Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość no to pieknieeee
co tu sie porobilo! basia -super ,ze juz jestes zdrowa i nie boisz sie nerwicy.zazdroszcze .jednak uwazam ,ze ogolne (nie szczegolowe:P)informacje na temat sposobu leczenia(wyleczenia!!!) naleza sie wszystkim i mysle ,ze to by bylo ok.po co gg?opisac powrot do zdrowaia i tyle!ja obiecuje ,ze to zrobie na ogolnym forum jak mi sie uda! bianka-swietnie,ze lulek ci pomaga ale ty tez wszystko zostawiasz dla siebie.nie chodzi o to zebys streszczala prywatne sprawy tylko powiedziala jakim tropem idziecie. zachowujecie przy tym swoja intymnosc ale dzielicie sie tym czym mozna .po to jest to forum. ok.jezeli nie chcecie sie tym dzielic to NIE PISZCIE ZE COS WAM POMAGA NIE MOWIAC WSZYSTKIM CO TO!to tak jak dac dziecku cukierka i go zabrac:( nie wyobrazam sobie nie oglosic wam wszystkim co mi pomoglo jezeli tak sie stanie. wiem ,ze basia podala gg a bianka nr tel.to moze sie przydac ja ktoras za bardzo zacznie pytac ale pomyslcie ,ze to co tu zostanie napisane moze w przyszlosci pomoc jakiemus nerwusowi ktorego my juz nie poznamy. przestanmy pisac o doopie maryni .piszmy o konkretach.tu na forum a nie prywatnie. spelnicie dobry uczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kazdy pisze ,ze tu i tamto pomoglo ale nie potrafi powiedziec co to jest , a ja chyba wiem to sa po prostu słowa otuchy typu \"dasz rade , wszystko bedzie okey\" wyjdziesz z tego\" nie denerwuj sie , wykrzycz sie , wyrzuc z siebie złe emocje , rozwal swoj pokój ze zlosci , bedziesz zdrowsza\"\"\"\"\"\' itp. nawet nie wiecie co potrafia zdzialac słowa drugiej osoby , która twierdzi ze wyszła z zaburzen lękowych!!! a przeciez z tego nie da sie wyjsc tylko da sie to oswoic! naiwni jak tonący , ktorzy chwytaja sie brzytwy!! a druga wazna sprawa to taka,że skuteczność techniki psychoterapeutycznej zależy od cech osobowości pacjenta. Trzeba odpowiednio dobrac technikę zarówno do problemu, z którym boryka się pacjent, jak również do jego indywidualnych cech. A wiadomo kazdy z nas na forum reprezentuje rozny poziom intelektualny , sa tu ludzie po studiach , jak i po zawodówkach- wiec kazdy na co innego reaguje i mówi ze go uzdrowilo. Ze mna bylo w ten spsobo ,ze ja uwolnilam sie od problemu wyjezdzajac daleko od domu i to mnie rzeczywiscie uzdrowilo po prostu zaczelam normalnie funkcjonowac bez stresu! Teraz wrocilam tam zaledwie na kilka dni tylko i problem wrocil choc z nowu jestem daleko od domu juz na stale , ale gdzies tam w psyche zostala wypalona dziura, która pomalu sie zasklepia, ...:/ ale przez to jestem bardzo poddatna nawet na male problemiki ktorym daje urosnac w swojej wyobrazni do mega rozmiarów. Jestem na takim etapie gdzie ucze sie techiniki postepowania z negatywna myślą . Zawsze pozwalałam swojej wyobrazni zeby ta negatywna mysl zrobila spustoszenie w moim organizmie, przez to wykanczalam siebie. Teraz mowie sobie o niee nie, to mnie nie dotyczy spadaj \"glupia\" .To chore, ale zdrowy czlowiek ma ten mechanizm obronny na te negatywne myśli , a ja musze z tym walczyc. Wiem , bo kiedys sama mialam ten mechanizm i nic nie musialam sobie wmawiać! Ale jak sie tego naucze , bede zyla normalnie. Nadal szukam dobrego psychologa , a nie kogos kto bedzie klepał teorie z ksiazek, bo tych mam ogrom w domu i to nie byle jakie....mam ksiazki z psychiatrii, mam 3 tomy psychologii jana strelau ,adlera,freuda,kepinskiego ksiazki dla studentów medycyny z psychiatrii i wiele innch.... i co z tego .... obczytana jestem , niby wiem co i jak a czlowiek sie zadrecza bzdetami, ale nie jest tak jak bylo na poczatku , czuje sie silniejsza ... czlowiek moze liczyc tylko sam na siebie , poniewaz w dziesjszych czasach nawet psycholog czy psychiatra ma wlasne problemy co moze sie przedlozyc na pacjenta. Dlatego lepiej wyposazyc swoj umysl w wiedze niz isc zielonym w swiat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do no to pieknieeee ja już to pisałam kilka miesięcy temu na forum w zeszłym roku to ja prosiłam o pomoc i efka, kierowniczka, afomabka,ekstrarakoczy i madziarka i bardzo pomogły. Teraz na tym forum nie ma już takich postów jak wcześniej... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2554135&start=38550 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2554135&start=43710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeee
