr臋cz przeciwnie, zrzucisz zb臋dne kg kt贸re prawdopodobnie posiadasz ;) jak ka偶dy przy niedoczynno艣ci:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hilof
NIECH EMMA PRZESTANIE PISA膯 PLEASEEEEEEE. oczy puchn膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Hilof
to po co czytasz?:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hilof
jak mam nie czyta膰 skoro ona zaczernia ca艂e forum tymi beznadziejnymi bzdurami o snach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do Hilof
nie potrafisz czyta膰 wybi贸rczo? Czepiasz si臋, innym mo偶e si臋 podoba i co?:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka Kochana , serce wali ci przede wszystkim z braku 偶elaza i tarczyca !!! G艂贸wne dolegliwo艣ci niedoboru 偶elaza to: post臋puj膮ce os艂abienie 艂atwe m臋czenie duszno艣膰 wyst臋puj膮ca przy wysi艂ku nag艂e przy艣pieszenia pracy serca zaburzenia koncentracji b贸le g艂owy zaburzenia snu biegunki dziwne, spaczone 艂aknienie na ziemi臋, farb臋 (pices), l贸d (pagophagia) b贸l j臋zyka i jamy ustnej trudno艣ci w po艂ykaniu odbijania, wzd臋cia blado艣膰 pow艂ok sk贸rny, b艂on 艣luzowych i spoj贸wek owrzodzenia w k膮cikach ust przedwczesne wypadanie w艂os贸w, kt贸re siwiej膮, s膮 cienkie i 艂amliwe 艂amliwa, krucha z poprzecznymi i pod艂u偶nymi bruzdami p艂ytka paznokci, cz臋sto o kszta艂cie 艂y偶eczkowatym

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka nie przejmuj sie m臋zem. M贸j juz tez narzeka ,偶e ja nerzekam :D i m贸wi ,ze mam lek betaloc odstawic bo mi nie jest potrzebny i ,偶e jestem zdrowa! tylko ,ze on tego nie czuje co ja , walace serce i cisnienie .... nie mozna sie sugerowac tym co mowi膮 nawet najblizsi , fakt czasami maj膮 racje ale nie jezeli ja czuje ,ze cos mi dolega!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hilof po prostu omijaj posty Emmy jak Ci si臋 nie podobaj膮. Ja s艂uchajcie noc nawet spa艂am ale ba艂am si臋 o mam臋. Mieli艣my dwa dni remont w domu. ona nic nie opoczywa艂a. Sprz膮ta艂a 12 godzin na dob臋 jedz膮c nawet niewiele. Ona nigdy o sobie nie my艣li ,tylko o kim艣. I to st膮d. Ma艂o odpoczywa. Ale wo艂ami tej kobiety nie zaci膮gnie si臋 do lekarza. ona nie lubi mowi膰 o tym co jej dolega (w przeciwie艅stwie do mnie:)) Ale z optymizmem patrz臋 w prszysz艂o艣膰. mam nadziej臋 ze to przem臋czenie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jelidek
Zdr贸wu艣 pewnie 偶e tak. Ja te偶 mam tak膮 mam臋 co to my艣li o wszystkich a najmniej o sobie i te偶 s艂abo艣ci itp na porz膮dku dziennym. Sk膮d ja to znam..Ale tak po prostu reaguje organizm na zm臋czenie plus ten wasz remont..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agni-s dzi臋ki z tego co piszesz o objawach to po艂owe mam ale najgorsze te szarpni臋cia serca teraz boje sie ze jak to nie z nerwicy to moze mi sie cos sta膰 z sercem ....dzisiaj okropnie mi szarpie wezme juz propranolol bo juz nie daje rady ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka zacznij brac 偶elazo w tabletkach i zobaczysz ,ze lepiej sie poczujesz i moze kwas foliowy, bo niedob贸r jego tez powoduje stany l臋kowe. Byc moze masz malo witamin w organizmie z grupy B .... nie wiem to tylko takie moje domys艂y :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to ty jeszcze nie bylas
u endokrynologa bianka?na co czekasz? bierz kas臋 i idz prywatnie, bo na kas臋 chorych czeka si臋 p贸l roku! Nie st臋kaj juz o tym sercu bo to od tarczycy!!!! Do endokrynologa p臋dz!