Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Go艣膰 agni-s zycze zdrowka
jakas paskudna grypka panuje , moja cal膮 rodzinke co 4 dni kogos lapie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie stres-stop dzieki za pami臋膰 u mnie z c贸rka juz ok .....najgorzej z tym ma艂ym od 3 tygodni ma zawalone gard艂o ma艂o tego ma astme oskrzelowa tak niby twiedzi lekarz ale na rzadne badania go nie skierowa艂 sugeruje sie tym ze g艂osno oddycha i ci膮gle jset chory .Skonczy艂 juz 2 antybiotyk i nic 3 lata temu mia艂 usuwany 3 migda艂 a te dwa boczne mia艂 przycinane ale one zn贸w sa takie wielkie i ciagle zapaline ja juz nie wiem co robic podaje mu wziwene leki i antybiotyk dzisiaj sie konczy mia艂 sumamed nie wiem czy i艣c zn贸w do lekarza albo samemu cos spr贸bowac ale nie wiem co ........te leczenie jest bez efektu juz mu przygotowa艂am inhalator z Pulmicortem i dalej nie wiem co nos zawalony gard艂o tez a os艂uchowo nie ma nic ........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny ja ci膮gle mnie moge zrozumiec dlaczego tak sie m臋cze jak schodze poschodach to ok. ale jak wchodze do g贸ry to serca ma mi wyskoczyc wali tak szybko i do tego te dodatkowe skurcze ,,,,,,zelazo ca艂y czas biore , w艂osy dalej wychodz膮 , arytmia dokucza ......wszystko to jest do dupy .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
PomaRA艃CZKO masz zupe艂n膮 racj臋. im wi臋cej na g艂owie tym nerwica bardziej si臋 kurczy. 艢wi臋ta racja!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka, a moze po prostu nie masz kondycji. Codziennie trzeba sie ruszac, ale dynamicznie, aby sie spocic. Same prowadzenie domu i praca to za malo. Brakuje ci kardio z pewnoscia. I jakikolwiek wysilek powoduje silne bicie serca. Pomysl o tym, bo to bardzoe czeste.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Zdrowko. Jestesmy w tym samym czasie na kafeterii. Ale ja juz uciekam. Mam zajecia w collegu. u mnie jest znacznie wczesniej niz w Polsce. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianko ale nim to zelazo \"wejdzie w krew\" to troche czasu minie wiec spokojnie:) Jejku taki ma艂y dzieciaczek i tak sie meczy:( okropne to:( tyle malych dzieci jest chorych:(ile to wymaga cierpliwosci, poswiecenia i milosci w tych czasach na dzieciaczki:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰. ;) dawno nie pisa艂am... czy kto艣 o co艣 si臋 mnie pyta艂 mo偶e? Bo mi si臋 nie chce tego wszystkiego czyta膰... :D Nie wiem... w sumie ta \"panika\" jakby mi min臋艂a... mo偶e magnez pom贸g艂? Tak czy siak nerwic臋 jednak mam, natr臋ctw na pewno...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
E,mma ja nawet nie wiedzia艂am ze jeste艣 zgranic膮;) tak czytam w艂a艣nie:) ja dzisiaj by艂am w odwiedzinach p贸艂 dnia, czu艂am si臋 ok. Teraz zaczynaj膮 mnie duszno艣ci dr臋czy膰. mam nadziej臋 ze nie takie na p贸艂 nocy jak to zwykle bywa..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeeeeee tam
zdr贸wko wiesz no to narka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emma , stres-stop dziekuje ......ja ciagle co艣 robie , ci膮gle jestem w ruchu ale nie do takiego stopnia by sie spocic .....to jest 艣wieta racja ja mam po prostu kondycj臋 do kitu i sama sie do tego doprowadzi艂am bo jak przyszed艂 jakis wysi艂ek to od razu rezygnowa艂am zeby serce nie zacz臋艂o mi wali膰 no i tak sie sta艂o jak jest .....po za tym dzisiaj strasznie boli mnie lewa r臋ka b贸l promieniuje az do piersi pod pache i rami臋 az do ucha zn贸w my艣li pokopane pchaja mi sie do g艂owy ...........zelazo 艂ykam i my艣l臋 ze si臋 wch艂ania .....zobaczymy po miesi膮cu zrobi臋 badania zacz臋艂am zn贸w bra膰 Sojafen kt贸ry przepisa艂 mi ginekolog moze to wp艂ynie na poziom moich hormon贸w ...........dziekuje i pozdrawiam .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bianko a moze to na zmiane pogody? dzis zimno, ale maja przyjsc upa艂y w weekend! Probowa艂as cwiczen z callaneticsu albo pilates? W sumie calllanetics lepszy bo jest bardziej efektowny. Te cwiczenia by ci sie przyda艂y:) bo daja niezle popalic, a moga je uprawiac osoby z chorym sercem nawet bo nie powoduj膮 wysilku takiego ze to meczy serce tylko s膮 wolne ale mowie efektowne:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 efektywne a nie efektowne