basiu-przeczytalam co wkleilas. powiedz tylko co konkretnie zmienilo cie i pozbawilo nerwicy i lęku? wystarczyla ci pomocna forum?bo tak to zrozumialam teraz.;):P musialas nad soba pracowac i to niezle wiec jak tego dokonalas!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z forum uświadomiły mi, ze nie można brac i odstawiać tabletek. Najbardziej pomógł mi psycholog i kursy samorozwoju, gdzie uczyłam się okazywac emocje, pokochac wewnętrzne dziecko, wybaczać i takie tam inne. Pomogły mi krople bacha i pomoc ludzi z centrum terapi bacha, ale o tym juz pisałam. ale przede wszystkim wszystko zalezy od nas samych, Trzeba się zawziąć:) czego wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc psychologa jest super przynajmniej moim zdaniem, jakiś czas po zakończonej terapi, zfdenerwowała mnie bardzo jakas tam sytuacja, wtedy wykręciłam numer do pani psycholog, a jużwie o mnie wszystko, więc nie musze tracić czasu na wyjasnianie o co mi kaman. Po takim jednorazowym spotkaniu wszystko wróciło do normy. Ona mnie nauczyła radzić sobie z emocjami, stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-81 po każdej negatywnej mysli powiedz sobie w myślach lub na głos: skreslam, skreslam, kasuję:) To tak jakbyś kasowała tę myśl ze swojej głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia wczoraj mi sie tak wlasnie udalo , ale to kropla w morzu czulam juz jak kladlam sie spac jak zaczynam miec napiecie w ręku i powiedzialam sobie nawet nie wiem jak to sie stalo , blokuje to- mam dosc , nie dopuszczam tego i przeszlo ,a ja zasnełam :)) jakis odlot !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci się udało!:) to jest sukces. ja kiedyś z ręką walczyłam całą noc i mi nie wychodziło:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeee
basia-no i o to mi chodzilo:) przynajmniej wiadomo a jakim kierunku szlas:) teraz bianka -powiedz czego dowiedzialas sie z rozmow z lulkiem.tak jak basia napisz -w skrocie:) wszystkie szukamy dobrego kierunku wiec trzeba sie dzielic ile wlezie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah
Najwazniejsze jest na forum wsparcie jak również to zeby konkretnie pisac jaj sie wyleczyłyśmy albo jak sie leczymy! jesli chodzi o mnie to: - chodze na teapie -chodze na zajecia z ruchu i tanca ktore prowadzi moja psycholog -pije codziennie mieszankę 13 ziół teraz mysle o ekstraktach kwiatowych Bacha, chyba w przyszlym tygodniu wybiore sie na konsultacje:) basiu a tobie poogly te olejki Bahca?? widzialas roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to by tu sie jeszcze przydalo na forum , widoczne pierwsze cyfry IP, PRZYNAJMNIE BYSMY WIEDZIALY ze nikt sie nie podszywa ....np. na moim regionalnym forum tak jest ze widac IP, ale nie cale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah, pomogły mi bardzo. Niepamiętam jaką miałam mieszankę, ale mam gdzieś zapisane. Sama sobie dobrałam a potem napisałam mailam do ich specjalistów czy jest ok. Jakoś tak pomagają zrozumieć, przestajesz się bać a zaczynasz rozumiec więcej i działać. a własnie terapia i ten taniec to jest podstawa, dobrze, ze taką drogę leczenia wybrałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulek czuł sie bardzo dotkniety waszymi krytycznymi wypowiedziami na jego temat pracujemy od