Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Bianko dasz rade:) Taki dzień to ogromny stres dla młodych i rodziców, wiec na pewno z takim przeżyciem nie jestes sama:) i mnostwo osob przeżyło takie ważne wydarzenia, wiec na pewno też szybko Ci czas zleci od samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) mam do was pytanie. pamiętacie moje wyłączenia świadomości? od roku czasu brałam na nie jedną tabletkę wieczorem Tegretol P200 . Teraz od pięciu dni ją odstawiam bo wiem że jestem zdrowa i ta tabletka nic mi nie daje. No i biorę od pięciu dni małą połóweczkę wieczorem. Ostatni raz brałam wczoraj wieczorem. i jak myślicie czy mogłabym napić się dzisiaj spokojnie piwko lub dwa ze znajomymi? oczywiscie dziś już nie biorąc nic. nie mam zielonego pojęcia i może wy coś poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) mam do was pytanie. pamiętacie moje wyłączenia świadomości? od roku czasu brałam na nie jedną tabletkę wieczorem Tegretol P200 . Teraz od pięciu dni ją odstawiam bo wiem że jestem zdrowa i ta tabletka nic mi nie daje. No i biorę od pięciu dni małą połóweczkę wieczorem. Ostatni raz brałam wczoraj wieczorem. i jak myślicie czy mogłabym napić się dzisiaj spokojnie piwko lub dwa ze znajomymi? oczywiscie dziś już nie biorąc nic. nie mam zielonego pojęcia i może wy coś poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zdrowko:) Pewnie pytałas sie odnosnie wczorajszego wieczoru.... ale raczej w bardzo małych ilosciach możesz sie napić, najlepiej gora jedno, bo nawet i tak jak dawno nie piłas to mozesz szybko miec faze:) bianko odezwij sie jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie odzywam , było super naprawde super czułam sie idealnie uczesałam wszystkich , wszystko dopiełam na ostatni guzik i wiecie co nawet nie płakałam czego najbardziej sie obawiałam ......w domu błogosławieństwo młodych , spokojnie pózniej kosciół , msza i na koniec organistka pieknie zagrała Ave Marija troche emocje zaczeły pokazywać góre ale dałam rade ........ zadnych zawrotów głowy , zadnych kołatan serca tanczyłam , wszystko co do mnie nalezało wykonałam ......... Było naprawde wspaniałe wesele podziekowanie dla rodziców dostałam wspaniały bukiet kwiatów i pamiatkę , nie da sie wszystkiego opisać ........jestem zadowolona i wszyscy pozostali też ......... Jesli chodzi o po weselu to pierwsze dwa dni odpoczywałam , chodziłam non stop senna wiec pozwoliłam sobie na leniuchowanie ale dzis w nocy znów koszmar arytmia daje mi tak popalic że az mi sie robi słabo , cvzaczyna pojawiać sie znów lęk o własne zycie .............. czuje jak wszedzie wali mi serce i te okropne dodatkowe skurcze dzis od nocy ciagle nie odpuszczaje .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki belargot sama nie moge w to uwierzyc ale jesdnak wytrwałam za to teraz przechodze katusze ...........dziewczyny czy skurcze komorowe sa grozne dla zycia ? czy nadkomorowe ? odebrałam wynik z holtera ......i nie mam pojecia co tu napisali .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie b oj się bianko
po prostu odreagowujesz ślub i wesele :) Nie rozumiem, dlaczego bliscy tak Cię wykorzytsują, że nawet w dniu ślubu własnej córki nie mogłaś spokojnie przeżyc tylko latałaś koło ich fryzur... Nie daj się tak wykorzystywać!!! Dla własnego dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nie bój się .........dziekuje ci za te pare słów które do mnie napisałas , duzo mi to dało naprawde od razu jakos inacze sie poczułam moze dlatego ze nareszcie ktos jakos tak inaczej do mnie napisał , tak ciepło od serca ........pozdrawiam serdecznie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaloch
sluchaj bianko tak jest w nerwicy,kiedy mamy wazne wydarzenie pootrafimy sie spiac i zmobilizowac ze wszystko jest w porzadku,nie czuje sie swoich zlych objawow bo nasza uwaga jest skupiona na tym danym wydarzeniu,zeby wszystko wypadlo jak nalezy,chyba adrenalina nas poprpsotu popycha do boju....a pozniej jak sie wszystko skonczy ,organizm musi odreagowac te "mobilizacje",wszzystko puszcza...i wlasnie takie swojskie objawy sie pojawiaja..teraz mozesz sei albo tym gnebic do bolu i jak zwykle doszukiwac zlego albo sobie powiedziec-acha ..dzieje sei tak dlatego ze napiecie puscilo i "chwile" poczuje sie zle ale pzoniej znow bedzie ok....wszystko zalezy teraz od twojego nastawienia albo sie temu lekowi poddasz i wrocisz do swojej normy albo tupniesz noga i powiesz akisz ! nic mi nie bedzie przeciez potrafie gory przenosic kiedy trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko to wspaniale:)!!!!!! Niestety nie znam sie na tych wynikach:/ Bardzo się cieszę, że bedziesz miała dobre wspomnienia, a teraz pewnie wrociła szara rzeczywistosc dlatego znow gorzej sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszka dwa
