Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
felina21

wymiana walut lepiej w banku czy w kantorze

Polecane posty

Gość hebrels
Bank nalicza bardzo wysokie prowizje, co chyba najlepiej widać tutaj - https://ekantor.pl/kalkulator-walut/ Inna sprawa, żeby lepiej wymiany dokonać online, niż załatwiać to przychodząc do banku z dużą gotówką. Jednak już nawet sama wysoka różnica w kursach robi dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzsdww
Dużą wygodą jest wymiana online, zwłaszcza przy większych sumach. Największe zaufanie mam do firmy Amronet- www.amronet.pl. Wymieniam tutaj funta dość regularnie. Oszczędności obliczam na 5-7 procent, także nie są to jakieś grosze, a sam transfer pieniędzy odbywa się 24 h i jest ekspresowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Jeśli chodzi o takie waluty jak euro, dolar, czy funt i frank to można nimi obracać przez stronę www.amronet.pl. U mnie to głównie jest kupowane i sprzedawane euro, w związku z tym, że jeżdżę do pracy do Holandii. Prosty i oszczędny sposób wymiany pieniędzy, o wiele lepszy niż kursy bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Z kilku takich kantorów internetowych korzystałem w związku z tym, że prowadzę działalność i najlepsze doświadczenia mam z marką Amronet (www.amronet.pl). Przed wszystkim, nie potrącają wysokiej prowizji, po drugie nie dorzucają jakiś ukrytych opłat, choćby za przelewy. Jasne, uczciwe warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violik4
Ja polecam skusić się na ofertę kantorów online. Dzisiaj są już takie zabezpieczenia że nie ma szans aby coś nie przeszło, nie doszło, a nawet gdyby to idzie to znaleźć. Ja wymieniam w wymieniaj.pl i jestem mega zadowolony z poziomu kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martttt
Chwalę sobie obsługę na stronie http://amronet.pl. Jak ktoś chce zarabiać na wymianie walut to tutaj warunki są bardzo dobre. Szybka wymiana, niska prowizja, dużo przydatnych tekstów na temat rynku i aktualnych trendów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Chmielewski
lepiej w banku, a wiesz dlaczego? bo kantory internetowe czarno na białym mówią Ci ile dostaniesz euro za złotówki i nie ma zmiłuj żeby było inaczej. A w banku? Milion ukrytych opłat, oszukają cię zanim się zorientujesz. www.kantoronline.pl pod względem tanich kursów jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek00999
Ja też chętnie korzystam z kantorów internetowych, jednak jest ich już tyle w sieci, że warto dokładnie sprawdzić czy dany kantor online ma odpowiednie zabezpieczenia, takie jak nadzór Komisji Nadzoru Finansowego. Ja polecam www.rkantor.com - szybka rejestracja wyłącznie przez internet, darmowa wypłata gotówki w oddziałach Raiffeisen Polbank - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robixxxx
Można się szybko i darmowo zarejestrować na stronie amronet.pl. Dobry kantor, już długo obecny na internetowym rynku. Najpierw mój brat u nich wymieniał euro z NL, a teraz ja zacząłem jeździć do roboty do UK i wymieniam tutaj funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie duzo lepiej w kantorze, wymienialem juz i tak i tak i najwygodniej bylo mi u www.kantoralex.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmen87907
Najbardziej opłaca się wymienić walutę w kantorze internetowym, w banku są o wiele wyższe spready, co jest mniej opłacalne. Ja na co dzień korzystam z kantoru internetowego, który ma najlepsze moim zdaniem kursy - www.rkantor.com. Mają fajną funkcję wypłaty waluty w oddziale Raiffeisen. Można też wypłacić u nich pieniądze z bankomatu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Urbański
Kiedyś wymieniałem przez bank, ale różnica w spreadach między kantorem a bankiem to nawet 20 gr, więc nie ma co tracić na przewalutowaniu. Porównuję kursy i koszty dodatkowe w kantorach na www.xchanger.pl i wymieniam po najlepszym dla mnie kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie lepiej w kantorze, bo otrzymasz duzo korzystniejsze kursy, osobiście z wlasnego doświadczenia mogę polecic www.kantoralex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem w kantorze ze względu na korzystniejsze kursy, a jeżeli korzystamy ze sprawdzonego kantoru to nie ma szans na oszustwo, osobiście mogę polecic www.kantoralex.pl wymieniam tam walute od dawna i nigdy nie było zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPakter
Oczywiście, że w kantorze internetowym wychodzi taniej niż w bankach i w kantorach stacjonarnych. Ja wymieniam dość spore sumy i potrafię oszczędzić do 300zł na wymianie, jednorazowej. Kolega wyżej wspomniał o fajnej stronie - xchanger - porównuje oferty kantorów za Was. Osobiście korzystam z tej strony bo nie nie zawsze ten sam kantor ma najtańsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPakter
PS. Ta strona to nie kantor. To tylko porównywarka kantorów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na kantor, taniej niż w banku, a szybkość przelewów może mile zaskoczyć, ostatnio z Amronet przelewałem dla rodziców i dostali tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość189
Kantor...tak, ale raczej internetowy, bo stacjonarne nie oferują zbyt dobrych kursów i pobierają spread. W internetowych jest elastyczniej, taniej, np. Amronet pobiera tylko 0,2% prowizji i to przy atrakcyjnym kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara987
zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Nie ma ukrytych kosztów i super kursy. Mam od dawna konto u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPakter
eh dlaczego nie porónujecie kursów walut w kantorach online? Banki zżerają dużo, a założenie konta w kantorze to chwila a porównać kursy w kantorach można na tej stronce: https://xchanger.io/pl po co porównać? bo niektóre kantory mają tańsze kursy od innych i ie wszystkie pokazują koszty dodatkowe związane z wymianą waluty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białekawa
Kiedyś myślałem że najlepiej w banku, bo banki to godne zaufania instytucje, ale jak się okazało w praktyce e-kantory pod kątem wiarygodności im nie ustępują. W Amronet prowadzę konto już 7 miesiąc i dość często korzystam, przekonałem się do tej firmy, a kursy oferują lepsze niż bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam przez https://centnet.pl/ bo jest prostu o wiele szybciej niż w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolasz
Mąż przywykł do banku, a ja wolę w kantorze internetowym Amronet, mają lepsze kursy niż bank, może go przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banka3
Wymiana waluty w banku jest o wiele droższa, niestety nie dużo na tym zyskamy. Warto skorzystać z kantora internetowego jak http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/ , macie na bieżąco wypisane kursy walut :) Warto skorzystać ponieważ platforma jest czynna 24/7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga44
Moim zdaniem lepiej na jakieś internetowej platformie uda Ci się wymienić walutę. Spróbuj na trejdoo http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/aud-pln/ Dodatkowo możesz na Trejdoo wymienić walutę po własnym kursie lub kursach dostępnych w Arkuszu Zleceń, wystarczy mieć konto bankowe by wymienić pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba e-kantor to najlepsza aktualnie możliwość, w sensie że jest najtaniej i najszybciej. Ja mam np. konto w Amronet- bezpłatne, kursy na tyle atrakcyjne, że jestem za każdym razem w stanie zaoszczędzić od kilkunastu do kilkuset złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×