Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość ana72
może powinnam, ale niestety tutaj też porażka.... Raz zdecydowałam się, ale nie spotkałam się ze zrozumieniem, lecz pani psycholog potraktowała mnie bardzo obcesowo...od tej pory nie mam ochoty spotykac się z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ana72 z psychologami tzreba probowac...nie kazdy kazdemu podpasuje, ja np na poczatku chodzilam do takiej pani i ona bardzo duzo gadala za to ja malo mowilam,potem zmienilam(w sumie przez przypadek ale to dluga historia) no i ta pani na odwrot to ja wiecej gadam a ona raczej slucha,ale powiem tylko tyle ze brakuje mi jednak tamtej...a najlepiej to teraz zebym spotkalam taka trzecia ktora by stanowila 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie znowu\"madrzyc\"ale jesli moge wam doradzic to wybierajcie psychologow w miare mlodych do gora40l.dlatego ze ci mlodsi nie sa jeszcze wypaleni zawodowo i naprawde chca pomoc.Niestety dla starszych psychologow praca to rutyna ich to juz nudzi nie wysilaja sie a mlodzi maja pole do popisu no i najnowsze metody pracy.Sa oczywiscie wyjatki ale ja obstawiam na mlodszych:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta pierwsza pani do ktorej chodzilam to akurat byla starsza od tej co teraz:)pierwsza moze po 40,a ta druga chyba troche przed...ale wiadomo roznie ludzie wygladaja:) trzymajcie za mnie kciuki bo za jakies pol godz bede miala starcie z osoba ktorej nigdy nie zaakceptuje bo nie potrafie:(obym tylko umiala poudawac dobra mine do zlej gry PS:a noga nadal uciska:( PS2: bulwersujaca ja chyba juz nigdy nie bede potrafila sie przestawic na twoj drugi nick:((((((((dlaczego zmienilas:((((((((((buuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Witajcie!!! Dziewczyny mam prosbe wpiszcie mnie tez na liste - marysia40 nerwica lekowa narzadowa -hipohondria - wielkopolska z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
zapomnialam lat 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
bulwersujaca - czy mozesz mi powiedziec jakie sa jeszcze objawy zespolu szyjnego? mnie od dwoch dni boli kark , barki, glowa poki co nie boli,ale mam dziwne polzawroty - jak ja to nazywam.Momentami tak jakbym tracila rownowage, w ogole dzisiaj bola mnie miesnie i stawy, zupelnie nie wiem dlaczego . Nie jestem przeziebiona, czy to tez moze byc od nerwicy? Jak myslicie , bo ja juz glupieje nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , ale ktos sobie jajca robi na starym topie , ja napisalam ,ze stary top jest zamkniety i nie piszemy tam nic !! bo ktos nas próbuje wkrecić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia40 objawy mniej wiecej takie jak masz tj.bole karku bol tylu glowy promieniujacy na skronie lub plat czolowy(ja to mam)zawroty mdlosci szum w uszach czasem biegunka wymioty nagle oslabienie tak jakby sie mialo zaraz zemdlec.Jesli kiedys mials jakis uraz dotyczacy kregoslupa lub masz skrzywienie kregoslupa to moze faktycznie tez masz ten cholerny zespol:-oIdz do neurologa i powiedz mu o tym da ci skierowanie na przeswietlenie i rehabilitacje-masaze i cwiczenia.Jak to ci pomoze to bedzie oznaczalo ze cierpisz na to samo co ja.Cos mialam dodac i zapomnialam:(acha!ja mam nawracajace zapalenie stawu barkowego u prawej reki.W okresie ciazy na szczescie jakims cudem przestalo ale wczesniej wylam z bolu dostawalam ketanol w tylek:-o Jestem totalnie ZALAMANA.Nie powiem ze mi sie zyc nie chce bo to bylaby przesada ludzie maja wieksze problemy ale powiem wam ze mam takiego dola jak malo kiedy.Chce mi sie wyc a najgorsze jest to ze juz chyba plakac nie umiem.Nie jest to historia do opowiadania na forum ale mam wszystkiego DOSC:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulwersująca --- znowu masz doła przeciez , pisałas ,ze wszystko fajnie u Ciebie .... Ty moze masz jakies wahania nastrojów !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulwersująca
