Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość To dziwne
To przeciez mozesz zastosowac autosugestie,dlaczego zaraz hipnoza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
No wiem że dobry,przeciez nie raz ja stosowałem na wszystko co chcecie działa znakomicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
a jak to dokladniej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
bo jesli chodzi o wmawianie sobie czegos to ja jestem w tym slaba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
gdybym miala sen nic wiecej nie bylo by mi do szczescia potrzebne..bo wiem ze z fizycznoscia poradza sobie lekarze..ale psychika-nie sadzilam ze mnie tak ,,zdradzi'':/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
hehe nie wmawianie tylko nagrywasz na tasme krok po kroku wszystko co masz zakodowac w podswiadomosci,pozniej w ciszy kładziesz sie i relaksujesz głęboko słuchajac nagrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Co Ty mimi opowiadasz,lekarze z niczym sobie nie poradza,najwazniejsza jest psychika to od niej choruje ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
hmmm..brzmi ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Nie tylko brzmi ale tez jest bardzo ciekawe i skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
tak wiem, ale ja mam takze chorobe fizyczna- bede miec operacje pęcherza i o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
No i co z tego???a moze ta operacja wogóle nie jest potrzebna???bo 95% chorób powstaje na tle emocjonalnym:)zniknie nerwica i pęcherz wyzdrowieje:)ojojoj,nie da sie odzielic psychiki od fizycznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
no ja mam stwierdzony poczatek raka na podstawie pobranych wycinkow wiec raczej wykluczam psychike :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Nie wykluczaj psychiki bo rak to włąsnie psychika,nie odzielaj mimi fizycznosci od komputera który steruje całym organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Mozesz sie wspierac Uncaria wilcacora ,a nie dawac kroic bo zle to sie moze skonczyc:)lekarze musza zarabiac a ty jestes dla nim towarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
mam madzieje ze uporam sie z choc jednym moim ,,potworem''. bo ciagnac 2 na raz-widze ze to niewykonalne.. a jesli chodzi o pęcherz-ja juz nie moge czekac kazdy dzien sie liczy wiec zapewne autosugestie wyprobuje tylko na sen. dziekuje za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
a dlaczego tak długo zwlekałas???autosugestie trzeba wykonac nie tylko na sen ale i na zdrowie całego ciała,wtedy oba potworki znikna jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj własnie czytam \"Potegę podświadomości \" zalatuje mi tekstami z tej ksiazki .....ja sie dopiero wczytuje w to.... ale jak przechodze teraz nerwice nie potrafie tak od razu przestawic psyche, jak bylam zdrowa jenak to sie sprawdzalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
z pęcherzem czy ze snem? jesli chodzi o pęcherz-niedawno dopiero sie dowiedzialam.mialam silne bole i porobiono mi badania w koncu sie doprosilam, znalazlam lekarza, ktory wykryl mi to swinstwo- i Bogu dzieki jeszcze troche a byloby za pozno. jesli chodzi o sen-mysle ze to wyplywa z tej fizycznej choroby. bo ona jest niezle zagmatwana-nie dosc ze rak to jeszcze przewlekle zapalanie.długo by pisac. no i sumujac zrobilo wszystko ze mnie wraka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
zalatuje:)hehe ,no cóz troszke przezuciłem tych pozycji:)wiem ze sie sprawdza nawet ustawiałem sobie wage w kilogramach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
Alez mimi zrozum jedno ,że nie ma chorób czysto fizycznych,wszedzie oprócz wypadków ogromna role odgrywaja emocje,uczucia i głebokie rany,urazy z przeszłosci,to masz kochany mózg steruje całym organizmem i tylko on moze skutecznie nas wyleczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
a w autosugestie nie watpie.. ale rozumiem, ze piszac tutaj masz nerwice. to dodaj do niej jeszcze bol rozrywajacy Ci pecherz. rozumiesz ze to nie takie łatwe.. i ze nie wszystko mozna sobie wmowic.. ale bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
sa takie punkty na Ciele które pomoga ci pomóc w bólu pecherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
pozatym gdyby nie bylo wiadomo co mi jest..ale wiem napewno. a psychika oczywscie ze jest ogromnie wazna-absolutnie tego nie neguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
no wiem że wiesz,ale to nie oznacza że nie ma to zwiazku z psychika,bo oczywiscie ma zwiazek i to ogromny,powiem nawet decydujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dziwne
No tak mimi nie ma smiacia:)to powazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
a Tobie pomogła głownie autosugestia? miales jakies fizyczne objawy? pytam bo jestem ciekawa jak to działa i jak długo trzeba czekac na pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1986
z tego co zdazylam wyszperac ;) -najlepsze efekty daje stosowana przez kilka lat.. troszke mnie to nie urzadza w obecnym stanie.. ale zaczne- nie mowie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×