bianka sojafem i inne preparaty z soi sa zabronione przy chorej tarczycy!idzze wreszcie prywatnie do ednokrynologa do cholery馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Bianka nie denerwuj si臋 kochana, to na pewno nic z艂ego. My艣li odrzu膰 na bok ja dzie艅 mam dobry. Wczoraj o dziwo mimo duszno艣ci zasn臋艂am tu偶 po przy艂o偶eniu g艂owy do poduszki. Dzisiaj te偶 je mam. Nie znosz臋 duszno艣ci. Jakbym pi艂k臋 do tenisa po艂kn臋艂a. Dyskomfort straszny;/ jutro znowu sesja. Tygodnie mijaj膮 tak szybko.. a lata nie mamy w og贸le..gdzie pogoda?;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie cholera mnie juz bierze reka sie uspokoi艂a i wiecie co mi jest ci膮g艂e parcie na p臋cherz a jak ide to pare kropelek ale ja juz tak mam jak gdzies p贸jde do ubikacji w toalecie publicznej to zawsze cos 艂apie teraz b臋dzie m臋ka to wstr臋tne uczucie jakbys juz nie mog艂a wytrzymac tak chce sie siku a jak ide to kropelki i konie膰 jaz pare lat tego nie mia艂am ......wzie艂am juz Furaginum i czekam na efekty ........wiem ze maruda ze mnjie ....przepraszam ale mnie juz tez szlag trafia ja ciagle spadam z deszczu pod rynn臋 .......jak nie urok to sraczka ......Jesli chodzi o te preparaty sojowe to ja je juz rok temu zazywa艂am mia艂am je zalecone przez lekarza ginekologa .....a ten wynik kt贸ry mam to wydaje mi sie nie grozny tak jak kiedys pisa艂a mi Emma .Czyta艂am na forum o tarczycy tam to dopiero maja problemy a moje wyniki przy ich to pestka .......ale dzi臋kuje za troske .......teraz musze sie pozby膰 tego cholerstwa z p臋cherza ....moze znacie jakis spos贸b zeby sobie troch臋 ulzy膰 ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fajnie ci powiedzie膰 idz prywatnie do endokrynologa przy miesiecznych dochodach tysi膮c sze艣cset z艂otych i rodzinie z czw贸rk膮 dzieci w tym miesi膮cu m膮z lekarstwa ja antybiotyk ma艂y drugi antybiotyk jak tak dalej pojdzie to na chleb zabraknie .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fajnie ci powiedzie膰 idz prywatnie do endokrynologa przy miesiecznych dochodach tysi膮c sze艣cset z艂otych i rodzinie z czw贸rk膮 dzieci w tym miesi膮cu m膮z lekarstwa ja antybiotyk ma艂y drugi antybiotyk jak tak dalej pojdzie to na chleb zabraknie .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psotka 222
too idz do pracy i nie wymyslaj sobie chor贸b ! nie licz na m臋za bo cie w diably zostawi , a wtedy ani grosza nie bedziesz miala !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale ty jestes durna .......wybacz ale nie bede ci sie t艂umaczyc z tego co robie ....ale bardzo sie mylisz nie estem darmozjadem na kt贸rego m膮z musi charowa膰 gdybys by艂a spostrzegawcza to bys wiedzia艂a czym sie zajmuj臋 ...........a chor贸b sobie nie wymyslam .......i nie jestem bezuzyteczna przy czw贸rce dzieci jest co robic a maj膮c dziecko z astma tez trzeba by膰 zawsze w pogotowiu , po za tym robie wiela rzeczy ma艂o ze domowych to dorabiam tworz膮c dzie艂a plastyczne , recznie malowane i wykonywane .......ja to moge powiedziec ze walcze bo mimo moich dolegliwosci jestem .....a zreszta nie bede ci sie t艂umaczy膰 .........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bianka to prawda.. cz艂owiek przy dw贸jce dzieci ma r臋ce urobione po pachy a co dopiero przy czw贸rce. Ja ci臋 podziwiam kobietko! ja s艂uchajcie w艂a艣nie jak co wiecz贸r zjad艂am big jogurta. Gdyby nie dusznosci czu艂abym si臋 bardzo fajnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zdr贸wko musimy to wytrzyma膰 ......dusznosci to tez cholerstwo ale damy rady ......dobrej nocy ....艣pijcie i snijcie .......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 psota wali kota
bianka ale po co robilas 4 dzieci i teraz narzekasz ????????? robisz dzie艂a ze swojej nerwicy wyssanej z doopy ...co ty pirdolisz jak piszesz ze zyjesz za 1600z艂 no chyba ze maz 1000z艂 a ty 600zl ze swoich dzie艂 . nie no naprawde powinnas sie leczyc na glowe !!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Broken...