obiecalas podac namiary, jestem z Twoich okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulwersujaca martwisz sie synkiem??:(pewnie? na pewno sie ulozy, niedlugo przybedzie na wadze i badz dobrej mysli ze wszystkie badania wyjda ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja nie doczytalam , przeciez Ty masz dziecko chore ...rozumiem , ja tez bym sie podłamała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki niestety stare forum nie dzia la tak jak ma bo kiedy 21go chcialam wkleic posta caly czas mi wyskakiwal błąd albo ze złe hasło a teraz patrez i tyle razy skopiowalo moj post ile prob podjęłam zeby go wkleic. Mysle ze chyba jednak jakies przeciazenie jest, moze faktycnie juz za duzo stron posiada to forum, przydało by sie zeby administratoz zgenerowal troch zebysmy znowu mogly wrócic na stare śmieci:)Nie wszystkie dziewczynywiedzą o nowym forum a np tak jak ja zagladam tu oststnio niezbyt czesto, gdyby nie fakt ze akurat natrafiłam danego dnia na post o zmianie forum z zdresem nowej strony to ..........nic nie dzieje sie przypadkowo ale uwazam ze nie mozna robic odzialu na dwa fora bo przeciez od lat byłysmy razem . trzeba zadecydowac na ktorym forum siedzimy i zostawic na jednym znich konkretna wiadomosc dla tych rzadziej uczeszczajacych:)pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bulwersująca caly czas mam cie na uwadze!Musze jednak spotkac sie w pracy z moim psychologiem tylko ona mi moze kogos doradzic..Nie wiem kiedy tam bede do 17list.mam urlop i chcialabym go spedzic w domu z dziecmi.Jak sie czegos dowiem to na pewno dam ci znac. Synek jest najwazniejszym powodem moich zmartwien ale mam tez inne problemy.Za duzo sie zwalilo w tych ostatnich dniach:/ O 13 jade po wyniki i do lekarki z malym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podałam wam gg, chciałam pomóc, nawet choćby pogadać, a dziś od rana jestem atakowana jakimś dochodzeniem przez osobę, która mam wrażenie czuje się zagrożona tym, ze ja chcę pomóc. Bo jak twierdziła, to ona pomaga na tym forum. Konkretnie chodzi o to co mam w ustawieniach gg, mogę mieć nawet wpisane \"blada dupa\", a jeśli podaję gg to podaję i nie musze się tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czuje sie fatalnie:(od 4 rana nie spie, chyba wczorajsza kolacja mi zaszkodzila, bo brzuch boli, mdli mnie ale nie moge nic zwrocic bo normalnie sie odbija:(moze to nerwy bo jak sie obudzilam i poczulam ze cos mi stoi na przelyku to wpadlam w panike ze znow bede chora i spedze znow iles dni w wc:(albo ze to skutek uboczny tabl hormonalnych,sama nie wiem:(tak mi ciezko:(a mialam dzis pojezdzic autkiem po hurtowniach:(ale moze jednak sie skusze.. bo nie jako prowadzaca a pasazer...:( smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Bo ktos kto chce pomóc jest taki knombrny i podejrzany,Basia jest w forum a Kryspin na gg,to budzi podejrzenia:(i jak zaczyam rozmawiac to mnie blokuje,wiec po co ten nr gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Widzisz Ty tylko potrafisz pozdrawiac:(zaden z Ciebie pozytek:( I kto Ciebie atakuje???czy Ty jestes lękowcem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr gg jest dla tych co przede wszystkim potrafią się zachować a nie odrazu bawić w dochodzenia i atakować moją osobę, Jestem na tym forum ponad roku i nie po podałam gg, zeby was oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Skoro czujesz sie atakowana,czego nie robiłem,to mam wrazenie że jestes lękowcem, a nie mozesz wiedziec że nerwica Cie nie dopadnie tak jak to juz było wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wiedziec i wiem:) jestem pewna w 100% a nawet jeśli czymś się zestresuję to potrafie sobie z tym poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Czyli znowu to co napisałas jest nie prawda,bo w zyciu nie ma 100%,a ludzie z nerwica sa wyjatkowo wrazliwi,jakby naznaczeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Jestes tu od ponad roku i jeszcze Cie nie wyczaili,że bawisz sie ludzka krzywda????hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 100% pewności, widocznie u mnie jest, widocznie żyję w tym świecie, w którym można mieć 100% pewności. A w tej chwili nie mam ani ochoty ani czasu na dyskusję z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Aha przechwałki i knabrne zachowanie To Twoja dewiza,nie musisz miec ani ochoty ani czasu,bo i tak z Twoich wypowiedzi wynika że nie traktujesz zycia powaznie tylko sie przechwalasz,wiec nie jestes wogóle wiarygodna a oszołomów na tym poscie nie brakuje jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×