Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
felina21

wymiana walut lepiej w banku czy w kantorze

Polecane posty

Gość debesciak789
Ja wymieniam w kantorze internetowym, mam zaufane miejsce- Pluskantor, pracuja całą dobę, cały tydzień , wszystko załatwiam wygodnie z fotela online, nie musze nigdzie chodzić, nic załatwiać. A i kurs ok więc po co to zmieniac skoro jest dobrze http://www.pluskantor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depesciak po ile dziś był kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizaii
Dziś na gieldawalut.com mi się bardzo tanio udało walutę (PLN/EUR) wymienić. Po kursie rynkowym z prowizją poniżej 0,2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefilia
Stale wymieniam z tak niskim kosztem- na platformie Amronet, zobacz sama, tutaj 0,2% to jest maksimum, ale jak z cashback korzystasz zawsze płacisz mniej i zawsze oszczędzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flondera
Sprawdź sobie jeszcze kursy na Gieldawalut. Ja tam wymieniałam przed urlopem bo było najtaniej. I jeszcze była promocja dla nowych klientów, wiec dodatkowo zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemilena

Z założenia kantor internetowy to nowoczesna i praktyczna usługa. Tak więc ja tego wymagam. Moje oczekiwania spełnia pluskantor.pl bo posiada realnie przydatne funkcjonalności- ekspresowe przelewy za granicę, wymianę waluty z płatnością odroczoną oraz 24 godzinny dostęp do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannecza

W banku wymieniałam prawie rok czasu. Dzięki temu przywykłam do internetowych przewalutowań. Jednak jak znalazłam Amronet, który okazał się mieć lepszą ofertę cenową praktycznie bez wielkiego zastanawiania się zaczęłam kupować walutę w tym kantorze. Jest lepszy niż banki a tym bardziej kantory stacjonarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trola

A korzystaliście kiedyś z kantoru Gieldawalut? Bo ja tam wymieniałam tydzień temu po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo jasne reguły wymiany, od początku wiadomo ile co kosztuje, konto proste w obsłudze i cała wymiana zajęła mi dosłownie parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechova

Kto by nie chciał- wiadomo jak się da zaoszczędzić pieniądz, to zawsze warto. Mi się to udaje, oczywiście nie w banku czy jakimś kantorze na mieście. Pluskantor.pl lepsze ceny oferuje, no i bez prowizji, a wiele innych kantorów online taką opłatę ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howareyou
Dnia 25.01.2019 o 13:26, Gość śmiechova napisał:

Kto by nie chciał- wiadomo jak się da zaoszczędzić pieniądz, to zawsze warto. Mi się to udaje, oczywiście nie w banku czy jakimś kantorze na mieście. Pluskantor.pl lepsze ceny oferuje, no i bez prowizji, a wiele innych kantorów online taką opłatę ściąga.

też korzystam z Pluskantoru, zwyczajnie mi si,ę to opłaca. Połaczenia szyfrowane więc bezpiecznie, pracuja 24 na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet tanio przelewy zagraniczne zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyron

Mi odpowiada kantor. Wymieniam w Cent w Opolu i jestem zadowolony. Dobra obsługa, dobre ceny (możliwość ich negocjowania), bezpiecznie i ogólnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina778

Wymieniam właśnie za pośrednictwem Pluskantoru, dobre maja kursy no przede wszystkim wszystko załatwiam bez wychodzenia z domu https://www.pluskantor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsc101

Znam kantor Cent, ale z Wrocławia. Mają dobre stawki no i można negocjować cenę indywidualną. Do tego bezpieczeństwo transakcji i miła obsługa klienta, także jak tylko wyjeżdżam to korzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zobaczyć do oferty .kantorpark.pl/, można się z nimi telefonicznie skontaktować i zapytać o kursy. Dodatkowo przy dużych transakcjach gwarantują kurs bankowy więc wychodzi wtedy bardzo atrakcyjnie i warto będzie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×