Psota wali kota- i to sa wlasnie \"trole internetowe\". Nie pisza na temat tylko glupie komentarze, wywoluja niepotrzebne klotnie aby wzbudzic sensacje. Ale to swiadczy tylko o tym, ze sa to ludzie nudni, ktorzy tak wlasnie odreagowuja swoja \"niewidzialnosc\" wsrod innych, na codzien. I, ze tak sie wtrace: choc by miala Bianka tych dzieci 100, to nie Twoja sprawa. Sa tu ludzie, ktorzy potrafia wspolczuc i wiedza co oznacza choroba-nerwica, i do tych wlasnie osob ona pisze, a nie do zadumanych w sobie du.pkow. Zrob przyjemnosc wszystkim i po prostu: spadaj stad. Bianka, po prostu go ignoruj ;) I przez ten wybuch zlosci nie przywitalam sie, wiec witam. Znalazlam to forum szukajac czegokolwiek na temat nerwicy. Sama nie wiem i nie moge zrozumiec co sie ze mna dzieje. Na poczatku nie dopuszczalam do siebie, ze dlugo tak nie mozna, ze czas sie wziasc za siebie. Jednak teraz wiem, ze dluzej tak nie pociagne. Dzisiaj schowalam do szafki tabletki, kiedy czulam panike, ze nie podolam juz z tym zyciem. Polozylam je tam i uspokoilam sama siebie, ze gdy juz nie dam rady to po prostu je wezme i po sprawie. I wiecie, ze poczulam ulge? Bo one tam sa i zawsze moge po nie siegnac i przestac sie meczyc. Boje sie tylko, ze pewnego dnia nie poczuje tej ulgi.. A od kilku miesiecy te mysli sie nasilaja. Byly chwile, kiedy nawet nie bylam w stanie sobie wyobrazic, ze mogla bym zostawic ludzi, ktorych kocham. A teraz.. staje sie egoistka, ktora pograzona jest tylko we wlasnym bolu. Chwilami nawet powtarzam sobie: a oni widza jak sie meczysz? Czy kiedykolwiek Ci pomogli, zapytali jak sie czujesz?\" Nie moge spac, a rano nie mam najmniejszej ochoty wstawac. Lykam tabletki na uspokojenie garsciami. Wiecznie mokre dlonie, ciagle bole glowy i zoladka, bole miesni (kiedy sie denerwuje, czuje, ze jestem spieta do granic mozliwosci), a do tego nerwobole w klatce piersiowej, czasem wymioty, biegunka. Przez ostatnie 3 miesiace schudlam 8kg (mam 164cm, waze 44kg). Nie moge patrzec w lustro. A juz najgorzej jest jak mam cos zalatwic, jakas wazna sprawe. Koszmar. Ale teraz coraz czesciej czuje strach, ze nie dam rady, ze nie podolam. A chwilami obojetnosc, na wszystko, wowczas leze i wpatruje sie w sufit, sciane i na zimno rozwa偶am (najwazniejsza przeciez) decyzje: zostac? I coraz mniej argumentow odnajduje \"za\". Zawsze bylam emocjonalna osoba, w ciagu 5 minut moglam smiac sie, plakac, zloscic. Ale czuje, ze te emocje ze mnie wyparowuja, staje sie taka mdla postacia, zupelnie bezuzyteczna. Staram sie usmiechac do ludzi ale jest coraz trudniej. Uciekam od nich, nie mam sil udawac, meczy mnie to. Juz nie pamietam, kiedy otworzylam sie przed kims jak tutaj.. ale zdaje sobie sprawe, ze potrzebuje pomocy. Bo sa jeszcze chwile, kiedy chce zyc ale ten ciezar zabija to pragnienie.. \"Wymydlam sie\"po prostu..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mmmmm jakis milioner widze popisa艂 sie brakiem klepek.... bianko a moze zwykly urosept pomoze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
