Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stary nerwus

Moja nerwica.....cd..

Polecane posty

Gość Joanna Joanna
STRES STOP ---> no widzisz Tobie zrobili tomografię a mi nie chcą :O :O :O twierdzą, że to niekonieczne a przecież aż tak głowa nie może boleć bo ja w życiu takiego bolu głowy nie miałam jak teraz :O :O 😭 😭 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia40
Witajcie dziewczyny!!! Mam nadzieje ze moge do was dolaczyc na nowym topie? Odzywam sie rzadko bo wlasciwie przez czly czas musialabym tylko narzekac. Nie ma dnia aby mi cos nie doskwieralo.Czasami mam naprawde dosc(jak wiekszosc z was).Radze sobie bo musze , niekiedy resztkami sil, ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wiek-22. słuchajcie, ja wpadam w lekką panikę. wróciłam do domu, jestem sama, a głowa dalej przy gwałtowniejszych ruchach pulsuje bolesnie w jednym miejscu i czuję rozpalenie z tej strony. jutro jadę do domu ale do jutra chyba skonam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
czeeść. matko, nawet nie czytam postów bo tak mnie dawno nie było, że nie wiem gdzie skonczyłam. dobrze, ze wskoczyłam na forum w momencie kiedy się przeprowadziliście na nowy;) zdązyłam;) mam dzisiaj jakies kłucia serca i duszności. dziwnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary nerwus
kierowniczka13-podaj wiek ,nazwe choroby,miejscowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie madziarka27......28......nerwica lękowa,agorafobia(Obecnie czuję się dobrze po leczeniu farmakologicznym)gg141124... śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje najdrozsze, bylyscie ze mna w trudnych chwilach i za to Wam dziekuje. Jestescie wiecej warte niz cale zloto tego Swiata. Dzikuje Bogu ze dal mozliwosc zeby ludzie z podobnymi problemami mogli sie wspierac wlasnie w ten sposob.Pozdrawiam GG 141124, nic sie nie zmienilo, jestem otwarta na rozmowy:) wiellllki buziol dla forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zyjmy tak jakby jutra miało nie byc"dokładnia , to rowniez moje ulubione hasło, piękna piosenka....polecam (Tede spiewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah
To ja tez sie wpisuje na koniec listy, dopisalam tez kilka innych osób, aha kierowniczko nnie ma cie na liscie, red bulki tez nie i innych! wpisujcie sie dziewczęta:) Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice zdrówko………22…………….nerwica lękowa………………….Wrocław stres-stop..........24..........nerwica lękowa................kujawy madziarka27......28......nerwica lękowa,agorafobia(Obecnie czuję się dobrze po leczeniu farmakologicznym)gg141124... śląskie justah…………27………n.lękowa, chyba depresja….........lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.lękowa,agorafobia.....sląskie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa.....kujawy zdrowko......22......nerwica lękowa......wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
madziarka poprawilam bo znikly ci 3 dziewczyny z listy:P witam nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja
justah-zobacz o ktorej gdz wklejalysmy liste:)cudny zbieg okolicznosci !!!!.....tyle ,ze na mojej liscie nie ma ciebie:P....dobra ja nie poprawiam bo znow dwie wkleimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah
Hahaha rzeczywiscie fajnie wyszlo:p wyslalysmy liste o tej samej porze!!:) To jest aktualna lista:) Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask xanaxik............35.......nerwica lekowa............lubuskie nikt2...............40.......nerwica lękowa,napady paniki ...Warszawa aga-81.........27.......nerwica lękowa, napady paniki.okol..Szczecin ana72.......36.............nerwica lękowa...............Katowice madziarka27 ...28......nerw.lękowa,agorafobia.....sląskie gg141124 czuje sie dobrze po leczeniu farmakologicznym. stres-stop......24.....nerwica lekowa..............kujawy zdrowko......22......nerwica lękowa................wroclaw justah.........27......n.lękowa,chyba depresja........lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt2
Witam, ja dziś czuję się fatalnie:( jak pomyślę ze mi to wkrótce nie przejdzie, to nie wiem co zrobię, ciągle czuję lęk i do tego jeszcze ostatnio taką dziwną słabość, w środku cała się trzęsę, dziś ledwo odprowadziłam dziecko do przedszkola. Wszyscy się mnie pytają czy się czuję lepiej - mówię że tak, a ja się czuję tragicznie:( Jest u mnie teraz mama, ale nawet nie myślę co będzie jak ona pojedzie Czuję się jak bezradne dziecko co mnie strasznie wkurza ale jednocześnie nie potrafię sobie z tym poradzić. Biorę już 3 tydzień seronil i ani pomaga ani szkodzi , bez afobamu nie ruszę się z domu:((( jestem załamana, z tego chyba nie da się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis jakos nerwowa sie czuje serce mi wali, mdli mnie i rece sie trzesa:(pogoda sie popsula wczoraj ciepluto az chcialo sie zyc i siedziec na dworzu i wachac "wiosne" a dzis leje jest pochmurno i zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja chieronimka:)Nowe forum nowy nick:p;)Na starym pare osob sie na mnie kurzylo to co sie bede szczypac;)Ciesze sie ze znow was\"widze\"a raczej czytam;)U mnie wszystko oki.o dziwo zadnych atakow lęku i paniki do tej pory nie bylo(ftu ftu odpukacc);).Bylam wczoraj z moim synkiem na szczepieniach przy badaniu okazalo sie ze mlody bardzo malo przybral na wadze od polowy wrzesnia jedyne pol kg.mimo ze daje mu mleko zageszczane kaszka zupki deserki witaminki itp.Poza tym lekarka wychwycila jakies szmery na sercu dzis znow byl bidoczek kuty mial robiona morfologie.Jutro wyniki i zobaczymy co dalej ale jestem ZALAMANA:( Joanna Joanna ja tez mam takie bole glowy teraz od 2 tyg.codziennie i sa naprawde silne.Nie dali mi skierowania na tomografie bo lekarz stwierdzil ze powodem jest zespol szyjny:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
witajcie ja mam same przykre doświadczenia z lekarzami....to może bez jednego.., ale wszyscy sprawiają wrażenie, ze boją się mojego stanu lęku...dziwne. Dzisiaj lekarz rodzinny nie chciał mi wypisać zwolnienia z pracy i stwierdził, że skonsultuje sie z innym lekarzem. Ciekawe, gzdie człowiek pracujący ma szukac pomocy w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana to przykre co Ci lekarze wygaduja, moze idz do psychologa na pewno wypisze zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×