pierwszego dnia jak sie skontaktowalismy i jest o niebo lepiej nie wiem co mam wam napisac bo z lulkiem uzgodnilismy że jak ja juz bede zupełnie zdrowa to wybierzemy nastepna osobe której pomozemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Myślałam, że chcemy sobie tutaj pomóc, a nie kłócić się ze sobą..... Mam nadzieję, że tak pozostanie. Mamy się wspierać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie pisac bo tak jak inni zostane wysmiana i skrytykowana ale chciała bym byscie wszyscy wrócili do zdrowia teraz lulek spi bo u niego noc ale wieczorem porozmawiam z nim i zapytam co wam mam napisac bo to jego terapia nie moja a jak komus cos objecam to obietnicy nie zrywam ale powiem wam ze to działa na poczatku wydawało mi sie to nie do przeskoczenia ale teraz juz sie przekonałam ze ide we własciwym kierunku Aga pisałam do ciebie smsa ale chyba nie doszedł cały bo kasy brakło na koncie ......syn wpóscił mnie na chwilke ale musze zwolnic mu miejsce bo sie uczy bede wieczorem to napisze .... DZIEWCZYNY JEST NADZIEJA I DROGA WYJŚCIA Z TEGO BAGNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeee
bianka-ok. przczytaj co napisalas. obiecalas obcemu facetowi ,ze nic nie powiesz?????! ustaliliscie ,ze wybierzecie nastepna osobe ,ktorej pomozecie???!! matko !przeciez to nie tajemnica spowiedzi .nie pytam O CZYM ROZMAWIACIE tylko w skrocie np.co wydawalo ci sie niemozliwe do przeskoczenia! co ci sugeruje.cokolwiek. nie chodzi o to JAK TO ZROBIC tylko CO MASZ ROBIC........ jak kazda sobie rzepke skrobie to to forum jest niepotrzebne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknieeee ale Ty jestes anonimowy , wiec jak ktos ma zdradzac swoje tajemnice ??????????? zaczernij sie i przedstaw......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wtrące bo podczytuje
a co to sekta jakas? wybierzemy nastepna osobe??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wtrące bo podczytuje
oczywiscie to było do Bianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pieknieeee
aga-jezeli uwazasz ,ze w porzadku jest robienie tajemnicy z metody na wyjscie z tego goowna to padlam:O.wszyscy jestesmy tu anonimowi tak naprawde. ja bym w doopie miala wszystko i nawet jezeli zezwiecie mnie jak psa i pod moim adesem posypie sie grad zlosliwosci jak znajde metode na to dziadostwo albo chociaz poczuje ,ze ide w dobra strone to i tak wpisze to tu drukowanymi i nie bede potrzebowala zgody mamy ,taty,meza,ani........lulka:O aga-a ty obiecalabys obcemu facetowi ,ze nic nie powiesz nam ?ja powiedzialabym ,ze prosba jest nie na miejscu i nie podoba mi sie robienie z tego tajemnicy ,potem -czy ustalilabys z obcym facetem ze wybierzecie jedna z was ktorej potem pomozecie?nie jest to dziwne ?.........................:O czemu tak drąze.bo to forum ma sluzyc TEZ pomoca oprocz mozliwosci wyplakania i wyzalenia.a niestety ...kiedys bylo inaczej. nie pytam kto z kim spi i jakie ma majtki- tylko co mu pomoglo/pomaga.co w tym zlego??? jestem na topiku o nerwicy to pytam i bede pytac bo plakanie mi sie znudzilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wtrace bo podczytuje
sekta takich gałganów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wtrące bo podczytuje
nie wiem kto to pisal wyzej ale naprawde rozmawianie bianki z lulkiem i potem wybieranie 1 odoby ktorej ma sie pomoc zakrawa na sekciarskie podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,ze tu jestesmy anonimowi wszyscy, ale nie do konca sie z tym zgodze :)) a poza tym a kontaktach wirtualnych jestem ostrożna... ja nie wiem na jakim etapie lulek czy tam bóg wie kto jest z bianka i o co tam chodzi ... moze to jakas zadyma zeby cos sie dzialo ?? !! nie wnikam !! i dlatego lepiej aby sie to wyjasnilo , albo wcale o tym nie pisać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×