Cze艣膰 dziewczyny, witam bianke stres stop, agni, emme i kokosanke, zdrowko i wszystkich innych kt贸rych nie wymieni艂am. Chodzi mi o bianke , mam sprawdzony sposob na bol p臋cherza, przechodzi w jeden dzie艅. Kup w sklepie zielarskim , bo w aptece to nie wiem czy b臋dzie, bor贸wk臋 brusznice, w garnuszku 0,5l wsyp 1\4 ziela i zagotuj 5min, uwa偶aj bo kipi, i zr贸b sobie nap贸j koloru pitej herbaty, 4 razy dziennie i pij tyle dni, az ci nie przejdzie. Wiem, ze z powodu, ze jestem pomara艅czka nie zwrocisz uwagi na moje porady, ale naprawde zdziwisz sie jak te ziola dzia艂aj膮, poza tym to nie s膮 leki na recepte i nic ci si臋 nie stanie jak spr贸bujesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koty za p艂oty
tam ma byc 1/4 a nie 14

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
koty za p艂oty witaj:)ja pamietam jak pisalas Mnie dzis znow po 6 obudzil koszmarny sen:(a wczoraj bylam ze znajomymi na piwku i nawet bylo super!:) a dzis tak wczesnie pobudka...:/ Zainteresuje sie tym co pisalas Emmo bo teraz znow wiecej wolnego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wiesz co DOpsota wali kota
JESTE艢 ZALOSNA. Pami臋taj, 偶e uprzejmo艣膰 w kontaktach z lud藕mi, kt贸rych w艂a艣nie poznajesz, czy to osobi艣cie, czy w sieci, jest Twoim atutem i pomo偶e Ci wzbudzi膰 sympati臋. Obdarzajmy si臋 wiec nawzajem dobrymi my艣lami i uczuciami, a je艣li w sieci z艂owisz „grub膮 ryb臋” to uprzejmie daj jej pop艂ywa膰. Uprzejmosc jest przede wszystkim szacunkiem do drugiej osoby. Je艣li w艂a艣nie przygotowujesz si臋 do kontaktu z kim艣 innym, kim艣, kogo nigdy nie spotka艂e艣 i na kim chcesz zrobi膰 dobre wra偶enie, a jednocze艣nie nie wzbudzi膰 艣mieszno艣ci pami臋taj! Sam budujesz sw贸j wizerunek. Tylko od Ciebie zale偶y, jak odbierze Ci臋 druga osoba. Nie b膮d藕 zatem sztuczny, nie b膮d藕 „plastikowy”. Unikaj zdrobnie艅 i przesady. Przede wszystkim kieruj si臋 zasad膮: „szanuj臋 Ciebie tak, jak chcia艂bym, aby艣 Ty szanowa艂 mnie”. Pami臋taj o staro偶ytnej maksymie: o gustach si臋 nie dyskutuje! Nie kwestionuj wi臋c czyjego艣 zdania, np. na temat makaronu z serem, nawet je艣li uwa偶asz, 偶e nie ma obrzydliwszego dania. Nawet je艣li Ty nigdy nie za艂o偶y艂by艣 czerwonego do fioletu. Nie masz monopolu na prawd臋. Nie staraj si臋 za wszelk膮 cen臋 udowadnia膰, 偶e to Ty masz racj臋. Czyje艣 racje s膮 r贸wnie wa偶ne jak Twoje! Masz prawo mie膰 swoje zdanie. Nie potakuj uprzejmie, je艣li uwa偶asz, 偶e czyje艣 pogl膮dy s膮 ca艂kowicie r贸偶ne od Twoich. Ale te偶 nie reaguj agresywnie. Pami臋taj ka偶dy ma prawo do w艂asnych przekona艅, nawet je艣li one r贸偶n膮 si臋 lata 艣wietlne od Twoich. Co najwy偶ej mo偶e to by膰 pretekst do ciekawej polemiki. Ka偶dy ma prawo by膰 i wyra偶a膰 si臋 w stosunku do innych, nie rani膮c uczu膰 drugiej osoby. Bez wzgl臋du na ras臋, wyznawan膮 religi臋 lub warto艣ci 偶yciowe, pogl膮dy polityczne, status spo艂eczny czy p艂e膰. Nie u偶ywaj wulgaryzm贸w. J臋zyk kszta艂tuje my艣li, a my艣li kszta艂tuj膮 uczucia. To, jak m贸wisz o innych 艣wiadczy, o tym kim jesteS!!!!!!!!!!!!!! a tak poza nawiasem masz co艣 nie tak z glowom.Rada lecz si臋 dziewczyno lecz , a nie ra艅-bianki -120

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×