Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Bylam dzisiaj na duzych zakupach. Ogolnie nie lubie robic zakupow, ale czasami mnie najdzie i to nieplanowane. Tak jak dzisiaj. Jestem zadowolona z moich wyborow. Potem pokaze sie mezowi. Kupilam jedna taka rzecz co nosi moj maz, tylko damski odpowiednik. Bedzie smiesznie jak razem sobie to zalozymy. A wy co dzisiaj robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze Emmo ze bylas na zakupach, ja wczoraj siedzialam caly dzien w domu, jedynie na wieczor sobie wyszlam, bo musze uczyc sie do egzaminow. Jesli chodzi o pogode[to tlumaczac to co napisala zdrowko to zapewne miala na mysli to ze jak mocno pada to nikt nie lubi miec przemoczonych butow, mokrych nogawek albo trzymac parasol(co nie zawsze sie da bo sa takie wichury)i trzymać torby z zakupami] :) umnie wlasnie tak jest od kilku dni wichury i deszcze:/ wiec fakt tych rzeczy jesli wyjde na dwor (napisanych powyzej) mnie bardzo wkurza:) a z tym wiekiem to ktos sie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) u mnie leje bardzo dzisiaj;) widzę że swoją wypowiedzią wywołałam nieporozumienie;) chodziło mi o to że było bardzo wczesnie rano i gdyby nie to że musiałam pojechać do szkoły to nic by mnie na taką pogodę nie wypędziło na dwór. Wolałabym sobie zrobić kawkę i ewentualnie taką ulewę oglądać z okna;) nie chodziło mi o to że jestem zdołowana i wyjście z domu graniczy z rozpaczą;) miałam dzisiaj iść na imprezę i co/? Odwołałam/ jakoś żal mi nie jest;) kochani, powiedzcie czy na psychoterapii może być tak, że na przykład pacjent w pewnym momencie zaczyna płakać ? bo wczoraj siedząc i mówiąc psycholożce o sobie nagle wydało mi się że głos się łamie ale opanowałam się;) myślę, ze to ma ruszyć człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to calkiem normalne! mi tez sie chcialoo nieraz plakac, kumpela tez plakała i nawet psycholog szybko dala jej chusteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dokładnie tak, że łamał mi się głos, jakbym miała płakać... I zupełnie nie wiem, czmeu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka 99
hej!! Pamiętacie mnie jeszcze? Ktoś ukradł mi nick dlatego wstawiłam dwie dziewiątki!! Daawno mnie nie było a wróciłam bo....nerwica wróciła również!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Oliwinka pewno że pamiętamy .witaj znowu:) co się dzieje u Ciebie? ja słuchajcie zrezygnowałam wczoraj z impry, choć później jakoś żałowałam. Ale u mnie to jest głupie i zamierzam o tym powiedzieć psycholożce że żebym miała pewność że jestem mile widziana na jakiejś imprezie to najlepiej by było jakby ludzie nalegali,prosili żebym przyszła,a tak normalnie nie jest i u mnie i u ludzi. Nie idziesz to nie, widocznie masz powody. Wczoraj za to zgodziłam się pojechać na komunię no i dziś wsrtałam i się szykuję chociaż za grosz mi się nie chce. Ale jak pomyślę że na cały dzień miałabym zostać sama to wolę jechać.wogóle już ze 3 tygodnie nie miałam wyłączeń. Ale co jakieś dwa dni np. po nagłym przebudzeniu w n nocy nawiedza mnie to, po czym od razu zasypiam. Przeniosłam się na tryb nocny chyba;) miłego dnia, zmuszam sie na ten wyjazd ale chyba tak trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o rade moze ktoś ktoś będzie mógł mi cos poradzic córka od 3 nad ranem wymiotuje ma biegunke i temperature 38, 6 .....czym moge zaczamowac odruch wymiotny ??????????boje sie ze się odwodni nawet płynami które jaj podaje wymiotuje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koty za płoty
czesc, bianka zdaje mi sie że córeczka ma grype żoładkową, wywołują ją rotawirusy, ponieważ mojego syna ta choroba bardzo wymęczy,że zawraca mu się w głowie to postanowiłam znalec jakiś lek na to , ale oprócz szczepionki nic nie ma. znalazłam tylko homeopatyczne przeciwwymiotne ok 30zl, ale jeszcze nie zastosowałam ich nigdy i nie wiem czy pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko niech ona duzopije zwyklej wody, tzreba podawac elektrolity zeby sie nie odwodnic: to sie nazywa: gastrolit albo cos podobnego Zdrowko ja własnie nie lubie jak mnie ludzie namawiaaja, moze dlatego ze jestem jak kot lubie chodzic wlasnymi drogami i ze mnie uparciuch:) Ja wczoraj za to wypilam trzy drinki bo akurat była urodzinowa okazja, no i dzis tak sobie sie chyba przez to czuje, ale mysle ze bardziej to przez nerwy, caly czas mam wrazenie ze kreci mi sie w glowie i mi jakos duszno, a pogoda dzis taka sliczna ze nawet troche rano sie opalalam na balkonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje .......miałam walke cały dzień i nie wiem jak będzie w nocy przez dzień temperatura wzrosła do 39,5 i tak sie trzymała nie mogłam niczym zbic podałam czopek Pyralgine i nic nie spadło pózniej Ibuprofen 15 ml i okłady na czoło i uda trochę spadło do 38 przeciwwymiotnie podałam Metoklopramidum i czekam co dalej lezy jak placek nie ma siły