Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość ana72
no cóż....nerwica lękowa dopadła mnie nawet nie wiedziałam kiedy... musiałam iść na zwolnienie...a po za tym stan chronicznego zmęczenia, to mnie po prostu wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ksiuni...........32......nerwica lękowa, hipochondria......Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J naprzykład chętnie pomogę, ja już nie mam tych problemów i nie b ędę mieć:) jeszcze w zeszłym roku pisałam, codziennie i panicznie:) mogę podać gg jakby ktoś chciał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani. dzisiaj od rana dziwnie boli mnie głowa. tak jak tego nie znoszę. po jednej stronie, na górze ,tępo ,pulsujaco jednocześnie. poza tym rumieniec. no i wyłączenia świadomości. ja staram sobie czasem przypominać kojące słowa neurolog ale boję się tego bólu..;( ps. dopisuję się do listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówko - Słońce - wyluzuj się to na bank nerwica....nie myśl o tych dolegliwościach, wyjdź gdzieś przejdź się jak masz dobrą pogodę. Przypomnij sobie jak dobrze się czułaś jak nie miałaś czasu myśleć o nerwicy to jest najlepszy dowód na to że to podświadomość płata Ci te figle ! Trzymaj się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiuni Masz rację. niedługo wychodzę do szkoły, do dzieci. ale dość mam już chyba samotności. skonczyłam praktyki i mam więcej czasu i więcej lęków. i bóli.;( znowu chyba niekorzystne dni nadchodzą dla mnie.. jeszcze wczoraj dowiedziałam się o wypadku śmiertelnym mojego dalekiego kolegi i jakoś lęk mnie ogarnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Basiu, jesli możesz pomóc to ja chętnie...ten stan trzyma mnie już 2 miesiace i nie widzę końca...ale Ty napisałaś, że masz to za sobą...MOżna zatem???? proszę o GG i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie i zdrowko przy okazji tam kiedys dopiszcie:) stres-stop..........24..........nerwica lękowa................kujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
zdrowko podaj swoj wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciemno na dworze , chyba zaraz bedzie nieźle lało ! miałam dzis opopołudniu mały atak lękowy , ale przeszło mi ....olałam go ... :) nie wiem moze to od tej pogody , bo mnie dzis wszystko boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalłam na tamtym topiku siedziałam yu godzine wysyłałam ale nie poszło tragedia juz mnie to wkurzało teraz wracałam z zakupów i dostałam smsa od aga-81 wiec napisze to co chciałam napisac dziewczyny lulek naprawde istnieje zadzwonił wczoraj do mnie na komórke długo rozmawialismy potem podałam mu numer domowy a on swoje namiary na Nasza Klasa i powiem wam ze ciesze sie ze tego człowieka spotkałam dziewczyny my nawet nie mamy połowy tych dolegliwosci które on miał i co najwazniejsze wyszedł z tego jest to bardzo miły serdeczny i szczery człowiek ......licze na niego a on podjał sie mi pomóc .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bianka uwazaj moze to jakis zboczeniec!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak psycholog rozmowa i wskazówki jak w pewnych sytuacjach się zachować jak reagować w krytycznych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak psycholog rozmowa i wskazówki jak w pewnych sytuacjach się zachować jak reagować w krytycznych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zaden zboczeniec za duzo w zyciu przeszedł on jjest tak samo bardzo wrazliwy jak my znowu pare razy mi sie wysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120 - badz ostrozna, nie znasz tego czlowieka, jezeli mowil CI prawde to ok,przynajmniej sie nie rozczarujesz, uwazam jednak,ze troche ostroznosci nie zaszkodzi, zwlaszcza na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba uważac na ludzi z internetu ... ja Cie powiadomilam bo patrze nie ma Cie a na starym topie wysylalas kilka razy posta i nic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red bulko dzieki za ostrzezenie ale mysle że wszystko będzie ok musze czekac az lulek wstanie bo jak u nas jest dzień to u niego noc mieszka w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×