to jak to w koncu jest bianka ,ze nie masz pojecia co napisali ,czy napisali ze masz skurcze nadkomorowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5578
Witam was dziewczyny:) długo sie nie oddzywałam,złe samopoczucie..... mam takie pytanie bierze ktos z was SETALOFT,ja od wczoraj mam nowy lek i boje sie skutków ubocznych.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wszyscy podziali ?????????????? Nie ma z kim pogadac , ani kogo sie poradzić , u mnie nawrót nie wiem czy to grypa czy co córka ma zawalone gardło az białe czopy na mogdałkach ja mam tak zawalone że jak połykam to musze sie złapac za uszy tak mnie boli dostałam znów antybiotym bo jest fatalne gardło i do tago zapalenie ucha , zaś najmłodszy syn dostał wczoraj OSPĘ tak ze w domu mam bardzo nastrojowo tak naprawde szpitalnie .......... pozdrowienia dla wszystkich ......odezwijcie sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano, kolejna nerwica do kolekcji się zgłasza i do tego bezrobotna samotna matka na z utrzymaniu zadłużonych rodziców jak nie pęknę z napięcia i niepokoju, to będzie dobrze.. a ponieważ nawrót mam zawsze zapowiedziany na zimę/ jesień.. szykuję się do psychiatry, mam nerwicę lękową jeśli o to chodzi, z depersonalizacją, derealizacją i somatyzacjami... i dystymię tak zwaną chodzę na terapię, szukam pracy, prowadzam moje kochanie do żłobka żeby mieć siłę, i staram się być mamą nienajgorszą studiuję zaocznie z PFRONU, bo mam niepełnosprawność.. poza tym chciałabym wziąć życie za bary.. ale to nie takie proste - zaczyna się od pracy... chodzę więc na rozmowy kwalifikacyjne. jestem z lubilina i chętnie nawiążę kontakt z lublinem (ale nie tylko) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko no to nieciekawie u ciebie, ze az kolejny antybiotyk znow musisz brac:( pamietaj zeby jeszcze cos oslonowego łykać, ja do tej pory biore multilac na noc. Teraz taki przejsciowy okres organizm szoku dostaje dlatego nas chorobska łapią, ale bądź dobrej myśli, że lada dzień Ci przejdzie:) U mnie dzis okropna wichura była, az głowa mnie teraz boli od tego zimnego wiatru:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto miec
Samsung WD8704DJF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta nerwica
nerwice to nie są choroby psychiczne tylko choroby układu nerwowego spowodowane RÓŻNYMI czynnikami, jest to groźna choroba choć nie śmiertelna ani zagrażająca poważnie życiu, wizyta u neurologa powinna ci wyjaśnić, że układ nerwowy to po prostu system co prawda bezpośrednio złączony z mózgiem a więc psychiczne wpływy są możliwe i bardzo często powodują wywołanie choroby to jednak przekonanie w polsce, że nerwice są błahostką jest mylne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak samopoczucie u was? Jak tam u Ciebie bianko z tym chorobskiem? Ja tak od wczoraj mam smutnawy humor, dzisiaj to juz wogole do kitu, bym tylko płakała.... ostatnimi miesiącami nie mam z kim tak szczerze pogadać, wyżalić sie, niby jest taka osoba, ale od pol roku gdy ja i ona znalazlysmy prace to wiadomo nie ma już tyle czasu żeby pogadać o wszystkim, żeby spotkać albo tak ogolnie posiedzieć przed komputerem pogadać na gg, no i tak własnie dzis doszłam do wniosku, że bardzo mi tego brakuje. Nie pisałam wam, ale od miesiąca chodze na siłownie, bardzo mi to pomoglo dostałam takiej pozytywnej energii, jutro chyba znów się wybiorę, tym razem tu koło mnie do pobliskiego klubu, bo wczesniej jezdziłam na drugi koniec miasta i miałam czasem stresa jak ja wytrzymam i czy wytrwam:) ale każdemu polecam ćwiczonka tak dla siebie na poprawe nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj stres-stop mi tez brakuje rozmowy ale takiej naprawde szczerej od serca , mąz sie do takiej nie nadaje a psycholozka ostatnio w piatek była jakas zdenerwowana , wizyta była o wiele krótsza i po wyjsciu czułam po prostu jakis taki niedosyt ,,,,,,,jesli chodzi o te moje przeziebienie to jakos cały tydzin sie oszczedzałam ale wsobote juz nie wytrzymałam i poszłam do ogródka tam czuje sie szczęsliwa ............ mały juz sie lepiej czuje schodza mu juz te krostki po ospie .......... mysle ze w połowie tygodnia posle go ju do szkoły .......ale ja teraz wieczór czuje jakies podenerwowanie ...........taka pustke w sobie chyba pójde spać moze jutro będzie lepszy dzien ....... pozdrawiam milutko i serdecznie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko na wzmocnienie polecam tabletki z czosnkiem ja biore i bralam w tamtym roku i przeziebienie nie brało:) wiec coś tam to daje, dodatkowo łykam witamine c i od czasu do czasu rutinoscorbin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qłazi