podnieśc reki pije ale i się poci a jak za duzo wypije to od razu odruch wymiotny Boze zeby tylko nie skończyło się szpitalem , synek najmłodszy angina ropna antybiotyk a z córka nie wiem co bedzie ...............miałam dzisiaj totalnego doła bo te choroby to naprawdę jedyna rzecz która wiernie nam towarzyszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop u mnie cały dzień leje i ciemno az się chce spać .......teraz pod wieczór troche wyjzało słoneczko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie od wczoraj straszne burze i ulewne deszcze , teraz swieci słonko ale jutro ma byc to samo ... samopoczucie jest okey :) z czego jestem ogromnie szczesliwa :D zobaczymy jutro jak bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko kochana grypa żołądkowa to dolegliwość której sobie życzę najmniej ze wszystkich. Ale o maluszków się nie martw. Szpital na pewno im nie grozi. Mamę mają super wiec minie ;) ja słuchajcie z 1,5 godziny temu wróciłam z komunii. Cieszę się że pojechałam bo było bardzo miło. Pomogłam dużo i też ubawiłam się. Był tam krewny mojego wujostwa , rozwodnik strasznie bogaty, ponoć zawieszał na mnie oko hehehe;) o nerwicy myślałam kilka razy ale to tak przelotnie jednak musimy się zmuszać do pewnych wyjść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co zdrówko
bpgactwo to nie wszystko .A tak o fajnie że wreszcie gdzies poszla , a nie gnila tylko w domu .Dziewczyno do ludzi , do ludzi , a o nerwicy zapomnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie tam po rodzinie zawieszac oko..... dobrze ,ze tylko oko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze zdrowko zrobilas:) Bianko naczytalam sie o grypie zolądkowej od ciebie i przed chwila mialam akcje, ale doszlam do tego ze to przez nerwy i wszystko ok:) życze duzo sił 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja wlasnie wrocilam od lekarza , ale tylko sie do niego zarejestrowalam na 17, niech to szlak trafi :( myślałam,ze na 12 bosh poczekalabym....ledwo tam dotarłam znerwicowana , męczylam sie strasznie :( co za dzien badziewny , w glowie sie kotłowalo od nędznych myśli !!!!! no mam takie dni i rady na nich nie ma , choć jest lepiej ale wciaż padziewnie !!!! i kolejna porcja nerwa do 17 boshe,tylko po recepte ale jednak syndrom bialego fartucha mam ,że hejjjj !!!!! dodatkowo pms ,, ciężko mi bylo na ,maxa caly czas sie dusilam , kaszel na tle nerwowym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuski mamy urodzinki
200 stronka .No to na zdrowko oby nerwica odpłzneła od nas na zawsze .Podpisujemy sie . Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwuski mamy urodzinki
200 strona .no to wypijmy, na zdrówko ,oby ta nerwica na zawsze od nas sie wyniosła.Prosze o podpis Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agni to az tak cie wzielo tylko z powodu tego ze idzesz po recepte?:( na pewno bedzie ok, nic Ci sie nie stanie ❤️ ja caly czas od rana mecze sie nad pisaniem pracy, ale jak za to czas szybko zlecial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też Stres stop mam wrażenie ze dobrze zrobiłam;) pamiętacie jak wspominałam niespełna dwa dni temu że wyłączenia świadomości nie miałam jakies 2,5 tygodnia. Najwyżej tak jakby w nocy. No i pocichutku miałam nadzieję że opuszcza mnie to. Aż do dzisiaj kiedy przy zamiataniu to się stało. Dodatkowo przy ocknięciu już zupełnym obaczyłam że siedzę przy komputerze włączonym co przed atakiem moim wcale robić nie zamierzałam. Śmieszne takie. Cały czas boję się że jednak za tym stoją choroby fizyczne. Ale sama psychiatra powiedziała że chociaż nie spotkała się z takim czymś jak u mnie to spotykała różne dziwności w nerwicy i dla niej to ma podłoze psychogenne. Zresztą powiedziała ze neurolog u której byłam to taka z wyższej pólki więc jakbym faktycznie była chora to ona by to zdiagnozowała. Ale to jest denerwujące, przeszkadza. Nie znoszę tego.. mam zamiar od tego zacząć moją kolejną sesję psychoterapeutyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelidek
Zdrówko nerwica ,TO JEST NERWICA! wątpliwości nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Pogoda dzis przepiekna. I ja czuje sie wspaniale, oprocz bolu gardła !pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelidku no właśnie, nerwica.. jakoś tu smutno strasznie. mało aktywności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie cooo zamiast się
rozerwac , uczcić tą naszą stronke to wy znowu smutasicie się!!!!!!!!!!!Też mam nerwice , ale biore to wszystko na luzie i też chce żebyscie też tak tą chorobe odbieraly , ale do was luzik nie dociera , no trudno , każdy jest kowalem samego siebie .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje stres-stop
to co piszesz """" ja tez czuje sie ok, moze dlatego ze mam duzo na glowie i nie mam czasu na nerwice """ luzik i do przodu !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×