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka, przede wszystkim twoje wyniki i tak sa zadowalajace. Jest prawie niemozliwe aby przy tak niskich wahaniach hormonow tarczycy miec jej nasilone objawy, np. kolatania serca. Nie wmawiaj sobie ze to od tarczycy. Moje wyniki kilkadziesiat krotnie przerastaly przy nadczynnosci i niedoczynnosci. Przede wszystkim przy niedoczynnosci organizm dziala w spowolnionym tempie. Kolatania serca nie wystepuja, mozna wrecz zauwazyc ich zwolnione tempo. Masz objawy jak przy nadczynnosci, a nadczynnopsc to nie jest, wiec nerwica. Pisalas przeciez ze bardzo cie bolalo serce, jakby ktos uciskal. Takie cos nie wystepuje w horobach tarczycy tylko w nerwicy. Nie mozemy sie przyczepiac to kazdego wyniku badania odbiegajacego od normy. Samo to juz jest chore. Wiedz, ze masz bardzo male wahania zalaza jak i hormonow tarczycy. Nie jest mozliwe, aby twoje samopoczucie wynikalo z troche niedoczynnej tarczycy. Jak juz pisalam jak mialam kilkadziesiat krotnie wyzsze i nawet to nie bylo katastrofa jak sie wyrazil lekarz. Ludzie maja kilkaset krotnie wyzsze i nic sie prawie nie dzieje, a ty panikujesz i zwalsz wszystko na tarczyce. T W przypadku troche niedoczynnej tarczycy ludzie wrecz maja nadmiar energi i sa nadpobudliwi. Takze nie wymyslaj sobie, ze jestes chora, bo nic ci nie jest. Masz nerwice i zaakceptuj to. Pisze ci tak, poniewaz gdy dowiedzialam sie, ze mam chora tarczyce to poklocilam sie z lekarzem, nawymyslalm mu, ze jak mogl mnie do psychiatry wysylac skoro ja jestem chora. Tarczyce wkoncu ustabilizowalam i moje tzw. dolegliwosci nie ustapily, wrecz przeciwnie, bylo ich coraz wiecej. Przemysl to, a najlepiej zrobisz idac do endkrynologa, ktory rozwieje twoje watpliwosci i wiem, ze potwierdzi moja opinie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do emmy
tylko twoje ostatnie zdanie ma sens:O jeste艣 totalnym laikiem w spr chor贸b tarczycy, wi臋c zamilcz kobieto lub dokszta艂膰 si臋!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Skoro uwazasz, ze nia mam racji, to napisz prosze co ty wiesz, byc moze jestes lekarzem endokrynologiem, wiec na pewno wiesz lepiej......., wolisz krytykowac niz podzielic sie swoja bezcenna wiedza?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do emmy
bianka ma si臋 leczy膰 internetowo?:O To,偶e Ty w taki spos贸b odczuwa艂a艣 nie/nadczynno艣c nie znaczy, 偶e ka偶dy chory w ten sam sposob zareaguje na spadek/wzrost h. Je艣li chcesz si臋 podkszta艂ci膰 to dobry jest portal gazeta i forum choroby tarczycy lub wrzu膰 choroby tarczycy w google te偶 sporo wyczytasz:) Ludzie, nie piszcie prosz臋 diagnoz na odleg艂o艣膰 bo mo偶ecie komu艣 zaszkodzi膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hilof
w艂asnie to jest najgorsze. nie jeste艣cie lekarzami!!!! nie stawiajcie tu diagnoz. Emma please

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego pisac komukolwiek......np. tak tak, na pewno jestes bardzo chora, marsz do lekarza zanim bedzie za pozno..., bo ja wlasnie takie komentarze otrzymywalam gdy przechodzialm kryzys nerwicowy. Wymyslaliscie mi rozne choroby, a zadna nie byla prawda. Ja staram sie wytlumaczyc, ze nie ma zadnych powodow do paniki w Bianki przypadku. I prosze nie radz mi aby szukac informacji na google, bo to ponizajace. Czytanie czegokolwiek w internecie jest nieporozumieniem. Ja swoja wiedze posiadam prosto od lekarza endokrynologa, ktory wrecz zostal moim przyjacielem. Malo tego, sama choruje juz 5 lat. I na dzien dzisiejszy tarczyca nie stanowi dla mnie zadnego problemu a to dzieki wspanialemu lekarzowi i nastawienu do tej choroby.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dyzio pizio
emma nie mozesz wg. swojej choroby diagnozowc innych ! owszem udzielamu tu porad bo kazdy ma inny poglada i wiedze na to np. co napisala Bianka. slusznie Bianka powinna isc do lekarza , dostala tu taka porade -zreszta ona chyba sama wie ze ma wyniki z艂e i trzeba sie udac do rodzinnego lekarza z wynikami i on wszystko jej wyjasni. ale s膮 takie osoby co wol膮 np. sie radzic na forum i leczyc domowymi sposobami lub szukac ukojenia w slowach forumowicz贸w. mozna tu sie zrelaksowac w przypadku nerwicy ale nnie gdzie trzeba brac leki hormonalne ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
stres-stop gdzie sie podziewasz ?? alergia Cie przygniot艂a na maxa ????????????????? 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×