trudno mi zrozumiec ,ze psycholog był zły na terapii i skonczyl wczesniej wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam ja wcale nie powiedziałam ze psycholog był zły tylko , ze psycholozka była troche poddenerwowana i spózniona i predzej skonczyła wizyte a to co innego , najwazniejsze sprawy przeanalizowałyśmy ale miałam jeszcze kilka pytań na które nie było juz czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianko wygadaj sie
Kuracje, które oczyszczą twój organizm z toksynJesteś znużona, masz szarą cerę i podkrążone oczy? Pozbądź się toksyn, a odzyskasz wigor oraz ładny wygląd w jeden dzień. W tym, co jesz i pijesz, są nie tylko rozmaite substancje przydatne komórkom ciała, ale i wiele szkodliwych "śmieci". Chociaż organizm stara się je usuwać (np. z potem i moczem), nie zawsze nadąża z robieniem porządków. Nagromadzone toksyny zaburzają zaś pracę różnych narządów, odbijają się na twojej kondycji i wpływają na wygląd - zaczynasz miewać pryszcze, kłopoty żołądkowe czy częściej się przeziębiasz albo łatwo męczysz. To znak, że potrzebujesz kuracji oczyszczającej. Oto trzy propozycje jednodniowych diet usuwających toksyny - wybierz tę, która ci najbardziej odpowiada. Taki dzień "generalnych porządków" dobrze jest powtarzać co miesiąc. 1. Jabłkowo-ryżowa Całodzienna porcja jedzenia to 20 dag ugotowanego ryżu i 5 jabłek, surowych albo pieczonych. Owoców nie obieraj ze skórki, zachowają więcej substancji wspomagających odtruwanie. Ryż i jabłka podziel na 5 porcji - każdy posiłek powinien zawierać oba te składniki. Po śniadaniu i po kolacji wypij szklankę naparu z pokrzywy, posłodzonego łyżeczką miodu. Ponadto w ciągu dnia powinnaś wypić co najmniej 2 litry wody. 2. Warzywna Ugotuj 3 litry zupy z: 6 marchewek, 6 cebul, 50 dag pomidorów, 25 dag zielonego groszku, 2 strąków papryki, selera i małej główki białej kapusty. Zupę dopraw ziołami (nie dodawaj soli, tłuszczu ani śmietany) i podziel na 5 porcji - ostatnią zjedz nie później niż na 2 godziny przed snem. Wypij w ciągu dnia przynajmniej 3 szklanki wody. 3. Surówkowa Podczas czterech posiłków w ciągu dnia możesz zjeść nie więcej niż 1,5 kg warzyw bezskrobiowych (zapomnij więc o ziemniakach, strączkowych, kukurydzy). Nie przyrządzaj surówek na zapas, bo pokrojone warzywa dość szybko tracą różne wartościowe substancje. Do przyprawiania możesz używać soku z cytryny i świeżych ziół; dodatkowo "przysługuje" ci łyżka sosu winegret albo oliwy oraz 4 łyżki jogurtu naturalnego. Przed każdym posiłkiem i godzinę po nim powinnaś wypić szklankę niegazowanej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianko wygadaj sie
lubie cie czytac , znalazlam taki artykul , moze sie przydac .Pozdrawiam cielutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka.....................
pieprz i sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie ma nikogo , co z wami kobietki wszystkie uzdrowione , mam maly problem musze zkims pogadac .Otoz 27 w nocy dostalam okres mialam tak silny bol ze myslalam ze bede dzwonic po karetke pierwszy raz w zyciu tak bardzom mne bolalo na kolanach czolgalam sie zsypialni do kuchni po tabletki wzielam nospe 2 sztuki i ibuprom ale bil byl nie do wytrzymania zasnelam o 6 nad ranem i kolo poludnia znow ten sam bol maz zawiozl mnie do mojego ginekologa ten oczywiscie jeszcze mnie zbadal lzy same lecialy mi z oczu stwierdzil stan zapalny po antybiotykach dal leki , miesiaczka mi sie skonczyla a bol wrocil dzis znow nie boli nie tak bardzo ale mam takie uczucie jakby parcie na pecherz boli mmnie jakby jajniki sama nie wiem co i caly krzyz czuje jakby wszystko mialo mi wyjsc dolem nie wiem co mam dalej robic prosilam lekarza o usg dopochwowe czy tam sie cos zlego nie dzieje ale on stwierdzil ze jest wszystko ok tylk to zapalenie poniewaz cale flora bakteryjna zostala zniszczona przez antybiotyki , moze ktos cos na ten temat moze poradzc ......... a druga sprawa to moja tarczyca wrocila do normy wyniki w porzadku ale chyba leki bede musiala brac na stale .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×